Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2013 18:30 Muž iggy [31] - Miniakvária
Musím souhlasit s Dredrem. Proti Líšni to bylo prázdné, ale přesto jsem nakonec koupil aspoň nějakou plovoucí Salvinii a Limnobium, takže jsem nakonec uspěl. Místo by to bylo víc k centru, ale je otázka, jak je to tam s parkováním, já neparkoval, takže pohoda :) .
Nejhezčí byly Chemovi _crystalky (a i ss) + carbon rili. potlesk Ale to je zase tím, že na ryby nemám místo a tak se po nich nedívám. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2013 12:25 Muž Davik59 [0]
Uvital bych tam vice rostlinek.. jinak celkem dobre, uvidime jak to bude jeste ted 30.11 v lisni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2013 11:38 DREDRA
Já osobně jsem byl teda ze Semilasa dost zklamán,ale zase je to první akva-tera tady,tak snad se to bude jen lepšit. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   09.11.2013 19:41 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Tacudek
Tak to je fajn... Já tam nebyl... přesto se trochu bojím, aby dvě burzy na Brno nebyly moc a nakonec to neskončilo tak, že nebude žádná burza. No, uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2013 19:18 Muž Tacudek [16] - Rostliny
Tak nebylo to špatný v semilase :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 07:28 Žena Ammi [22] – Otothyropsis piribebuy
Nepřiveze náhodou někdo do Semilassa krunýřovce Otothyropsis piribebuy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   05.11.2013 18:42 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: Edit
Musíš dorazit s přepravním boxem. Taková polystyrenová krabice je taky fajn. Kdyby mělo mrznout, tak se dá přidat i ty akumulační sáčky, co zlomíš ten plíšek a hřeje to. Ale já zatím vždy vydržel jen s bednou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 18:06 Žena EditHa [91] - Tetry
Několikrát jsem byla na výstavišti na terarijní burze a nedalo se tam dýchat, když se člověk musel prodírat mezi tolika lidmi. Na tu v Semilase se už těším. I když nákup ryb a teplomilných zvířat v tomto zimním nečase může být problém, nevím jestli se tam dá někde přímo poblíž zaparkovat- spíš nedá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 14:14 Muž Tacudek [16] - Rostliny
zatím 19 prodejců v semilase :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2013 21:20 Muž Tacudek [16] - Rostliny
No v tom semilase by to mohlo být dobrý pač je to věčí jak v líšni a asi tam na tee první nebude tolik lidí :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.10.2013 18:34 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: Chem
Děkuji za osvětu, 2cm nemá ani jedna z mojich blue velvet a ani jedna není jiná než zelená. Ta asi největší je ale krásně velvet - nevím jak to popsat, prostě ta barva se jeví jak samet. Takže krmit, starat se a nepolevovat a za 1/4 roku přeměřit a kalibrovat barvy. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2013 16:58 DREDRA Re: Tacudek
To si piš..jsem moc zvědavej potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.10.2013 16:38 Muž Chem [837] Re: Tacudek
Já se chystám se tam podívat - mám to blízko a po akci jsou tam slavnosti malých pivovarů ;-)

Z jednoho hlediska je pěkné, že bychom mohli mít v Brně burzy každý měsíc (vlastně i více). Z druhého vidím, že se to tu v Brně celé organizačně tříští. Máme tu výstaviště (spíše tera), Líšeň (čistě akva) a teď už třetí tým co organizuje burzy. Přál bych si, aby všechny burzy byly plné prodejců i zákazníků, ale trochu se bojím, aby se to tu nerozbilo. Každopádně klobouk dolů před každým, kdo ten čas organizaci burz věnuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.10.2013 16:29 Muž Chem [837] Re: DREDRA
Zásadní je to, že krásně zmodrají až dospělé kusy. Když dáme do googlu "carbon rili" tak se ukážou zajímavě černomodré krevety. Říkal jsem si, jak toho docílili a stačilo počkat půl roku a také se mi prohání po akváriu černomodré - jsou to ty starší. Řekl bych, že jakmile bude mít blue velvet aspoň ty dva, dva a půl cm, budou krásně modré. Sám blue velvet nemám, ale myslím, že to tak bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2013 14:58 Muž Tacudek [16] - Rostliny
www.akvateraburza.cz pujde někdo ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.10.2013 19:34 harpunar – Dredra-dej je do studené vody a zmodrají,jako ty nebo já!
Ovšem mohou být potom také bezpohlavní s toho chladu!!! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 18:51 DREDRA Re: iggy
Hmm,já je sice nemám nazelenalé ale mají jen takový slabý modrý nádech...do blue velvetů co se dají najít fotky na netu mají ale hooodně daleko hmm ...ještě jim chvilku nechám ale myslím,že modřejší prostě už nebudou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2013 18:08 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: DREDRA
A jak jsou dnes u tebe vybarvený ty blue velvet. Já je na burze taky pořídil - zdědil jsem sáček popsaný blue velvet po někom kdo nepřišel. Řekl jsem si ok, jsou v klidu nachystané to bude v poho. Akorát dnes po příchodu domů mi manželka i syn hlásí, že jsou stále zelené tone - ne namodralé nebo zelenomodré. Oni nemají na rozdíl ode mne narušený barvocit, takže jsou asi fakt zelené. Jinak jsou v zaběhnuté zarostlé nádrži, brněnská voda 4 dny po 1/3 výměně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2013 20:39 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DREDRA
Ty jsi nekoukal ke mně do souborů. Tak ti pošlu pomůcku - www.planetcatfish.com/… - pokud je to Otocinclus, měl bys ho tam najít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 23:00 DREDRA Re: malyLibor
Z velvetů zatím nemám jinej pocit než,že jsem rád že je mám :) ..jinak ta modrá je rozhodně jiná než třeba na youtube,mám je u sebe jen pár hodin tak snad se ještě předvedou až se ulidní. Jo Pruny tam byl. Co se týká otíků,tak to samozřejmě přesně nevím (a to asi ani žádnej prodejce)co mám vlastně zač...ale svoje pracovní úkoly plní na 1. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 22:51 Muž acik [416]
shanel jsem blyxa japonica,sel jsem se seznamem k jednomu prodejci a to že nemel z mého seznamu ani jednu kytku,to bych mu nemel za zle,ale,ze mi bude nabízet uplne něco jiného,že ja mam nazvy z TOHO internetu a to co ma je v "podstate" to stejne,tak me docela rozesmal,bude mi nutit něco jiného ne ne ostatní prodejci kytek super :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 22:41 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: DREDRA
A jaký dojem z nich máš? Myslím z těch velvetů? Od koho je máš? Byl tam Pruny? A co ti Otíci? Už jsi přemýšlel, jaký druh máš? To je otázek, co? Odpovědi si přečtu až zítra po výstavě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 21:49 DREDRA Re: Pepenka
no foto zatím nemám..jsou v akva jen pár hodin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 21:46 Anonym
Naštěstí jsem tam nejel letos prodávat - např. sbírané výběrové kořeny, násadu roupic, ručně dělané porodničky, krevety z venkovního chovu, z ryb X.pygmaeus, X.xiphidium, X.nezahualcoyotl, Pseudoxiphophory a jiné i barevné formy živorodek, to by jste, třeba utratili ještě víc. Alespoň jsem se konečně mohl po dlouhé době vyspat, takže své nepřítomnosti nelituji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 21:32 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: DREDRA
Máš foto Blue velvet?? jak moc jsou vybarvené?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   12.10.2013 21:24 DREDRA
Když jsem jel z burzy tak jsem měl koupit čerstvej chleba...no nezbylo mi na něho stydim.
Místo pečiva jsem však pořídil :Corydoras pygmaeus,Corydoras sterbai,Corydoras similis,Otocinclus affinis,Limia nigrofasciata,Neoheterandria elegans a Neocaridina heteropoda var. blue velvet. Tak burza byla po dlouhé době...měl jsem apsťák hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.10.2013 19:36 rezavka Re: Dwarfy
Děkujeme za pochvalu jsme rádi že jste byli spokojení a těšíme se na vás příště tj.30.11.2013 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.10.2013 18:06 Žena Dwarfy [156]
Burza byla jako obvykle skvělá, velké díky organizátorům.love Pořídila jsem vše, co jsem chtěla a -jako obvykle- i pár věcí navíc :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 18:02 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
nějaký sety byly přímo naproti vchodu do hlavní místnosti
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2013 17:54 Žena markiz [33] Re: rezavka
No dle planku to bylo kousek jinde nez u vchodu a byl tam set akvarka, bohuzel vzhledem k vetsimu mnozstvi lidi jsem nejak nemohla zaznamenat co tam bylo jeste.. no nevadi, treba to tam bude v listopadu zas - pokud neporodim predcasne tak se tam vydame uz pripraveni na vse :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.10.2013 17:35 rezavka Re: markiz
Pokud máte namysli ve vstupní hale po pravé straně tak tam měl stánek pan Votava, který prodává komponenty do akvárií a více informací najdete také na stránkách akvaburzy brno sekce prodejci. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 16:05 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
já si jich 10 odnesl, ale ne od tebe :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 16:04 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Ičin
měla jsem tam ulity a nikdo je nechtěl :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 15:57 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
ale teda afriku aby tam člověk pohledal :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.10.2013 15:41 Žena katterinecka [2146] - Rostliny
Mě se dnešní burza moc líbila, myslím že si na svoje přišli snad všichni, jak prodejci tak návtěvníci, byl velkej výběr :-) po dlouhé prázdninové pauze to asi všem chybělo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 14:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: markiz
Na této stránce dole: www.akvaburzabrno.cz máš orientační plán burzy. Když zakřížkuješ, kde ten člověk prodával, tak ti někdo z pořadatelů určitě řekne, kdo to byl. Prodejci zde mají už svá skoro stálá místa.
A jestli máš teď pár ler, tak ať jsou ty dvě tvoje samice nebo samice a samec, mělo by to být v pohodě... jen je třeba mít v akvárku opravdu dostatek úkrytů pro případ potřeby, když by si tam někdo s někým vjel do vousů :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 14:03 Žena markiz [33] – Brno
Tak partner nakonec povolil a taky jsem se tam byla podivat. I on byl unesen a v listopadu tam musime zase :-)
Kazdopadne sehnala jsem co jsem chtela, tj. par cichavcu (nechtel je pan prodavat po 1 kusu, aspon mam dva co se uz znaji) solidni, temer az maximalni velikosti. Takze spokojenost nejvetsi potlesk
Nejakou plovouci kytku mam taky, dcera dokonce dostala od pani primo dve svoje (vzplyvave) jako bonus :-)

Jen si nemuzu vybavit ci byl ten stanek hned na zacatku s akvarijnimi komplety a spol. (partnera uchvatilo jak je to laciny proti obchodu, tak ho zajima odkud to prislo/ci to bylo)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 13:55 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: acik
Horší by byly velké prostory a málo lidí. To by pak znamenalo, že je to burza poslední. Ale vsadím se, že na přednáškách bylo místa dost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2013 11:43 Muž acik [416]
jsem znechucen burzou,tolik lidi a tak male prostory,nedalo se tam hnout grrr :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 18:28 Muž romangr [31] - Rostliny – ADA AquaSoil Africana 3L
Neměl by někdo zájem o kvalitní 3L pytel se substrátem ADA AquaSoil Africana (nerozbalený)?Bohužel ho nevyužiji, tak bych ho rád udal, popř. vyměnil za ADA AquaSoil Amazonia. Když tak napište na mail.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 11:09 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
jelikož to vypadá, že N.ocelatus tam nikdo mít nebude, tak by to byla dobrá varianta
dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2013 09:41 DREDRA Re: Ičin
Ičin napsal: a já se opět připomínám se šnekáčema stydim kdyby někdo něco...coo? :)

ahoj,našel jsem,že tam budou šnekáči z Tanganiky - Neolamprologus similis ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 20:23 Žena Pepenka [126] - Raci, krabi, krevetkyRe: acik
www.akvarista.cz/… poštovné 80,- ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:41 Muž acik [416] Re: DREDRA
tam jedu po Burze :)
DREDRA napsal: co sklorex v Brně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:40 Muž acik [416] Re: romant
odpověď na e-shop :)
romant napsal: Už se tím netrap, každá slušná akvaristika, jenž má Torben v sortimentu to bude schopna objednat v požadovaným množství. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:40 DREDRA Re:
co sklorex v Brně?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2013 19:27 R Muž romant [27987] Re: acik
Už se tím netrap, každá slušná akvaristika, jenž má Torben v sortimentu to bude schopna objednat v požadovaným množství. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:26 DREDRA Re: acik
joo tak to teda ne hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 19:24 Muž acik [416] Re: DREDRA
i 3 litrovy baleni?
DREDRA napsal: acik napsal: mám větší spotřebu rašelinového výluhu,nevíte někdo,jestli se na burze v Brně bude prodávat od firmy Torben ???

V Hornbachu ho mají plný regál za cca 30kč...tak když už budeš v tom Brně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.10.2013 19:15 DREDRA Re: acik
acik napsal: mám větší spotřebu rašelinového výluhu,nevíte někdo,jestli se na burze v Brně bude prodávat od firmy Torben ???

V Hornbachu ho mají plný regál za cca 30kč...tak když už budeš v tom Brně ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=351