Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 12 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2013 15:34 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Semtex
A já mám chřipku a nedostavím se... to mne tak štve... a v neděli Ostrava, taky nepojedu... ach jo, nenávidím chřipku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2013 15:01 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
zítra to bude pro mě náročné, po noční hned do humbuku .... hmm

ještě pár samečků Bett je volných..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2013 14:51 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Burza
Tak už zítra :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2013 16:05 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Semtex
bohužel ;-) přednášku o krevetkách měl před nedávnem Chem, který toho o nich ví mnohem víc, a ani nemusí mít krevetí příjmení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.02.2013 06:13 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Jostom
Podle příjmení Kateřiny bych volil téma o krevetkách ;-)
i když k vodě to není daleko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 17:43 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Fotka k příspěvku Nazdárek lidi - na burze budu, ale ne jako prodejce.
Ale i tak kdyby někdo chtěl, mohu na burzu vzít něco málo samečků Bojovnic.
rybicky.net/nadrze/7104 hledejte ve složce Burza Brno.

Malá ukázka .... zde ...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.02.2013 11:19 Jostom Re: Jostom
Jinak bych si Vás vážení přátelé akvaristiky dovolil za
Akvaklub Brno oficielně pozvat v sobotu 16. února na již tradiční akvaburzu v Brně. Jako obvykle máme nachystanou zajímavou přednášku i tombolu.
Přednáška bude pod názvem: „Cesta vody do našich akvárií.“
Přednáší Kateřina Schrimpelová.
Také se na Vás bude těšit řada prodejců, kteří se pokusí uspokojit vaše potřeby.
Nabízený sortiment je již k nahlédnutí na stránkách Akvaburzy Brno
www.akvaburzabrno.cz/… .

Příjemné zážitky přeje za Akvaklub Brno Josef Tomanec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.02.2013 11:13 Jostom Re: radim
Fotka k příspěvku Může být, akva - masky jsou vítány.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 10:50 radim Re: katterinecka
není to třeba aj maškarní? Že bych přišel za aquamena smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2013 10:12 Muž Rida [85] - Cichlidy
Zdravím

Nebude na burze někdo, kdo by mohl nabídnout tyto rostliny?
Echinodorus Major (Šípatkovc celký)
Helanthium bolivianum 'Isthmicus' (Šípatkovec odnožující)
Staurogyne Repens

Pro případného zájemce nabízím (nejlépe na výměnu):
Cryptocoryne walkeri lutea (kryptokoryna Walkerova)
Cryptocoryne pontederiifolia (kryptokoryna sumatránská)

3ks Parmička černopruhá (SAE)- odrostlé, cca 4 roky staré, 9-14cm.

Zdarma Piskořky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 17:49 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Akvaristický ples
Ráda bych vás jménem Klubu brněnských akvaristů pozvala na již 3. Akvaristický ples, který se koná v sobotu 2. března v prostorách Dělnického domu Brno - Líšeň (Klajdovská 28).
Uvítáme všechny, akvaristy i neakvaristy, kteří se chtějí dobře pobavit.
Součástí plesu bude i bohatá tombola.

Lístky v předprodeji na příští burze (16.2.), nebo ve vinotéce Sonneck www.sonneck.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 17:34 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Pokud by měl někdo zájem, tak můžu dovézt pár kousků (cca 10) krevetek Macrobrachium dayanum. Taky můžu vzít nějaké přebytky spongie. V případě zájmu přes vzkazy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2013 17:29 l-sumci – burza brno
Dobrý den,
dolnění sortimentu,nově v nabídce
čtverzubec zelený
čtverzubec hnědý
čichavec zakrslý
hypancistrus l66
a jiné

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2013 09:31 l-sumci – ryby na burzu do brna
nabídka ryb na burzu v brně 16.2.2013
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras similis,panda,venezuelas black,sterbae,arculatus,panda závoj,barbatus,metae,duplicareus,adolfoi,meliny,semiaquilus,pygmaeus,habrosus
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji
kuhli kuhli
plata sun set
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku,tricolora,shiro ushuri
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys,costatus
skalár red devil, koi long fin,manacapuru,gold
pelvicachromis pulcher,pulcher gold a teaniatus nigeria red,subocelatus matadi
parmicka žraločí
barbus green
L-sumci ancistrus L213 a L147
belonesox belazimus - živorodka štiková
garra ruffa - léčba lupénky
a jiné ryby
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Double red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
AAkvaApistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2013 19:51 PR0V0CATEUR Re: malyLibor
Byla minulý víkend, byl jsem tam a moc se mi to líbilo...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2013 19:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: duko1995
Kurňa, já ti teď přesně nevím, ale řekl bych, že ze Slovenska je to do Brna asi stejně daleko, jako od nás... ne-li blíž, a přesto tam jezdím pravidelně. A minulý nebo předminulý víkend byla burza v Bratislavě, to taky není ze Slovenska moc daleko :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2013 12:13 PR0V0CATEUR Re: duko1995
O žádné nevím, zajdi k Rybárovi do obchodu... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2013 10:12 Muž duko1995 [32]
ahojte býva burza aj v blízkosti slovenska ? treba v hodoníne ? :) díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.01.2013 23:09 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
No, já toho o chemii zas až tak moc nevím... jediné, co vím (a co mne jako většinu akvaristů také krká) je to, že VHSky přidávají do vody látky, které zvyšují pH vody... prý aby šetřily vodovody... sakra, u nás je vodovod celý v plastu, tak co asi ušetří? Navíc ta chemie je musí stát tak obrovské prachy, za které by ten vodovod postavili znovu za dobu, než by ta voda o pH 6,8-7 ten vodovod sežrala.... No, samozřejmě taky vím, že se tam dává chlor (tedy nějaké jeho sloučeniny), ale i tak si tvou přednášku rád poslechnu... snad bude lepší počasí než minule :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.01.2013 18:10 PR0V0CATEUR Re: katterinecka
Pokusím se poprvé přijet aspoň podívat, Bratislava minulý týden se mi líbila... potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.01.2013 17:51 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – únorová akvaristická burza Brno
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2013 17:50 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: malyLibor
tak to k tomu můžeš něco dodat ;-)
O zdrojích to až tak nebude, protože já se zabývám spíš tou chemií, ale doufám že to bude taky zajímavé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.01.2013 00:34 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
A sakra, tak na to se těším... vzhledem k tomu, že je to jedna z věcí, které se tak trošku věnuji, tak mne to zajímá, jak to bude podáno... já už si tu cestu vody několikrát prošel a to v různých krajích... jak vodu z horského potůčku či lesních pramenů, tak vodu z hlubokých vrtů v krasové oblasti, ale i údolních nádrží... Moc zajímavé téma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   17.01.2013 11:16 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: malyLibor
Bude přednáška s názvem Cesta vody do našich akvárií. V podstatě cesta od zdrojů vod, přes úpravnu až do akvária, se zaměřením na akvaristicky zajímavá témata.
Začátek jako obvykle po desáte hodině.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2013 09:15 Muž Chem [837] Re: malyLibor
Vybral sis pekny cil na otazku ;-) Pokud vim, bude prednaska, bude o vode a bude ji mit katterinecka :) Blizsi info o tematu urcite Katka poda..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2013 01:05 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
A prosím tě, bude 16.2. zas nějaká zajímavá přednáška či jiný program?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.01.2013 15:31 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: romangr
Jen bych to ještě doplnila, příští burza se koná 16.2., výstava miniakvárek bude až na na té následující - jarní burze. Takže je opravdu na zakládání ještě času dost.
Kdo by měl nějaké pochybnosti nebo dotazy, může se nás zeptat i osobně na příští únorové burze. Soutěž je vhodná pro všechny, od začínajících akvaristů po profíky, je to zajímavá zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.01.2013 14:41 Muž romangr [31] - Rostliny – soutěžní výstava miniakvárií
Pokud jste ještě nepostřehli, bude se opět konat soutěžní výstava miniakvárií, na kterou se může přihlásit kdokoliv z vás s vlastním akváriem. Je ještě dostatek času na založení nového akvária, takže směle do toho! Výstava bude 11.5.2013.

Více informací u mě na blogu, kde se také můžete podívat, jak to bylo minulý rok: akvarium.romanholba.cz/…

nebo přímo na stránkách akvaburzy Brno: www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 22:37 Hubas
Zdravím,
prodávají se na burzách i nějaká požitá akvária, okolo 12-20l? Pokud ano, jaká je přibližná cena?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.01.2013 21:26 TomášBud – Doporučuji také setkání brněnských akvaristů v hospůdce Thalie
Ahoj,je možné tam přijít i bez předchozího nahlášení. Je tam celkem velký stůl, třeba si jen sednete a budete poslouchat. Umím si i představit, že si vezmete fotky Vaší nádrže, nebo notebook s el. podobou a místní odborníci Vám k tomu určitě něco řeknou. Já to setkání hodnotím super.
Další termín je 7.2., více na rybicky.net/akce/1038

A poslední akci také trochu popisuji v jednom komentáři u své nádrže.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.01.2013 14:29 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Lednový sraz
Ještě jednou připomínám, brněnský sraz je už tento čtvrtek 10.1.

Kdo se chce dobře pobavit, poklábosit nejen o rybičkách, směnit nějaké rostlinky, nebo i rady má šanci. Jsou zváni všichni, nejen brňáci.

rybicky.net/akce/1009
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 21:38 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírekRe: Chem
Už vidím,sory
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.01.2013 21:16 Muž Chem [837] Re: Jarik
Aha, ja uz se lekl, ze pisu nejak nepochopitelne. To jsi si jen nevsiml - viz moje reakce o rasbore skvrnoocase z 01.01.2013 17:23 . ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 20:02 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírekRe: Chem
No konkretne o skvrnoocase nebyla rec.Nebo sem si nevsim ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.01.2013 19:27 Muž Chem [837] Re: Jarik
coze To ta moje veta, ze: "na minulych dvou, trech burzach byla k mani a byly tam i jine drobne rybky", byla tak nejasna, ze se znovu na to stejne ptas po dvou dnech?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 18:40 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírek
Díky moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 18:32 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Jarik
mají ji teda jako boraras brigittae, ale vypadá spíš jak ta svrnoocasá. Tak jak tak měla jsem jich ve dvacítce 20 a ani jim to nevadilo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 18:29 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Jarik
na burzu nevím ale meli ji ve sklorexu za 9kč, co jsem tam chodívala tak je měli vždy, ale nevím jak teď, už jsem tam dlouho nebyla. A obvykle mívají déle otevřeno když je burza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2013 17:14 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírek
A vozí nekdo na burzu razboru skvrnoocasou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2013 17:23 Muž Chem [837] Re: Jarik
Jarik napsal: A co razbora skvrnoocasa?da se na burze v brne sehnat a za kolik?Nebo jakakoliv jina rybka ke krevetkam do 18l akvarka ;)

Ano, na minulych dvou, trech burzach byla k mani a byly tam i jine drobne rybky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.12.2012 18:22 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: romant
klidně i jurech, 12 Jurů za 10k Galaxy ožeru potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 18:21 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírek
A co razbora skvrnoocasa?da se na burze v brne sehnat a za kolik?Nebo jakakoliv jina rybka ke krevetkam do 18l akvarka ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 18:02 R Muž romant [27987] Re: Semtex
Chlapi a nebylo to v ojrech? Když už je ten silvestr, tak nějakej ten vtípek se může vloudit, což? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 17:59 harpunar – Semtex-byl jsem první,tak nepředbíhej!!!!!
To bych si za rok postavil vilu v Jevanech,vozil bych je za hranice,dokonce i na Tchaiwan a do Malajsie -))))))))))) coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 17:52 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Cožéééééé coze Galaxy za 12,-???

Honem kontakt, vezmu jich třebas i 10.000 kousků.

Myslím že reálná cena pod 30,- na burze nebude, to by byl chovatel pěkný zoufalec....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   31.12.2012 17:20 harpunar – Galaxy za 12?!
Sem s kontaktem,to je vezmu do budoucna všechny!!!! Jariku-obvyká cena v akvaristikách je mezi 50-90 kč,já je mám po 40kč.Takže tě asi zklamu,za 12kč je dnes snad jen pozdravpánbůh.Víš lidé,kteří jezdí prodávat po burzách mají docela vysoké náklady třeba na PHM a další a prodávat musí s určitým ziskem.Bohužel dobročinnost mohu nabídnout u mne v pěstírně,kde je cena určitě nižší,ale to je dáno tím že nemusím půl dne chystat ryby a vše co k jejich prodeji potřebuji.Takže na vysvětlenou............... Jinak přeji vše dobré v Novém roce!!!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 14:43 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírekRe: Wendy2
No kamarad rikal ze mel moznost vzit galaxy za 12Kč.Kdybych vedel ze mel moznost tak mu o ne hned reknu ale uz ju nema :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 14:36 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: Jarik
normálně jsou k sehnání za 70,-, takže za 30,- je na burze beru všemi deseti xD
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 14:29 Muž Chem [837] Re: Jarik
Aha, tak v tom pripade doporucuji:
1)Sledovat zdejsi atlas - tam se clovek lecky dozvi i beznou cenu: rybicky.net/atlasryb/danio_perlove Ceny na burzach byvaji o neco nizsi.

2)Co se vyberu ryb ke krevetam tyce, tak shanet na burze spise ruzne Borarasky z importu, ty by kolem tech 10Kc byt mohly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 13:53 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírekRe: Chem
30Kč tak to jsem myslel ze to bude tak 10Kč :-D no tak vzhledem k te ceně to vzdám ;).No vlasntne bych bral jakoukoliv rybku do nano akvarka ke krevetkam ;)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [12] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=551