Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2013 17:44 Muž acik [416] Re: Semtex
nebuďte tak vážní :) :)
Semtex napsal: spíš bych řekl, "co tak mrknout o pár příspěvků níž, přesněji o 4"!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2013 17:40 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: acik
spíš bych řekl, "co tak mrknout o pár příspěvků níž, přesněji o 4"!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2013 17:26 Muž fido16 [631] Re: acik
CO tak mrknout do seznamu prodejců :-)
www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2013 17:21 Muž acik [416]
ptám se raději ještě jednou :) nevíte jestli někdo z prodejců na burze v Brně bude mít Pancéřníček-Sterbův??? Díííky za případné info ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.05.2013 15:34 Muž vóťa87 [207] - Rostliny – rostliny, kořeny, atd...
Fotka k příspěvku Klasicky dorazíme na burzu také...

-Spoustu čerstvých rostlin Tropica a naší produkce
-Tentokrát i mnoho kořenů a kamenů
-Krmiva pro krevetky

A spoustu dalšího, jako vždy... :-)

A kdo váhá s přihlášením do soutěže, ať neotálí, ceny budou zajímavé! ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2013 13:10 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Fotka k příspěvku Na Burzu přijedu určitě, v kolik ještě přesně nevím, pokusím se co nejdříve, snad do 9:00 tam budu.
Přivezu něco málo Bojovnic jak samců tak i samiček.
Nebudu prodejce, ale přeptat se na mne můžete u pana Hřivňáka, nebo mi poslat číslo na mobil a já se ozvu a domluvíme se na předání.

Ryby si můžete prohlédnout v prezentaci Bettaria ve složce Burza Brno. Co neprodám, budete moci pořídit ve Sklorexu.

Jen jednoho samečka jsem nevyfotil a to černého krátkoploutvého, pokusím se jej sem ještě přidat, ale kdo by měl zájem i bez fota, ať se mi ozve.
Jednu fotku jsem našel, ale je nic moc.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 11:19 l-sumci – burza
Aktualizovaná nabídk ryb na burzu do brna 11.5
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras barbatus,similis,trilimeatus,panda,schulzei,venezuelas black,sterbae,nanus,paleatus i albín
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji, ancistrus super red závoj
kuhli kuhli
neonka axelrodi a innesi i potěry
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,rilli,red cherry
slimaci clae helena,nerita zebra
microrazbora galaxy
sewelia lineolata
čtverzubec
motýlkovec 5-7cm rarita!!!!
papilochromis ramirezky i blue
nanacara anomala
paví oko čistá forma dvojmečík metalový
skaláry černý kouř velikost L a XL,gold,koi
a jiné ryby

Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
Apistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 11:16 sterbak Re: acik
Dobrý den, v brně budu mít c. sterbae,kolik chcete ks, mailto:l-sumci@seznam.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2013 10:06 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: l-sumci
Povezete A. macmasteri? Pokud je nepovezete automaticky sebou, tak bych poprosil alespoň o jednu samičku(ideálně starší)
Díky moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 18:12 Muž fido16 [631] Re: katterinecka
Jo díky. Já jsem zvyklý se dívat do akcí abych si mohl naplánovat cestu dopředu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 18:08 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: fido16
Ahoj, burza bude www.akvaburzabrno.cz Bude i přidána do akcí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2013 16:50 Muž fido16 [631]
Čauky nějak mi tady v akcích chybí burza která se koná 11.5.2013 a tak nevím zda je nebo není. Zjistil jsem to až teď když jsem na netu narazil na jednu stránku kde na akva burzu je reklama

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 06:36 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: acik
viz 2 příspěvky níže...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2013 05:56 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Připomínám můj příspěvek o kousek níž
Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2013 22:01 Muž acik [416]
Ahoooj lidi :) nevíte jestli někdo z prodejců na burze v Brně bude mít Pancéřníček-Sterbův??? Díííky za případné info ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2013 12:24 Muž romangr [31] - Rostliny – Soutěž miniakvárií
aquascaper.romanholba.cz/… Zúčastněte se! Bude to určitě opět pěkná podívaná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2013 10:55 l-sumci – burza ryby
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras barbatus,habrosus,arculatus,pygmaeus,similis,trilimeatus,panda,schulzei,venezuelas black,sterbae,nanus,paleatus i albín
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji,L213 a L147 ancistrus super red závoj
kuhli kuhli
neonka axelrodi a innesi i potěry
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,blue tiger,tiger,
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku
colisa chuna red
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
parmicka žraločí
sewelia lineolata
čtverzubec žraločí
motýlkovec 5-7cm rarita!!!!
papilochromis ramirezky
skaláry černý kouř velikost L a XL,gold,koi
a jiné ryby

Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
Apistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2013 15:58 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
zkusit to pak můžu. zatím to dávám dost dopředu, kdyby třeba někdo o něčem věděl nebo měl. není to zrovna rozměr, kterej někdo poveze na burzu jen tak naslepo. kdyby to nebylo nějak extra daleko, tak si pro to klidně dojedu i mimo burzu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.04.2013 18:25 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Ičin
napsal bych panu Koblasovi.... např.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2013 18:05 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Fotka k příspěvku Vím, že je to hodně dopředu, ale je tady výzva pro prodávající dřeva. Pokud by někdo vlastnil kořen podobného tvaru a rozměru, tak se ozvěte a domluvíme se na koupi. Jedná se o kořen z tohoto videa :
www.youtube.com/…
Prostě velký kořen pod kterým bude dostatek místa pro ryby dna (Potamotrygon, Geophagus), takže taková nějaký vícenožka :-D Půdorys - max 80cm na šířku, délka 100-150cm. výška cca 50cm
Předem díky za nabídky
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2013 19:22 rezavka Re: acik
Pravděpodobně by se mělo jednat o pana Koblasu :-), kontakt na www.akvaburzabrno.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2013 22:19 Muž acik [416]
shaním jednoho prodejce na koreny co byl v Brně na burze,byl v té hlavní místnosti uplně na levo v rohu,ale ztratil jsem na něj kontakt grrrrr :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2013 12:32 Muž romangr [31] - RostlinyRe: D@n!€L
já? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2013 14:17 Muž D@n!€L [74] - Labyrintky
Je tu někdo, kdo bude taky 11.5.2013 vystavovat? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   25.02.2013 12:30 rezavka Re: Rida
Jsme rádi že se vám na burze líbilo a děkujeme za pochvalu.Samozřejmě se už chystáme na další, která bude 11.5.2013 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 03:08 dave
dave napsal: Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras ,barbatus,habrosus,arculatus,pygmaeus,similis,trilimeatus,panda,schulzei,venezuelas black,sterbae
ancistrus gold,sp.,L144,ancistrus sp a gold v závoji,L213 a L147
kuhli kuhli
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi i potěry
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,blue tiger,tiger,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku
labeo frenatus i albin
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys
parmicka žraločí
papilochromis ramirezky,blue elektric
a jiné ryby
potěry ryb na objednávkupar.innesi od velikosti 1cm
mechove koule
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
Apistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita
mail mailto:L-sumci@seznam.cz,tel 00420 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.02.2013 07:54 Muž karelpavel [18] Re: LisourJr
Pokud ti po krátké době umře rybka, můžeš jít do sklorexu a říct jim to.
Většinou ti rybku dají novou - osobní zkušenost X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2013 21:27 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: Jiri_99
Já krom burzy ani jinde nenakupuju a ještě se mě taky nestalo, že bych měl nějaký výhrady k rybám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2013 20:42 Muž Jiri_99 [425] Re: LisourJr
Tak to docela čumím. Pokaždé když jsem tam byl, rybky byly krásné a v poho..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.02.2013 20:03 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Nebude problém v tom, že to akvárko má 50 litrů a v něm je :
různý počet Cichlidka kakadu (Apistogramma cacatuoides)
2x Krunýřovec sp. gold (Ancistrus sp. gold)
7x Neonka červená (Paracheirodon axelrodi)
6x Pancéřníček panda (Corydoras panda)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2013 19:34 Muž LisourJr [33] Re: Jiri_99
No většinou je kupuji ve SkloRexu a nedejbože když mi nějaká pojde a je burza, tak samozřejmě na burze.. Třeba poslední cca měsíc co jsem tam byl mají furt stejné cichlidky kakadu a není divu, že si je nikdo nechce brát. Doopravdy otřes se na ty ryby dívat, až je mi jich líto.. Nafouklé, vypoulené oči, povalující se na dně.. Ale to je momentální situace (ovšem jako akvaristika s takovým jménem bych si to asi vůbec nedovolil), většinou byly vždy OK, ale taky jsem tam kolikrát nachytal nějakou břichem nahoru..
Aklimatizaci provádím tak jak je myslím od Sery na pytlíku..
1) zhasnout a pytlík do akva
2) po 10min skleničku vody
3) -||-
4) -||-
5) vypuštění do akva (voda do záchodu)
Kdyžtak víc na nádrži nebo SZ, budu rád za každou radu sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.02.2013 22:47 Muž LisourJr [33] – Cichlidka kakadu
Zdravím,
nevíte kdo tentokrát prodával na burze tyto rybky? Popřípadně byl z Brna?? Dnes mi bohužel odešel sameček od tama a dávat 89,- SkloREXu se mi vážně nechce, navíc poslední rybka od nich vydržela 3dny (ostatně ten sameček teď také, ale samička se drží a je naprosto OK)..
Nebo nevíte kde je koupit? Klidně osobní odchov, ten bych upřednostňoval. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   20.02.2013 22:31 Muž romangr [31] - Rostliny – Burza a soutěžní výstava miniakvárií
Lidi, připomínám skvělou akci z minulého roku www.youtube.com/…

Zúčastněte se i letos a přihlašte své akvárium do soutěže! www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 21:29 DREDRA
Tak jako pokaždé burza nezklamala...perfekt!!!...a doma se zabydlují:

Corydoras habrosus
Neoheterandria elegans
Paracheirodon simulans
Caridina cantonensis sp. Crystal Black
Otocinclus affinis
a nesmí chybět Betta Splendens HM potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:59 R Muž romant [27982]
Jasně že "můžou" bejt skaláry v 50 litrech, ale všeho do času a to platí jak dnes, tak to platilo před 30 lety, i tenkrát ten kdo tak učinil došel za krátko k poznání, že tudy cesta nevede, ale na to si spousta lidí musí přijít sama. :-( Katko to není nic proti Tobě, vím jak jsi to myslela, jenom zneužívám toho Tvého příkladu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:54 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: katterinecka
Taky jsem měl myslím té mojí 90l nádrži skaláry. Dneska bych je tam nedal chudáky. Stejně mi vždycky do půl roku všechno chcíplo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2013 16:50 PR0V0CATEUR
Za 20 let se budou chovat paví oka ve vaně... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:44 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: MichoCZ
tak jak asi to mini vzniklo, někdo chtěl malý akvárko, ale aby v nem mohl mít všechno co normálně, tak začal vybírat malý rostlinky a rybky. Jak se to začlo popularizovat tak začly být tyto druhy čím dál více k dostání a pak si někdo řekl, proč by to akvárko muselo být tak malé, tak ho udělal ve větším.
Mezi malýma akvárkama kdysi a teď je určitě velký rozdíl. Dřív si dal někdo do malé nádržky bandu pavích oček, píchl tam nějakou kryptošku a bylo hotovo. Teď je těch možností mnohem víc, i informací je mnohem víc a všechno je mnohem líp k dostání. Dřív někdo choval v padesátce skaláry a bylo to v pohodě, teď ho za to skoro kamenujou. Kdoví co bude za dalších 20 let
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:26 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: PR0V0CATEUR
Pokud mini myslíš miniobyvatelstvem tak máš asi pravdu. Pro někoho kdo má doma x100 litrové akva je i 50l mini. Pro mě je to pěkné akva na rozplavání nebo slušná krevetárna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:20 PR0V0CATEUR
Někdo považuje za mini třeba i 50 litrů, to je otázka názoru, když to pořádně osadí mechem a bude tam mít krevetky a třeba elegansky, tak proč by to nebylo " "mini" že... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:18 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: MichoCZ
Na této soutěži to není nějak rozměrově omezené, asi kdo co zvládne unést, to přinese :-) Já měla 10 a 20 litrů, ale někdo tam měl i 30.
Je to těžko definované co je to mini akvárium, ty menší by se už možná daly nazvat nano akvárium :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 16:14 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: katterinecka
Já mininčkem rozumím prcci do 15 litrů. Od 20l se možná dá něco už dělat. Třeba ten názor změním no.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2013 16:01 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: MichoCZ
i malý akvárko může vypadat obrovské a aspoň se tolik nenadřeš při výměně vody :-) má to něco do sebe, třeba po té výstavě změníš názor.
Hlavní výhodou je to, že jich můžeš mít víc a každé udělat jiné, nebo s druhy které by nemohly být spolu (třeba různé druhy krevet které se navzájem kříží). A dát ho můžeš prakticky kamkoli, třeba na pracovní stůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2013 15:53 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: katterinecka
To máš blbé. Bysme probrali bakalářky. By mě zajímalo kdo napíše tu mojí:-D Ale na ty minička se těším. Sice nejsem úplný zastánce takových mrňousů, ale když to má někdo rád tak proč ne. Já mini velkosti uznávám spíš jako odchovny nebo pro chov havěti ke krmení. Možná ještě jako filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2013 15:51 Muž Rida [85] - CichlidyRe: katterinecka
Je to tak, že ty "nej" věci jsou už po těch necelých dvou hodinách hlavního návalu docela přebrané. Ale to co jsem chtěl nejvíce jsem si rezervoval předem a ještě za lepší cenu než pak byla aktuálně na burze....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 15:49 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: MichoCZ
já zjistila, že bohužel na příští burzu nebudu moct, protože nebudu v Brně :-(
byla jsem snad na všech za poslední dva nebo tři roky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 15:39 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: katterinecka
Já došel v devět a to byla tragédie. Když jsem odcházel po jedenácté tak tam byla tak půlka lidí, ale krmiva přebrané a rostlinku už bych asi nekoupil. Já tam stejně ani tak nešel pro rybičky, protože to nemám kam dát. Na jaře si snad budu moct koupit i nějakou rybu. Možná bude stěna a víc prostoru. To vyhrané akva mi snad umožní pár nádrží legalizovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 15:33 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: MichoCZ
Na jaře tolik lidí nechodí, ale zas bude výstava miníček, tak snad příjdou :-) Hlavním problémem je spíš to, že se tam všichni nakumulují ve stejnou dobu, v jedenáct už je skoro prázdno. I když i některá prodejní akvárka už jsou taky prázdná, tak se jim asi není co divit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2013 14:52 Muž MichoCZ [891] - AmerikaRe: Rida
No na některé lidi se uplatňoval Brownův pohyb. Motali se tam chaoticky sem a tam. S těma bundama souhlasím. Zabrali dvakrát tolik místa. Se těším na tu květnovou, to snad bude víc prostoru jak na burze tak doma v akvárkách :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2013 10:03 Muž Rida [85] - Cichlidy
Přidám se s poděkováním organizátorům za další super burzu.....

Tlačenice tam tedy byla řádná, vždy se mi zdá že "tolik lidí tu ještě nebylo".....
Ale trpělivost by měla být akvaristovou ctností, a nakonec jsem se vždy dostal, podíval se a nakoupil co jsem potřeboval.
Jen mne stále nepřestávají udivovat lidé kteří tím davem proplouvají v tlustých zimních bundách, navzdory tomu že je k dispozici šatna (i když byl po rozšíření prodejních stánků i do těchto prostor trošku oříšek se do ní probojovat). Mě bylo po čtvrthodině vedro i v mikině a svlékl jsem se do trika....

A opět jsem utratil více než jsem plánoval, ještě ráno když jsem ládoval peněženku tak jsem si říkal "tuhle tisícovku jen pro jistotu, tu rozměňovat nebudu". A rozměńoval jsem.....

Tak ještě jednou díky, i za fajn přednášku kterou jsem bohužel nestihl celou a už se těším na další burzu....

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83213x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=451