Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 32 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2009 16:46 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Eff
Stránky burzy www.akvaburzabrno.cz nyní obsahují podrobný rozpis sortimentu jednotlivých prodejců.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 09:57 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
CPO tam možná budou mít Slováci.
Myslím, že je tam minule měli. A to tam jezdí na každou burzu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 09:54 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: vejvar
Krevetky bych nejaké měl mít. Nebude jich moc ale budou. Určitě Red Cherry možná i nejaké palmaty.
Dál budu mít Black Molly, možná že budou ještě nejací Kančíci příčnopruzí (kupodivu je o ně větší zájem) a Bojovnice, ty větší už jsou taky celkem přebraný. Takže spíš nějaké mladší kousky. Ale to bych viděl spíš jako plus. Líp si zvyknou na nové prostředí, je tu možnost pozorovat jak rostou a vybarvují se, ale hlavně vám při dobrých životních podmínkách vydrží dělat radost dýl než ty z obchodu. Tam ty bojovnice jsou většinou starší kousky tak kolem 8 a víc měsíců a to je u bojovnic bohužel už podstatná část života za nimi (vzhledem k tomu, že se dožívají 2-3 let).
Ještě asi budou nejaké rostlinky a kdo by měl zájem tak budou i piskořky. Ale ty spíš po domluvě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2009 07:47 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky – Re: Semtex
budeš prodávat krevety? jaké?

bude tam někdo prodávat ráčky CPO?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 20:44 Muž matlala [798] - Rostliny
ok KM, Holešova či Zlína náhodou někdo jede? nikdo ze známých nemůže, jen jeden a to pouze tam. Doufám, že se tam dostanu, rád bych, ale nejsou finance.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 20:34 Žena Kalupinka [32] – Re: diskoclub
Z Břeclavi ne, ale z Pavlovic snad ano. Když nezavelí babi : Jede se sbírat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 20:23 Muž diskoclub [40] - Cichlidy
Jede někdo z Břeclavi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 18:12 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Eff
Už jsem se registroval jako prodejce. Byl jsem pozván panem Tomancem. Dík.
Je skvělé jak se organizátoři starají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2009 13:24 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Semtex
Akvaristická burza v Brně bude 19.9.2009 od 9:00 do 13:00 hod.
Burza má nové webové stránky www.akvaburzabrno.cz
Všichni návštěvnící i prodejci jsou srdečně zváni.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 19:31 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Paja1
vím, ta nejbližší bude už v září

www.akvarko.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2009 19:30 Muž Argo [6] - Rostliny – Akva BURZA Brno?
Neví náhodou někdo kdy bude nejbližší akva burza v brně??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 23:47 Muž Horác [3942] – Re: thomaZP
Šlo jen o teoretický a obecný dotaz! Rozhodně jsem neměl v úmyslu zpochybňovat serióznost brněnské akvaburzy! X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 23:40 thomaZP – Re: Horác
Na příští burze by měla být technika zastoupena jednou z brněnských akvaristik s letitou tradicí. Na květnové burze měla být technika zastoupena jinou, také místní firmou, ta svou účast těsně před burzou bohužel odvolala. Problém s případnou reklamací by tedy v obou případech patrně nenastal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 21:45 Muž Horác [3942] – Re: Eff
Měl jsem na mysli to, co již zmínil filipsi - nový výrobek, účtenka, razítko, případně i záručák - všechno O.K. ... ale naháněj si pak prodejce (v horším případě neseriózního, neochotného a z druhého konce republiky) ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 21:07 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Horác
Čistě prakticky - pokud na burze prodává oficiální obchodník s akvaristickou technikou, nejakou tu bumážku z něj určitě vymámíš. Když prodává obyčejný akvarista své ojeté topítko, je to jako na inzerát, či na aukru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 20:13 Muž filipsi [1295] – Re: Horác
Ciste teoreticky - u prodeje noveho zbozi dostanes jako vsude jinde uctenku, opatrenou vsemi nalezitostmi vcetne firmy. U te uplatnis reklamaci. ;-)
Ciste prakticky - pokud na te uctence bude Kazimir Molochov, Horni Holubicky 5, a za mesic firma zrusena a Molochov k nenalezeni, reklamaci uplatnis blbe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 20:11 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Horác
Njn. To je fakt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 20:01 Muž Horác [3942]
Čistě teoretický dotaz - když už se tu mluví o prodeji techniky na burze - jak je to s případnou reklamací vadného výrobku?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 17:42 TVK
Tak já sem byl poprvé na takéto burze ,ale čekal sem více od toho.Ale na to že sem začátečník tak mi aj stačilo. Dúfam že nabudúce to bude o o vetším záujmu jak prodávajúci tak kupujúci.Tak snát dojdu zas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 16:50 Muž matlala [798] - Rostliny
Paráda, co tak zhruba budou mít?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 16:48 Jostom – Re: karelpavel
Není se co bát prodejci techniky budou na příště zajištěni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 14:06 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: vejvar
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 08:08 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
musim rist, ze me velmi prijemne prekvapilo takove mnozstvi a tolik druhu krevet
a kytek tam bylo taky celkem hodne, proste super potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 07:31 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: karelpavel
Prodejce techniky se bohužel na poslední chvíli omluvil a nepřijel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2009 00:26 karelpavel
Moje poznatky z burzy ?
No byla téměř super, akorát jsme čekali že tam bude aspoň nějaká technika a nebyla - jen hodně minimálně :-(
Rostlinek bylo na vyběr dosti, rybky převážně jen klasické :-(
Jináč super akce, přeji více obchodníků a návštěvníků X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 19:04 Delis – Re: matlala
Ja viem bol som tam aj s mirom a irčou.Bolo málo ľudí nato aby tam bol vedší arzenál
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 18:56 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Delis
nevím, ale teď tam byli sice jen pár kousků, ale přeci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 18:55 Delis – Re: matlala
To je smola.Terčovce tam asi nebudú mať zastúpenie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 17:07 Muž matlala [798] - Rostliny
přesněji 19.9.2009 už to psali i na vstupence
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 15:57 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Jurasek
Další akce v Brně bude až v září. sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 15:05 Muž Jurasek [137]
Tenhle víkend jsem měl pracovní, takže jsem vše prošcvihl :-( Už je nějaký termín příští burzy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 22:13 hrivnak – Re: Delis
V Ostravě byla tera burza, akvaristé jsou tam zastoupeni jen 6 stoly ze 100
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 18:28 Jostom – Re: Alessi
Díky za pochvalu a tombola je na příště zase plánovaná.Tak se můžete těšit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 17:32 Alessi – Chvála pořadatelům
Na Brněnské burze jsem byl podruhé a opět maximální spokojenost. Pořadatele chválím za perfektně odvedenou práci a také bych jim chtěl poděkovat za veškerou snahu a úsilí takovouto akci zorganizovat palec . Jen tak dál. Už se těším na další. Jen škoda, že tam nebyla tentokrát ta skvělá tombola sad .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 13:07 Muž matlala [798] - Rostliny
Hele mraku nač to řešit? každej jede tam kde zrovna chce a má se tam jak dostat. :-O
Mě se v Brně líbilo a nikam jinam se tak jednoduše nedostanu, v okolí prostě nic není. Navíc tam byla i Raviolka a vyghum z SK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 11:15 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Eff
Já neříkám že je to špatně, ale že je to risk. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 11:06 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Delis
Ano, ale jak říkám, v tomto období to byl jediný termín, kdy jsme si kulturák mohli zarezervovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 10:56 Delis – Re: Eff
V sobotu sa konali až 4 akcie-Plzeň,Uvali,Brno a Ostrava.3 su uvedené na rybickach a Uvali su na akvaristovy ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 10:17 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Mrakoplash
Mraku, bohužel když jsme před třemi měsíci termín burzy plánovali, nebylo moc na výběr z volných termínů kulturáku, kde se burza koná. Navíc nikdo z nás ani netušil, že budou nějaké Úvaly (přece jen, jsme těch 200 km daleko a na AKVARISTA.CZ jsme toto přehlédli a nikde jinde(rybicky.net, akvarko.cz) akce uvedena nebyla a není). Navíc když se podíváš do kalendáře na akce konané v květnu a červnu, každý víkend jsou minimálně dvě a i ty se často kryjí. Široko daleko od Brna žádná taková akce není, a nenuťme všechny brněské akvaristy aby cestovali 200 km daleko (jistě, spousta lidí se rádi podívají i jinam), to bychom se vrátili o dva roky nazpátek, kdy v Brně nic nebylo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 09:33 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Jojo, když jsem byl na Burze v brně posledně, tak to bylo docela super, libí se mi ta variabilnost, kterou tamní pořadatelé nabízejí, přednášky, výstavy akva i ryby a samotná burza atd. Jen tak dál, a ať se daří X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.05.2009 07:15 R Muž Mrakoplash [1776]
Eff napsal: Ani bych neřekl, přece jen je to 200 kilometrů daleko.

Je to sice daleko, ale vzhledem k tomu, že se jedná o dost vyhlášenou a velkou burzu, tak mi to přijde jako risk.
Jinak vám to samozřejmě přeju (vysokou návštěvnost a spokojenost), myslím že jste dostatečně prokázali že si chválu zasloužíte. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 21:57 Muž matlala [798] - Rostliny
aquagarden.ic.cz/… tady ještě nějaký fotky z burzy a ze stálé výstavy akvárií zoo Brno na kterou jsme se cestou zastavil s tomasem j, když jsme měli 2h času.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 21:16 ondra08
Pořadatelům velké dík. Burza byla bezva. Bohužel určitě přišlo míň lidí než na minulou burzu, alespoň se mi to tak zdálo. Njn okurková sezóna začíná. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 20:24 Jostom – Re: oldkiwinka
ahojky moc pěkný fotky halančíků a divokých živorodek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 20:20 Jostom – Re: jajaapaja
ahojky jsem moc rád za všechny kteří jsme se podíleli na přípravě burzy že se opět líbila,jinak příště se vizitky budou opětovně opakovat takže možná toho využije daleko více účastníků a poznáte jich osobně ještě víc díky za pochvalu a v září se na vás budeme těšit. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 20:10 Žena jufo [4] - Miniakvária
I já se musím přidat a pochválit dnešní burzu. Byla jsem tam bohužel jen chvíli, ale líbilo se mi tam moc palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 20:07 Muž Tomasovic [6]
Zdravim vsechny. Moc chvalim vsechny poradatele dnesni akvaburzy v Brne. Byl jsem i v unoru, ale tato byla jeste lepsi. Perfektne rozlozene stoly, prehled v nabizenem zbozi, excelentni vyber!!! Stalo me to hodne penez :) . Rostliny od Aqua Daho senzace, skoda ze jsem si vsiml az doma ze jsem dostal jednu jinou nez jsem chtel, ale Ludwigie Repens neni nikdy dost smich . Diky vsem za bezva zazitek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 19:51 Muž jajaapaja [174]
I já jsem dnes už podruhé navštívil burzu.A řeknu vám že se mi líbila víc jak tá poslední.Dobře uspořádané stoly.Takže byl větší přehled.A parádně se nakupovalo.S těma jmenovkama to taky nebyl špatnej nápad.Člověk poznal lidičky kteří jsou tady na netu.Pořadatelům patří poděkování.Samozřejmě prodávajícím taky.Bylo to super. potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 18:52 oldkiwinka
nějaké fotky.. srayzka.rajce.idnes.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2009 18:43 Muž tomas j [3] – Pochvala pořadatelům
Musím pochválit celou dnešní akci, byla to moje první burza a tak jsem moc nevěděl, jak to tam chodí..Ze začátku jsem tam trochu nervozně přešlapoval a nevěděl, kde jít, ale po chvíli mě to přešlo a kupoval jsem jednu rostlinu za druhou :). Těším se na příští burzu a určitě přijedu X-)

Ještě si dovolím jeden postřeh z burzy, kde u jednoho ze stánků prodávali pár skalár za 12,50 kč ne, až tak se dalo výhodně nakoupit a věřím, že nikdo neodešel s prázdnou :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [32] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1551