Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 37 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 22:05 JanulaB – Re: yanilishka
tak to je paráda docela mě mrzí že jsem ji nestihla.No tak snad příště ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 22:00 yanilishka – Mnam
Jj, byla to moje prvni akvaburza a byla uplne vyborna, nakoupila jsem vsechno, co jsem si namyslela a jeste vic a nemuzu souhlasit s tvrzenim, ze ceny se pohybovaly v relacich beznych kamennych obchodu - ta dobrocinnost, kterou poskytl Rataj se svymi rostlinkami se me osobne pekne vyplatila. Videla jsem taky spoustu lidi, ktere "citam" tady na webu nebo na akvarku a celkove to byla super akce. Ja jsem si pripadala jako decko v cukrarne. :-P Uz se tesim nadalsiiiiii! hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:57 JanulaB – Re: jajaapaja
jj děkuju moc,bohužel jsem tu dnešní nestihla ale na tu v květnu by jsme se chtěli jet mrknout celá rodina.Hned to píšu do kalendáře a pravděpodobně i hodina konání bude stejná?Můžu se zeptat jestli si někdo nevšiml zda prodávali i zakrslé raky mexické?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:52 Muž jajaapaja [174] – Re: JanulaB
Jo na vstupence je to aspoň napsané.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:50 JanulaB – Re: Eff
Zdravím příští burza bude 23.5.opět v Brně? V akcích jsem nic nenašla.Děkuji za reakce :)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:32 Muž jajaapaja [174] – Re: miro03
Moc se těším.Měj se a dobrou noc. spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:17 miro03 – Re: P@vel
Zdravím
Nejaké fotky som urobil len majte chvílku strpenia nespal som minulú noc ani minutu a dnes som už utahaný natolko aby som poopravoval fotky a pridal ich takže zajtra uričte pridám to čo som nafotil,inak pokial bude čas tak dalšiu burzu sa znova uvidíme. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:13 Muž Diego [72] – Re: jajaapaja
Já sem tam taky aspon jednoho viděl..... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 21:00 Muž jajaapaja [174] – Re: oldkiwinka
Nějakej fotograf tam byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 20:21 Marri
Moc se vydařilo, musím pochválit, akorát těch moooc lidí to byl mazec. Jinak bych ani ty prostory neměnila. Moc super. A ještě kdy a kde prosím bude zveřejněn seznam výherců v tombole?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 20:12 Muž Yirka [9126] – Škoda
Vloni mi to vyšlo, teď na ještě lepší ne. :-( Ale v květnu si to nenechám ujít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 20:05 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: oldkiwinka
Škoda..., měl jsem v autě až dvě místa... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 19:37 Muž Jurasek [137] – Re: oldkiwinka
mrzí mě, že nějak není nikdo, kdo fotil Chybělo opravdu málo, foťák i náhradní baterky nachystaný, ale zůstalo to doma na botníku... :-( :-D
Jinak pochvala organizátorům a "účinkujícím", sice jsem nikoho nepoznal, ale stálo to za to :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 19:32 pytel – Re: oldkiwinka
Pár lidí fotilo. Na akvarko.cz určitě brzy vyjde reportáž :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 19:23 Žena Imii [45]
Burza byla dobrá, až na to, že když jsem dorazila po desáté hodině nebyly už anubiasy na které sem se těšila že konečně budu mít ... snad příště ... nejlepší na burze byla snad tombola ... no vyhrát z 5ti koupených lístků na 2 je docela úspěch :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 19:15 oldkiwinka – Re: Eff
Děkuji. Příště bych se tam mohla objevit i já, tentokrát to padla, neboť padl odvoz. Jsem zvědavá a mrzí mě, že nějak není nikdo, kdo fotil :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 17:24 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: oldkiwinka
To je dobrá otázka, doufám, že někdo fotil. Měli bychom mít na videu přednášku o založení akvária, snad na tom záznamu bude i něco slyšet. Sám bych se na ni rád podíval, páč v jejím průběhu jsem měl fofry s prodejem rostlinstva(i když Tom & Tom říkali něco o tom, že když budu chtít, sehrají mi ji znovu na dalším brněnském akvasrazu, který bude nejspíš již příští čtvrtek). Rychlost jakou se zelenisko prodalo, mě šokovala, ještě v pátek večer jsme nad tou hromadou rostlin spráskli ruce a už dopředu se domlouvali, co uděláme s tím, co zbyde. Ale ono to nakonec bylo tak, že většina byla prodána do hodiny, a v 11 už byly prakticky prázné nádrže (že by to bylo příliš nízkými cenami?). Mirova přednáška o terčovcích byla skvělá, přivezl k ní i úžasné video. Bohužel jsem ji viděl jen na půl ucha a oka, neb v tu dobu už jsme běhali s hadicemi a vypouštěli nádrže. Burza byla fajn, poznal jsem pár dalších nových tváří, mezi nimi např. jajaapaju, taky se prodalo nějaké to výstavní miníčko - včetně toho mého, takže budu muset na další burzu zase něco založit.
Příští burza bude 23.5.2009 na stejném místě. Sice byly hlasy, že by to chtělo prostory ještě větší, ale to už bychom museli pronajmout Rondo, nebo Zetko na brněnském výstavišti. Prostory byly 3x větší než na minulé burze, návštěvnost dvojnásobná a počet prodejcú také výrazně vyšší. Těšíme se na příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 15:34 oldkiwinka
Bylo vás tam dost, má alespoň někdo fotky?=)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 14:29 debian – super
Ahojte všici teď jsem se vrátil. Pochvala organizátorům, už se těším na příští! Teď jen kam ty rostliny co jsem koupil narvu... smich ještě jednou pochvala oranizátotům potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 14:19 Muž AmorFati [37] - Amerika
Burza byla povedená, organizátorům díky :-) Bylo tam strašně moc lidía vůbec nelituji, že jsem vyrazil hned ráno, protože o 9:45 už to tam bylo rozebrané :-) Snad jen ty ceny mohly být nižší, nezaznamenal jsem, že by byly kdovíjak lepš než v běžných obchodech - tedy s výjimkou různých velkbalení (pytlík krevetek, štěrbáků apod.) :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 14:17 ondra08
Tak jsem se vrátil.Bylo to výborné.Sehnal jsem to co jsem chtěl a potkal jsem ty co jsem potkat chtěl. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 13:02 Muž jajaapaja [174] – Re: jajaapaja
Tak jsem byl dnes v Brné na burze po nékolika letech ,jel jsem tam čisté ze zvědavosti.naposledy jsem tam byl po vyučení.A řeknu vám ze mě nesklamala.Bylo se na co dívat.Spousta rybek a rostlinek.Spoustu dobrejch rad.A hlavně jsem tam potkal kluky s kterejma jsem si psal po internetu a neznal je.ám stoho radost jako malej Jardea.samozřejmě jsem si domů také něco dovez.Příště jedu zas. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 06:37 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: miro03
Už se na tebe a tvoji přednášku Miro těšíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2009 03:40 miro03 – Re: Eff
Prednáška o terčovcoch,bude určite. ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 23:57 Muž matlala [798] - Rostliny
Škoda,že nemůžu dorazit. Až na další. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 22:34 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: vezir
Neboj, čas si najdem, je to burza a ne obslužný pult v supermarketu, nejdůležitější je, že se akvaristé mají kde setkat. Ale je pravda, že minule hned z rána byl řádný fofr a nával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 22:21 Muž vezir [5] – Re: Eff
Nejraději bych tam jel hned :-) Mám trochu strach že tam bude velká tlačenice a nebude čas se pobavit se začátečníkem o vhodných rostlinách a tak... Vyrazím hned ráno a uvidíme
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 22:10 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: vezir
Je tam hromada z vlastních zdrojů a přehršel od Rataje (ceny nižší než běžné). Ostatní pěstírny byly po zimě vyprodány, ale příště to bude možná ještě pestřejší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 21:39 Muž vezir [5] – Re: Eff
To rád slyším, jedu si tam na rostlinky do nového akva X-) Kolik si mám vzít peněz? ;-) Budou tam rostlinky z "vlastních zdrojů" nebo z velkoobchodu (DAHO, Rataj,...) ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 21:30 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: lucik13
Paví očka tam budou, cena bude určitě rozumná, minule se ke konci burzy paví očka i rozdávala ;-)
Právě jsem přijel z místa burzy, vše je připraveno, zítra v 9 se na vás těšíme, každý je vítán. Minule nebylo dost rostlinek, nyní toto myslím nehrozí, jejich množství je impozantní.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 21:11 lucik13
..bude tam někdo prodávat i paví očka za rozumnou cenu?? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 18:25 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Eff
To vypadá na slušnej sál palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 15:58 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: ondra08
Pozor, burza proběhne v jiných prostorách než na podzim,
a to na adrese:
Klajdovská 28, 628 00 BRNO
Vstup na akci: 9:00 až 13:00
Tyto prostory jsou výrazně větší viz. www.kclisen.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 15:46 Muž jajaapaja [174] – Re: ondra08
Jája apaja
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 13:18 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Lucianetta
Ale no tak no tak, budu se červenat. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2009 12:11 Žena Lucianetta [43] – Re: Eff
koukala jsem na Tvé akvárko, které jsi pro prodej založil - je nádherné ano potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2009 13:17 pytel
Fotka k příspěvku článek o burze a výstavě miniakvárií www.akvarko.cz/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 10:53 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Lucianetta
Ahoj, tyto druhy by se tam měly objevit (Axelrodia riesei nevím, pokud bude k sehnání, zajistíme ji). Stánek pořadatelů bude zaměřen na ryby pro miniákvária a krevetky (Caridina sp. Orange, Caridina sp. Tiger, dále krystalky, samožřejmě red cherry....).
Součástí burzy bude prodejní výstava miniakvárií, ukázka založení rostlinné nádrže, tombola (hlavní cena pH metr v hodnotě 4000Kč) a snad i přednáška na téma Terčovci. K dispozici bude občerstvení a dětský koutek.
Jakékoliv speciální přání a objednávky méně běžných druhů ryb prosím uvádějte zde: klub.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 10:25 Žena Lucianetta [43]
Taky se chci podívat. Nevíte někdo, jestli se tam na prodej objeví Corydoras pygmaeus, Boraras maculatus a Axelrodia riesei? Tyhle 3 druhy teďko budu shánět, a konkrétně axelrodie teď nejsou k dostání ani ve Vivariu sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 12:49 Muž kristian [80] – Re: jajaapaja
Tez se tam planuji podivat. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 12:44 Muž jajaapaja [174] – Re: ondra08
Jedu ze zvědavosti naposledy jsem byl v Brně na burze jako učeň.A to už je nějakejch pár Pátků.možná něco pořídím.Podle toho co tam bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2009 12:39 Muž Jurasek [137] – Aquar
Nevíte, jestli tam bude někdo z Aquaru s testy?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 09:31 Žena Imii [45] – Re: Toony
Myslím, že určitě jde X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 09:29 Toony
dají se na té burze i měnit ryby?mám v plánu přejít čistě jen na jižní Ameriku a Akara hnědá, Pestřenci červení apod. se mi už nehodí.jde na te butze vyměnit nebo prodat i menší počty ryb?třeba i 1 pár?možná směšná otázka, ale ještě sem na žádné burze nebyl, tak se ptám.dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2009 00:48 Muž Jurasek [137] – Re: ondra08
Zatím je ten termín moc daleko, ale asi bych jel. Ale jen jako zákazník :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 21:13 jenik – Re:
jak je tato akce zajmavá?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 20:54 Žena Imii [45]
Já přemýšlím jestli bych neprodávala Pistii Stratiotes (prozatím) a mám pár mladých mečovek zelených (strašně moc se mi množí) ... ale určitě se na burzu dostavím (buď jako zákazník, nebo jako prodejce)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 20:50 ondra08
organizátor psal, že by to mělo být na stejném místě jak minule takže Brno líšeň, kotlanova 7 tel na organizátora:737903153. já budu prodávát Xiphophorus maculatus WG spitz, Nomorhamphus liemi liemi a možná Corydoras panda a adolfoi z rostlin anubias barteri anubias nana rotala indica cryptocoryne axelrodi cryptocoryne nevilli možná cryptocoryne petchi a balansea
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 20:46 Tomas01 – Re: ondra08
Já bych aj šel. Konečně ve statlu něco podniknu...furt jen skola a skola...kde to bude? je někde plakat, pozvanka, nebo tak? hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2009 20:22 ondra08 – Akva burza BRNO 28.2.09
kdo pojede na Akva burzu do brna 28.2?jestli ano budete prodávat?a co? :-) ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [37] 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1801