Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 38 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2008 06:58 Žena Imii [45] – Re: Marri
Myslím, že se organizátoři postarají o to, abysme o ní veděli včas ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2008 21:38 Marri
ahojte, nevíte někdo kdy bude ta další burza? za ten čtvrt rok?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2008 15:31 Muž Diego [72]
Nevíte někdo,kdo na té burze prodával minirybičky?Různé razborky atd.,potřeboval bych na něj kontakt.Díky za odpovědi. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.10.2008 11:29 Vozďa – Re: filipsi
Jo je to on v celé své kráse. Zkus mu napsat, on ti to jistě rád vysvětlí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 20:53 Vozďa – Re: filipsi
Přečti si tohle www.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 20:45 Vozďa – Re: romachain
Já jsem si taky vzal mimo jiné 7 japonik a jsou v pohodě. A to jsem je vozil do šesti v autě. Jedna už dokonce shodila krunýř.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 15:31 Muž filipsi [1295] – Re: Sid
To je tedy pekelna zalezitost, prezentovana na takovemhle akvarecku vypada k nepoznani. Uz to tam vidim, difuzer, oranzova ph sonda odlozena vpravo, zbastlene (profi) rizeni, asi kombinovane s jeho stmivacem. Ten clovek je neuveritelne sikovny a pracovity, opet klobouk dolu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 15:21 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: filipsi
To je z Brna a jestli jsem dobře zaslechl poznámku jednoho ze "zvídavců", jde o difuzér CO2(?).
Ovšem nejlépe by bylo zeptat se autora - Technika. :-)
Ty krevetky jsou nádherně oranžové a bral jsem je jako "údržbáře" pro své nové kytky. Společnost jim dělají "Red Cherry", takže případné potomstvo bude "divočina"... :-D
Ale co - já je kvůli potomstvu nechovám... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 14:45 Muž filipsi [1295] – Re: Sid + JirkaN
Po delsim zkoumani netu se mi zda, ze jde o produkty delsi selekce ruznych barevnych variaci red cherry. Samozrejme na tom neni nic spatneho, a zda se, ze se tato jmena barevnych variaci zacinaji rozsirovat. Proc ne. Ja mam sve koupene jako obycejne red cherry, ale vzhledem predci vetsinu fotek "super red", co jsem na netu nasel.
(edit - ale selekce bude muset dal u novych majitelu, pokud budou "druhy" dale sirit, pokracovat, aby to k necemu bylo, asi by to chtelo je upozornovat)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 14:39 Muž filipsi [1295] – Re: pakozdy
Tyjo, tak to jsem teda taky extremne zvedavy :-) . To je z Brna?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 14:04 Muž mk [0] – Re: romachain
S krevetkami je mi to líto, možná byl pro ně stres a přechod do nového prostředí příliš. Já jsem od pravděpodobně stejného chovatele koupil krevetky neocaridina crystal black a všechny jsou v pohodě. Jsem ale místní a do 20minut jsem s nima byl doma. Tento chovatel přijel až s Ostravy, takže to mohlo (a nemuselo) mít vliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 13:15 Muž pakozdy [17]
o co sa jedna na tomto obrazku www.postimage.org/… ?

vdaka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 10:38 Muž romachain [0]
Koupil jsem na burze několik věcí: Ancistruska (albín) - je báječnej; piskořky - hrst za pětikačku, zatím nemají chybu; 5*Caridina japonica - zatím nejméně 3 umřely, ostatní 2 nemůžu najít...; kus Egerie - ta snad poroste dobře. Chci za celou akci poděkovat, je dobře že se takové věci konají. Škoda těch krevetek, ty co mám ze Sklorexu mi normálně přežívají sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 08:50 Marri – Re: JirkaN
Mohla bych prosím prosím na Vás dostat kontakt (ohledně krevet...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.10.2008 07:40 Award – Re: Imii
Jede tam někdo přes Nový Jičín? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2008 21:56 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: JirkaN
...heteropoda například orange...
Tak ty asi mám! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2008 17:29 JirkaN – Re: Eff
Znáte tu reklamu na povinný ručení? To že něco neznáte, neznamená že to neexistuje! :-) Ty krevetky jsem tam měl já. Jejich rodiče jsem kupoval na jaře v Bratislavě od jednoho chovatele krevetek. Měl v nabídce asi 6 druhů krevetek, žádný začátečník. Inzeroval je jako Neocaridina denticulata super red a tak jsem je i koupil. Mimochodem Neocar. denticulata red cherry měl v nabídce také. Ty super red jsou skutečně červenější než cherry, ty jsem měl dřive také a ty opravdu nejsou tak výrazné. Samosřejmě pouze ve vhodných podmínkách, v sácčích jsou tradičně vybledlé. Asi před měsícem jsem byl v Duisburgu na akvavýstavě a tam měli v nabídce nejen super red a red cherry, ale i další varianty Neocaridina denticulata /heteropoda například orange, blond atd. Každá varianta měla svoje akvárium i rozdílnou cenu! Jinak s odbytem opravdu nemám problémy a nemusím si uboze vymýšlet "nová jména". Tak to jenom pro ujasnění situace ;-)
Pokud se chcete na něco zeptat velmi rád odpovím!
Jirka
PS: Asi mě neznáte, ale jsem nejde z prvních členů AKVAKLUB BRNO. Momentálně jsem bohužel téměř "neplatným" členem. Ve čtvrtek večer mám volno jen vyjímečně! sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 08:35 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: agent007
No snad nebude ThomaZovi vadit, když zde zveřejním jeho fotky:
www.postimage.org/…
www.postimage.org/…
www.postimage.org/…
www.postimage.org/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 08:26 Marri – Re: AKVARKOcz
Hmm, to je na***, protože poslední bus do té naší úžasné vesnice jede 20.10 hod.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 08:25 Muž agent007 [47]
Jsou už někdy fotky (víc než jedna) z burzy v Brně?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2008 08:21 Muž Eff [417] - Rostliny
Fotka k příspěvku Fotka z burzy
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 21:11 AKVARKOcz – Re: Marri
Ahoj Marri, sraz bude 13.11.2008, tedy opět ve čtvrtek a opět v Thalii. Pozor ale, tentokráte začneme až v 19 hodin. Budeme rádi když se stavíš. :-) viz. www.akvarko.cz/… (Nějak jsem přehlédl, že Eff to již napsal . ;-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 19:21 Muž mk [0] – Re: Eff
Ještě bych Effa doplnil, že na srazech lze měnit a čile obchodovat jak s rostlinkami, tak i s rybičkami. Konkrétně Eff osobně má vždy nádherné rostlinky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 19:16 Muž mk [0] – Re: Imii
Ahojky,
doufám, že se Vám všem akvaburza líbila. Nějaké fotky mám, takže mohu poskytnout. Jinak je také možno napsat Romanovi na www.akvarko.cz a moc ho přemlouvat, jestli vám nějaké fotky nepošle. Jinak předpokládám, že v brzké době se objeví článek. Prostory byly možná malé, ale na první zkoušku, kdy nikdo nevěděl jak to dopadne, to bylo akorát. Příště to bude možná jinak. Jen pro představu všech, organizace byla náročná a lidé, kteří do toho investovali svůj volný čas a energii si zaslouží uznání. V pátek trvaly přípravy od 15:00 do 20:00 hodin a to nemluvím o úklidu a vrácení akvarií. Nebýt těchto nadšených lidí, nebylo by nic. Jsem rád,že jsou ohlasy kladné a věřím, že se akvaburza bude opakovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 18:53 Markéta
Burza byla skvělá! Piskořky tam byly (hrst za 5 Kč smich ), líbil se mi sortiment rybek i rostlin. Už se těším na příště. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 17:08 Muž Eff [417] - Rostliny
Díky za reakce. Co se týká počtu prodejců, velikosti prostor a nabízeného sortimentu - to je vše závislé na tom, jak známou se tato burza stane. Na první burzu nepřilákáte 50 prodejců s tím nejzajímavějším sortimentem, neb oni vlastně neví do čeho jdou. Proto jsme se, jako organizátoři, snažili sortiment, který nebyl přislíben od domluvených prodejců, zajistit vlastními silami. Pokud se na základě kladných dojmů z první burzy přihlásí mnohem více prodejců, bude to pro nás impulsem, abychom zajistili větší prostory.

Marri: Další brněnský sraz předběžně plánujeme na 13.11.2008 od 19:00. Místo konání tradičně : Restaurace Thalie, Rooseveltova 14 ( mapa www.mapy.cz/… ). Chtěl bych zdůraznit, že všichni akvaristé (a akvaristky) jsou vítání. Nikdo, kdo přijde poprvé, se nemusí bát, že přichází do nějakého uzavřeného kolektivu. Právě naopak, jsme partou amatérských neorganizovaných akvaristů a na srazech klábosíme nad pivem/kofolou o akvaristice. Zaplať pánbu toto letošní klábosení bylo korunováno onou burzou, o které určitě pokecáme na příštím srazu. Takže pokud má někdo k organizaci burzy jakékoliv věcné připomínky, nápady či kritické poznámky, bude určitě na dalším srazu vítán.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 16:00 Muž jitkaAmira [4] – rostliny...
účastnili jsme se dopoledního návalu a rozhodně bysme si to rádi zopakovali i častěj než jednou za čtvrt roku, jak se zatim prý plánuje... Neodešli jsme s prázdnou, ale v nabídce bysme ocenili víc rostlin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 15:48 oldkiwinka
Chtěla jsem se zeptat, matlala mi sice nějaké fotky posílal, ale kdyby někdo někam uploadl nějaké fotky, mohl by sem dát odkaz ke stažení/prohlédnutí. Minimálně já a další, které by to zajímalo, by to potěšilo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 14:44 Žena Macik33 [3]
Ráda bych poděkovala pořadatelům, že se jim podařilo uspořádat tak skvělou akci.... po tolika letech první. Příště to bude určitě ještě lepší (ty prostory byly fakt dost stísněný, zvlášť kolem 11 hod.) Už se těšim na další... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 14:39 Marri
Ale tam v té Kotlance je dost prostorů nebo ne? A nevíte kdy bude další sraz akvaristů v Brně?? Bych šla ráda...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 14:14 Hermes
Burza byla neočekávaně zdařilá, vůbec jsem něco takového nečekal, prostory byly sice hodně malé, ale to mě u akvaristických burz vůbec nepřekvapuje a nevidím to jako mínus. Obdivoval jsem prodejce kteří přijeli hodně z daleka. Očekával jsem střetnutí tak maximálně akvaristů v rámci Brna a nejbližšího okolí. Určitě se budu těšit na další burzu. Co by stálo za rozšíření, je prodej různého, v akvaristikách neobvyklého, příslušenství pro akvaristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 13:55 Marek – Byl jsem tam
Predne chci podekovat organizatorum, ze se zhostili nak nelehkeho ukolu. Na to ze to byla prvni burza po x letech to nebylo spatne. Co mne mrzi byl maly zajem vystavovatelu. Kdyz si vzpomenu na lonskou burzu v Ostrave, tam nabidka rybek byla nekolikanasobne vetsi. Na nemaly zajem navstevniku si ti co tam prodavali urcite nemohli stezovat. Byl jsem tam pred 11 hodinou a vubec se tam nedalo hnout kolik tam bylo lidi.
V kazdem pripade doufam, ze to nebyla burza posledni a tleskam... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 13:47 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Chem
Také jsem se nad tím pozastavil a mám na to stejný názor jako Vy. Škoda že ani jednoho z nás nenapadlo se onoho prodejce zeptat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 13:34 Muž Chem [837]
Mam jeden maly a strucny dotaz. Jeden prodejce tam mel Neocaridina denticulata var. super red. Nikdy jsem nic podobneho nevidel ani o tom neslysel. Predpokladam tedy, ze jsou to obycejne cherry, jen prodejci se zdaly cervenejsi, nez ostatni, tak je takto oznacil (mozna i kvuli topmu, aby se lepe prodavaly. Vite nekdo o tom neco?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 11:19 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Yirka
Pokud mohu hovořit za pořadatele, z burzy jsme měli dobrý pocit. Byla to taková první burza na zkoušku a protože zájem návštěvníků i prodejců naše očekávání splnil(a překonal) a prodejci i návštěvníci byli, pokud vím, spokojeni, pak jestli se burza dostane o becného povědomí, znovuobnovení tradice brněnských burz už snad nic nezabrání. Plánujeme zatím jednu burzu za čtvrt roku. Co se týká velikosti prostor, pro potřeby první burzy byly dostačující, dopolední nával návštěvníků nás příjemně překvapil. Samozřejmě se pokusíme pro příští burzy zajistit prostory větší, a kdyby se to nepovedlo, pořád je lepší burza relativně malá(ale útulná) než žádná.
Nakonec bych chtěl poděkovat hlavnímu pořadateli Pepovi, který zařídil to nejdůležitější - prostory, většinu nádrží a nezbytná razítka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 10:53 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Marri
Pokud vím, gavůnci tam nebyli, ale na příště by se dali zařídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 10:31 Muž Yirka [9126] – Re: Marri
Byl jsem tam dopoledne a neviděl jsem je.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 07:58 Žena Imii [45] – Re: Marri
Já jsem si jich tam nevšimla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2008 07:45 Marri
Já jsem tam právě přijela hodně pozdě (ve 3), bylo to tam pěkně vybrakované :-) A prý tam bylo dopoledne strašně moc lidí, já si myslím, že třeba 3x do roka by to bylo super, třeba i za vyšší vstupné, ta desetikačka byla sranda... :-)Ale sehnala jsem víc jak půlku toho co jsem měla v plánu, takže spokojenost i v poslední hodině, jen by mě zajímalo jestli tam měli aji gavůnky diamantové, nevíte někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 22:31 Muž Yirka [9126] – Re: Imii
Zopáknu co jsem psal v reakci pod akci:
Tak jsem to bez problému našel (díky To:Kovboj a Mrakoplash). Myslím, že docela zdařilá akce a jak už psáno trošku stísněné. Určitě stojí za vyhodnocení a zopakování, věřím že se po té zkušenosti najde více prodávajících i nakupujích. Pořadatelé díky a zajímal by mne váš názor na akci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 21:43 Žena Imii [45] – Re: Marri
Na příští burzu bych vybrala asi větší prostory ... lidi hůř prostorově řešení(jako já) se nemůžou ani pořádně zohnout a prohlídnout si "zboží". Jinak je to dobře, že to bylo takhle mimo centrum ... žádné zácpy a čekání.
Přijela jsem tam v 10:08 ... počítala jsem s tím, že tam bude prázdno ... no to jsem se přepočítala :-D
Jinak co jsem potřebovala mám palec
PS: někdo tam fotil ... ráda bych fotky pak viděla ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2008 21:30 Marri
Zajímaly by mne Vaše dojmy z burzy a jestli se plánuje další nebo něco obdobného?...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 17:58 Marri
Ahojte, můžu Vám přivést krevetky neocaridina palmata... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 16:42 Muž Diego [72]
Má někdo zájem o 6x Tlamovec metriaclima estherae
?x Tlamovec pseudotropheus demasoni ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 16:09 Žena Imii [45]
Ocenila bych kdyby tam někdo měl mechovou kouli ... ale krásnou zelenou. Žádnou dohněda atp.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 15:32 Markéta – Re: prikpa
Chci je neskutečným způsobem! smich Byl byste tak hodný a přinesl je? Prosím... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 12:42 Muž Diego [72] – Re: Markéta
Já bych mohl vzít i piskořky jestly chceš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 09:31 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
bude tam nekdo prodavat sekavce nebo otíky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.10.2008 06:38 Markéta – Piškořky
Ahoj, budou k mání i piskořky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2008 21:35 Žena Imii [45]
Bude tam mít někdo samce Mečovky zelené zelené, Platy skvrnité var. Tuxedo a samičku !zlatého! čichavce (dospělou)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [38] 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1851