Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 26 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 18:28 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: janmacu
nejmíň náročná je asi glossostigma, z těch vyšších ech.tennelus nebo možná eleocharis
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 18:18 Muž janmacu [18] – Re: roper
opatrně se slovíčkem mnoho...,já chtěl mít taky mnoho krevetek a dnes? červený a crystalky mam trochu ale zelených? těch je tolik,že až vylezou z akvárek ,tak mě vklidu přeperou,okradou a utečou :) , mala otázečka ? z čeho je nejlepší trávnik přes celý dno,aby se to rychle a krásně rozrostlo? mam to vše zarostlí ale trávník se mi ještě nepodařilo vypěstovat přes celý akva :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:58 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky
Bude tam nekdo prodavat crs? Ale ne ten odpad co tam byl minule C,B. Aspon SS+
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:40 Muž roper [10] - Cichlidy – Re: janmacu
v ní bych chtěl mět jen koberec, skálky, spoustu galaxy a mnoho krevetek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:38 Muž roper [10] - Cichlidy – Re: katterinecka
přijel bych rád, ale budou mi montovat nové dveře a okna hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:30 Muž janmacu [18] – Re: roper
hmmm,do 750 toho vleze hodně,burza se už na tebe třese smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:26 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: roper
tak přijeď aspoň ho zaplníš :-D určite bude čím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:25 Muž roper [10] - Cichlidy – Re: janmacu
je to fakt mazec. Já už mám tři a jedno 75O prázdné. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 17:22 Muž janmacu [18] – Re: roper
svatá pravda,díky tady těm burzám mám už osum akvárijí a furt přikupuji,už mi zas svagr dovalil dvě akvárka ,co zrušil,takže asi zase budu nakupovat smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:56 Muž roper [10] - Cichlidy
Na takové věci moc nemůžu. Mám problém, že bych všechno chtěl a pak netuším, kam s tím :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:52 Žena Kajka99 [229] – Re: ufinka
to se hodí, zrovna jsem si bettu pořídila do společného akva, tak se těším na výměnu zkušeností s ostatními :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:45 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: ufinka
snad mi to zase vyjde. palec Posledně jsem koupil vše co jsem chtěl a udržel jsem se a koupil, co jsem neměl kam dát. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2010 15:44 Žena ufinka [28] - Asie – prosincová
Zvu na další pravidelnou burzu v Brně.
18.12 opět v Líšni. Těšit se můžete prodej ryb, rostlin i techniky, na přednášky o rostlinách a chovu Betta splendens a hlavní program burzy je výstavka Betta splendens. Můžete vystavit i své rybky - kontakt na stránkách burzy www.akvaburzabrno.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 22:34 Žena Kajka99 [229] – Re: Chem
to určitě, já jsem jenom chtěla využít toho že jste měl objevit osobně a tak se s Vámi poznat. No, už jsem si pořídila hejno u AkvaTeam což mně vycuclo, nicméně až mi přijde stipendium, první co udělám bude, že Vás kontaktuji :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 22:05 Muž Chem [837] – Re: Kajka99
Takova pocta - cekaji na mne lidi ;-) Kazdopadne domluvit se na cemkoli kolem krevet muzeme i tak, jako to delaji ostatni - pres vzaznik, nebo pres kontakty na strankach. V Brne je odber mozny kdykoli - i kdyz jsem ted chvili ve Finsku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 20:56 Žena Kajka99 [229] – Re: Chem
Já jsem tam na Vás asi 10 min čekala (pan Gajdošík řekl, že se dostavíte na podium, chtěla jsem se s Vámi domluvit na osobním odběru krevetek) ale pan Tůma říkal že jste ve Finsku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 19:52 Muž Chem [837] – Re: hop
Na prednasce jsem nebyl, ani na burze - nemohl jsem tedy rikat neco o fotkach Ch. Lukhaupa.. A navic, jak pise Zdenek - fotky i informace jsem opravdu poskytl na pozadani prednasejicich - v tomto zadny problem nevidim. (teda jestli ten Jirka jsem ja..)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 12:08 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: hop
Tak privez naky Mosury :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 12:03 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: hop
jj moc spokojený, co jsem chtěl máme, a ještě víc jsme prodali.... co kluci, spokojení s pískem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:38 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Semtex
co jinak spokojenost s nákupem? příště asi přivezeme lidem i crs :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:24 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Semtex
ok jirka říkal že tam viděl i nějaké moje a snad i lukhapovi ale v poho....neřeším palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:15 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: hop
Jestli mi něco neuniklo, tak fotky byli od Jirky Libuse - Chem tady z fora. A ten ty fotky poskytl, říkal mi to asi před 3 týdny a i před přednáškou to tam bylo zdůrazněné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:10 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Kajka99
přednáška o krevetkách bohužel byla spíš obecná, asi jako z brožurky od dennerle a s ukradenými fotkami. byla by slušnost alespon oslovit toho kdo to fotil, zda je můžou použít, jinak s burzou jsem byl velice spokojen.
re tallis: naprosto tě chápu, co se týče kvalitních crs a cbs když jsou tak se lidem zdají drahé, ss nebo sss za 50,- by prodával jedině blázen, ceny se tam šplhají do stovek i tisíců, takže je pár lidí kteří by to koupili protože, vědí co chtějí, pro ostatní jsou to jen barevnější krevetky. i mě trvalo dlouho než jsem je sehnal ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 11:08 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky – Re: Semtex
Jasny no, sem se tesil ze utratim tezky prachy za SS a vono nic :) jen osklivi grade B :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 10:38 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Tallis
Ono jde o to, že burza není stálá prodejna a objeví se tam jen to co kdo nabídne, že.
A pokud jde okvalitní CRS, tak ty na burze moc vidět nejsou, protože ti co je chovají a prodávají, tak většinou prodají z domu a na burzu vezmou už jen ten zbytek "C" "B"....

My taky ještě před rokem jsme na tý burze prodávali Bojovnice, ale časem jak získáš trošku jméno tak na burzu už ani nemusím. Dokonce ani není v naší moci uspokojit všechny zájemce.
Prot jsme tam teď po roce byli jen nakouknout, koupit jen to co je třeba, ale hlavně vidět po roce známé a prohodit s nimi pár slov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 09:08 Muž Tallis [11] - Raci, krabi, krevetky
Toho místa by to chtelo vic, to je pravda. Mě nejvíc vadilo, že se tam nedali sehnat aspon pruměrně kvalitni CRS. Jinak super burza.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 20:29 Žena Kajka99 [229]
Na burze jsem byla poprvé, ale mám ten dojem, že by potřebovali tak 2x více místa. Prodírat se davy lidí hned zpočátku, jen aby si člověk ohlídl sortiment a ceny bylo o nervy, a těch malých dětí :-O (ne že bych neměla ráda děti, ale zastávám názor, že potomstvo 0-4 let z toho nemá téměř nic -ani nedohlédnou nad stůl- ty odrostlejší se nudí a pak si mezi davy lidí hrají na honěnou, schovku ..a zkrátka zavazí) nepřipadala jsem si tam jako na shromáždění lidí se společným hobby, ale jako na nějaké "kulturní akci" typu Medové dny u nás v Kuřimi. Tím pro mně název Akvaburza nabral nový rozměr, alespoň vím co mám v prosinci čekat. Už se těším na barikádu kočárů, přebalování u stolů, které jsou vyhrazeny k občerstvení a neustálé vyhýbání se neposedným ratolestem, abych je náhodou nepřišlápla.

K přednášce: nebyla příliš obsáhlá, řekla bych, že byla stručným výcucem z českých krevetkářských webů, plus obohacena o taxonomii a fotky pana Libuse (které jsou přínosné samy o sobě). Vzhledem k tomu, že mám ty weby prošlé tam i zpět, tak pro mně přednáška nebyla přínosem, i když byla zajímavá. Právě jsem čekala velice detailní informace i na jiné téma než krevety trpasličí.

Po přednášce jsem se chvíli bavila s p. Tůmou na téma krevetky a čtverzubci trpasličí (velice mně potěšil :-) ) a návštěvu burzy jsem završila nákupem svých prvních krevetek - neocaridina palmata var. green. Na burzu se ráda vrátím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 19:52 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: janmacu
seděl jsem tam celou dobu přednášky, ale všiml jsem si jen foťáku, tak nevím. Je pravda, že mě zamestnávali 3 dotazující se lidi ohledně elektro do krytu, rybiček, krevetek...

Jinak burza super, utratil jsem o 100 víc, než jsem chtěl. Ale zase jsme dotáhl super kořen, kytky, který jsou jinak drahý a hůř sehnatelný :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 19:43 Muž janmacu [18]
ještě malá otázečka,bylo pořízeno video z přednášky ?a bude vystaveno ? DÍK ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 17:19 kakaoo
Taky jsem byla na burze a byla super akorát mě mrzí, že jsem tam mohla být jen chvilku.Koupila jsem jsi krásný péřovce a parmičky nádherné.A moc se mi líbily zlatý neonky jen mě mrzí , že je nemůžu mít v akvárku.Jinak se těším na příští burzu.A pořadatelům děkuji za krásný zážitek. potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 16:38 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetky – poprvé
Tak burzu jsem navštívil v Brně poprvé a vcelku spokojenost, tky jsem tam nechal pár set a těším se na další !! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 11:38 Žena darka [520]
A jak to vypadá s přednáškou o krevetkách, bude někde k máni? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 10:56 Muž Lisak [3] – Re:
Byl jsem poprvé a až na jednu ztrátu smeru jsme to našli v pohodě. Sortiment a pořadatelky super max. spokojenost.
Nechal jsem nějakou tu tisícovku a jistě by je ještě něco našlo za co utrácet. Jen to omezené množství vody doma. Musel bych leda napustit vanu :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 21:44 Muž karelpavel [18]
Supr burza, ostatně jako vždy ! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 20:25 Muž janmacu [18] – Re: Semtex
hnedkaj v pondělí omlatím peněženku šéfovi o hlavu,aby ji naplnil a před vánoci su tam zas hop hop X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 20:04 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: janmacu
vem si to tak, tvoje, vejvarově a snad i lišákove drobné přispěli na krmení a rozvoj našich svěřenců. Přispěl jsi na to, že příště až budeš chtít nějakou atraktivní rybku, najdeš jí u nás. Přispěl jsi na to, že i další klienti budou mít radost z našich ryb.
Takže ryby mají radost z kvalitního krmiva, my máme radost z toho že máme ryby, které jinde jen tak neseženeš, a všichni pak mají radost z našich ryb.
A Ty v tomto případě máš 4 násobnou radost z toho že jsi tu vysipal zbytek obsahu peněženky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 18:43 Muž janmacu [18]
chvála pořadatelum,chvála vám,zas sem tam vysypal celou peněženku a co my zbylo,tak sem se dorazil u Semtexa,akvárka mam vrchovatě plný a peněženku prázdnou,hezká burza potlesk potlesk hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2010 14:00 Jostom – Re: hop
jj není zač,právě jdeme vše připravit na zítřek,aby vše bylo tak,abyste byli maximálně spokojeni,těšíme se na vás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2010 13:45 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Jostom
no, konečně pořádný odkaz palec konečně vím co tam na mě čeká a nemine mne, díííky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2010 13:34 Jostom – Re: Jostom
Sortiment burzy i dnes aktualizován - www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 12:08 Muž Lisak [3] – Re: Raviolka
Děkuji za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 10:55 Žena Raviolka [2154] – Re: Lisak
Ten mail na Martina Boudného je správný, ty chybové hlášky z něj chodí pokaždé, ale mail normálně dorazí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 09:23 Jostom – Re: Kuřátko
Skalárky se dají vzít na burzu a nábídnout na tzv. blešáku.Musím se přiznat že skalár tam moc nebývá,pokud není přímý zájemce tak by to možná stálo za uvážení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 18:04 Muž vejvar [26] - Raci, krabi, krevetky
pokud by mel nekdo zajem o pul pytle aquaclay ground od rataje muzu ho vzit na burzu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 17:51 Kuřátko
neměli by jste někdo zájem o skaláry??? Bohužel v tak malém akvárku jako mám já být nemužou chuděrky, ale jinak jsou krásné asi rok staré
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 12:51 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: metkyks
Být já Chem, tak se urazím. Chem a v tomhle seplést :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 08:38 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetky – Re: Chem
A pleteš se Neocaridina denticulata var. super red opravdu existuje. Je mnohem červnější než cherry která má na sobě jen červené tečky. Nevím jestli to říkám přesně ale jedná se o Super Sakury. Proto také stály myslím 70 nebo 90 kč,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 21:22 Muž Lisak [3] – Re:
Nemáte někdo prosím kontakt raději telefon na Martin Boudný. Prodáva také v Brně. Kámoška má slíbené ryby a má špatný email a nemuže se s ním ted spojit a domluvit. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 21:17 Muž janmacu [18] – Re: Jostom
budu brečet,měl sem v planu selvenie a východní čolky,mývá je jen pan Líbal, ale neva,zas tam nechám majlant za jiný smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 21:10 Žena Frissky [5] - Asie – Re: Dzira
To je škoda že jsem to nevěděla dříve nechtělo se mi kvuli 1kg do miníčka platit poštovné tak jsem udělala kompromis s jiným pískem =( no nevadí nebude k dispozici i velikost 0,2-1,2

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [26] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1251