Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 28 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 09:56 Muž bolek [5]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2010 09:51 Muž nebozez [0] – CPO
Budete někdo na burze 17.4. prodávat raky CPO?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 22:03 Muž Uli [17] – Re: dádaa
Psal jsem panu Líbalovi asi před měsícem mail a potvrdil mi účast.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 21:17 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetky – Re: petr85
Taky ho potřebuju,doufám ,že tam bude pan Líbal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 21:12 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Měl bych něco do blešáku...
Rád bych poslal do světa nový nepoužitý filtr Shark 400, za cenu rozumne dohodou (koupeno za 566,-), tak kdyby měl někdo zájem... Druhý přebytečný filtr je Fluval 2 Plus, rok v provozu, nyní důkladně očištěn a připraven k prodeji. Původní cena byla 795,-.

Jinak já se na burzu chystám poprvé, tak jsem zvědav, co donesu domů. Mám zálusk na nějaké mechy a rostlinky. Pokud bych narazil na přípravek No Planaria, tak by to byla paráda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 20:30 Muž Příba [2] - Raci, krabi, krevetky
Nevyměnil by někdo krevety,chystám se na burzu a měl bych přebytky white pearl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 20:08 Muž Uli [17]
Měl by někdo zájem o velmi vzrostlý Ech. Bleherae?? Předal bych ho na burze. Kdo by měl zájem ať mi napíše vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 19:42 ondra08
Zdravím, na burze budu prodávat ryby: Dasyloricaria Filamentosa, Corydoras Adolfoi, Nomorhamphus liemi liemi, tak kdyby jste si někdo chtěli něco zamluvit tak stačí napsat do vzkazu. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 19:40 vatvat – Re: harpunar
Ne, jako prodejce ne a ani se nechystám. Četl jsem si předchozí příspěvky, tak můj příspěvek není tak nejapný jak naznačuješ. Nejde o nachystání balíčků pro Tondu, Jardu.., ale možnost pro kupce, které zajímá jen konkrétní zboží, něco poptat a pro prodejce zpřesnění zájmu. Přece není špatný, když se prodejci ozve 15 lidí, že má zájem o 10 rybek, tj celkem 150. Pak má "jistotu", že když jich vezme stejně jako minule 50, má jistej ušlej zisk. Čísla prosím tě neřeš, je to jen příklad.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 19:09 Muž karelpavel [18] – Re: harpunar
Pakliže by se jednalo o jiné věci než jsou ryby, tak by to bylo dobrý - většinou to tak chodí. :-|
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 18:58 harpunar – vatvat-jel jsi někdy jako prodejce na burzu?
To je milý zlatý pár hodin příprav,lovení rybek,třídění rostlin,pak všechno nasáčkovat atd.atd.No a kdybych třeba já,ale i mnoho dalších měl ještě nachystat Pepíčkovi,Lojzovi,Markovi,Tondovi,Janě a třeba tobě podle individuální objednávky,tak bych se s toho s prominutím asi po.ral.Jsou samozřejmě vyjímečné situace,kdy mi zavolá kolega a chce třeba sto kusů nějakých ryb,tak tam se s kamarádství udělá vyjímka.Neber si to osobně,ale je to docela fofr a není čas vyřizovat deset dalších indivindi objednávek.Nehledě k tomu že se i stává že vyhovíš a dotyčný se na převzetí vyflákne a nepříjde. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2010 17:10 vatvat – domluva předem
Na burzu se chci podívat, ale jet zcela naslepo se mi nechce hmm Tak jsem napsal na web akvaburzy, aby se mi vyjádřily ke kontaktům na prodejce. V sortimentu burzy nejsou žádný kontakty na prodejce ryb a to je škoda.Předpokládám, že by spousta lidí využila domluvení se dopředu na počtu konkrétních kousků, aby měli jisotu, že na ně počkají potlesk Jinak se všichni nahrnou hned v 9 a ... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2010 21:00 Muž karelpavel [18]
Nevíte náhodou někdo, zda li někdo na minulé burze prodával Ramirézky a za kolik ? ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.02.2010 12:17 Mrakoplash – Re: liborass
Ona je v HK každoroční výstava a prodejci si myslím dají přednost vícedenní akci před dopoledním prodejem.
Jinak si myslím, že burza v Brně je dobré lákadlo a když mi vyjde čas, tak se určitě a rád přijedu taky podívat.
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.02.2010 08:56 harpunar – Trošku porovnám dvě burzy-
tu vaši v Brně a ostravskou na VŠB.Podotýkám že na ostravské jsem pokaždé,jsem s Ostravy a v Brně jsem byl poprvé.Obě jsou super a navíc ta brněnská měla soutěž miniakvárií,přednášku o založení nádrže a občerstvení.Takže drazí přátelé,hlavně rejpalové uspořádejte truc burzu na druhém konci Brna a pak můžete psát duchaplnosti-tam už nikdy nepůjdu,nic tam nebylo,tlačenice a pod.-To jaký byl sortiment je dáno také tím že rostliny jsou obecně v zimě hůře pěstovatelné,ryby se nemnoží taky tak dobře(samo že ne všechny,ale některé),byly jak tady píše kolega další tři burzy v česku,takže se prodejci trošku rozmělnili.Já jsem s kolegou jel,abych si udělal obrázek a trošku mu vypomohl.Faktem je že krevety měl vyprodány během deseti minut.Rybky prodal rovněž všechny,což je pozitivní už kvůli transportu zpět a stresu rybek.Rád by vzal více,ale chystal i pro ostravskou burzu,takže jsme jich nevzali moc.Takže na dubnovou akci vezmeme určitě více a ještě navíc i jiné druhy.Já sám jsem koupil to co jsem chtěl a navíc Otocinclusy,druh který jsem zatím neměl,takže spokojenost!!!Když to celkově shrnu,tak brněnská burza se mi líbila a určitě se příště,již coby prodejce rád zúčastním!!! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 23:30 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: VVV111KKK
Přesné počty návštěvníků neznám, ale vím, že na předposlední burze to bylo něco přes 300 a na té sobotní něco přes 600. Ono je to pro prodejce vždy loterie, je to sakra rozdíl mít 300 nebo 600 potencionálních zákazníků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 22:38 Žena Kalupinka [32]
Panu Líbalovi stačí zavolat den před burzou a on by to, co zravna chceš, měl přivézt. Já mu taky budu volat ohledně razborek espeiho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 22:19 Muž karelpavel [18] – Re: xshow
Já tam koupil 35cm anubias za 100,- ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 22:07 xshow
Zdravím,

Tak abych taky přidal do soudku - ty co si pořád stěžují že se na ně "nedostalo".Proč nenapsali určitému prodejci a nezamluvili si u něj zboží? (Běžná praxe). Myslím že burza byla více než vydařená.Takže organizátorům čest a sláva. Ještě k těm cenám, prodával jsem anubias po 50,- Kč/ks, a nezdálo by se mě že bych je někde viděl za méně než 100 Kč.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:51 Muž janmacu [18] – Re: VVV111KKK
dík X-) ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:31 Muž VVV111KKK [61] – Re: janmacu
Bydlí v Rakousku, ale snad kousek za hranicemi.
Adresa z vizitky : Obere Hauptstrasse 67, A-2423 Deutsch Jahrndorf, +43 676 5600 737, e-mail: mailto:aquareptil2000@yahoo.de .
Na burzách v Brně pana Líbala vidávám celkem pravidelně, jen se mi zdá, že vozí čím dál míň rybek.
Ty borarasky třeba .... Škoda. Víc nevím, skoro sousede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 21:24 Muž VVV111KKK [61] – Re: jajaapaja
Z poslední burzy mám bohužel částečně stejný pocit jako jajaapaja.
Pořadatelsky byla burza zvládnuta výborně. Možná jen mohli být prodejci rozmístněny po větší ploše.
Byla tam fakt šílená tlačenice.
Co se týká rostlinek skvělý výběr. S rybkama to však bylo mnohem horší.
Řekl bych, že sortiment rybek byl slabý,
ale to bylo asi způsobeno množstvím burz v okolí ve stejném termínu.
Bylo zajímavý sledovat už v 10.00 prázdný akvárka.
Řekl bych, že prodejci, kteří jeli jinam, udělali pro tentokrát chybu :-D .
Tak se snad příště polepší a snad se podaří i lepší termín.
Souhlasím s názorem, že technika není na burzách zas až tak důležitá.
A výstava miníček byla výborný nápad - zajímavá inspirace. Jen tak dále.
potlesk
PS: zajímal by mě počet návštěvníků třeba na posledních třech burzách. Tedy pokud to není třeba tajné, a pokud je tento údaj evidovaný. Jen tak pro zajímavost. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 20:29 Muž janmacu [18] – Re: VVV111KKK
super děkuji,nevíš ještě náhodou kde bydlí ? skoro sousede (Němčičky) hop potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 20:27 Muž janmacu [18] – Re: jajaapaja
to nebylo na tebe jájo ;-) smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 19:54 Muž VVV111KKK [61] – Re: janmacu
Prodával je tam pan Milan Líbal +43 676 5600 737.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 19:51 Muž jajaapaja [174] – Re: janmacu
Taky jsem tady napsal svůj názor, na to mám snad nárok.Nemyslel jsem tím nic zlého.Na burzu pojedu zase.A budu se těšit jak malej Jarda .A když bude potřeba klidně pomůžu.Taky tady děláme velkou akci.Taky si vyslechnu od lidí co se jim nelíbí.Ale na to mají právo ,tak nevím proč se někdo zlobý za názor jiných.Prostě mi to tam tentokrát nesedlo.Toť vše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 19:43 Muž janmacu [18]
mam prozbu,nevíte někdo,kdo na burze prodával takový roztomilí placky? rybicky.net/atlasryb/prisavka_leveretova nebo rybicky.net/atlasryb/sevelie_pruhovana
nevím který to byli,koupil sem dva kousky a chtěl bych jěště, nebo nemáte je někdo ?? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 17:34 Muž Eff [417] - Rostliny
Fotky z burzy a výstavy miníček:
www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:59 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Mlatecek
Já jezdím na burzy i když je to občas spíš ztráta času, třeba když se sejdou v Plzni jen 4 prodejci smich tak nadávám a stejně jedu příště zase, pokaždé je to jiné. Pokud jedeš cíleně jen pro určitou věc tak bez domluvy předem je lepší když půjdeš do obchodu ;-) Jezdím na burzy nejen nakupovat, ale i pokecat, vyměňovat si zkušenosti a poznat lidi s kterými si jen píšu přes net, a to je i spíš hlavní důvod, protože co potřebuji nebo chci se dá pohodlně sehnat na netu bez zbytečného ježdění a mačkání :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:55 Muž janmacu [18]
a kdo tady jestě bude nadávat na brněnskou burzu,tak ať to s malýma rybkama zabalí a koupí si kapra do vany rozzureny smich :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:41 Muž Tomasovic [6]
Na burze v Brně jsem byl. Koupil jsem úplně něco jného než jsem původně chtěl smich , myslím, že není namístě být nespokojený a přeji všem organizátorům hodně úspěchů a pevnou vůli, aby vytrvali i do budoucna. Kdo říká, že ceny byly vysoké, tak asi narazil na špatné prodejce, já jsem koupil u Effa rostliny od Rataje po 20,-Kč, v obchodě zaplatíte nejméně 40,- - 50,-Kč. Burza je od toho, aby člověk vybíral z možností, které jsou k dispozici a hlavně získal zdarma zkušenosti a informace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:19 Muž liborass [174] – Re: Mrakoplash
To je mi jasné, že když nebyl v Brně bude někde jinde. Ale diky za info. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:12 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: liborass
Pánové Koblasa, Sýkora i Suchánek byli v Hradci Králové a ještě dnes jsou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 14:08 Muž liborass [174]
Nedá mi to, abych taky něco k sobotní akci nenapsal. Když jsem so rozhodoval, jestli tam mám jet, tak jsem si zjistil na stránkách burzy co tam bude, jestli tam bude to, co bych potřeboval. Nakonec jsem tam jel, koupil jsem, co jsem potřeboval. O půl desáté jsem už byl na odchodu. Tlačenice byla, to nepopírám, možná by byla menší, kdyby lidé využili šatnu, a nechali tam i boxy na ryby. Mrzí mě jen neúčast p. Koblasy, jako prodejce krmiv, snad příště. Celkově to hodnotím kladně a skláním se před pořadateli, že do takových akcí jdou. Jen tak dál a "Vydržet" potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 13:49 Muž Mlatecek [0] - Labyrintky
Zdravím všechny,
nedá mi to, než opět reagovat na odezvy mého a podobných příspěvků. Chápu, že ti, kteří sem napsali:" takovéto kecy mne dokáží zvednout ze židle!, ono je jednoduší přijít k hotovému a potom hloupě kritizovat, bla bla bla,pro všechny ,co tu bla bla hloupě píšou a nadávaj, kazdy je po boji general apod." se chtějí organizátorů zestat a podpořit je.
Já svůj názor nikomu nevnucuji, jen jsem ho sem napsal a k tomuto účelu toto fórum má sloužit. Nechci nikoho odrazovat od dalších návštěv takových akcí. Jen jsem psal o tom, že jsem jel 130 km, přijel jsem půl hodiny po otevření burzy a stejně jsem v tlačenici nesehnal to co jsem chtěl. To, že budu příště "stát v první řadě" mezi návštěvníky je možné, ale nejspíš ne. Prostě mně to za to už nestojí! Je to jen můj názor.
Vždyť přece každá kritika je jen příležitost ke zlepšení. Každý, kdo něco dělá, čeká reakce od ostatních a určitě by nebylo v pořádku, kdyby se směly psát jen kladné reakce.
Přeji všem klidnou hlavu, hnoho úspěchů v akvaristice a také v pořádání dalších akcí.
S pozdravem Miloš Mlateček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 13:12 Muž Lada2 [11] – Re: karelpavel
to je jedine dobre protoze kdyby tech par lidi ktery brecej-/a brecet budou porad protoze nikdy nebudou spokojeni/ melo odradit nekoho od takovejch akci byla by to skoda.Oni by pak zase breceli ze nikdo nic nedela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 13:08 Muž karelpavel [18] – Re: Lada2
Eff si s toho určitě těžkou hlavu nedělá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 13:05 Muž Lada2 [11] – Re: Eff
Eff-nesmis si z toho delat tezkou hlavu.Jde o to ze je spokojena vetsina a hlavne ty jako poradatel.Ver mi znam to i kdyz z jineho soudku jako poradatel Tuning soutezi.Tam je to stejne kazdy je po boji general co by udelal jinak ale aby sam neco tak ne.Navic prirovnani ke kamennemu obchodu-nevim u nas je jich nekolik a nerekl bych ze je tam naky lepsi a extremni vyber kytek.Vesmes porad to same nikdo nechce objednat neco noveho.
Takze za mne -Pokud ty jsi spokojen s vysledkem tak se prestan obhajovat a misto toho si uzivej pocit zes udelal neco dobreho protoze jen malo tech spokojenejch ti sem napise.A ti co nejvic pisou ja uz neprijedu budou priste v prvni rade.:-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 12:46 Khanh – Re:
Neměl jsem moc času proběhnout ostatní sortiment, ale to, co jsem pochytil, tak tam byl velký výběr rostlin, nějaké zajímavé druhy ryb a dost kořenů. Techniky méně, ale to není cílem burzy. V akvaristikách je techniky až až na úkor ryb a rostlin. Myslím, že to byla pro návštevníka povedená akce. Rostliny v tomto období se blbě shánějí a tady jich bylo dost. Byla tu výstava miniakvárií, založení akvária, tombola atd...no nevím, ale kde jste v ČR viděli lepší akci, která pokryje takto široký okruh akvaristiky?

Ahoj Effe, byl to ten druhý Tomáš ne ThomaZ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 12:29 Muž karelpavel [18] – Re: Eff
;-) díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 12:27 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: karelpavel
Fotka k příspěvku Výsledky soutěže a fotky miníček budou zveřejněny na stránkách burzy, pracujeme na tom, takže možná už dnes večer. Tady je malý závdavek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 12:04 Muž karelpavel [18] – Re: Eff
Jsou někde fotky mini akvárií z včerejší akce ? kdo to nakonec vyhrál - díky ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 11:22 Muž Eff [417] - Rostliny
Díky za připomínky. Tady jsou moje komentáře:

Počet prodejců:
Jak už jsem psal, na burze bylo o 3 prodejce méně než na minulé burze. Bylo to tím, že se po republice konaly 4 podobné akce - Brno, Ostrava, Hradec králové, Most, plus další akce v Rakousku. A prodejci, kteří tyto akce objíždí, si holt musí vybrat. Ne vždy lze burzy plánovat tak, aby se toho nesetkalo víc v jeden den, musíme se také řídit volnými termíny provozovatele prostor pro burzu. Holt na prodejce to má ten efekt ikdyž jsou jednotlivé akce vzdálené stovky kilometrů.
Už teď ale víme, že na příští burze bude prodejců patrně nejvíce v její historii.

Počet návštěvníků:
Návšetěvníků bylo cca dvojnásobek co minule. Toto neovlivníme, prostě v zimních měsících, kdy lidé nejsou u vody a na výletech je zájem větší. Možná by se lidé mačkali méně, kdyby vyžili služeb šatny a nemačkali se uvaření v peřovkách, které taky hodně místa zaberou. Přece jen kvůli rybám na burze topíme na 25 stupňů.

Teď bych rád vypíchl některá pozitiva burzy:
Přednáška- Khanhova a ThomaZova přednáška o zakládání nádrže byla podle všech ohlasů velice zajímavá a výborně připravená. Důkazem byl počet jejích diváků.
Soutěžní výstava miniakvárií - o její atraktivitě svědčil stálý nával u 17ti soutěžních nádrží.
Sortiment burzy - kromě ryb byla na burze zastoupena škála vzácnějších plžů, raci, krevetky, žabky, akvarijní technika, sortiment ADA, pomůcky pro aquascaping, vzácné druhy mechů a zatím největší nabídka akvarijních rostlin včetně některých rarit, což je v této roční době, kdy kaskády akvaristik zejí prázdnotou jistě neobvyklé. Samozřejmě není možné, aby na burze bylo úplně všechno...



 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.02.2010 10:50 Muž janmacu [18]
bla bla bla,pro všechny ,co tu bla bla hloupě píšou a nadávaj,já taky nesehnal co jsem potřeboval,ale jsem tam koupil zas jiné a hezké rybky a roztlinky,musíte pochopit rozdíl mezi burzou a stálím kameným obchodem,a když to nepochopíte ,tak tam ani nechoďte. A z organizovat takovou akci chce mýt na to nervy a hlevně obětují svuj volný čas,tak už pište jen návrhy,co by moli příště udělat trochu jinak a pomužete lepšímu pruběhu budoucích burz.Nadávat je tak lehké ,ale připravit takovou burzu ? potlesk ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   14.02.2010 09:10 Muž karelpavel [18] – Re: host
Dle mě, je i upřímnosti negativních kritik třeba ke zdaru dobré akce palec ostatně jako v podnikání ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.02.2010 09:03 ondra08
Burza pěkná. Zdálo se mi jakoby tam bylo oproti jiným burzám o hodně víc návštěvníků, ale zase ubylo prodejců. No snad příště. Chci poděkovat organizátorům za tuto akci. Je to víc než dost náročné. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   14.02.2010 08:53 host – Re: zuzu
pro zuzu a podobné:
zklamaní, o ničem, nic nebylo...
Nemám nic společného s organizátory burzy ale takovéto kecy mne dokáží zvednout ze židle!
Pokud jste byli zklamaní, něco se Vám nelíbilo, co Vám brání takovou akci udělat a udělat ji lépe???
Místo kritiky zvedněte zadek a ukažte co umíte! Ale ono je jednoduší přijít k hotovému a potom hloupě kritizovat. Takovýchto tlučhubů co čekají s nataženou rukou je bohužel až moc, ale takových lidiček co se pohybují kolem této a podobných akcí jako šafránu a nezaslouží si takovéto hodnocení!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 23:45 Muž 720Martin720 [1] - Živorodky
Jakto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 23:44 zuzu
dnes jsme byli moc sklamani, burza o ničem.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 21:56 Muž janmacu [18] – Re: Semtex
jo jo ,dnes sem volal tvojí milované polovičce skrz krevetky,ale málo červéných a ty zrovna zháním,ale začínám sám sebe přemlouvat,že si asi zatím vezmu zelený,uvidím,skusím se přemluvit ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [28] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83213x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1351