Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 13:02 Muž Chem [837] Re: Jarik
Jarik napsal: A nejede nekdo na zimni burzu co bude 16.unora?
Aha, tak to Ivuv prispevek nevyresil.. Potrebujes je drive.. Nevim, zda pojedu na zimni burzu, ale pokud mas nekdy cestu pres Brno, napis do SZ a domluvime se, par podzimnich vyteru uz potrebuju vylifrovat.. Nebo az bude seznam prodejcu, tak mi napis a reknu Ti kdo je bude na burze mit, pokud by nebyly uvedeny v seznamu. Navic z Ostravy vzdycky nekdo prodavat jezdi, tak Ti je Ivo muze poslat po svych pratelich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   31.12.2012 12:54 Muž Chem [837] Re: Jarik
Z Microrasborek jsem na burze v Brne videl galaxky kolem 30 - 45Kc, erythromicron 40-45Kc. Za posledni dva roky tam byly temer na kazde burze. Samozrejme, jistejsi je si rybku objednat (prispevek od Ivose pode mnou v podstate Tvou situaci asi vyresil ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 12:52 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírekRe: harpunar
OK,díky a jaka by byla cena?A nejede nekdo na zimni burzu co bude 16.unora?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2012 11:11 harpunar – for-Jarik
Nejsem si jist,takže pokud vše dobře půjde vezmu hejno na jarní burzu.A možná i nějakou další microrazboru. ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.12.2012 23:51 Muž Jarik [105] - Jezírka a realizace jezírek
Ahoj,nevíte jestli se objevila nekdy na burze v Brne RAZBORA GALAXY?A nevíte za kolik byla?Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.12.2012 12:39 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Sraz akvaristů Brno
Další sraz brněnských akvaristů se koná ve čtvrtek 10.ledna.
Všichni jsou zváni, nejen brňáci. Kdo chce se chce dobře pobavit nebo i pomoci s organizací burzy může přijít.

rybicky.net/akce/1009
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.12.2012 18:14 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: LisourJr
Akvárka se vozily jen na první burzu, která se konala jinde a nemáme s tím dobré zkušenosti. Musí se vozit na několikrát a je velká pravděpodobnost, že se někde ťuknou. Dělňák nám naštěstí vychází velmi vstříc, takže by se i s nadsázkou dalo říct, že jsou to ideální prostory
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 17:49 Muž LisourJr [33] Re: malyLibor
Ideální nejsou, to může říct snad jen blázen a slepej co nevidí jaký je o akvaburzu zájem :-)
4: Katterinecka: Tak to pak chápu, o prostoru bych věděl, ale akvárka by se musely skladovat jinde.. Myslel jsem, že se tam vždycky vozí.. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 17:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
Řekněme si to na rovinu - tyhle prostory jsou prostě ideální. Mně se tam moc líbí... a když se protáhnu uličkama já, tak už by se měl protáhnout každý :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 17:04 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: LisourJr
Větší prostory řešíme delší dobu, ale bohužel to není moc realizovatelné. Najít prostory, kde není zima, kde by mohla být uskladněna akvárka když není burza, kde by byla k dispozici voda a mohla se nechat odstát a ohřívat několik dní dopředu, a to všechno za ne příliš vysokou cenu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 16:33 Muž LisourJr [33]
Myslím že by visačka ve tvaru vizitky na připínáčku také nebyla k zahození :-) A ještě jeden dotaz, není v plánu burzu přesunout někam do větších prostor?? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 15:59 Muž radis [14] - AmerikaRe: katterinecka
Ahoj,souhlasím s Rida, orientace mezi jednotlivými prodejci není úplně ideální. Taky bych rád věděl od koho jsem si nakoupil. Některé obličeje samozřejmě znám, ale zdaleka ne všechny. Jednoduchý plánek s označením stolků a jmény prodejců by bohatě stačil a ocenila by ho určitě většina nakupujících.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 14:16 Muž Rida [85] - CichlidyRe: katterinecka
Každopádně se už teď na příště těším.....

Kdyby bylo třeba, mohl bych zajistit tisk- bohužel jen černobílý, ale až do formátu A1.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 13:38 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Rida
Zkusíme to do příště promyslet a doufám i uskutečnit ;-)

Jsem ráda za pozitivní ohlasy a pokud máte někdo další nějaké návrhy a připomínky, tak je sem klidně dejte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 13:16 Muž Rida [85] - CichlidyRe: malyLibor
Ano, jistěže jsem se nakonec doptal.....
Ale bylo ráno, všude nával, fronta u každého stolu, ptal jsem se u prodeje vstupenek, tam nevěděly ale zavolaly mi pána který věděl a ten mne nasměroval.....
Ovšem kdyby byl plánek nebo byli stoly označeny, nemusel bych už nikoho obtěžovat.....
A jak píšu, ocenil bych to i z důvodů abych přiřadil "tváře ke jménům", abych si už při pročítání sortimentu další burzy mohl vzpomenout (či na plánku připomenout) kde tento prodejce byl, jaký jsem měl z jeho nabídky dojem, jestli si u něj hned objednám nebo zkusím raději jiného....
Zkrátka můj názor je že by to byla věc veskrze užitečná.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.12.2012 12:00 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Rida
Jen pro inspiraci - přesně takto to mají v Kroměříži: akvakm.eu/…
Stoly jsou očíslovány a už u sortimentu na netu je pod jménem číslo prodejního místa - takže už než jedu mám vypsána čísla stolů, kde si mám co vyzvednout a čísla stolů, kam se chci přednostně podívat :-)
Nicméně ze zkušenosti z brněnské burzy - stačí se zeptat kteréhokoliv z prodejců a ten tě ochotně pošle za kolegou, kterého hledáš. Zkus to, opravdu to funguje. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2012 11:37 Muž Tony2013 [228] Re: Rida
Hlasim stejny problem.Orientace v prostoru dle planku by byla naprosto super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   18.12.2012 10:38 Muž Rida [85] - Cichlidy – Návrh
Ahoj!

Burza super jako vždy, umínil jsem si že se tentokrát budu v nákupech mírnit a také jsem to dodržel, kupoval jsem jen to co jsem si už předem vytipoval a zamluvil. I když to bylo občas hodně těžké....

Přesto bych měl jednu připomínku a snad i námět pro burzu příští.....

Využil jsem kontaktů uvedených v sortimentu burzy a předobjednal si u dvou prodejců. Následně jsem měl ovšem relativní problém s jejich lokalizací- jen cca polovina stolů byla nějak viditelně označena jménem či firmou.
K ulehčení situace těch kteří by na tom byli podobně jako já, navrhl bych vyznačit konkrétní prodejce na orientačním plánku burzy a ten umístit někam ke vchodu.

Za situace kdy je takovýto plánek hotov a na stránkách burzy k dispozici, jeho doplnění o jména a vyvěšení na stránkách (či jen vytištění na A3, doplnění jmen rukou a vylepení na stůl či zeď poblíž vchodu) záležitostí deseti minut.
Často bych se rád podíval i zpětně, kdože to asi byl kdo prodával ty hezké rybky či jiný zajímavý sortiment. S takovýmto plánkem v ruce či alespoň k nahlédnutí bych se mohl mnohem lépe orientovat.

Každopádně díky všem organizátorům i zůčastněným a těším se na příští burzu....

Laďa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   17.12.2012 16:03 Žena mexxina [4] - MiniakváriaRe: Beda
Porcelánové talíře maluji já ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2012 19:23 Muž Beda [11]
Jo kluci a holky mám dotaz. Viděl jsem tam pod pódiem talíře s obrázkama terčovců ale než jsem se rozhoupal tak jsem seděl v autě. Nevíte někdo kdo to tam prodával???
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:33 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: logik
No, záleží na tom, od koho jsi je koupil... pokud to byl taky brňák, tak máte možná podobnou vodu, pokud to byl Pruny, tak ten má vodu hoodně odlišnou... Ale i tak, pro Neocaridiny by 2 hodiny aklimatizace mohly při dobré konstelaci hvězd i stačit... u Caridin bude třeba dobře se modlit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2012 15:31 Muž danrycka [56] Re: malyLibor
Jak dlouho by se podle tebe měly aklimatizovat? Dal jsem jim dvě hodiny, pak si vyplavaly samy. Kdybych je nepustil, předpokládám že by si vykousaly cestu ven :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.12.2012 15:12 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: logik
V tuto chvíli by se neměly prohánět po nádrži, ale aklimatizovat... no, držím palce, ať tvou péči přežijí palec
Ovšem jinak musím souhlasit - burza opět skvělá, přes poněkud horší cestu se mi podařilo stihnout i velmi pěknou přednášku, viděl jsem fotky ryb, které jsem dosud znal pouze z talíře hmm Kupovat jsem chtěl jen maloučko krmiva a čokoládky od Clarkiiho. Čokoládky nakonec nebyly, zato jsem utratil zase skoro 2.000,- za plnou kabelu žrádla (mražák to ještě pobral), 4 čerpadýlka (budou nové filtry do krevetárek), houbičky, síťku... a ani nevím, co všechno mám ještě v autě nevyložené :-D
Pořadatelům moc děkuji za skvělou akci, prodejcům za ochotu a trpělivost a kalendáři za to, že další burza bude až za 2 měsíce. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   15.12.2012 13:38 Muž danrycka [56]
u mě taky super. díky velkému zájmu o krevetky jsem využil akce "nalov si sám" a už se mi v nádrži prohánějí ty nejkrásnější :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   15.12.2012 12:52 Muž Beda [11]
burza super... podívat, pokecat, dobře nakoupit. Já si to užil potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 21:11 rezavka Re: katterinecka
Vážení tak zítra se na vás těšíme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 18:45 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: roman3346
něco málo možná jo, kdybys nic nesehnal tak to jistí Sklorex, tam mají do dvou.
A nebo tombola, tam by pravděpodobně měly být zase i akvária ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 18:42 roman3346
*mam
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.12.2012 18:42 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Jostom
Už se moc těším na zítra :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 18:41 roman3346 – burza brno
nan jeden dotaz,da se na akvaburze sehnat nejaky akvarijni komplet? Zítra se tam chystam a rad bych poridil prckovi na vanoce nejake mensi akvárium 112-200 litru.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2012 14:06 dave – burza
Fotka k příspěvku Dobrý den,zítra můžu dovést raritního corydorase weitzmana (český odchov) velikost 3-3,5cm,omezené množství jen 20ks a ancistrus L213 velikost 3-4cm cca 30ks,pokud bude mít někdo zájem pište na mailto:l-sumci@seznam.cznebo tel 00420737525485
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.12.2012 11:54 Jostom Re: dave
Těšíme se na zítřek a jen připomínám poslední aktualizaci sortimentu.
www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 13:27 dave – ryby na burzu do brna
Dobrý den,na burzu do BRNA dovezu na objednávku tento sortiment

> Corydoras barbatus,nanus,venezuel black,metae,panda
> pygmaeus,sterbae,meliny,rabauti,arculatus,
> ancistrus gold,sp a L144(i závojové formy) i ryby velikosti XL
> platydoras costatus
> synodonthis mult.
> neonka axelrodi a innesi
> krevetky black crystal,sakura,orange,red cherry
> slimaci clae helena,nerita zebra
> xip.kohaku,berlin,tricolora,aplle
> cichlidka cacadu orange,double red,fire red,panduriny,vieijty,agassizi,borelky,inky aj.
> microrazbora galaxy
L-sumci ancistrus L213 a peckoltia l-147
skaláry roi manacapuru red beck,red devil,amazon a gold
sewelia lineolata
a jiné ryby
> mechove koule
> více mailto:l-sumci@seznam.cz,tel 737525485
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2012 11:39 Muž Rida [85] - Cichlidy
Zdravím.

Nebudete v sobotu na Brněnské burze někdo, kdo by měl a prodal Echinodorus isthmicus- Šípatkovec odnožující?
V nabídce burzy jsem jen nenalezl.
Také sháním Staurogyne Repens, ta v nabídce je již všechna zamluvena.

A nabízím 3x SAE, odrostlé, 8-13 cm, cca 150kč dohromady a Tetry Kosočtverečné, cca dva roky staré, 7 ks za symbolickou cenu nebo výměnou.
Mohu donést také piskořky, cca 100 kusů, zdarma nebo za úhradu vstupného...
Případně na výměnu za Heleny.

Díky za případné nabídky a v sobotu se těším.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2012 16:53 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
A teď něco k akci.
Tentokráte o5 nebudu prodejce, ale máme ještě něco málo mladých samečků Bojovnic. Někteří jsou v presentaci bettaria, buď ti stejní, nebo stejnou kresbou, jen jsou už někteří s výrazně většími ploutvemi.
Byl by i jeden modro-černý a modro-stříbrný, na požádání se pokusím vyfotit.
Samozřejmě je možné i něco vybrat ze samiček.

A ještě kdo by měl zájem, měl bych tu mladé šnečky Clea Helena.
Počty jsou velmi omezené, tak kdo se ozve brzy vyhrává.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   11.12.2012 16:46 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
kdo chce a má možnost, tak si doma vezme někjakou krabici vhodné velikosti, vyloží ji tabulkama polyestirenu, stačit by měl 2cm tlustý.
A voala je tu pěkný funkční termobox.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2012 19:38 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Víte už termíny dalších akcí na rok 2013. Pronajímatel nás tlačí k uzavření smlouvy a nerad bych se s Vámi setkal. (Tedy rád, ale jiný termín :-)
Když tak do vzkazů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.12.2012 08:09 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Austin
Pokud budeš mít jen jeden sáček tak je nejjednoduší dát ho pod bundu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.12.2012 21:17 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Austin
Je lepší odnést si rybičky v sáčku, který dáš do termoboxu nebo termotašky. Velmi pěkné a praktické termotašky prodával na minulé burze pan Koblasa a věřím, že je bude mít i na této burze. Já termobox používám celoročně - vozím v něm především mrazené krmivo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2012 21:14 Austin – přeprava
Mám hloupý dotaz - je lepší si donést uzaviratelnou sklenici nebo si odvézt ryby v sáčku?
Jaká je praxe? Co doporučují matadoři? Díky za odpovědi.
No a jestli má být pořád -8 C tak potěš koště :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2012 16:59 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Pokud by měl někdo zájem, tak můžu dovézt pár kousků (10-15) Macrobrachium dayanum. Taky můžu vzít nějaké přebytky spongie. V případě zájmu přes vzkazy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2012 16:44 Muž bolek [5] – Aulonocara
Ahoj poveze někdo na burzu Aulonocary?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2012 16:20 Jostom Re: katterinecka
Fotka k příspěvku Vážení přátelé akvaristiky.
Za Akvaklub Brno si Vás dovoluji pozvat příští sobotu 15. prosince na již tradiční akvaburzu v Brně. Jako obvykle máme nachystanou zajímavou přednášku i tombolu.
Přednáška bude pod názvem: „Chov a odchov náročnějších tanganických cichlid.“.
Přednáší Pavel Slanina.
Také se na Vás bude těšit řada prodejců, kteří se pokusí uspokojit vaše potřeby.
Nabízený sortiment je již k nahlédnutí na stránkách Akvaburzy Brno
www.akvaburzabrno.cz/… .

Příjemné zážitky přeje za Akvaklub Brno Josef Tomanec.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.12.2012 13:22 Muž malyLibor [5371] - Asie
A jako obvykle, jedu na burzu do Brna, jedu pšes Olomouc, odjezd z Olomouce cca. 9:15, abych byl včas na přednášku. Kdyby se někdo chtěl svést se mnou, budu mít místo v autě volné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 10:43 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Vánoční burza
Již jen 10 dní do burzy. Zde se můžete podívat na nabízený sortiment www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.12.2012 19:52 Muž malyLibor [5371] - Asie
Hm... hledal jsem, nenalezl, tak sem dávám: www.b-tv.cz/…
Pátá reportáž v tomto dílu je o minulé Akvaristické burze 20.10.2012. Dá se přehrát jen ta reportáž kliknutím na odkaz pod hlavní obrazovkou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 16:04 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: rezavka
To se tedy těším... Nemáte na ně náhodou kontakt? Já jej ztratil... a to jsem ho před pár dny měl v ruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 15:32 rezavka Re: malyLibor
Ano , kameny by na vánoční burze měly být také...... svoji účast nám přislíbili již na minulé burze, tak se můžete těšit :-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 20:47 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
Budu tam pintlich... nebo ne, raději s předstihem. Minule jsem se přihnal na poslední chvíli a pošlapal asi 15 lelkujících kupujících, tak aby se tu už nestalo.... A prosím tě, myslíš, že tam budou mít ty krásné kameny jako minule? Chtěl bych si koupit křišťál, ale ztratil jsem na ně kontakt :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 20:37 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: malyLibor
Takže přednáška by měla začínat 10:15

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [13] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=601