Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Atlas akvarijních ryb

 

Atlasy » Ryby » Čeleď » C

# A B [C] D E F G H I L M N O P R S T U Z   

Vivarium
CallichthyidaeCallichthyidae - , Corydoras paleatus , Corydoras acrensis, Corydoras acutus, Corydoras adolfoi, Corydoras aeneus, Corydoras agassizii, Corydoras araguaiaensis, Corydoras arcuatus, Corydoras axelrodi, Scleromystax barbatus, Corydoras britskii, Corydoras burgessi, Callichthys callichthys, Corydoras davidsandsi, Corydoras duplicareus, Corydoras elegans, Corydoras eques, Corydoras Eversi, Corydoras habrosus, Corydoras hastatus, Corydoras latus, Corydoras leucomelas, Dianema longibarbis, Corydoras loxozonus, Corydoras melanistius, Corydoras melanotaenia, Corydoras melini, Corydoras metae, Brochis multiradiatus, Corydoras nanus, Corydoras napoensis, Corydoras narcissus, Corydoras ornatus, Corydoras paleatus, Corydoras panda, Aspidoras pauciradiatus, Lepthoplosternum pectorale, Corydoras pulcher, Corydoras punctatus, Corydoras pygmaeus, Corydoras rabauti, Corydoras reticulatus, Corydoras robineae, Corydoras schwartzi, Corydoras similis, Corydoras sodalis, Corydoras spilurus, Brochis splendens, Corydoras sterbai, Megalechis thoracata, Corydoras trilineatus, Dianema urostriatum, Corydoras venezuelanus, Corydoras virginiae, Corydoras weitzmani
 
CallionymidaeCallionymidae - Dactylopus dactylopus, Synchiropus marmoratus, Synchiropus ocellatus, Synchiropus picturatus, Synchiropus splendidus, Synchiropus stellatus
 
CarangidaeCarangidae - Gnathanodon speciosus, Selene vomer
 
CatostomidaeCatostomidae - Myxocyprinus asiaticus, Ictiobus bubalus, hypentelium nigricans
 
CentrarchidaeCentrarchidae - Lepomis cyanellus, Elassoma evergladei, Lepomis gibbosus, Enneacanthus gloriosus, Enneacanthus chaetodon, Lepomis macrochirus, Lepomis megalotis, Pomoxis nigromaculatus, Enneacanthus obesus
 
CentriscidaeCentriscidae - Aeoliscus punctulatus, Aeoliscus strigatus
 
CichlidaeCichlidae - Pseudotropheus acei, Pseudotropheus acei sp. black, Satanoperca acuticeps, Ivanacara adoketa, Symphysodon aequifaciatus sp. 'Diamond Blue', Symphysodon aequifaciatus sp. 'Marlboro Red', Symphysodon aequifaciatus sp. 'Pigeon Blood', Symphysodon aequifaciatus sp. 'Red Turquoise', Symphysodon aequifaciatus sp. 'Snakeskin', Symphysodon aequifasciatus, Symphysodon aequifasciatus axelrodi, Symphysodon aequifasciatus haraldi, Cynotilapia afra, Cynotilapia afra 'Cobue', Apistogramma agassizii, Amphilophus alfari, Geophagus altifrons, Mikrogeophagus altispinosus, Pterophyllum altum, Amphilophus amarillo, Uaru amphiacanthoides, Nannacara anomala, Laetacara araguaiae, Maskaheros argenteus, Geophagus argyrostictus, apistogramma atahualpa, Melanochromis auratus, Nannacara aureocephalus, Thorichthys aureus, Copadichromis azureus, Aulonocara baenschi, Apistogramma baenschi, Gymnogeophagus balzani, Hemichromis bimaculatus, Apistogramma bitaeniata, Apistogramma borellii, Copadichromis borleyi, Geophagus brasiliensis, Paraneetroplus breidohri, Melanochromis brevis, Teleogramma brichardi, Neolamprologus brichardi, Chalinochromis brichardi, Neolamprologus buescheri, Astatotilapia burtoni, Tilapia buttikoferi, Apistogramma cacatuoides, Labidochromis caeruleus, Apistogramma caetei, Astatotilapia calliptera, Altolamprologus calvus, Geophagus camopiensis, Taeniacara candidi, Herichthys carpintis, Steatocranus casuarius, Neolamprologus caudopunctatus, Amphilophus citrinellus, Rheoheros coeruleus, Apistogramma commbrae, Dimidiochromis compressiceps, Altolamprologus compressiceps, Lamprologus congoensis, Hypselecara coryphaenoides, pseudotropheus crabro, Astronotus crassipinnis, Biotodoma cupido, Laetacara curviceps, Cryptoheros cutteri, Pseudotropheus cyaneorhabdos, Herichthys cyanoguttatus, Eretmodus cyanostictus, Neolamprologus cylindricus, Guianacara dacrya, Satanoperca daemon, Pseudotropheus demasoni, Aequidens diadema, Julidochromis dickfeldi, Geophagus dicrozoster, Symphysodon discus, Laetacara dorsigera, Tropheus duboisi, Heros efasciatus, placidochromis electra, Apistogramma elizabethae, Pseudotropheus elongatus, Pseudotropheus estherae, Cheilochromis euchilus, Australoheros facetus, Hemichromis fasciatus, Uaru fernandezyepezi, Cichlasoma festae, Mesonauta festivus, Dicrossus filamentosus, Xenotilapia flavipinnis, Chindongo flavus, Dicrossus Foirni, Parachromis friedrichsthalii, Cyphotilapia frontosa, Sciaenochromis fryeri, Guianacara geayi, Cyphotilapia gibberosa, Apistogramma gibbiceps, Chromidotilapia guentheri, Krobia guianensis, Krobia guianensis 'Red Eye', Aulonocara hansbaenschi, Acarichthys heckelii, Neolamprologus helianthus, Apistogramma hongsloi, Melanochromis chipokae, Labidochromis chisumulae, Aristochromis christyi, Geophagus iporangensis, Aulonocara jacobfreibergi, Pseudotropheus johannii, Satanoperca jurupari, Lepidiolamprologus kendalli, Amphilophus labiatus, Retroculus lapidifer, Haplochromis latifasciatus, Neolamprologus leleupi, Neolamprologus leloupi, Crenicichla lenticulata, Pterophyllum leopoldi, Crenicichla lepidota, Cyprichromis leptosoma, Satanoperca leucosticta, Hemichromis lifalili, Nimbochromis linni, Nimbochromis livingstonii, Parachromis loisellei, Maylandia lombardoi, Tahuantinsuyoa macantzatza, Apistogramma macmasteri, Callochromis macrops, Etroplus maculatus, Dicrossus maculatus, Paraneetroplus maculicauda, Thorichthys maculipinnis, Parachromis managuensis, Satanoperca mapiritensis, Bujurquina mariae, Julidochromis marlieri, Spathodus marlieri, Cleithracara maronii, Aulonocara maylandi, Thorichthys meeki, Geophagus megasema, Enantiopus melanogenys, Vieja melanura, Paretroplus menarambo, Crenicichla menezesi, Aequidens metae, Placidochromis milomo, Tropheus moorii, Cyrtocara moorii, Oreochromis mossambicus, Parachromis motaguensis, Metriaclima Msobo, Pseudocrenilabrus multicolor, Neolamprologus multifasciatus, Archocentrus multispinosus, Amatitlania myrnae, Amatitlania nanolutea, Geophagus neambi, Hypsophrys nicaraguensis, Paracyprichromis nigripinnis, Amatitlania nigrofasciata, Xenotilapia nigrolabiata, Pseudocrenilabrus nicholsi, Apistogramma nijsseni, Oreochromis niloticus, Apistogramma norberti, Pundamilia nyererei, Cichla ocellaris, Astronotus ocellatus, Lamprologus ocellatus, Rocio octofasciata, Bujurquina oenolaemus, Xenotilapia ochrogenys, Aulonocara Orange blanch, Xenotilapia ornatipinnis, Julidochromis ornatus, Apistogramma ortmanni, Triglachromis otostigma, Cryptoheros panamensis, Apistogramma panduro, Xenotilapia papilio, Nanochromis parilus, Apistogramma paucisquamis, Cincelichthys pearsei, Gnathochromis permaxillaris, Pseudotropheus Perspicax, Apistogramma pertensis, Haplochromis phenochilus, Pseudocrenilabrus philander, Callochromis pleurospilus, Paratilapia polleni, Tropheus polli, Nimbochromis polystigma, Cichlasoma portalegrense, Crenicichla proteus, Hoplarchus psittacus, Andinoacara pulcher, Pelvicachromis pulcher, Neolamprologus pulcher, Maylandia pulpican, Mikrogeophagus ramirezi, Mikrogeophagus ramirezi Electric blue, Julidochromis regani, Crenicichla Regani, Gymnogeophagus rhabdotus, Andinoacara rivulatus, Fossorochromis rostratus, Neochromis rufocaudalis, Cryptoheros sajica, Cichlasoma salvini, Chindongo saulosi, Haplochromis sauvagei, Crenicichla saxatilis, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare, Pterophyllum scalare 'Manacapuru', Pterophyllum scalare 'Rio Nanay', Amatitlania septemfasciata, Heros severus, Neolamprologus sexfasciatus, Lamprologus signatus, Neolamprologus similis, Apistogramma similis, Amatitlania siquia, Pseudotropheus socolofi, Thorichthys socolofi, Apistogramma sp. 'Abacaxis', Crenicichla sp. 'Belly Crawler', Tropheus sp. 'Kala', Metriaclima sp. 'membe deep' Maingano, Geophagus sp. 'Tapajos Red Head', Lethrinops sp. 'Yellow Collar' Masimbwe, Symphysodon sp. 'Yellow lemon', Paraneetroplus sp. Coatzacoalcos, Altolamprologus sp. Compressiceps Shell, Aulonocara sp. Fire fish, Amatitlania sp. Honduran red point, Labidochromis sp. Hongi, Tropheus sp. Chipimbi, Tropheus sp. Ilangi, Geophagus sp. Pindare, Pseudotropheus sp. Polit, Cichlasoma sp. red parrot, Geophagus sp. Rio Negro, Aulonocara sp. Rubin Red, Tropheus sp. Ujiji, Crenicichla sp. Xingu, Haplochromis sp. Yellow Belly, Hemichromis sp.Blue Neon, Xenotilapia spiloptera, Cryptoheros spilurus, Petenia splendida, Iodotropheus sprengerae, Apistogramma steindachneri, Geophagus steindachneri, Guianacara Stergiosi, Aulonocara stuartgranti, Etroplus suratensis, Geophagus surinamensis, Vieja synspila, Nannacara taenia, Apistogramma taeniata, Pelvicachromis taeniatus, Protomelas taeniolatus, Geophagus taeniopareius, Cichla temensis, Hypselecara temporalis, Aequidens tetramerus, Laetacara thayeri, Anomalochromis thomasi, Julidochromis transcriptus, Nanochromis transvestitus, Neolamprologus tretocephalus, Labeotropheus trewavasae, Petrochromis trewevasae, Petrotilapia tridentiger, Apistogramma trifasciata, Tropheops tropheops var. mauve, Nimbochromis venustus, Apistogramma viejita, Geophagus winemilleri, Maylandia zebra, Crenicichla zebrina, Vieja zonata
 
CirrhitidaeCirrhitidae - Neocirrhites armatus, Cirrhitichthys falco, Paracirrhites forsteri, Cirrhitichthys oxycephalus, Oxycirrhites typus
 
CitharinidaeCitharinidae - Nannocharax parvus, Distichodus sexfasciatus, Nannocharax taenia
 
ClariidaeClariidae - Clarias angolensis, Clarias batrachus
 
 Clupeidae - Alosa pseudoharengus
 
CobitidaeCobitidae - Pangio cuneovirgata, Acantopsis dialuzona, Acantopsis choirorhynchos, Pangio kuhlii, Pangio myersi, Pangio oblonga, Pangio robiginosa, Pangio semicincta
 
 Congridae - Heteroconger hassi
 
CottidaeCottidae - Cottus gobio
 
CrenuchidaeCrenuchidae - Poecilocharax weitzmani
 
CtenoluciidaeCtenoluciidae - Boulengerella maculata
 
CurimatidaeCurimatidae - Cyphocharax multilineatus
 
CyprinidaeCyprinidae - Devario aequipinnatus, Danio aesculapii, Danio albolineatus, Tanichthys albonubes, Alburnus alburnus, Rhodeus amarus, Dawkinsia assimilis, Carassius auratus, Carassius auratus auratus var. bicaudatus, Devario auropurpureus, Sundadanio axelrodi, Barilius bernatziki, Epalzeorhynchos bicolor, Puntius bimaculatus, Rasbora borapetensis, Abramis brama, Boraras brigittae, Laubuka caeruleostigmata, Garra cambodgiensis, Carassius carassius, Cyprinus carpio, Cyprinus carpio 'koi', Squalius cephalus, Pethia conchonius, Oreichthys cosuatis, Pethia cumingii, Labeo cyclorhynchus, Chela dadiburjori, Leucaspius delineatus, Sahyadria denisonii, Devario devario, Puntius dorsalis, Brevibora dorsiocellata, Rasbora einthovenii, Rasbora elegans, Danio erythromicron, Pethia erythromycter, Scardinius erythrophthalmus, Trigonostigma espei, Barbodes everetti, Puntius fasciatus, Barbus fasciolatus, Puntius filamentosus, Garra flavatra, Sikukia flavicaudata, Labeo forskalii, Danio frankei, Epalzeorhynchos frenatum, Carassius gibelio, Gobio gobio, Garra gotyla, Osteochilus hasseltii, Trigonostigma hengeli, Trigonostigma heteromorpha, Leptobarbus hoevenii, Enteromius hulstaerti, Danio choprae, Opsaridium christyi, Notropis chrosomus, Labeo chrysophekadion, Leuciscus idus, Enteromius jae, Cyclocheilichthys janthochir, Desmopuntius johorensis, Epalzeorhynchos kalopterus, Danio kerri, Romanogobio kesslerii, Microdevario kubotai, Danio kyathit, Crossocheilus langei, Puntius lateristriga, Puntius lineatus, Cyprinella lutrensis, Boraras maculatus, Puntius mahecola, Danio margaritatus, Balantiocheilos melanopterus, Boraras merah, Tanichthys micagemmae, Boraras micros, Boraras naevus, Danio nigrofasciatus, Puntius nigrofasciatus, Crossocheilus oblongus, Puntius oligolepis, Puntius padamya, Pseudorasbora parva, Devario pathirana, Trigonopoma pauciperforata, Puntius pentazona, Phoxinus phoxinus, Devario regina, Danio rerio, Sawbwa resplendens, Crossocheilus reticulatus, Dawkinsia Rohani, Danio roseus, Garra rufa, Rutilus rutilus, Puntius semifasciolatus, Luciosoma setigerum, Pethia setnai, Barbonymus schwanenfeldii, Crossocheilus siamensis, Danio sp. Hikari, Dawkinsia tambraparniei, Puntigrus tetrazona, Pethia ticto, Tinca tinca, Danio tinwini, Puntius titteya, Rasbora trilineata, Boraras urophthalmoides, Rasbora vaterifloris
 
CyprinodontidaeCyprinodontidae - Jordanella floridae, Aphanius iberus, Garmanella pulchra, Cyprinodon variegatus
 
ChacidaeChacidae - Chaca bankanensis, Chaca chaca
 
ChaetodontidaeChaetodontidae - Heniochus acuminatus, Chaetodon auriga, Chaetodon capistratus, Chaetodon ephippium, Chaetodon kleinii, Forcipiger longirostris, Chaetodon lunula, Chaetodon ocellatus, Chaetodon ocellicaudus, Chaetodon plebeius, Chaetodon rafflesii, Chelmon rostratus, Chaetodon semilarvatus, Chaetodon striatus, Chaetodon trifasciatus, Chaetodon vagabundus
 
ChannidaeChannidae - Parachanna africana, Channa andrao, Channa Aristonei, Channa asiatica, Channa aurantimaculata, Channa bleheri, Channa marulius, Channa micropeltes, Parachanna obscura, Channa ornatipinnis, Channa pomanensis, Channa pulchra, Channa Sp. 'fire and ice, Channa sp. Laos Fireback, Channa stewartii
 
CharacidaeCharacidae - Hyphessobrycon amandae, Hyphessobrycon amapaensis, Aphyocharax anisitsi, Hyphessobrycon anisitsi, Metynnis argenteus, Paracheirodon axelrodi, Mimagoniates barberi, Hyphessobrycon bentosi, Hemigrammus bleheri, Thayeria boehlkei, Piaractus brachypomus, Salminus brasiliensis, Hyphessobrycon columbianus, Moenkhausia cosmops, Hyphessobrycon ecuadoriensis, Hyphessobrycon elachys, Hyphessobrycon eques, Hyphessobrycon erythrostigma, Hemigrammus erythrozonus, Hemigrammus falsus, Characidium fasciatum, Prionobrama filigera, Hyphessobrycon flammeus, Boehlkea fredcochui, Petitella georgiae, Charax gibbosus, Hyphessobrycon griemi, Hyphessobrycon herbertaxelrodi, Hyphessobrycon heterorhabdus, Hyphessobrycon hexastichos, Brycon hilarii, Hemigrammus hyanuary, Metynnis hypsauchen, Paracheirodon innesi, Paracheirodon innesi sp. Gold, Astyanax jordani, Inpaichthys kerri, Nematobrycon lacortei, Axelrodia lindeae, Hyphessobrycon loretoensis, Chalceus macrolepidotus, Hemigrammus marginatus, Pristella maxillaris, Hyphessobrycon megalopterus, Roeboides microlepis, Hasemania nana, Pygocentrus nattereri, Hemigrammus ocellifer, Nematobrycon palmeri, Exodon paradoxus, Hyphessobrycon peruvianus, Moenkhausia pittieri, Hemigrammus pulcher, Hyphessobrycon pulchripinnis, Hyphessobrycon pyrrhonotus, Aphyocharax rathbuni, Hemigrammus rhodostomus, Axelrodia riesei, Corynopoma riisei, Hemigrammus rodwayi, Hyphessobrycon rosaceus, Hyphessobrycon roseus, Myloplus rubripinnis, Moenkhausia sanctaefilomenae, Hyphessobrycon scholzei, Myleus schomburgkii, Paracheirodon simulans, Hyphessobrycon socolofi, Hyphessobrycon sp. Junior, Paracheirodon sp.n., Ctenobrycon spilurus, Iguanodectes spilurus, Axelrodia stigmatias, Hyphessobrycon sweglesi, Gymnocorymbus ternetzi, Hemigrammus ulreyi, Hemigrammus unilineatus, Hyphessobrycon werneri
 
ChilodontidaeChilodontidae - Chilodus punctatus
 

chakovití (Chacidae), chňapalovití (Lutjanidae), chrochtalovití (Haemulidae), cecíliovití (Caeciliidae), chřestovité (Asparagacea)



Červeně jsou označené mořské ryby.

Použití textů nebo fotografií z našeho atlasu bez výslovného souhlasu majitele webu je přísně zakázáno.

 
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/atlasryb/celedi/c