Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Postupný úhyn ryb

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 47 Přejít na další stránku   1  
Postupný úhyn ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2006 21:58 procha – ještě něco
Proud nevypadl. A kdyby hodnoty byly vysoké, tak co s tím? Prosím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2006 21:55 procha – rybičky
Filtr mám Fluval, ale už nevím číslo. Čistím ho vždy, když přestane fungovat ve vodě z akvárka. Dají se ty testry koupit i normálně v drogerce? Dík.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2006 21:35 Muž wladys [291] - Cichlidy – xx
doporučuju vyměnit polovinu vody v nádrži a koupit si test na NO2 a NO3 příznaky naznačují že by to mohla být otrava NO2 co filtr jaký je jak ho čistíš....nebyl třeba u Vás dlouhodobý výpadek proudu??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 18:13 Štěpán – .
hmmmmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 18:11 procha – rozbor
už je to dýl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 16:02 Štěpán – .
A kdy jsi naposledy dělal rozbor vody? Dusitany, dusičnany...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 15:56 procha – ještě něco
Mohlo by na to mít vliv, že byli zvyklí na světlo a teď mám rozbitou zářivku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 15:37 procha – umírají tlamovci
Prosím, pomozte.Začaly mi umírat tlamovci. Oba žlutí s černým hřbetem. Jeden velký a jeden malý. Akvárko mám v pohodě už asi půl roku. Předevčírem se u malého objevily červené flíčky a druhý den byl mrtvý. Totéž se stalo velkému druhý den. Den před tím než umřeli, nejedli a plavali u hladiny. Mám strach, aby tak nedopadli i další. Moc dík za rady. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 12:22 logos – hmm
No, teď sem si to tu přečet, a ta fotka jak doporučuje MR. BP hmmmm bez komentáře. Budu se těšit na miss mokrá akvaristka ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 11:34 GAGAL – .
Stačila by mi voda,ale fantazii se meze nekladou. Jsem zvědavý na tvou fotku. Je super ,že do toho jdeš.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 11:26 Žena Vesnach [56] – :o)
By me zajimalo od ceho by mela byt Miss mokra akvaristka mokra :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 11:00 Muž [] – a zase je to u koulí
smich Na ohřátí oka to beru.Slečny se snad stydět nebudou.Nemaj taky za co.Nejsou to američanky se 120kg,tričkem na pupek nebo špagetovýma ramínkama ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 10:51 asi GAGAL – NÁVRH
To je staré co takhle miss mokrá akvaristka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 10:48 pytel – hahaha
tady se clovek fak zasmeje. ta miss(mokre tricko) je super napad. smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 10:35 GAGAL – to roman
O jéééé ,že jsem něco psal. Ale třeba je to hodnej člověk. No nic raději už mlčím. smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 10:28 Muž [] – to GAGAL
Nápad je to dobrej.Jenže jak na to kouknou slečny ze svého pohledu?
Yama je ok,ale ten její kolík má přes 190cm a ještě by nás zmlátil tone tone ano smich smich smich smich smich smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 09:29 GAGAL – .
Hmmm je vidět ,že YAMA je akvaristkou tělem i duší. Má ráda vodu. Rex mne myslím za ty mé nápady pošle někam. :-( spim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 09:23 Mr.BP – Miss fóra
ano ano ano

jsem pro všemi deseti ahoj ahoj (plus ještě dva prsty, protože tady tahle ruka ma jenom čtyři prsty... smich )

Tedy samozřejmě pokud se tedy dámy budou chtít zúčastnit... ať nás někdo nenařkne, že jsme hnusný, sexistický, šovinistický pras... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 09:18 Mr.BP – Moje foto
Jo jo to je můj oblíbenec. Pokud jsi viděl Hledá se Nemo, pak je to jeden z těch racků co pořád krákali "můj, můj můj"... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 09:17 GAGAL – .
Nic ve zlým side, já pochopil to že jste tu dýl jako na tomto fóru. Tak mne to vůbec nenapadlo. Tak tedy nevím jak to mol vůbec myslel. Pravda je, že když člověk píše reakci tak neví jestli sedí na druhé straně někdo komu je 10 nebo 80. Myslím si, že ti kteří se rybami živí tak na takové diskuse nechodí a pokud ano tak stejně nic nepoví. Když něco zajímavého „ neroznožitelného“ rozmnoží tak na otázku jak se jim to podařilo. Odpovídají no víš já ani nevím to asi tak nebo to samé vytáčky. Ale chápu je. Tady jsme všichni nadšenci. Já jsem rád, že zde jsou i ti dříve narození. Taky je super,že témata začínají o akvaristice a končí úplně někde jinde. Viz. Mr.BP. ale sranda musí být proto navrhuji budeme volit miss fóra. Jo a až ukončím nemocenskou tak zase zmizím nebudu stííííhat.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 09:13 Houba – :)
btw Mr.BP ® : mas taky zajimovou fotku :))) :-D smich
jinak souhlas s tebou :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 08:49 Mr.BP – Mimo téma
BTW čistě náhodou jsem kliknul na YAMA uživatelku. No krásná fotka v profilu... Pánové doporučuji...

Jo jo vím, že to tady není seznamka ani jinak obdobně zaměřený web, ale krásu je třeba pochválit... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2006 00:06 Sidonius – Nes...e mi, chlapi!
Tak budu dělat, že jako tohle téma jsem vůbec nečetl!

Ale jinak - co jsem vám udělal, Mole, Bleku, Gagale, že si děláte p---l?! :-|
1. Už jsem to tady někde kdysi zmínil - nejsem žádný profík - to si vyprošuji! Akvaristika mne neživí - kdyby měla, pojdu hladem s celou rodinou! (Možná bych mohl připustit, že jsem poučený fanda).
2. Co má být tohle, Mole: "ty sou tu mnohem dýl"?! Copak můžu za to, že mi už není ...cet?! Trošku slušnosti vůči starším lidem! Taky vás to (doufám ;-) ) čeká.
3. Pokud se budou podobné invektivy opakovat, zakážu si přístup na tyhle stránky.
4. A možná vás budu žalovat!

A teď naprosto vážně: nes---e mi, chlapi!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 23:07 mol – to blek
don´t worry blek, dyk sem tě napsal až na druhý místo, sid je prostě nejlepší!!! Ať žije sid, ať žije sid, ó sid náš pán!!! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 22:16 blek – profíci
já bych se tak nepřeceňoval ;-) snad SID
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 22:03 GAGAL – .
od 20 do 320
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 22:02 mol – kolik
kolik maji tak průměrtně litrů? Jako jestli máš doma 60 10-15litrovek, nebo 300l, nebo normálně 50-100l?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:55 GAGAL – .
S tím webem to je fakt. Mám je doma. No docela zabírají místo to musím přiznat. Jo jo ti jmenovaní jsou profíci to máš pravdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:48 MOL – JAJ
Vždyť se řadíš k těm lepším zde (samozřejmě po sidovi, blekovi, pirátovi, vaclavovi...) ty sou tu mnohem dýl ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:47 mol – no vidiš
Vážně 60? Fíííha, kde to máš? To máš celej panelák jenom pro sebe,ne? Jo já to znám taky už někde od ... Ale aspoň vidíš jak sou konkurenční weby pozadu. Ale měly jich tam i spoustu fakt ftipnejch:

http://www.akvarko.cz/vtipy.php
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:46 GAGAL – .
Nevím jestli radím dobře,ale snažím se. ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:43 GAGAL – uf nejsem homosexuál
Uf, tak to jsem si odechnul. Já jich mám asi 60 tak jen jsem nevěděl kterým začít. A chodím na tyto stránky hlavně proto, že se tady hodně dozvím o chovu hadů. :) Taky nic proti tobě, ale tomu jsem se již smál tak v 7 třídě. A to je dáááááávno. smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:42 mol – a stejně ne
Já stejně vim že ho doma máš, jinak bys tu přece tak dobře neradil... ahoj ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:30 mol – nic proti tobě, jen se zasměj
gagale fakt ne? Tak čti: (vytaženo ze sekce zábava na konkurenčním serveru):

Potká mladý policista staršího kolegu a ten nese v ruce knihu. Mladý se jej ptá co to nese a starší mu vysvětlí, že je to kniha, která pojednává o logice - logickém myšlení. Mladý polda říká, že tomu nerozumí a tak starší mu povídá: No tak například: Máš doma akvárko? Mladej říká: Ano mám. No tak vidíš, říká starší, z toho logicky plyne, že máš rád zvířata. Z toho zase plyne, pokračuje starší policajt, že ten, kdo má rád zvířata, má rád lidi. No a logické zase je, že kdo má rád lidi, a protože jsi chlap, tak máš rád ženský néééé??! Aha, povídá mladý polda a rozejdou se. Mladý policajt jde s jiným kolegou na ulici dělat pořádek a kolega se ho ptá co je nového. On mu na to říká, že se naučil něco o logickém myšlení a protože ani tento jeho kolega neví co to je - chce to vysvětlit. Tak mu mladý policajt vysvětluje: Máš doma akvárko??? Nemám, na to ten druhý. A mladý policajt mu říká: No tak jseš buzerant!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:22 GAGAL – to blek
To je pravda. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:21 blek – páni
hmmm.. člověk se pořád učí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:18 GAGAL – to blek
No jistěééééé pokaždé přece ty to neděláš??? smich smich smich smich smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:16 blek – fakt?
"a akvárium by se muselo celé vypustit, rekonstruovat, dezinfikovat a znova založit."....
to se po nemoci fakt musí??? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:14 GAGAL – .
NE proč ???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:12 mol – to gagal
Když už sme u tý logiky, máš doma akvárko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:09 GAGAL – to mol
Hmmm a tak nemocné třeba nebyly a třeba onemocněly v nevhodné karanténě. Ale to už logiku má.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:04 mol – to alex a vena
Jo, jen si vy chytráci představte, že by ty ryby byly opravdu nemocné,. Vychcípaly by, a akvárium by se muselo celé vypustit, rekonstruovat, dezinfikovat a znova založit. Blbost ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 21:02 Muž vena [52] – karantena
Hned po přečtení dotazu jsem měl na jazyku to co Alex .Řekl bych,že v tomto případě byla karanténa zbytečná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 20:54 Alex – ...
Jen dotaz: Z vašeho příspěvku jsem pochopil, že bylo akva znovu založeno a nebyly v něm žádné ryby, tak proč jste ty nové nedali rovnou do akvárka? Karanténa se používá proto aby se nenakazili rybky žijící v akva, ale vy jste tam nic neměli, ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 20:37 solem – to pajuska
Obávám se že sumec co louská šneky, louskne i krevetku, ale neskonale jsi ho potěšila. smich Jinak s názorem na karanténu souhlasím s gagalem, když nemáš dostatečné podmínky, tak raději riskuj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 19:51 GAGAL – .
Nic ve zlém,ale to není ta nej.karanténa. Než taková tak to raději nic. Myslím, že více rybám uškodí. A přesně tak, pokud už musí ryby do kbelíku tak jedině do TMY.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 19:45 pajuska – krevety
Jo a kdyz uz jsem v tom vyptavani, tak koupili jsme i krevetky (2) a dali je rovnou do velkeho akva, tam jsou jn 2 sumci ( jeden je asi perovec ), ty krevety nemuzem najit, je mozne, ze mel ten perovec super vecu za 200? Nebo zere jenom sneky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 19:41 Muž [] – opět koule
Tak a máme tady věčné téma.Když dáš rybky do kýblíku stačí je zakrýt a dát někam mimo pohyb lidí.Jinak fakt blbnou stresem a umlátěj se.Lepší je lavor.5-10cm vody a dekl na to.
Ty procedůry s přemís´továním jsou děs.Jenže na ty moje kýbl málo,50l aqa taky,tak je hodím do vany i s filtrem a kořenem a hotovo.Kvůli malování to jinak nešlo.
Ale to neřeší danej problém s úhynem.Jsem si nevšiml ty koule.Pokud už ty rybky dočaně musejí přečkat v kouli,tak bych ji celou dokola zastínil,aby neviděli pohyb z venčí.A nebo jak zde padlo dá je do kýble či lavoru. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 19:41 pajuska – pro romana
myslime si, ze tam bylo moc rybek.Filtr jednu noc nevzduchoval, ale rybky umiraji posltupne i ted, kdyz tam zbyla jen jedna + ancitrus, ji davame tak par hodin. Nemenili jsme H2O.... Ale stejne to nechapu, pak uz jich tam bylo malo a par dnu nebyl zadny uhyn a ted zase znovu a celkem ve velkem dnes to bylo 5 ryb.... myslim, ze musely byt asi nemocne.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2006 19:39 Žena yama [25] – zvocknuti
Ty, co nevyskocili hned umreli po par dnech zpatky v akva...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... ...... [47] 48

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 26750x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3116?od=2301