Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní set

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 36 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní set
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:08 Machino – Re: Pepan
Ahoj tak jsem to něják poobešel a na internetu zjišťoval a co tohle osazení??
Osazení:
Danio zlaté 6x
Rájovec čínský 2x
Živorodka velkoploutvá 5x
Cichlidka papouščí 2x
Tetra žhavá 6x
Cichlidka Ramirezova 2x

Takhle jsem myslel že by to šlo ne?? Jsou to celkem všechno malé rybky a tak by nemusel počet dělat až takové problémy?? X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.02.2010 22:14 Pepan – Re - Machino
Vidíš, začínáš reagovat tak, jak bys měl. Pobrouzdat po internetu je jedna věc, seznámit se s realitou je věc druhá. Kromě prodejen zkus taky nějakou akvarijní burzu. Pobavit se s chovateli taky přinese spoustu informací, které by ses třeba v obchodě nedozvěděl. Držím pěsti ať se Ti daří a ozvi se, jak pokračuješ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 21:12 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: bajto0
No ako úkryt dobré slúžia rôzne trstiny rastlín a rôzne členité prostredie.Ono vždy treba počítať so stratou pretože niektore gupky si riadne kanibalky ano .dá sa tomu ešte zabrániť použitím deliaceho roštu (a je ešte kopec iných možností) cez ktorý malé rybky prejdu ale dospelá rybka nie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 21:06 bajto0 – Re: deCORF.OBRAEN
OKES a ešte k tomu keď bude mať niektorá malé tak kde sa mˇžu najlepšie skryť v nejakej rastline som počul či čo to bolo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:56 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: bajto0
Ak máš nejaký problém so stránkou www.rybicky.net tak napíš dotaz Rexovi do sekcie Pripomienky k stránkam ;-) rybicky.net/forum/8…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:55 Muž Yirka [9118] – Re: Machino
To se takto nedá. Těch kombinací je na desítky. Přece budeš chovat rybky, které se mají líbit tobě a ne mně. Zkus si zde v nádržích vybrat nějakou jaká se ti líbí svým obsazeníma dle toho postupuj. Na dno se vedle ancistruse dá dát traké hejnko malých pancéřníčků.
A taky nevíme jak tvá nádrž má vypadat a jak je technicky vybavená jak píše kolega pode mnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:52 bajto0 – Re: deCORF.OBRAEN
neviem prečo ale nejdu mi tu pridať obrázky vždy mi niečo napíše že nepovolené ?! takže nwm prečo ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:50 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: bajto0
nikde nieje zákonite napísane ,že ich musí byť 20!..ovplyvňuje to kopec iných faktorov.čo sa týka tvojich rastlín tak je ťažko niečo poradiť keď ani nevieme aké máš akvarko..aké rastliny,svetlo,hnojenie,ryby a chémiu vody ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:45 Machino – Re: Yirka
Rybka na dno je myšlen Ancitrus?? Tak já to tedy něják přepracuji ano já jsem něják ryby dával do kupy ze stránek z aquarium.cz a odsud sem si o nich bral informace. Ale jak už jsem řekl že jsem uplný nováček tak ještě toho moc nevím?? Mohl bych se zeptat s čím bys začínal ty??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:44 bajto0
Ahojte všetci mám pár otázok som začiatočník mám akvárko asi Mesiac alebo 2 .
1. Moja gupka mala malé ale mala ich iba 7 počul som že sú ich až 20 takže prečo?
2. Kde sa malé rybky dokážu dokonale skryť nejaká rastlinka alebo čo?
3. A prečo sa mi nedržia rastlinky ale rybiek viac a viac? sad PLS odpovedajte čakááám. THX
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:39 Muž Yirka [9118] – Re: Machino
Pepan to popsal zhruba tak jak jsem to myslel s tím, že ani bojovnice s čichavci nenbývá to pravé ořechové. Rybky pak púřidávat dle druhů v cca týdenních rozestupech. Pokud je těch 60l(?) čistých, uvažoval bych také o nějaké rybce na dno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:36 Machino – Re: Pepan
Díky za radu!! Ted jsi mi nahnal brouka do hlavy! :-D tak se zejtra asi sbalím a pujdu to v okolí trochu projít s tužkou a papírem a uvidme co se mi podaří dát do kupy ;-) za nové(další)varianty. Jen tak mezi řečí, jaký by měl být zhruba maximální počet ryb v 60l akváriu?? Určitě se tu pochlubím hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:25 Pepan – Re - Machino
Ty čichavce modré bych tam nedával. Tahle ryba v pohodě doroste třeba i 12 - 15 cm, což je minimálně do dvoustovky. A taky bych to nepřeháněl s živorodkami. Zlus se pocourat po pár obchodech s akvarijními rybkami a je docela možné, že ten seznam do základu překopeš. Něco jiného je totiž fotka na internetu, něco jiného živá ryba v akváriu. Hlavně se nauč o každé ryce si co nejvíce zjistit, aby ses vyhnul různým přehmatům. Hodně štěstí a doufám, že se tady pochlubíš úspěchy. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:25 Machino – Re: Yirka
Mohl bych poprosit o podrobnější popis?? Popř. Jaké ryby bych měl vyloučit z těch které jsem vybral??A poté které bych tam teda mohl dávat soušasně??Nebo s jakou odlukou bych je měl postupně osazovat do akvárka??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:19 Muž Yirka [9118] – Re: Machino
Já bych to viděl trochu jinak. Podle mého názoru příliš mnoho příliš velkých rybek. A až tam nějaké budeš dávat, nedávej je tam najednou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:10 Machino – Re: deCORF.OBRAEN
Děkuji za radu, ještě uvidím jestli se někdo další ozve. Né nadarmo se říká: ,,Víc hlav,víc ví." ;)
Ale tiše jsem doufal že toto osazení bude reálné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:05 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: Machino
myslím ,že tieto osadenstvo by mohlo v pohode spolunažívať..len viac rýb by som nedával kedže máš len 60l akva..a čihavce by radi isto prijali aj väčšie akvarko ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 20:00 Machino
Dobrý den,
Nedávno jsem dostal nové akvárium a podle rad od zkušenějších jsem nechal vodu filtrovat na prázdno(bez rybiček). Po uplynutí nějáké doby bych řekl, že už je čas na nějáké rybičky, ale jelikož jsem 100% začátečník tak jsem se chtěl zeptat zda-li by mi někdo poradil s osazením akvária.Už jsem si nějáké rybičky našel a tak prosím o radu jestli tyto rybičky můžou být spolu nebo nikoliv??Co popř. přidat či odebrat??
Akvárium: 60l
Osazení: Betta splendens 1x
Tetra Lacortova nevím kolik - ?6x?
Mečovka černá lyra nevím kolik - ?6x?
Čichavec medový - kobaltový 2x
Čichavec modrý - sumatra 2x
Vrčivka pruhovaná 2x
Děkuji za každou odpověď a radu!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 19:47 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: Dohny
Jasné ,že budeš musieť to prestrihať a upraviť ano ..a kľudne môžeš použiť nožnice..ak máš možnosť tak si zožeň nejake chirurgické zahnuté pre lepšiu manipuláciu..ale už som také videl aj niekde na webe v ponuke originál na akvária ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2010 17:42 Muž Dohny [4]
Rád bych se zeptal, pokud mě přerostou rostliny v akvárku, můžu to nějak prostříhat nůžkama? Jako třeba trávník na zahrádce, nebo křoviny atd.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:50 Sirah
Mivala jsem cosby a ti byli uplne v pohode...a to by mela byt nejaka varianta tech modrych, tusim...ale jestli jsou fakt agresivni...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:49 Muž Yirka [9118] – Re: Sirah
Jak už jsem myslím psal, pozor, modří bývají poměrně agresivní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:44 Sirah
No uz jsem snizila pozadavky "jen" na cichavce zlate a cichavce modre :))) Treba ve sklorexu k mani budou ( i kdyz ne treba hned) Set budu mit u sebe az zacatkem brezna, pripravit vsechno (vyresit teda i ten kryt a osvetleni), zasazet rostlinky a rybky pocitam nejdriv za dalsi 2 tydny...Ancika muzu, myslim, dat driv ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:38 Muž AiZ [6] – Re: Sirah
Jo, ty čichavce co chceš jsem ve Sklorexu dnes neviděl (možná jsem jen přehlédl)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:36 Sirah
AiZ fakt? :) tak to mam docela radost, ze budu mit moznost rady, pripadne upravy s nekym z Brna :) Takze teda v tom nejhorsim pripade bych te asi musela obtezovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:35 Sirah
no s tom filtrem jsem tak nejak i pocitala, ale uznejte ze za 3 K akvarium, kryt ( i kdyz teda ne uplne nejlepsi), zarivky, filr (s jemo zmenou pocitam), topitko a pod to vsechno stolek...Kdych to davala dokupy vsechno jednotlive, tak v zivote bych na tech 3 K nebyla... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:33 Muž AiZ [6] – Re: Sirah
No, když bude nejhůř, bydlím v Brně na Vinohradech. Tak to v nejhorším případě nějak předěláme, až získám zkušenosti s předělávkou svých krytů ;-). Teď jsem pouze teoretik, protože už 14 dní čekám na předřadníky, jinak zbytek už zavazí v bytě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:32 Sirah
no ja mam prave plast na 112 l akva...tak si s tim proste jako zenska lamu hlavu, jestli to bude dostacujici (kdyz neco delam, tak poradne, takze i akvaristiku) a nebo jestli budu muset improvizovat a nekoho poprosit, aby mi neco spichnul...
Takze celkova uprava krytu? Vymenit tlumivku za predradnik (ne ze bych vedela co to je)? Vmontovat tam nejak (?) treti zarivku a na kazde strane vyriznout kruhovy otvor pro odvetravani?

Fakt diky :) Uz jsem akvarium mela pred par lety, ale prevzala jsem ho od cloveka, ktery ho mel kompletne zalozene a vyresene. Ovsem jsem se prestehovala na jiny konec republiky a v te dobe bych ani akva nemela kam dat, takze zustalo tam, kde bylo...a nejspis uz ani neni :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:28 Muž AiZ [6] – Re: grimmi
Tlumivka má výrazně vyšší spotřebu stejně jako zářivka, EP tak 2W, šetří zářivku ... ale ta cena je vyšší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:27 grimmi – Re: AiZ
Tlumivka-předředník, omlouvám se. V elektroinstalacích jsem analfabet. ;-)
Každopádně pro začátečníka bez větších ambicí se jedná o dobrou volbu za dobrý peníz. Jen skutečně vyměnit filtr. Z toho bych necouvl. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:26 Sirah
diky za rady a reakce, no je to uz holt objednane...nicmene, snad ten kryt nebude tak strasny problem, hlavne aby bylo OK akvarko a stolek...V pripade volby jineho krytu, mam kupovat jiny a nebo je to zalezitost, kterou zvladne nejaky kutil? Vyrobit proste nejaky vlastni kryt - akvarium ma vypouklou predni stenu, takze i ten tvar je trosku atypicky....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:26 Muž AiZ [6] – Re: grimmi
Tak já ho mám v pohodě, jinak je tam tlumivka a ne předřadník, ten nehřeje. Odvětráváni jsem i u Hagenu musel řešit vykroužením otvoru na bocích protilehlých stran, aby to pekelně nehřálo, ale jasně, je to odpovídající kvalita za tu cenu. Já to jen uvádím proto, aby se Sirah nebála, že koupila nějaký extra šunt. Teď si jen uvědomuji, že ten plast na rohovým akvu je jinej kvalitnější materál než ten co jsem viděl na 80l v barvě dřeva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:21 Muž AiZ [6] – Re: René73
Mrkněte tady a od jen od pohledu to nejsou sestavy k zahození, je to firma s 30 letou tradicí, tak snad nejsou padlí na hlavu www.diversa.info.pl tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:19 grimmi – Re: Sirah
Děsit nechci. Sám raději vybírám sety, jde mi především o kryt, spodní rámeček, většinou ihned dostupný stolek atp. Techniku si dávám vlastní. Mám 54l set Diversa a měl jsem i 112l, ten jsem však celej zase se ztrátou prodal při vyhlídce nákladnosti nutných změn. V těch setech je filtr Hailea bez regulace a vždy příliš naddimenzovaný. V akva je to pak jak v nějaké horské bystřině. Topítko je relativně nejlepším dílem příslušenství. Kryt je prostě jen výlisek z celkem měkkého plastu s holou zářivkou bez reflektoru a zakrytování. Ani krmicí otvor nemá dvířka v pantech, jen položený další kus plastu. Kryt nemá odvětrání, zespodu se velmi rosí a tam kde je uložen předřadník vzniká takové teplo, že se mi po pár měsících plast mírně zdeformoval. Zářivka neměla zrovna ideální svit, nahradil jsem jí brzo jinou a původní je jako záložní. Stolek je dobrý. Samotné akva také výborně zpracované. Tolik mé zkušenosti se sety Diversa, osobně už bych ho nebral. Co jsem měl možnost vyzkoušet, třeba sety Aquaszut jsou kvalitou mnohem dál a přitom také levné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:18 Muž AiZ [6] – Re: TraumaZero
Kuchání je jednoduché, pokud máte doma trafopájku s očkem, sice to smrdí, ale je to vcelku za chíli pryč ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:16 Muž AiZ [6] – Re: Sirah
Buď v klidu, já si bral od diversy rohový komplet za cca 7.000 přímo v Polsku tady seženeš nejlevnější od Juwelu za cca. 18.000. Plastový kryt není nějaký extra super plast, ale pokud to budeš chtít předělat, tak z toho vyhodíš tlumivky, který taky pěkně hřejou a lehce přidáš další zářivku navíc, když to zapojíš na předřadník. Já mám kryt na 60tce od Hagenu a teplota krytu s 1x15W je stejná jako na krytu od diversy, kde je u mě 2x15W. Teď čekám na materiál na předělání obou krytů. Viděl jsem i 80l od Diversy a taky žádný problém. Pokud budeš chtít nějaký extra super kryt, tak originál vyhodíš a uděláš komplet nový. Hlavní je kvalita akva a spojů, což je v pohodě. Neřeš tady ty diskutující, taky jsem měl s Diversy na základě netu strach a je to v pohodě. Jen by mě zajímalo, kolik lidí tu Diversu vidělo, ta je k mání totiž na severu naší vlasti nebo v Polsku rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:07 Sirah
koupila jsem rovnou cely set, akva, stolek, kryt se zarivkama...da se do krytu pridat jeste jedna zarivka krom tech dvou? Pak uz jedine koupit jiny kryt a nebo poprosit nejakeho kutila, at mi nejaky vyrobi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 20:04 Muž TraumaZero [2] - Labyrintky
Do některých krytů diversy parabolu nedostanete (konkrétně do 80*40) se ta Juwelácká parabola nedostane, nad sv. zdrojem je jen cca 5mm místa kvůli zešikmení krytu Též jsem musel tento kryt od Diversy kuchat, jsou tam příliš mělké prostory pro hadice k externímu filtru, ohebná hadice by se v tom prostoru "zlomila". Nevím jak ostatní kryty od diversy ale ta moje je jednohubka, k elektronice se člověk nedostane je to zatavena a zanýtována. Takže až odejde tlumivka nebo jiný elektronický "pajšl" co je vevniř tak pápá, nebo kuchat řezat pižlat.....Celkově nejsem moc spokojen....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 18:30 Sirah – diversa 112 l
mam objednanou diversu 112l s vypouklym sklem v akci za 3.163,- Komplet obsahuje topitko, filtr, akvarko, stolek...i v pripade dokoupeni ucinnejsiho filtru si myslim, ze tato cena je good, akorat pokud by tento komplet mel byt sunt, tak by me to docela mrzelo. Kryt je samozrejme plastovy se zarivkami 2x 18w - jestli to postaci se dotazuji uz v jinem vlakne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 17:52 Muž René73 [0]
Já mám tenhle set a jsem snim moc spokojen www.zverimex-rybarske-potreby.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 17:37 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Re: pajca
Naopak, na kompletu se dá slušně ušetřit, pokud vím, co chci. Na druhou stranu lze taky hodně prodělat. Levné kryty například mohou být do budoucna drahý problém. Další věc je, když prodejce napálí zákazníka tím, že do kompletu propašuje neúčinný, nebo příliš poddimenzovaný filtr. Levné zářivky jsou další příklad. Chce se to poradit a vědět, co chci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 17:30 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: pajca
Všechny komplety nemusí být nutně vyhozenými penězi! Člověk musí vědět, co chce, pak si může vybrat dobré řešení i mezi komplety. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 17:28 Muž pajca [0]
jako všechny komplety vyhazovani penez
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2010 14:40 Sirah – komplet Diversa
prave vcera jsem si objednala Diversa 112 l s plastovy krytem, tak me nedeste, ze je to takova hruza s tim krytem... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 21:46 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :) – Re: Jaroslav Bartůněk
Já bych vám za 1. doporučil rozmyslete si to vypouklé sklo (na živo jsem to viděl ne ) a musím 100% souhlasit s ostatnímy.
A za 2. bych popřemýšlel zda by nebylo ekonomičtější koupit akva + stul + kryt s osvětlením + filtr zvlᚍ. Po mé osobní zkušenosti s setem (a nejen mé je tu na foru o tom psáno dost) bych rozhodně šel do té varianty 2 ;-)

tot muj nazor (pokud nemate možnost podpultove ceny) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 18:28 pozdek – pozdrav
Já mám akvarijní komplet cca 200 litrů,rovněž vypouklé sklo...ale další akvárium už bych si s vypouklým sklem nekoupil.Esteticky to sice vypadá zajímavě,ale to je asi tak vše.Vypouklé sklo zvláštně láme světlo a už jsem se několikrát přistihl,že je mi příjemnější dívat se do nádrže z boku.Filtr bych doporučil vnější,je méně práce s čištěním,někdy může být problém s velkým prouděním vody(některé filtry mají velký výkon),ale všechny jsou vybaveny škrtícím ventilem.Přeji hodně zdaru při výběru...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 10:35 opall – Re: akvaristik
tiez som sa pri kupe rozhodovala medzi tymito dvoma znackami. bol mi odporuceny juwel . mam 350 s vnutornym filtrom, ktory je uplne v pohode, je ukryty za panelom a kedze mam v aqa pozadie aj na tomto filtry tak to nerusi a s udrzbou nie je problem....je tam lahka manipulacia. je pravda, ze to vypukle sklo miestami trosku skresluje ale pri vyslednom efekte tohoto aqa je to uplne nepodstatna malickost. aj ploche sklo nie vzdy je idealne a moze mat vady ktore skreslia pohlad dovnutra. mam ho sice iba tri mesiace, ale som stopro spokojna. takze odporucujem.
pri tej druhej znacke, vraj bolo viacero reklamacii a uz sa im stalo, ze komplet museli vratit vyrobcovi...
je to na teba pre ktoru variantu sa rozhodnes, toto je moja skusenost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 09:45 Muž akvaristik [274] - Rostliny
Souhlasím, vypouklé sklo není úplně ideální z akvaristického hlediska. Designově je sice pěkné, ale vždy trochu zkresluje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 09:23 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: Jaroslav Bartůněk
Zkuste ještě popřemýšlet. Nebo lépe - zkuste se někde podívat na takové akvárium v provozu. To vypouklé sklo vám bude jednou pro vždy "tlačit" na oči...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2010 09:22 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Re: Jaroslav Bartůněk
Určitě doporučuji vnější filtr, ať už je k jakémukoli akváriu. Doporučuji se kouknout i na akvária Aquatlantis - jsou velmi pěkná a MP EHEIM - osvědčená německá kvalita... Při tomto akváriu také hraje roli osvětlení, mělo by být dostatečné a nejlépe T5.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [36] ...... 45

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 40792x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12588-akvarijni-set?od=1751