Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Velikost akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
Velikost akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 20:30 Muž j0hny [86]
Hm, tak ze mate hafo miesta, predpokladam ze tam budu aspon 4 + nejake ine velke ryby, 3D pozadie, to je tak na 2 kubiky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 17:36 Muž kortezhugo [983]
Anglicky: Black ghost
to je dobreeee :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 17:20 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: david
Velikost akva záleží na tobě, pokud na to máš peníze i místo tak čím větší tím lepší pokud chceš chovat větší ryby X-) Není nic horšího když zařídíš akva a potom zjistíš že to chtělo větší ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.07.2010 10:45 david – Re: TomasOxx
proto se ptám mne totiž prislo minimum 200l desne málo pro rybu která má v dospelosti 60cm no si myslím že v rozmezí od 600-1000 litru se bude cítit určite líp
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.07.2010 10:44 david – Re: j0hny
temi predpoklady jsem myslel prostor peníze. jelikoz jsem mnel v minulosti mensí akva konecne jse mi naskytla prílezitost zaridit si muj sen opravdu velké akvárko s vjetsími rybkami proste radost pohledet ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 20:21 Muž O.Tom [439] – Re: david
hmm, krasna ryba.. no cim vetsi tim lepsi at uz pro tuhle ci jinou :) ja nebyt limitovan panelakem, tak i pro bojovnice jsem schopny mit 300l a pro nozovky 1000 :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 19:42 Muž j0hny [86]
Prezradite nam tie "predpoklady na zarizeni megaakva" ? :)
Viete uz kam to akva date ? Nejaky kus nabytku atd neni ?
Vsade pisu ze odchov je vzacny, tak asi 300-400L pre dominantnu rybu a k nej nejake ine nocne :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 16:30 Muž BarbarOSA [6] – Re: david
vzdy sa treba riadit heslom - cim vacsie tym lepsie..
tam pisu 200L a viac, ale tipujem ze nechces chovat jeden kusok, alebo parik, ked uz tak poriadne..
tak ak je miesto na 600L tak 600L ;-)
dufam, ze to bude spravne pochopene..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 16:21 Muž Darsilius [9] - Raci, krabi, krevetky – Re: david
Choulostivá na výměnu vody. Vyžaduje osázené akvárium, dřevo, kameny, vytvořte hojnost úkrytů. Zajistěte dobrou filtraci, citlivá na zákal vody a špatné podmínky prostředí. Vytváří slabé elektrické pole, pomocí něhož se orientuje a vyhledává potravu. Vhodný je jemný, neostrý substrát a tlumené světlo (pomocí plovoucích rostlin). Nejaktivnější je za soumraku a v noci. Vhodný je chov s jinými nočními rybami, přílišná aktivita ryb ve dne nožovky ruší.

viz. : rybicky.net/atlasryb/nozovka_belocela ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.07.2010 16:11 david – velikost akva
zdravim. jak velké akva si budu muset porídit kdyz chci chovat nožovku bilocelou?konecne jsem splnil vsechny predpoklady na zarizeni megaakva tak budu vdecný za vsechny vase rady (upozornuji ze v dospelosti jde o rybu co má cca 40-60 cm) :)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 21:10 Žena bluedream [245] – Re: Majkls
Vodní zahrádka z toho bude se správnýma kytkama úplně super ano . Hejno razborek, hejno pancéřníčků, ... s tímhle rozměrem si jde krásně vyhrát :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 21:04 Muž voko [9] - Živorodky – Re: Majkls
Samozřejmě, ale o rybkách bych přemýšlel taky, protože pak ti budou růst rostliny a chcípat ryby.( v tom horším případě) hodně štěstí:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 20:58 S Muž invalida [3881] – Re: Majkls
No jasan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 20:50 Majkls
o rybkách sem estě nepřemýšlel, hlavně si s tím chci vyhrát a uspořádat rostlinky aby to vypadalo opravdu pěkně ;-) Takže říkate že aji s takovýma rozměrama de udělat taková vodní zahrádka :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 20:03 S Muž invalida [3881] – Re: voko
Jo souhlas ...ryby to chce vybrat podle skla nebo naopak sklo podle ryb ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 20:03 samot10
a tiez musis vediet kam akva umiestnit pretoze kupit ho a potom doma tyzden rozmyslat kam ho vopchat tiez nie je bohvie co :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 19:59 Muž voko [9] - Živorodky – Re: Majkls
Musíš vědět, co chceš chovat, protože tohle je akvárium vhodné pro rychloplovoucí rybičky, co potřebují prostor pro plavání, ale jsou ryby, které potřebují zase vysoké akva. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 19:39 S Muž invalida [3881] – Re: Majkls
Já bych s tím problém neměl...vybereš vhodný zelí a ok......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 19:38 Majkls – rada
Zdravím. Ctěl bych si pořídit nějaké větší akvárium, zatím mám jen 20 litrové. Mám možnost koupit za levno akva rozměrů d,h,v 120x35x40.. jenže se mě zdá šířka oproti délce celkem krátká. Jaký na to máte názor. Půde z teho udělat pěkné zarostlé akvarium? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 16:43 Muž Michal1987 [21]
roberto napsal: měl teda ty ryby nebo ne?????????????????
Nie nemal ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 16:01 roberto
měl teda ty ryby nebo ne?????????????????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 14:18 PetrF
Už bych taky tuto debatu nechal jako nepodstatnou zapadnout v propadlišti dějin...Už je to takový plácání do vody, nic podstatného se tím nevyřeší ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 11:35 Žena Sirah [11] – Re: Haimdol
ok, v tom mas pravdu ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 11:34 R Muž Silent [5949] – Re: Sirah
To nebyla reakce na tebe, ale všeobecná. Nemá valný smysl se v tom stále rýpat. Myslím, že "hloupých" otázek neubude a zrovna tak "hloupých" reakcí na ně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 11:31 Žena Sirah [11] – Re: Haimdol
ja to "pořád" neresim, precetla jsem si toto tema a vyjadrila se k nemu jedinym prispevkem ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 11:11 R Muž Silent [5949]
Proč to pořád řešíte. Přišel, udělal si z nás srandu a odešel. Je pravda, že spousta otázek může zkušenější iritovat, reakce bývají i přehnané, ale na druhou stranu kdo chce opravdu s něčím vážně začít tak si předem něco prostuduje než si předmět svého zájmu pořídí. A jestli má někdo pocit, že si o stránkách udělá obrázek z jedné provokativní otázky nechme ho. Jeho problém a naše zbytečná starost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 11:04 Žena Sirah [11]
uuuf, jestli "tohleto" pise do novin - "oběvil" tak to je teda masakr...
A co se tyce rad, tak jsem tady behem jednoho dne dostala rad spousty a dobrych...a druha vec je to, ze to je diskusni forum a nikde neni receno, ze je to SOS pro zacinajici akvaristy...zacinajici akvarista by si snad ve svem zajmu mel projit co nejvice clanku a nastudovat si potrebne veci...pokud clovek nema zajem na tom, aby se co nejvice dozvedel a co nejvice precetl...tak si myslim, ze z nej ani akvarista byt nemuze...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 07:57 PetrF – Re: roberto
A z čeho myslíš,že to všechno platí,ze sponzorských darů a reklam?? tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.03.2010 03:50 Muž NASREDDIN [1383]
roberto napsal: bo kolikrát jsem žádal o radu a první odpověd byla nadávka. potlesk
ani jednou pod tímto nickem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2010 01:55 roberto
Má pravdu, bo kolikrát jsem žádal o radu a první odpověd byla nadávka. potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.03.2010 12:28 Muž Eff [417] - Rostliny
I já Pedrovi děkuji (a předem děkuji za palce dolů :-) ). Opravdu zajímavá sonda do místní diskuse. Ikdyž by pravděpodobně stačilo pročíst několik témat s podobně provokujícími dotazy. Existuje nějaká obdoba tohoto dotazu na ostatních diskusních fórech? Čekal bych totiž, že například na AKVARISTA.cz bude skladba odpovědí trochu jiná. To je ale dáno jinou cílovou skupinou každého webu, přesněji řečeno segmentem návštevníků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 12:13 PetrF
No jestli za tuhle "srandu" panu redaktorovi platí,tak jen doufám,že to není z peněz daňových poplatníků,potažmo z mojich daní... tone no :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2010 11:18 Muž deCORF.OBRAEN [220]
Naozaj nemám slov a ďakujem pánovi "Pedrovi" ,že si strieľal z ludí ktorý mali snahu mu poradiť aj ked niektoré príspevky boli dosť odsudzujúce.No napriek tomu takých ľudí tu nepotrebujeme ktorý si z nášho milého ,pekného a hlavne spoločného hobby robia srandu štýlom "zavadzájucého" založenia témy a konečnému výsmechu ostatným napriek tomu ,že chceli upovedomit,poradiť a naviesť na správny pohľad túto problematiku. :-|
Pedro budem rád ak niekde budeme môcť vidieť ten článok o ktorom si písal a kvôli ktorému si nás takto natahoval tone Ďakujem v mene všetkých
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.03.2010 23:07 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)
Tak Vám Pedro děkuji za promarněný čas při čtení 5 stránek "oničem" :)
Teď vážně vaše otázky byli celou dobu takové divné. Ikdyž padly užitečné tipy jak začit, vaše reakce se nesly stále ve stejnem duchu poradte VYPIŠTE co presně koupit od A do Z. Žádná reakce z vaší strany kolik můžete investovat nebo jaké jsou vaše možnosti na velikost. Pak vidím, že jste sám vybral filtr od eheimu, topítko od jageru ne a bylo jasno (aspon pro me). Pokud to opravdu byl test, tak podle "nejen" mě byl veden celou dobu špatně. Reakce přecitlivělých pisatelů OT (rybičky umřou atd...) se daly přece čekat jsou přece k vidění i na temacky jiných forech. Každý si tu odpověd může většinou najít sám (např. pomoci HLEDAT) a když přece jen nechce hledat, tak po pár dobře položených otázkách mu ji někdo jiný dřív nebo později najde nebo napíše znovu.

Celé to podle mě bylo "oničem" jen pruda lidí co se snaží radit a pomáhat ostatním.

Já jako začátečník jsem díky tomuto foru kompletně předělal a dovybavil svuj (hloupě) koupený set, v kterém ted vesele rybařím a odchovávám jedince, které následně prodávám třeba do zverimexu palec
Tím děkuji Všem věcným pisatelům rybičky.net za pomoc v mých začátcích

ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 22:03 pipan
je alespon vidět ,že nás akvaristika fakt baví
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 21:58 pipan – malawi
ten Pedro si z nás jen tak utahuje,tak už mu neodpovídejte na stupidní dotazy a je to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 19:42 ječmen
Pedro napsal: Všem vám děkuji. Bohužel jsem vás trochu zneužil. Toto téma jsem založil z důvodu tvorby článku do akvaritického časopisu. Jedná se o test úrovně akvaristických diskuzí. Spousta začínajících akvaristů se mi stěžovala, že po dotazu na fórech se na ně snesla akorát vlna arogance a urážek. Naštěstí se tu oběvilo pár jedinců, kteří opravdu měli snahu pomoct. Na druhou stranu tu bylo mnoho arogantních amatérů, kteří nejspíš o tlamovcích moc neví a jen tady ventilovali své emoce. Pro ty bych chtěl dodat, že potěr o velikosti 3 cm po dobu 4 týdnů je v nadrži 54 litrů naprosto schůdné řešení. Což je akorát dostatečná doba pro úvodní zajetí nového a většího AQ. A žádný tyran ryb opravdu nejsem. Malawi se věnuji 10 let.
Tak děkuji, mějte se a smějte se.

Já si i nadále myslím,že si z nás diskutujících pořád pane (redaktore) střílíte.Píšete,že jste toto téma založil kvůli článku v časopise.Já osobně mám pocit,že jste toto napsal záměrně,a dál sledujete naše reakce.Pokud tomu tak není,odložte již svou anonimitu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 19:04 Muž filipsi [1295]
Pedro napsal: ... Bohužel mě tito akvaristé připravili skoro o jeden den času....

Presto, ze vse jiz bylo receno, budu take reagovat. Test pokladam za pitomy. Jedina relevantni vec co me zajima, je zda se v diskuzi dozvim nejake informace (spravne). K tomu, abych se spravne informace dozvedel, musim umet popsat svuj problem. Kdyz to neumim, a nejsem ochotny se to naucit, mea culpa.
Doufam, ze na podobny clanek nikde nenarazim, pokladal bych to za pokleslost a znevazeni obsahu jakehokoli casopisu.
Na zaver - umedom si, o kolik casu si Ty pripravil tisice lidi premyslenim nad problemem, psanim reakci a jejich ctenim (to ostatne ja take, jsem si toho vedomy a pisu to s pokorou, kterou u Tebe postradam).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.03.2010 18:53 Muž JendaVana [22] - Cichlidy
je zajímavé, že pan Pedro už se dál nevyjadřuje. hmm Prohlásit některé místní za amatéry a myslet to jako urážku ... vážně zajímavý a zkušený přístup (pan Pedro má malawi 10 let). podle mě je tu amatérů naprostá většina - to myslím jako kompliment - radí, pomáhají, darují ryby, rostliny a neživí je to. způsob, jakým se pan Pedro snažil zhodnotit stav diskuzí na zájmových serverech se mi zdá poněkud nešťastný.

já osobně mám 430l dva měsíce, a jsem amatér. a taky jsem začátečník. ;-) hlavně začátečník. Ale nejdřív jsem četl, pak plánoval, pak koupil, pak nalil, pak čekal, pak dal ryby. a teď už řeším věci řekněme praktické, ladící. Překrmil jsem, mám řasu. ptám se na fóru. poučil jsem se, krmím míň. dostalo se mi několika rad jak se řasy zbavit. v různých časových, materiálových i finančních úrovních. předpokládám, že za pár měsíců - snad ne - potkám v akvárku nějakou chorobu. zase se zeptám, dostanu rady, poučím se.

Za tuhle možnost se zeptat jsem vděčný. Za rady ještě víc. Až budu ostřílený řasochorobobijec, budu rád rady předávat dál. v tuhle chvíli posílám dál to, co už za svůj moderní akvaristický půlrok - AQ mám 3m ryby 2m - ve vědomostech získal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 18:44 xbaham
Ale podle me ty rybičky vubec nemel a jen si z nas delal bžundu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 18:41 Muž Plecos [322] – Re: Linduš
"podle mě se tady debatující snaží a to pořád a pořád dokola"

Ale toto je obrovské plus stránek rybicky.net !
Díky tomu, že se tady ptají pořád noví a noví začátečníci na stále stejné věci a většinou jim někdo trpělivě odpoví (akorád dnes bych řekl, že reakce byly zbytečně výbušné), to tady žije snad nejvíce z celé "velké trojky" českého akvaristického webu!
Alespoň dle viditelné diskuse a nových reakcí v mnoha vláknech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.03.2010 18:27 Žena Linduš [166] – Re: Yirka
naprosto souhlasím. vždy mi někdo dobře odpověděl, jak tady, tak i ve vzkazech.
dost záleží na tom, jak se člověk zeptá a že dostane vynadáno, když "narve krokodýla do mininádrže", to snad je pochopitelné.
sledovala jsem toto vlákno od začátku a dost jsem z toho nechápala.
veškeré informace dodali, je přirozené, že jim drásá nervy, když si dotyčný nepřečte ani předložené odkazy.
víte, kolik tu je výkřiků do tmy: pomoc, umírají mi ryby, proč!?
a tito lidé stále dokola zjišťují jak velké je akvárko, kolik a jaké ryby v něm jsou, jak je nádrž zaběhlá...
stejně tak je lahůdková otázka: jaké přesně akvárko? co může kdo vědět, jaké se komu vejde domů, jak dosáhne finančně, či jestli mu to unese podlaha?
podle mě se tady debatující snaží a to pořád a pořád dokola.
doufám, že po tomto tragickém vašem výstupu budou mít chuť odpovídat na další nesmyslné otázky, neb nejen já jich budu mít určitě ještě dost :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 18:21 radim
redaktore jeste nam pisni kde to vyjde ten tvuj super clanek, at se tedy zasmejem palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 18:20 S Muž invalida [3881]
Pedro napsal: Všem vám děkuji. Bohužel jsem vás trochu zneužil. Toto téma jsem založil z důvodu tvorby článku do akvaritického časopisu. Jedná se o test úrovně akvaristických diskuzí. Spousta začínajících akvaristů se mi stěžovala, že po dotazu na fórech se na ně snesla akorát vlna arogance a urážek. Naštěstí se tu oběvilo pár jedinců, kteří opravdu měli snahu pomoct. Na druhou stranu tu bylo mnoho arogantních amatérů, kteří nejspíš o tlamovcích moc neví a jen tady ventilovali své emoce. Pro ty bych chtěl dodat, že potěr o velikosti 3 cm po dobu 4 týdnů je v nadrži 54 litrů naprosto schůdné řešení. Což je akorát dostatečná doba pro úvodní zajetí nového a většího AQ. A žádný tyran ryb opravdu nejsem. Malawi se věnuji 10 let.
Tak děkuji, mějte se a smějte se.
asi bych to pochopil..ale když píšu článek tohle slovo nepřipustím (oběvilo) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 18:19 Muž vlacek [402]
Musim rict, ze jsem si se zajmem precetl cele vlakno a docela jsem se pobavil. Myslim, ze pouze doklada, ze i akvariste (nebo spise ucastnici tohoto fora) jsou lide a to lide ruzni - proste vzorek populace. To doklada ale spousta zdejsich diskuzi ;-)

potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   23.03.2010 18:03 Muž Yirka [9126] – Re: Pedro
Je třeba si uvědomit, pane redaktore, že jaká otázka taková odpověď. Myslím, že absolutní většina mladých akvaristů zde dostává nadstandartní servis a to nejen formou diskuse, ale i přes vzkazy a pod. Funguje to, z vlastní zkušenosti si dovolím tvrdit, velmi dobře. Na druhou stranu tázající nemůže na otevřeném fóru očekávat vždy odpověď, není to automatickou povinností účastníku webu. A některé otázky opravdu vyžadují počítání nejen do deseti, aby se člověk vůbec odhodlal reagovat. Z některých otázek totiž přímo čiší lenost. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 17:53 Muž Michal1987 [21]
Pedro napsal: Všem vám děkuji. Bohužel jsem vás trochu zneužil. Toto téma jsem založil z důvodu tvorby článku do akvaritického časopisu. Jedná se o test úrovně akvaristických diskuzí. Spousta začínajících akvaristů se mi stěžovala, že po dotazu na fórech se na ně snesla akorát vlna arogance a urážek. Naštěstí se tu oběvilo pár jedinců, kteří opravdu měli snahu pomoct. Na druhou stranu tu bylo mnoho arogantních amatérů, kteří nejspíš o tlamovcích moc neví a jen tady ventilovali své emoce. Pro ty bych chtěl dodat, že potěr o velikosti 3 cm po dobu 4 týdnů je v nadrži 54 litrů naprosto schůdné řešení. Což je akorát dostatečná doba pro úvodní zajetí nového a většího AQ. A žádný tyran ryb opravdu nejsem. Malawi se věnuji 10 let.
Tak děkuji, mějte se a smějte se.


Teším sa na Tvoju prezentáciu 10 ročných skúseností s chovom rýb Malawi, teda na prezentáciu nejakej nádrže, prípadne "skutočný" Nick, pod ktorým tu alebo inde vystupuješ.
Ešte jedna vec, na začiatku témy nebolo uvedené, o aké veľké jedince sa jedná a pravdu povediac 3cm "poter" rýb z Malawi je v akvaristike skôr zriedkavosť, najčastejšie sú tam jedince veľké 5cm a viac.

Môj názor: Aby to bolo objektívne, na vlastné náklady kúp úplnému začiatočníkovi to, čo si prezentoval na začiatku a nechaj ho, nech si to vyrieši ak to dokáže (a nie Ty s toľkými rokmi skúseností...). X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 17:45 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: Bob66
a ted vyjde, ze akvaristi jsou namachrovany idioti, co odmitaji nekomu poradit, protoze to je pod jejich uroven, uz to vidim :-) to, ze se sestkrat zeptal na totez a delal ze sebe hnupa, co odmita cist jakykoli odkaz, urcite nikde stat nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   23.03.2010 17:39 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Pedro
Pokud to je jak jsi napsal tak dělat takhle test úrovně diskuzí nepovažuji zrovna za nejštastnější a inteligentní nápad, za emoce jsi si mohl sám, po několika radách opakovat stále dokola co máš dělat a co nakoupit, bez sebemenšího zájmu si něco sám vyhledat nebo přečíst v odkazech se není čemu divit :) Kvalita diskuze by měla být oboustranná a ne dělat ze sebe b.... který se jen snaží za každou cenu prosadit tu svoji X-) Co se týká arogance tak z tvých dokola se opakujících otázek jsi mě připadal arogantní ty ;-) Takovýto test nemá žádný význam ani hodnotu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2010 17:29 gringo – Re: Pedro
Ještě jedna věc. Vlastně bylo možná docíleno tohoto: příště se tu zeptá neznalý věci jakoby "hloupou" otázkou a odpověď? "Nejsi ty redaktor?" hmm. Snad se mýlím ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 53

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 13206x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1551?od=351