Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Velikost akvária

 

NápovědaFórum » Zakládání a údržba akvárií  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 44 Přejít na další stránku   1  
Velikost akvária
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:50 jardik.cardik – foto
jo uz vim no tak to je fopto paroubek pred nekolika lety no tak to jsem ja! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:49 jardik.cardik – afrika a nechapačky jardik
co ted jsem nepúochopil ale do afriky bych jel na 100%jen nechapi to jak rikas ,,Mimochodem, jen jsem z foto nepochopila, jestli jsi ten vysoký urostlý blonďák nebo ten menší s uhrančivýma očima. Hi"tuto vetu nechapu asi jsem mimop :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:43 procha – to jardik
Mimochodem, jen jsem z foto nepochopila, jestli jsi ten vysoký urostlý blonďák nebo ten menší s uhrančivýma očima. Hi :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:40 procha – výhra
Mám nápad. Až vyhraju, tak Ti část pošlu jako srdečný dík za Tvoji vztřícnost a nabídku ( která mě strašně potěšila ) a pojedem se podívat do Afriky. palec potlesk :-D ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:37 jardik.cardik – sportka
no to by bylo bezva no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:36 procha – cena
Tak to já viděla o pár tisíc dražší. Je fakt, že jsem se moc nepídíla, spíš jenom okukovala. Ale i ta 15ka je pro mě zatím dost. Nestačila by mi bohužel ani jedna výplata a o manželově ani nemluvím a ty moje dva hladový krky, co máme ještě doma pořád něco chtějí. Třeba vyhraju ve sportce (hahaha). smich ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:31 jardik.cardik – malawi
ja ze vsim platil 15000bez pisku a kamenu to je vlastni pisek zer strojosvitu a kameny s uhliraku ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:29 jardik.cardik – hihihi
ok ahoj :-D ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:26 procha – Kč
Jsi moc hodný, ale připadá mi nefér brát od někoho peníze na skoro soukromou věc - protože jak už jsem psala, u nás ve škole jde vše na vlastní triko. Není skoro ani možná kontrola poctivě investovaných peněz. Nerada bych došla do stadia, aby si někdo myslel, že za to jedu na skutečné Malawi ( i když asi by to bylo moc pěkný). P.S. Já si zkusím aspoň představit jak ty slzy roníš. smich palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:17 jardik.cardik – dekuji
jo a dekuju ze jsem ti vzorem ja moc me to potesilo skoda ze tu neni smilik brecici fakt moc dekuju
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:16 jardik.cardik – sbirka
to muj vzor byl memeo :-D a co kdyby si nam dala adresu a ja bych jako prvi poslal nejake korunky a myslim ze nekdo s tohopto portalu by se nasel taky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:12 procha – ach
Moc pěkný. Je to to, co okukuju skoro každý den. Jen jsem si hned neuvědomila, že je to to tvoje. To je moje ispirace. Něco takovýho bych si představovala. Jenže to budu muset ještě móc šetřit. Když jsem jukala na ceny setů, šla mi očka do vrtule. Třeba někdy budu hodná a ježíšek na mě bude myslet. :-( ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:06 procha – penízky
Myslím, že už naše republika je zahlcena sbírkami. Už by to nemusel někdo ustát, že se pořádá sbírka i na nějakou aktivní úču. Ale jako nápad potěšilo, i když v našich místních podmínkách neuskutečnitelné. Na Malawi juknu ráda. Jestli se ho někdy dočkám, bude to super. ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 21:00 jardik.cardik – malawi
malawi je super kdys tak kukni na moje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 20:59 jardik.cardik – akva a skola
co tak udelat sbirku???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 20:50 procha – ď
Jestli to vyjde, popátrám. Dík za informaci. ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 20:33 shedlo – krmítko
Automatik krmítko lze koupit tak za 400,-. Naprogramuje se po kolika hodinách se má otočit a vysype se trochu krmení..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 20:30 Muž [] – kladně
palec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 19:12 zfuf – dadobod
Akva vhodne tak na krevetky a nie na bojovnive mohlo by sluzit na poter smich smich smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 17:42 procha – hezký
To neznám - pěkný. Ale ve škole používám něco podobnýho. Když mi jedna z kolegyň děkuje za zastupování, tak říkám: " Neděkuj, mám to zaplacený. " Zatím pa. Já se ozvu. ano palec potlesk ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 17:31 paulinn – :))
se říká, že od tý doby co byly vynalezeny peníze se neděkuje ;-) :-D ale to samozřejmě nemyslím vážně. ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 17:29 Muž Hugo [8] - Cichlidy – fcjdcgnh
hmm myslim nejake rostlinky a tak jedna ploutev bojovnice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 17:18 procha – fajn
Dík moc. Tak když to dobře půjde, tak nejdřív vše připravím, od stolečku až po pečovatele a velmi ráda se ozvu. Pokud to vyjde ( tedy myslím u nás ) mé díky nebudou znát mezí ( i když za to si toho asi moc nekoupíš- ha, ha ). Ale uděláš radost jedný, doufám zatím normální, učitelce a několika sladkým mrňouskům. Průběžně budu informovat, jak to dopadne. Teď to ale chvilku potrvá, než se to hne dál. ano ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 17:01 paulinn – to procha
buď v klidu, nespěchej, akva ode mne ti neuteče a dobře si to připrav, ať pak ze záliby není problém. Voda by stačila vyměnit za 14 dní, takže v tom měsíci kdy tam nikdo nebude se jedná o jednu výměnu, ale to krmení....nevím, lidi tu píšou, že rybky bez potravy vydrží dlouho, ale já bych to neriskovala.. a o krmítku nic nevím, hledej na NETu. Akva máš schovaný, tak v klidu, do velkých prázdnin daleko ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 16:53 procha – p.školník
Tak s panem školníkem jsem hodila řeč. Prý by nebyl problém o prázdninách jeden měsíc, ale druhý měsíc bývá celý pryč a průšvih je v tom, že máme školu na kód a jen tak se tam nikdo nedostane. Na pana ředitele musím opatrněji, protože máme teď ve škole dost velké problémy s vodou ( někde nám potvora utíká a nikdo neví kde - asi rozkopat trubky v podlaze - ach jo ), tak má dost velké starosti i beze mě. Jak se to uklidní, hned na to vlítnu. P.S. Myslíte, že by akvárko o 135 l vydrželo 1 měsíc bez pečování. Snad by se dalo pořídit aspoň to krmítko ( nemám s tím však žádnou zkušenost ), ale nevím, jak by to bylo s výměnou vody? Poraďte prosím, ať mám nějaké argumenty v kapse, až půjdu škemrat. Dík. :-O palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:28 procha – pa
Díky. Do týdne dám vědět, jak to dopadlo. Zatím pa, musím jít taky dělat (prý) něco užitečnějšího. Jako kdyby tohle nebyla smysluplná zábava. palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:23 paulinn – procha
dá se to poslat i vlakem - vyzvedla by sis to přímo na nádru, kdybych měla problém s vycestováním:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:23 procha – pro Paulinn
Budu dělat průzkum a dám vědět. Musím pomalu a opatrně, až bude na všech frontách klid, bezpečno a dobrá nálada. Zkusím navrhout, jestli by nomohlo být v hale a mi se o něj strali. Dám vědět. palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:22 paulinn – snad to dopadne:)
akva má rozměry : 90cm délka, 60cm výška, 25cm šířka a je z tuším 8mičky skla, takže je těžké samo o sobě! ale aspoň ti ho nikdo nerozbije:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:19 procha – místo
Od Prahy jsem pěkně daleko. Jsem kousek od Pardubic a u nás ve škole se bohužel takové věci musí vybojovat a pak si je vzít soukromě na triko i finance. Ale to mi nevadí. Starám se ráda. Je to potěšení i pro mě. :) ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:16 procha – jj
Akvaristu kutila sice neznám, ale s tou výztuhou bych si snad nějak poradila. Mám kamarády svářeče, tak by snad vypomohli. Prosím ještě mi napiš jaké má rozměry a já zkusím zapracovat na tomto skvělém plánu. I když se bojím, že to nedopadne. Teď teprve je mi líto, že nebydlím tam, kde učím . Máme sice perfektního pana školníka, ale nevím , jestli přistoupí na skoro denodenní starost. Aby mi neřekl, že si něco vymyslím a on to za mě v....e. No, zkusím to. Při nejhorším mi to zatrhnou a já budu brečet. :-( ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:10 Žena Marfi [10] – akva
A odkud jsi ty? Navíc např. ve škole v Resslově ulici v Praze mají akvaria na chodbě a starají se o ně děti. je to hezký, mají je zabudované ve stěně, takže ne každý kdo jde kolem má chu´t tam hodit propisku a přitom se k nim snadno dostanou pro údržbu. Školník by nemohl i o prázdninách jendou za den jim nasypat trochu dlabance :) Pak taky existují krmítka, kde se nastaví interval. A to je asi vše co vím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:07 paulinn – to procha
pro dobrou věc není ani vzdálenost překážkou ;-) s dopravou akva si nedělej starosti. Jen vyzjisti to okolo, péče o prázdninách (co školník?) a tak podobně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:05 paulinn – a nebo
nějakého šikovného akvaristu-kutila:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 14:04 procha – ach
Až jsem se lekla, jak to tu funguje rychle. Bohužel nevím, odkud jsi, tak netuším jak by to probíhalo a taky bych se musela domluvit s naším p.ř., jestli by mi povolil takhle velké a zajistit jim péči i o prázdninách. Copak vyměnit vodu bych jim určitě byla schopná zajet, ale musel by mi někdo občas nakrmit. Určitě by chudinky nevydrželi tak dlouho bez papání. Taky bych musela popátrat po něčem, co by ho uneslo. Je to přece jen pořádná váha. Tu 30 jsem si chtěla na prázdniny vzít domů. S tímhle bych se asi hůř stěhovala. Taky je problém v tom, že se jednou za dva roky stěhujeme do jiné třídy. Nevím jestli by to šlo i s aqua. Ale brouka do hlavy jsi mi nasadila pořádného. Teď nebudu ani spát, abych to nějak vymyslela. :-O ;-) palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 13:55 Žena Marfi [10] – větší akva
Ahoj procho, jen upozornění, pokud bys nakonec přece jen přistoupila na 136 l akva, počítej že plné bude vážit kolem 150 kg, a to z mé vlastní zkušenosti standardní skříňka už nese dost těžce. Bude to chtít bu´d nějaké výztuhy a nebo speciální stolek. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 13:53 paulinn – to procha
a chtěla bys teda jít do většího?.. dej vědět, a zkusíme to zorganizovat ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 13:46 procha – dík
Budu se asi pořád opakovat, ale opravdu mě moc těší, že mi držíte palečky. Musím říct, že nadšení mé ani dětí neopadává. Ba naopak. Se sponzorstvím školním je to horší. Byla jsem ráda, že mi to aqua vůbec povolili. Velkou pomocí bylo, že mi jedna maminka přinesla tu naši třicítku s filtrem a topítkem. Já sama jsem přispěla částkou asi 700,- Kč na další potřebné ( to ani nemůžu doma říct ), rodiče mi přispěli na tu naši drobotinu. Ráda bych šla časem do většího. Samozřejmě, že sponzorství se nebráním. Nevím, jestli bych tu 135 měla kam dát. Místa obecně je dost. Šlo by spíše o to, na co ji postavit. Ale určitě by to už byla bomba a dalo by se s tím čarovat, i když to naše pidimidi je taky moc krásný.P.S. Ráda dávám dětem víc a to nejen založením aqua. Mám teď dvoje miláčky. Jedny v lavicích a druhé ve vodě. :) :-D ano palec potlesk ahoj Já sama doma toužím po Malawi, ale běda, zatím nejsou penízky na větší, než na tu moji 60ku. Ať se všem poctivým akvaristům daří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 13:08 Jarda – 5l
njn zbytečne si utratil peníze mohl si vylejt okurky z 3litrovky a byl bys na tom podobne

ale tak tam dej pisek nejakej drobnej
nejake maličke rostlinky
a co se ryb tyče dej si tam pareček pavich oček a uvidis pavčata sou taky pekne rybky
ale hlavne si nalep nejake pozadi doporučuji nejake zelene a nebude to tak zli palec palec palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 10:37 Žena azalka [38] – 2 procha
Tak tohle je nejlepší reality show. :-D Sledovat, jak paní učitelka už do prázdnin zjišťuje informace, aby mohla svým žáčkům pořídit do třídy akvárko - to prostě nemá chybu. palec Moc ti fandím a doufám, že si toho budou děcka vážit co nejdýl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2006 09:09 paulinn – to procha
v každém případě si tě cením pro to, že chceš dát dětem něco "víc". Co sponzoři?? máš kam dát ve třídě větší akva? ;-) myslím, že by se tu našlo pár dobrých lidiček, kteří by přispěli nějakým vybavením, já mám jedno volné akva 135l ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 20:31 procha – to honza
Bohužel tvé zprávě moc nerozumím. Netuším jestli ji mám brát kladně nebo spíš bu,bu bu.
Jinak beru každou připomínku, ale samozřejmě díky za kladné odezvy. ano potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 20:24 Muž [] – klobouk dolů
palec :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 20:02 honza – fhio
P.S.A. to prece nemuze byt pani ucitelka (HLAVNE KRUNYROVEC).a pokut si to deti v 1.(A;B;C;D;)a takovy.Pokud jsi zacatecni akvarista tak si muzes poidit (BUD NEONKY NEBO PARMICKA CTYRPRUHA).A pokut to ti deti tak zboznujou tak jsou na OMYLU!!!!! rozzureny potlesk potlesk :-( ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 16:59 procha – všem
Chci poděkovat všem, co mi drží palce a podporují mě. DÍK. :) :-D ano palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 16:57 procha – větší větší největší
Je fakt, že už teď doma po roce 60ky chodím a přemýšlím, kam dát tak 200 až 300 l. Je to ale asi jen marná touha, protože ať koukám, jak koukám, jde to do pěkných tisíců. A ve třídě jsem na tom podobně. Po tom co kráááááásně roste už pět! malých ( zatím si jich ostatní osazenstvo nevšímá ) mám dojem, že bychom potřebovali trochu přifouknout. Ale je to zase otázka jen peněz. Naše školství je chudé, rodiče už teď cpou do školy peněz víc než dost ( a to učím na klasické státní "dotované" škole) a moje výplata bohužel neodpovídá tomu, abych se mohla rozšoupnout trochu víc ( i když mi to třeba někdo nevěří , ale je to tak). :-( ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2006 15:11 Žena Marfi [10] – super
To je dobře že to tak skvěle dopadlo. Držím palečky. X-) palec (Pro ostatní co udělat sázku za jak dlouho budou chtít větší akvárko?) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2006 21:10 Sidonius – To Procha
palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2006 21:07 procha – jojo
Asi to budu já, co se ptala na rybičky, pokud šlo o třídní akvárko. O fotečku se budu snažit, ale mám foťák jen na mobilu, tak nevím, jestli to bude stát za to. A o učení nemám strach. Už se učíme první slabiky, tak na rybicky.net budeme hned. :) palec potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2006 20:43 jardik.cardik – 1trida
to je fajne mit to ve tride do bezva a to si ty jak ses nas ptala co tam soupnou za rybky?a hlavne nepřekrmuj a co nejmene sahejte a upravujte akvarko tím lip jo a ta,,přisavka"mela teda cest co dostat takove jmeno tak jo chtelo by to nejakou fotecku jsem docelej zvedavej tak drzim palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [44] ...... 53

Zpět na obsah sekce Zakládání a údržba akvárií • Zobrazeno 13206x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1551?od=2151