Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 151 - 250 l (větší akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 58 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 151 - 250 l (větší akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 10:16 Muž navik [908] - Sumci – Re: Pablo
Věř, že 20 skalárek ve dvoustovce je nesmysl. Mám tam tři páry, dva se srovnají ve "svých" půlkách a hájí si teritorium, ale jelikož třetí půlka (další prostor) už není :-) je třetí pár bit jak žito (ty dva se třou pravidelně a často), takže moc oddychu nemají a převážnou dobu schovaní v hustém porostu a je vidět, že zaostávají i v růstu v porovnání s prvními dvěma páry. Takže při nejbližší příležitosti je odlovím... Doporučuji pořídit 6-7 kusů, nechat vybrat max. 2 páry a zbytek rozdat/prodat/.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2008 07:54 Muž Yirka [9126] – Re: Pablo
Ve 200 mám 7 skalár 8-10cm a jsou naprosto v pohodě. 1 pár se pravidelně vytírá a pouze v období hldání jiker je tam více agresivity. Myslím, že tři páry budou do dvoustovky akorát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2008 00:09 KORY – skalaři
ja mam 1 par a třou se 2x do mesice a to ve 200 l a myslim si že vic bych jich ani nepotřeboval. :-) potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2008 21:48 Muž matrix069 [79]
max dva páry!! aj tie sa budú určite byť. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 20:48 Muž fantuomas [35] - Rostliny
20 ks by tam posobilo asi ako sardinky v konzerve hlavne keby narastli trocha.., myslim ze tam by sa pohybovo ani moc nevyzili ani by to nevyzeralo dobre..racej posurfuj a skus najst nejaku - preteba zaujimavu hufovu rybku, tetry apod. tych das 20..;-) budu sa dobre citit a bude to hlavne prirodzenejsie vyzerat. jo tu otazku si mohol asi polozit pred kupou akva ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 18:35 Muž Killer88 [39] - Cichlidy
Jednoznačná odpověď. 20 kusů na dvoustovku = NE!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:54 Muž Dahak [425] - Cichlidy
Jsou to krasny a temperamentni ryby.Vcera jsem byl u taty a mel tam par s rozplavanym poterem.Samice(cerna) byla uplne omlacena a flekata prej mel na krycim skle krabicku ve ktery rozpoustel mrazeny zradlo a ona s ni ze spoda bojovala(branila poter).Nez si toho vsiml tak vypadala jak mramorova :).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:46 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Somali
Fotka k příspěvku našel jsem fotku samce.:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:36 Žena Somali [98] – Re: mch.sokolov
:-D Jsou to krásný ryby, i když můj favorit je gibbiceps :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:34 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Somali
přinesl jsem si 3 druhy:-Dsou tak 3cm v těle...amazony,mramory a red dewil zřejmě,údajně to maj bejt koi,ale co sem našel po netu,na red dewil se to hodi nejvic...celkem 9ks,nechám si pak jen 2 páry asi,až se něco vybere..prostě Dáda je chtěl no:)))
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:30 Žena Somali [98] – Re: mch.sokolov
A jaký máš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:29 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Somali
je mi to jasnýanojsou to fakt ''rváči'ä nemluvě když se chtěj třit hmm jsem zvědavej na moje new skalárky:-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:27 Žena Somali [98] – Re: mch.sokolov
Sokolíku, sice je akce, ale chudáci ty ryby...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:27 Žena Somali [98] – Re: Pablo
Na 20 kusů tak 5000!!! litrů. Znovu si přečti, že se TŘI PÁRY bijou i ve čtyřstovce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 17:20 Pablo – Skaláry v 200l akváriu.
Aha,tak to docela škoda,moc jsem se na ně těšil asi jsem si měl koupit na 20 kusů tu 400-ku :-( :-( :-( ,to je mi teda opravdu moc líto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 16:18 fazola – 20? - nene
Mě se pobil 1 pár se 2 kousky (pohlaví neznámé) v tom stejném akvu (200).. Museli pryč. No neodolal jsem a zkusil jsem opět dva co nejmladší k páru. Zatím dobré... Ale sotva dospěli ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 15:34 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Somali
aspoň je akce love ahoj ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 15:32 Žena Somali [98] – Re: mch.sokolov
I ty tři páry budou moc, nám se řežou tři páry ve čtyřstovce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 15:30 Muž mch.sokolov [160] - Cichlidy – Re: Pablo
na 20 kousků zapomeň:-)vem si jejich velikost a hlavně chováni...takže max 10ks a pak nechat 3 páry a bohatě stačí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2008 15:24 Pablo – Skaláry v 200l akváriu.
Ahoj,jsem začátečník a právě jsem si koupil 200l akvárium.A proto že se mi moc líbi Skaláry,tak bych si je tam chtěl kouúot a bude to asi dost hloupá možná pro někoho otázka a nebo to co bych chtěl udělat.No já bych chtěl do toho akvária o rozměrech 100 x 50 x 40 ( D x V x Š ) koupit tak 20 kusů Skalár,ale stejných,jako že né v jedné barvě,ale po dva co bych sehnal.A tak bych se chtěl nějakého odborníka o radu,zda by to bylo vhodné a nebo né.Děkuji. :-O :-O :-O
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 21:22 Žena Dinamit [68] – Re: Nobody
Nám teda profesorka právnička radila, že když budeme darovat nějaké cennější věci ( i v rodině), že bychom měli sepsta darovací smlouvu kvůli případným exekucím, dělení majetku ap. A když jako podnikatel daruji věc někomu jinému, tak to podle mě neni právní úkon, ale z daní si to odečíst můžu.

Ale dost, nechme právo právem.. Jak jsem koukala do atlasu, tak čichavec je docela velká ryba a Katka jich má 6. Klidně bych teda volila 150 cm dlouhou nádrž, aby se moc nemlátili a k nim nějaké větší rybky..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 20:27 DoctorT – Re: arnošt
Podle této matematiky na 3cm ryby 1Ol vody jsou všechna akva na tomto webu přerybněna ( např. já mám v akva 5 pancéřníčků cca 6cm ) tzn. 20l na kus, takže by měli být sami ve 100l coze
Takhle se to přeci počítat nedá, záleží na velikosti akva, osázení, filtraci, velikosti a lokaci rybek v nádrži a spoustě dalšího.
Ohledně rozbíhající se diskuze koukám, že tady nikdo neradí, ale debatuje se zde nad dary. To už jsou Vánoce potlesk ...jsem nekoupil dárky.

Akva mezi 160- 200l by mělo být na spodní hranici a klidně si do něj můžete přikoupit i hejno neonek, razborek či dánií možností je mnoho.
Hodně zdaru. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 15:19 Žena Somali [98] – Re: filipsi
Výborně napsáno. Taky nemám moc ráda, když se zvířata dávají darem - a pokud někdo chce ode mne kotě s tím, že to má být dárek, tak odmítám rovnou (až na výjimky - pokud si obdarovaný sám kotě přeje a je na něj připraven). Určitě není problém informovat okolí - já třeba ani Horácovi nedávám darem ryby nebo kytky, protože bych určitě vybrala špatně. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.05.2008 14:24 Muž filipsi [1295]
Ono to asi vychazi hodne z toho, ze pokud nekdo dostane rybku darem, nejdrive nevi, co vlastne s ni. Co je to zac, jak vyroste, jake ma naroky ... Kdyz vis, ze to rybka pro tebe neni, neni az tak tezke odmitnout, se zduvodnenim (viz rotvajler), ale vetsinou to obdarovaneho po vsech strankach prekvapi, musi hledat v atlasu, neco nacist a vhodny cas k odmitnuti je fuc.
Me by se treba nekdy libilo dostat darem ryby, po kterych bych touzil, ale vim, ze i kdyz bych presne rekl, ktere, je vyber stejne slozity (zdrave, spravne zbarvene, pohlavi), ze si je radeji koupim sam. Navic mam radost i z faze shaneni a vybirani.
Zaver - ziva zvirata nejsou jako darek vhodna, pokud si darujici neni opravdu jisty, ze to je pro obdarovaneho vhodne a udela mu to radost.
Uff, to jsem se rozepsal o prdu ...
Ja mam nekolik oblasti, z kterych darky nechci, to jsem do sveho okoli rozsiril, protoze vybrat je nadlidsky ukol i pro me osobne. Tak ti, kterych se to tyka, radeji varujte okoli predem, ze treba akvadarky bez konzultace ne.
Zpatky k problemu Katky - vidis, zas to ma pozitivum, muzes trvat na vetsim akva, kdyz uz jste mi to dali :), tak ja proste musim ... Jen zavojnatky bych se zbavil (nemam je rad ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 13:56 Žena Somali [98] – Re: Eliška
Slušně se dá odmítnout jakýkoli dárek - pokud by mi někdo přinesl například štěně rotvajlera, taky bych slušně odmítla - nebo bych odmítat neměla a měla si nechat psa, na jehož výchovu nebudu mít momentálně dostatek času? To snad ne. Ale tady by se mělo spíš řešit to, co s tím, když už dotyčná odmítnout nechce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 12:36 Muž Horác [3942] – Re: Katka
... "dárky se přesi neodmítají" ...

To je pěkná kravina. Hloupý dárek je hloupý dárek a odpovědnost musí nést ten, kdo si nedal dost práce s domyšlením všech důsledků.
Co když Ti příště donesou hejno piraní? Taky (ze slušnosti) neodmítneš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 10:31 RAP – Re: Katka
Závojnatku nech prozatím v padesátce a pro zbytek si sežeň tak od 150litrů výš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 09:39 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Katka
zavojnatka se k tem cichavcum nehodi to co pises mas tak na 160 litriku ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 09:28 Muž arnošt [37] - Rostliny
myslím si, že by tam chvíli vydrželi, ale záleží na tom jestli už jsou dorostlý - potom bych o větším akvu uvažoval - všude v publikacích a myslím si, že i tady máš přibližně spočítáno že na 3cm ryby by mělo být 10 litrů vody - tak hurá do matematiky a dej vědět kolik ti vyšlo... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2008 09:21 Katka – Jak veliké akvárko si mám pořídit, když ....
Zdravím všechny, mám zatím 50 l akvárko s 1 skalarem a 2 pancéřníčky, ale nedávno jsem měla narozeniny a všichni se asi zbláznili a koupili mi nový rybičky a dárky se přesi neodmítají, nějak se nedomluvili a sešlo se mi celkem 6 čichavců vždy po dvou kusech modrých, zlatých a perleťových a k tomu ještě 1 závojnatku. Tak mi prosím poraďte, jak velký si mám pořídit akvárko, abych je nemusela vracet a měly se všechny dobře, a můžou být vůbec všechny spolu? Předem děkuji za všechny názory.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 12:45 Muž MatesKGB [4] – .
Jak napsal wladys opravdu jen šnekáče a ty calvusáky, ono se to nezdá, ale třeba ti Julidochromisi jsou pěkně agresivní zmetci, když vytvoří pár a mají mladé. Já měl ve společenským akva podobných rozměrů N. brichardi a když měli mladé tak zabrali prostor o rozměrech 40x40x20 (dxšxv) a to nejsou tak agresivní jak Julidochromisi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2008 12:15 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: Unnamed
Maximálně šnekáče k nim třeba Calvusky...nic víc.Je to malé!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.05.2008 20:58 Muž vojtak [312] - Cichlidy – Tanganika 200l. Jake ryby?
Dobry den vsem akvaristum.
Planuji zarizovat akvarium 80x50x50. Jako biotop jsem si zvolil jezero Tanganika. Urcite druhy ryb vybrane mam. Planuji nakoupit mlade ryby, a pockat, az se vyberou pary a potom se zbyvajicich ryb zbavit. Osazenstvo(nakup, po vybrani zustanou jen pary):

- 5x Altolamprologus calvus
- 5x Julidochromis regani
- 5x Neolamprologus leulepi
- 5x Neolamprologus sexfasciatus
- ?x Nejake snekace (Lamprologus, napr.Ocellatus)Kolik?

Co se tyce skrysi jsem dostatecne zasoben kameny.
Je toto osazenstvo mozne drzet pospolu? Nelisi se hodne potreby slozeni potravy?(budu krmit zivou, buchanky a perloocky)
Dekuji vsem za reakce.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2008 10:44 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: MatesKGB
Neřekl bych,že jsou buescherky agresivnější než Leleupky.....,ale dohromady s Leleupkama by to v té velkisti dna stejně moc nefungovalo.Já už bych další druh nedával.Maximálně pár gobíků na ožírání řasy. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2008 08:26 Muž MatesKGB [4] – Re: wladys
Díky moc za radu, ty fulcifery tam teda nedám no i když to jsou krásný rybky potlesk Pořád, ale mám podle mě nějakou reservu v akva a rád bych tam dal něco pěknýho, alespoň ještě nějakej jeden druh:-(
Ty N.buescheri se mi moc nezdají sice jsou malí, lae když jsem si o nich tak četl tak jsou to jediný ryby u kterých bylo napsané:Extrémně agresivní.
Nechceš mi napsat jak by jsi to ty ještě doplnil podle svého gusta?ber to tak, že ty rybky co jsem už napsal a jsou v klidu tak už jsou na seznamu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2008 01:16 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: MatesKGB
Furcifery ne..je to na ně malé...navíc se ti samci nevybarví tak ja by měli pokud budou mít v akva nějaký rušivý element,což leleupky určo budou.Oceláty klidně v poměru 1:1 pokud to poznáš.Jsou to striktní párovky.Samice navíc by stejně byly mimo a časem bys je musel odlovit.U těch cyprichromisů může být klidně víc samců.Dokonce je to podle mých pozorování i lepší. Párové ryby to sice nejsou,ale já mám poměr 1:1 a funguje to perfektně.Samci se krásně vybarvili jak se před sebou neustále naparujou.Samice jsou stále plné,pravidelně donáší,ale jelikož neodlovuju jsou maldé zpestřením stravy pro Compresáky. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2008 19:49 Muž MatesKGB [4] – Re: wladys
Asi konečná osádka nádrže(doufám hmm )
Oceláty - 2 samci a 4 samice
Compresaky - samec a 2 samice
Cyprichromis leptosoma - asi tak 7ks ale nevím jak je to v poměru samec samice
Cyatopharynx furcifer - samec, samice
Neolamprologus leleupi - samec 2 samice

Doufám, že to je ideální osádka a v mém akva se jim bude dařit. Budu tam mít docela dost úkrytů a podobných věcí tak že skovka před nějakým rozzuřeným samcem určitě bude :)

Jen doufám, že to všechno seženu od jednoho chovatele: www.tanganika.cz


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2008 16:07 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: MatesKGB
Trofíci se určitě nechovaj v páru.u trofíků to chce velkou skupinu minimálně o 15 kusech a tvé akva na to není....to by tam museli být sami.Velikost compresáků je jen o kapánek větší než u Calvusů.Jinak pokud máš strach z velikosti Compressáků sežeň si formu Sumbu to jsou ryby menšího vzrůstu a množí se v ulitách.
Z neolamprologusů zkus N.buescheri sice agresivní,ale jsou menšího vzrůstu.http://myfish.akvamalawi.com/fish_show.php?type=current&idfish=123&idvariety=0&povod=search
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2008 12:22 Muž MatesKGB [4]
Jsem se chtěl ještě zeptat - není Compresák velkej na to moje akva? jiank bych si tam vzal do páru bud Spathodus, Tanganicodus irsacae - krásný rybičky, Tlamovec duboisův - předpokládám, že se chová v páru, => a mezi těmito rybkami bych nejraději vybral dva páry potlesk ale moc nevím který aby mi nedělali v akva bugr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 22:02 Muž MatesKGB [4] – Re: wladys
videl bych to nasledovne - par snekacu spis tech ocelatu pac jsou vetsi cca 5-6, pak ty calvusaky tri nebo compresaky(taky jeste nejsem rozhodnut) - samec a dve samice, teda pokud se nechovaji v paru, pak tyto Cyprichromis leptosoma 'Mpulungu' aspon 7, a pak musim vybrat dva dalsi druhy v paru ale nejaky pekne zbraveny a ne moc agresivni coz bude tezky. a pak budu spokojen ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:42 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: Nevím si rady
S těma neolamprologusema máš naprosstou pravdu.Nicméně Altíci jsou taky párové ryby,ale jsou o poznání klidnější.Šnekovky by k nim šly,ale volil bych pro jistotu nějaké větší druhy....Já třeba chovám pohromadě compresáky s ocellátama. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 20:32 Nevím si rady – Re: wladys
Tohle je moje nynější představa, určitě né ideální, protože jsem v celku amatér.Altolamprologus calvus - samec a pár samičky, předpokládám že si k nim šnekáčky vzít nemůžu:-( Když to tedy bude reálné tak Neolamprologus similis - samce a pár samic. pak teda ty Cyprichromisy, ale ty levnejsší nejsou moc zbarvený a ty pěkňoučký jsou docela drahý tone

Neolamprologuse se mi tam nechce moc dávat pač se mi nelibí že to není hejnová ryba a navíc dost teritoriálné, měl jsem pár(docela dost reprodukční)a zabrali 50% akva a to je nikdo neudolala ani jiní větší pestřenci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.05.2008 15:01 Muž jdobry [13]
Musim jestě jednou poděkovat za radu s Panceřníčkem Panda. U dětí má svým "poskakováním" jednoznačně největší úspěch.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 11:17 Muž MatesKGB [4] – Re: wladys
díky moc wladýsku, v nějakou takovou odpověd jsem doufal potlesk dnes to omrknu ty rody a šoupnu jsem svoji představu palec jinak akva mám dlouhé 120cm, tady je odkaz na něj rybicky.net/nadrze/3987
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2008 11:11 Muž wladys [291] - Cichlidy – Re: MatesKGB
Vzhledem k velikosti nádrže by se spíše hodila Tanga..výběr ryb bude větší.Vybíral bych z rodů Lamprologus,neolamprologus a Altolamprologus.Pokud je akva dlouhé aspoň 120 cm dalo by se do horní části nárže uvažovat i o Cyprichromisech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2008 22:45 Muž MatesKGB [4]
Je to v pytli, už jsem konečne rozjel ve velkých otáčkách vytváření akva, ale pořád nevím jestli tanganiku nebo malawi tone ani nevíte jak mě to štve, oba tyto biotopy jsou krásný a hlavně i ty rybky sad
Můžete mi ve zkratce objasnit rozdíl mezi těmito biotopy?myslím tím jestli by se lišily počty ryb, agresivyta ryb a pod...myslím tím rozdíl biotopů :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 15:09 Muž jdobry [13]
Díky všem za reakce. Výsledek bude zde: rybicky.net/nadrze/3864

Zatím jsem z fotaku nestahnul fotky. Budou, zadny strach.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2008 22:11 Muž jdobry [13] – Re: Džingischán
U pancernicka pandy je krasny prave to jak cela skupina popojizdi vzdy o kousek na dne. Co z toho aby tam byl jeden? Radost bych nemel ja ani ten pancernicek, je to hejnovita ryba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2008 20:35 Džingischán
daj si tam iba jedného panciernička ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2008 20:14 Žena sharon [126] – Re: jdobry
Co se týče teter, tak mám pocit, že skalárky mají menší tendence útočit ma ty "diskovité", jako je tetra černá a tak. No ale abych pravdu řekal, tak tetry se nějak zvlášť v hejnu nedrží, ani když jsou v akváriu velké ryby, když si na sebe navzájem zvyknou, tak se tetry shlukujou do hejna jen když je něco vyruší, jinak si je každá jinde.

S malýma rybičkama bych moc nepočítala, nejen skaláry žerou malé ryby, ale i tetry jsou zdatní a rychlí lovci potěru. Musel bys to hlídat a řeknu ti, odlovit jednu konkrétní rybu ve fungujícím a normálně zarostlém akváriu, aniž by sis ho zdecimoval, je docela problém.

Co se týče interaktivity, tak já mám převážně kančíky, a ti mají silné a pro děti zábavné obranné reakce :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [58] ...... 61

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 67395x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11648?od=2851