Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ancistrus - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 65 Žádná další stránka   1  
Ancistrus - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2006 21:15 Eva – Co žere
Ty moji milují okurku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2006 20:26 Laďa – tera
Používáš nějakou chemii(FMC,Methylen,preventin apod.?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.09.2006 20:09 tera – chcípaj!!!!!
cus!!! Nevite proc?? me porad umiraji uz mam asi 10týho ataky mi umřel :-( . mela jsme je vždycky po dvou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2006 00:24 modrdav – potrava
Zapomněl jsem na špenát a cukýnu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2006 00:23 modrdav – Potrava
Moji ancíci milují okurku, zelí, hlávkový salát, mrkev, jablka, tablety Spirulina a také rostlinky rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2006 17:35 bobeshek – tablety
moji ze zacatku nejevili zajem o tablety, ale ted uz si zvykli a i se zdrzuji na tom miste, kde jim je sypu. jednou za 2 dny a rostou jako z vody. tabletu na kus. je to potrava i pro pancernicky. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2006 17:16 pavco – jak krmit
Prosím poraďte jak krmit ty anciky já jsem jim dával 1*deně tablety a moc jim to nejelo ted jsem je krmil co 2 dny a taky zbylo.
V akvárku mám 3 ještě malé.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 21:21 pavco – dík
Jo tak dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 15:21 Marccello – jj
jo, taky jen doplním - mladí jedinci si víc vystačí s řasama na skle a na rostlinách, + zbytky po krmení - vločkové krmivo, tablety. Až jsou starší, nebo spíš dospělí, žerou všechno,kromě toho co už tu bylo zmíněno,taky nitěnky,patentky, živé sušené i mražené,takže jsou to vděční strávníci ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 15:05 kardamo – strava
spareny i nespareny list salatu, spenatu, kolecka uhorky ci cukiny, pripadne zihlava (kopriva). Nektajat, pripevnit na sklo pomocou mag. stierky. Najdu si. vacsi ancik spapa list salatu na posedenie. Ostanu len zilky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 13:40 V.Malawi – ancistrus
Granule pro králíky .-bez léčiv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.08.2006 12:33 Muž [] – Sou to popeláři
Sou to popeláři sní vše třeba i hovínka, kdysi mě kamaradi dopporučovali špenat ale těm mejm ňák nejel jenom sem si nadělal ve vodě svinčik(asi k němu chtěli i maso a knedl) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 09:44 Kai – l-
A občas ,,ostrouhnou" i nějákou tu mrtvolku :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2006 08:39 pirát – ancistrus
doplním jen tablety .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2006 21:32 kiiki – ........................................
Někteří jedinci žerou:Spařenou papriku,sálát,okurku vyjímečně jablko.Taky řasy ale to jen málo.Já sama mám 3 a řasy žerou jen zřídka :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2006 21:00 neo – všechno
Všechno X-) X-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2006 20:57 pavco – Ancistrus
Mohl by mi prosím někdo napsat co všechno žere Ancistrus kromně granulí

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2006 21:39 Roman – Kaložrout
Vysemenit potřebuješ spíš Ty sám.Ti moji ancistrusy vždy jako první vykoušou semínka a pak ten zbytek. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2006 16:12 Žena Vesnach [56] – kalozrout??
Smarja, kdyz ty tvoji zivocichove nemeji mit seminka, tak pak nerozumim tvoji otazce! :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2006 13:08 kaložrout – vokurka
Máj se s tý vokurky vyndat semínka? Chovám třeba i oblovky (suchoz), a tem nesměj přijít semínka nebo pecky z jabka ani s tý vokurky. Mám ju tedy vysemenovat?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2006 10:17 kiiki – salátek je dobrá věc!(nebo spíš jídlo:-)
Já těm mojim taky dávám spařený salát.Zkoušela jsem i okurku ale té se nikdo ani netkl :-( rozzureny Ještě chci skusit papriku.Ten salát jim do akva dávám na noc a do rána je FUč! :-) :-) :-) :-) :-) Takže u mě zatím jenom salát. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2006 09:51 Žena Vesnach [56] – uj
Jasny preklep :-O ..omlouvam se - Mrenka mala to je. Premka skutecne nechame v zahrade :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2006 22:49 nigule – :-)
:) :) :) nemuzu si pomoct, ale fakt me pobavilo "slupka z melounka neni okurka" a mlhovky rybicek....a jeste pret podlaha .-))) diky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2006 22:45 blek – přemek
jednoho přemka znám, má na zahrádce zakopanýho ukrajince receptář jeden :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.08.2006 22:37 Marccello – re
Hele Vesnach, teď jsem juknul k Tobě do akvárka, ale premky tam fakt nemáš?!!Tož co je to za ryby?? coze ;-) No, jinak co se týče zeleniny ancistrusům, já těm mým dávám salát - hlávkovej i ledovej a čínské zelí. Spařit ho je vhodnější pro mladé rybky, ti moji staří už to nepotřebujou! ;-) Okurku jsem nezkoušel, jen mně jednou napadlo, že slupka z melounu je skoro jako okurka, tak jsem jim dopřál pěknej kus,mno, a do rána...voda jak mlíko a ryby jezdily s mlhovkama a ťukaly si na čelo!!! smich smich takže resume: slupka z melouna NENÍ okurka!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2006 17:53 Kvítko – Přemky?
Co jsou přemky?ne :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2006 17:43 Žena Vesnach [56] – zelenina
U nas se osvedcila okurka a paprika. Okurku oloupu, kolecko provliknu niti u kraje okurky a pripevnim za kamen. To stejny s paprikou a je to bez problemu. Chodi na ni i ostatni rybky - kuprikladu premky. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2006 14:01 Žena Voloďka [59] - Tetry – Ancistrusy
Ti moji ancistrusy se okurky ani nedotknou... :-( A rozmazlený nejsou. Donedávna jsem to zkoušela a nedávala jsem jim tu tabletu na dno a nic... Takže jsem se na to vyprdla a dávám už jen tablety. Ani nenapočítám do 30s a už se k tomu ženou a to jsou celej den zalezlý za kořenem. Zvláštní. To paví očka se zajímaly o tu okurku víc než oni :-( ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2006 22:32 tomas j – Re: Krmení pro ancistrusi
Moji ancistrusi nejradši žerou okurku (viz. fotky akvarium.blog.cz/… ) potom jim chutnají rozmražený hrášek, salát mím ancistrusům nechutná ,ale nejspíš chutná každému jinak ,zkusit to mužeš, výborná jsou i krmiva od Tetry (ty tabletová) jsou opravdu moc dobry a asoň moji ancistrusi ho mají kolikrát radši jak zeleninu.

Jak rozmnožit ancistrusy je prosté ,stačí mít dospělí pár a nějaké skrýše ,např. mně se třou v mušly ,je to trochu neobvyklé ,ale stačí jim to ;-) Pokud je voda bohatě prokysličená a teplá okolo 24°C jsou to ideální podmínky pro tření ,všeobecně to závysí na samici ,kdy je připravená ke tření a má zralé jikry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2006 17:51 V.Malawi – kopřiva
když spařit tak mladou kopřivu,i ti nejmenší ji žerou.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.07.2006 17:29 Roman – salát
Někdo psal že mu salát neberou.Tak ať list spaří horkou vodou.Změkne to a líp se jim to okusuje.Pokud ani tohle nepomůže tak má nějaký romazlence. :-) :-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2006 17:24 V.Malawi – salát
1list salátu má skupiny ancistr. 3-4cm na 12 hodin.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2006 18:24 nigule – okurka
mejm nejvic smakuje okurka, ukrojim kus, ten rozpulim, ze vzdy z jedny strany duzina a z druhy slupka...privazu a rano je tam jen slupka .-)) zkousela jsem i list ledoveho salatu, ale ten jim nejak nechutnal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2006 10:40 Žena yama [25] – 911
Co potrebuji k tomu aby se mnozili? Taky bych chtela aby se mi mnozili :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.07.2006 10:17 Muž [] – Zelenina
Kdysi jsem ancistrusy choval a dával jsem jim (krom suchého tabletového krmiva) hlávkový salát, okurku a mražený sekaný špenát. Nikdy si nestězovali a ochotně se množili ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.07.2006 19:11 Krivak – _
Jasne, ze jo. Podivej se treba sem: www.catfish.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2006 19:04 sarka01 – zelenina pro ancitrusy
Dáváte někdo zeleninu ancitrusům?slyšela sem,že se jim to dává.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [65]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 50739x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/84-ancistrus-chov?od=3201