Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtrace

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 34 Žádná další stránka   1  
Filtrace
Přesunu debatu sem: https://rybicky.net/forum/9043
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 22:13 Underground – Eheim
Chtěl bych si koupit filtru Eheim classic 2215, nevíte náhodou někdo jak moc je účiný, hlučný atd.? Jestli někdo něco víte, tak mi, prosim, napište každý detail, děkuji za každou informaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 22:12 Underground – Vnější filtr
Jakej byste mi doporučili vnější filtr na akvárium asi 300l?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:29 xdis – Vývod
Leda zkus namířit vývod filtru na stěnu, nebo možná do dna, jinak jinej filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:28 Tomisto – Velký tlak
Ahoj, mám akvárko 63 l. Filtr Fluval 2 a zdá se mě, že má moc velkej tlak ačkoliv běží na minimum a rybičky musejí pořád plavat. Mám neonky,tetry a sklaláry. Jsem úplný začátečník tak je každá rada vzácná díky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:21 Katka – Díky
Všem vám strašně moc děkuji!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:20 xdis – Nonstop
Souhlasím s Vláďou. Filtrace zapnutá nonstop. Na tvou velikost akvária průtok na minimum. Jestli ten filtr nijak neprovzdušňuje vodu, tak bych doporučoval níže uvedený způsob provzdušnění. (pumpa, fajfka, molitan). Hodně úspěchu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:18 Vláďa – Vnitřní filtr
Vnitrni filtr ma mit prutok, aby se objem vody precerpal 4x za hodinu. Je to prehnane, filtry mame na minimu a vodu cistou. Pokud mas filtr, co ho lze smerovat, pust proud sikmo na sklo, vireni se zmirni. Nektere filtry resonuji - pri dotyku rukou na sklo je citit chveni a to se pak rybam nedari. Takoveho se hned zbav. Dobre jsou Fluvaly. Filtr musi bezet nepretrzite, krome mechanickeho cisteni se v molitanove vyplni mnozi "cistici" bakterie, ktere pri nedostatku proudicich necistot (potravy) hynou a naopak akvarko zamoruji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:17 Katka – Aqua-El
Moc děkuji za informace. Já mám malé akvárko - 37l. Mám tam filtr Aqua-El a mám pocit, jako by se ho rybky bály. Když ho zapnu, tak neplavou a sedí u dna, pohybují se minimálně. Tak fakt nevím, co to znamená. Myslíš teda, že si mám to vzduchování pořídit? Dám na radu. Na stránkách www.lucky.olomouc.com jsem zase četla, že vzduchování ne. Ale převážně slyším názor že ano, tak se tak zařídím. A ještě se chci zeptat, jesli filtrace musí jet 24 hod. a nebo ji můžu třeba na noc vypnout? Ještě jednou děkuji za ochotu odpovídat!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:15 xdis – Eheim
Hodně záleží na tom, jak velké máš akvárium. Značka EHEIM je opravdu snad nejlepší. Na 50l akvárko stačí např. vzduchovací pumpa a fajffka s molitanem(vzduchování+filtrace). Vzduchování si určitě pořiď. Pokud máš 100l a výš, tak ke vzduchování taky filtr.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2005 21:14 Katka – Filtrace
Ahoj, chci poprosit o radu, jsem začátečník. Chci ze zeptat, jaká je opravdu kvalitní filtrace. Četla jsem o výrobcích zn. Eheim, tak bych ráda znala názor někoho z vás. A potom bych ráda něco věděla o vzduchování, zda je nutné a nebo kdy je nutné. Moc předem děkuji.
Vyzkoušejte
Přesunu debatu sem: https://rybicky.net/forum/9043

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 33 ...... [34]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 42841x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/380-filtrace?od=1651