Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zákal vody

 

NápovědaFórum » Řasy » Zákaly vody 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Zákal vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.03.2016 12:23 Muž Vodnar [10] Re: Jan Matula
Nálevník sa živí hlavne rozptýleným mikroodpadom vo vode, obvykle za to môže slabá filtrácia, hlavne riedky molitan, ktorý to nezachytí alebo ryby, ktoré víria dno napr. zápasiace ancistrusy Chcel by som poradiť všetkým, mne pomohla hlavne jemná filtrácia a tou je obyčajná vata do filtra, po 12h voda čistá, vychytá to aj zelenú vodu-riasu. Výsledok som ešte umocnil aquariaclearom od sery (samotný prípravok s nálevníkom nespravil nič) Ideálne mať v zálohe nejaký malý samostatný filtrík, aby sa nezasahovalo do funkcnosti hlavnej filtrácie. Bacha, nejde to prevádzkovať dlhodobo, po 24h želám pevný žalúdok pri vyberaní vaty von X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 11:40 R Muž romant [27987] Re: Jan Matula
Máš čerstváčka a už jsi tam napral tolik ryb, no to se potom nediv, že se voda houpe až se zhoupne a bude průser dokonán. Měnit, měnit, měnit a to denně min. 1/3 objemu, nekrmit nikoho ničím, tedy několik dní rozhodně. Obvykle se při nálevníkovi radí nedělat nic, ale to tady nejde, protože tam jsou ryby a ty to odnesou, když nebudeš měnit a i silně vzduchovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 11:34 - Re: Jan Matula
Výmena vody a naštartovať poriadne filtráciu.Predpokladám,že ide o čerstvú nádrž.

Ako pomocný môžeš použiť preparát Seachem Clarity.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 11:31 Jan Matula
Poradíte mi prosím co s nálevníky a zákalem v akva?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2016 20:24 R Muž romant [27987] Re: calmar
Začni normálně něnit vodu, na poprvé klidně polovinu a potom už klasiku v podobě 1/3 objemu akva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2016 20:22 calmar
Musel jsem před časem předělat "obsah" z jednoho akva do druhého krátce po zaběhnutí. Přitom se dostalo částečně na povrch Rataj staré dno a taky již rozpadlé kuličky Bivoj. Od té doby mám mléčný zákal, zpočátku velmi silný, teď už mírný - ale už celkem 3 týdny a poslední dny bez pokroku (nepomohla sůl, nepomohlo zatmění na 4 dny), vodu neměním. Tak nevím, jestli ještě čekat, že se spraví, nebo je čas na radikální řešení.
Dík za případnou radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2016 18:41 Prochy91 Re: romant
jasny vsechno je pod substratem :-) to jsem rad ze by to melo byt v pohode :-) a ty kosicky pujdou urcite pryc jen jsem je tam rychle hodil nez je zasadim. Dik moc za odpoved mozna dnes i usnu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.02.2016 18:32 R Muž romant [27987] Re: Prochy91
Tak ono jsi udělal dobře s tím zásobním hnojivem a to co pozoruješ je klasickej výskyt nálevníka, což je u nově založených nádrží naprostá klasika. Dej tomu několik dní čas a bude čisto. Tedy pokud je to hnojivo schovaný v substrátu natolil, že se žádný nedostalo na povrch. :-)
Edit: Rostliny zasadit, tedy bez těch košíčků. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2016 18:27 Prochy91
Fotka k příspěvku Zdarvim vsechny , vcera jsem zakladal nove akvarko 200l a udelal se mi tam mlecny zakal.Vim ze bych mel pockat ale ja hned pod rostlinky narval hnojivo PowerTabs od Dennerle , muze to byt tim a mohlo by to mit nejake nasledky ? Diky za odpoved
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.02.2016 22:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Gembi
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 22:39 Gembi Re: NHKG
Děkuju za rady, případně nějaký návrhy na filtraci? Přesně něvím jak funguje ta čerpadlo+molitan ale když už bych kupoval teď lepší filtraci, tak takovou u který by šel snížit výkon, aby pak stačila na větší akvárko do bytu ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 22:34 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Gembi
Neplaš, trpělivost. Filtrace se zabíhá měsíc, druhou to teď nespasíš. Vklidu si nastuduj co nejvíc a pak případně kup nějakou pořádnou (čerpadlo + molitan).
Urči si postupně ty ryby. Máme tu atlas a téma na fóru. Když uděláš pořádné fotky, někdo ti je identifikuje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 22:26 Gembi Re: NHKG
Tak dobře, vodou začnu. A co ta druhá filtrace? V popisu mám to co mám, teda aspoň doufám. Ale kančíkama, pětipruhou parmičkou, tetrou královskou modrou a fantomem cernym jsem si jistej... pak tam je ta jedna 4 pruhá, taky parmička myslim, ale obličejem i tvarem je trochu jiná, je to ta co má Daakon v akvárku: Cirkus... No a nejsem si jistý jen tou sytě červenou rybkou, která má tvar jako ta pětipruhá parmička, a pak tou největší, co je na fotce jakoslečna neznámá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 22:15 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Gembi
Akvaristika chce trpělivost. Měň tu vodu a čekej.
A nevěř prodavačům ve zverimexu, musíš si vše nastudovat sám...
V popisu presentace máš mraky ryb a na fotce jiné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 22:05 Gembi Re: NHKG
Ano napsali, ale já potřebuji vědět proč se ty chuchvalce přez noc vytvoří, zázračnou vodičku proti řasám a sinicím mi poradili ve zverimexu jako prevenci. Předtím jsem totiž nepoužil vhodnou vodu a měl jsem obojí. Vodu můžu každý den měnit při tom odkalení. Nekrmím teprve dnes, a dodal sem vzduchování ... Co víc dělat? Můžu odebrat 2 ty samotné ryby, ale zbytek mám samce/samice a nechci ''prázdné'' akvárko :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.02.2016 21:56 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Gembi
Pokud bylo akvárium založeno 4. 2. 2016, tak:
- Nelij tam zázračné vodičky, těmi už to nezachráníš
- Měň 30% vody každý den
- Nastuduj si něco o akvaristice
- Sežeň si rychlerostoucí rostliny (Růžkatec a podobné)

Ryb máš nevhodnou kombinaci (moc druhů v malých počtech), asi moc a ten filtr sice neznám, ale zdá se mi podezřele malý.

EDIT: Teď se dívám, že ti podobné komentáře napsali lidi i k nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2016 21:51 Gembi – Zákal a následné chuchvalce
Mám hotovou prezentaci, ale začínám litovat že jsem to udělal. Přez zákal vody který už postupně mizí, mám každé ráno na dně chuchvalce něčeho. Odkalím dno, vyčistím filtraci a k večeru to celkem jde. Viz. úvodní foto prezentačky. Měl jsem tam nalitý přípravek Rataj - algae destruct po kterém akvárko chytlo žlutozelenou barvu, ale bylo stále čiré. Po čase se do toho zakalilo, podle rad jsem si myslel že je to ten nálevník. Ale po zákalu který pomalu zmizel se mi oběvili tyto chuchvalce. Co s tím? Pokud mám nadbytek ryb, můžu dát do dobrých rukou. Ale radši bych si je ponechal všechny. Napadlo mě dokoupit silnější filtraci na druhou stranu a používat obě dvě. Má smysl tam lít teď ty bakterie z Tetra Safe Start? Nebo počkat co s tím :(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 13:38 SelenaEnail Re: Legioix
Ryby tam nepůjdou dřív jak za měsíc. Na ten molitan se zkusím podívat ve zveráku, co tam mají a pokusím se vyměnit. Děkuji za radu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.01.2016 13:22 Muž Legioix [574] Re: SelenaEnail
Já bych ho tam klidně dal. Než tam budou ryby, tak do té doby bude už dávno po něm. navíc mě to podle fotek nepřipadá jak klasický mléčný zákal, ale jen jako zákal po napuštění akvária.

btw: na ten filtr bych do tohoto objemu koupil větší molitan. Aspon 16x10x10 cm ideálně 20x10x10cm. Vyplatí se to. Navíc ten co tam je ted je docela hrubej a čím dřív se to udělá, tím líp.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 13:13 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: SelenaEnail
Jestli už mizí, počkej jeden den a neplaš.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 13:11 SelenaEnail – Dotaz
Zdravím, mám menší dotaz. Včera jsem si zakládala akvárko a samozřejmě se mi nevyhnul mléčný zákal, který už viditelně ustupuje. Dnes mám však v plánu přidat kořen, který ještě trošku barví a tak se chci zeptat, zda to akvárku neuškodí a mléčný zákal se nezhorší. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.01.2016 00:27 Muž larix [1420] Re: karmen1976
Jedna vec je, že v akvaristike málo čo funguje absolútne a skúsenosti môžu byť rôzne. Druhá vec je osobnosť diskutéra, argument typu počet rokov skúseností samozrejme argumentom nie je.
Nálevník môže ragovať na výmeny vody rôzne, v závislosti od konkrétneho taxónu, od parametrov zdrojovej vody atď. V každom prípade situácii "po 14dnech založení akva , kde očividně nic nefunguje, se 40rybami nádrž ani né 100l" sa asi nič iné ako výmeny vody, maximalizácia fytobiomasy a možno nejakej násady bakteriálnej kultúry ani odporučiť nedá.
Tiež som tu už zažil plamenné debaty s tvrdohlavými a ješitnými oponentami ale asi ostáva iba zhlboka dýchať :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2016 00:05 Žena karmen1976 [362] - AmerikaRe: larixx
No každopadně v debatě o nálevnikovi jsem byla za neznalce a pánové to ukončili slovem ve smyslu"házet perly svinìm" nebo" já to vzdâvam, tady je to marný "
Na mou otazku, jak pak hodlají řešit NO2 a NO3, když nebudou menit vodu a je to po 14dnech založení akva , kde očividně nic nefunguje, se 40rybami nádrž ani né 100l.
Ryby tetry a parmičky 4pruhe...
Mi byl nabídnut plačici smail..
Takove debaty fakt nedavam...pánové 30let zkušeností, jak mi bylo při mém oponování hned vmeteno, kteří okolo sebe kopou a ponižujou..

Châpu, že nálevnik čerstvou vodu asi uvítá, ale když se voda nebude menit, v akvu čerstvem s nefungujici nitrifikaci, tak to bude větší problem než když se voda měnit bude ...
Nebo se pletu ??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2016 23:40 Muž larix [1420] Re: karmen1976, NHKG
Ja by som tiež menil. Okrem spomenutého môžu nálevníky spôsobujúce zákal za určitých podmienok napádať ryby aj priamo (Tetrahymena a pod.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.01.2016 22:34 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: karmen1976
Když nebude měnit, sice se možná zbaví nálevníka rychle, ale ryby pochcípají na NO2. Mi ta tvoje rada přijde dobrá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.01.2016 22:33 Žena karmen1976 [362] - AmerikaRe: NHKG
Ma tam moc ryb, 14dni po založeni.
Chlapi mu radi aby nemenil vodu, že při každe vymene tam pry doleje další nâlevniky coze
Ja mu poradila menit vodu , nečistit filtraci a nekrmit..
Ten jeden "chytrej" se do mne docela obul ,že je to nesmysl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2016 22:29 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: karmen1976
Jsou tam ryby? Pokud ne a je to nová nádrž, tak neměnit. Pokud tam ryby jsou, tak vzduchovat, měnit a nekrmit.
Pokud se přemnožil nálevník, je podle mě dost pravděpodobné, že voda má špatné parametry. Tou výměnou možná dobu problémů s nálevníkem trošku prodloužíš, ale zdraví ryb má podle mě přednost.
Ale já jsem v tomhle teoretik. Za 30 let co se zabývývám akvaristikou, jsem nálevníka asi neměl. A to jsem kdysi měl brutálně přerybněné akvárium, kde se většina ryb kromě největších držáků nedožila 1 roku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2016 22:26 Žena karmen1976 [362] - Amerika
Kluci.. ?? Při nâlevnikovi.. doporučili by jste menit, nebo nemenit vodu a čekat až zmizí ten nálevnik sâm ?

čtu jinde na webu debatu a nestačim se divit coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.01.2016 11:56 Muž Jifi [675] Re: heliik
To je teda mikro filtr, možná tak do 20litrového akvárka.
Ancistrusi do tak malého akvárka (40 l) nepatří. Teď jsou sice malí, ale dorůstají cca 10-12 cm, nebo i trochu víc - podle podmínek, ve kterých jsou chovaní.
Ty parmičky by taky chtěly trochu větší akvárko a nejlíp malé hejno.
Že nejsou parmičky moc velké, to neznamená nic. Jako ti Ancistrusi.
Je potřeba vědět, jak velké jsou potom dospělé ryby.

Doporučuju napřed nastudovat základní informace o provozu akvárka, o biologické rovnováze. Pak se podívat, jaké ryby byste chtěli a podle nich zvolit vhodnou velikost akvárka. Anebo pokud nemáte místo na větší akvárko, tak velikosti akvárka přizpůsobit ryby.
Mimochodem, 3 rostliny - to není zrovna moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 11:54 R Muž Silent [5949] Re: heliik
Tento filtr má velmi malou osidlovací plochu a já bych ho doporučil tak maximálně do krevetárka. Pro tvou 40 litrovou nádrž bych doporučil spíše biomolitanovou kostku 10x10x16 cm a regulovatelné čerpadlo např. www.jkanimals.cz/… průtoku se neboj. Dá se zregulovat na únosnou hodnotu. Navíc po záběhu se průtok sám výrazně zmenší.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 11:42 heliik Re: Legioix
omlouvám se moje chyba, filtr máme tento www.jkanimals.cz/…... tu prezentaci udělám, jen musím počkat na přítele, já nemám tel s fotákem..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 11:28 Muž Legioix [574] Re: heliik
3 den je zbytečné odkalovat. Měla by se ale denně měnit v tomto případě aspon polovina vody za stejně teplou a odstátou. To v odkazu není filtr, ale jen vzduchovací motorek.

btw: Zaregistruj se a udělej si prezentaci nádrže. Poradí ti možná víc zdejších uživatelů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 11:26 heliik Re: Jifi
Akvarko máme chvilku, založené je teď 3 den. Filtr máme www.jkanimals.cz/…. Což by měl stačit.. Předtím jsme měli na větší objem ale ten nefiltroval tak nám doporučily tento.. Sumečky máme jen ty Ancistrusy.. Jsou malinký, jsou narozený tak před 3týdny, a my si budem newchávat 2.. Parmička je to 4 pruhá, a není velká.. Zeptám se na to odkalení, jak často by se to mělo odkalovat, teď tam ty rybky jsou 3 den..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 08:56 Muž Jifi [675] Re: heliik
heliik napsal: A kolik by mělo být podle vás rybiček ve 40L akváriu? 15 je moc? Měli jsme tam neonky, ty nám do rána umřely, paví oka, ancistrusy, parmičky a šneka.. Ještě podotknu, že tchán má to samé akvárko, ty samé rybky, a on žádné problémy nemá... Vybavení akvária je nové, filtr máme na daleko víc litrů, než má naše akvárko. Vodu v akváriu máme 23st. Díky za radu..
Pro Ancistrusy to je zatraceně malé akvárko, do tak malého akvárka nepatří. Parmičky jaké? Ale předpokládám, že to pro ně bude taky malé.
Paví očka a Ancistrusi nadělají dost výkalů, je potřeba často odkalovat (povrchově) a často měnit vodu.
Jak dlouho máte akvárko založené?
Chtělo by to situaci pořádně popsat. Co jste dělaly/i od začátku, ...
Jaký máte filtr?
Jakou děláte pravidelnou údržbu?
Jaké sumečky tam ještě máte? Nebo tím myslíš ty Ancistrusy?

Jinak při zákalu je potřeba hodně provzdušňovat, protože hrozí udušení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 08:08 heliik Re: Jifi
Oni to ty rybky, ale většinou snědi, jen sumečkum dávame 2 tablety na dno, máme jich 5, ale ne každý den...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 08:03 heliik Re: NHKG
Fotku dodám..Do rána to vypadalo ještě hůř, tak přítel vyměnil půl akvaria vody.. A kolik by mělo být podle vás rybiček ve 40L akváriu? 15 je moc? Měli jsme tam neonky, ty nám do rána umřely, paví oka, ancistrusy, parmičky a šneka.. Ještě podotknu, že tchán má to samé akvárko, ty samé rybky, a on žádné problémy nemá... Vybavení akvária je nové, filtr máme na daleko víc litrů, než má naše akvárko. Vodu v akváriu máme 23st. Díky za radu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 07:33 Muž Jifi [675] Re: heliik
Ten mléčný zákal znamená, že překrmujete. A to opravdu hodně. Krmte jen tolik, co ryby během cca 1-3 minut sežerou - když sypete na hladinu jen tolik krmiva, aby nesežrané krmivo nezapadávalo do dna.
To vymytí a vyvařování je úplně zbytečné.
Sůl je na prd.
Akvárko se důkladně neumývá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.01.2016 05:20 R Muž afc1886 [14681] Re: heliik
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2016 23:21 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: heliik
Vše špatně, moc ryb, špatně prováděná údržba atd... Chtělo by to prezentaci pro pořádnou radu, ale hned by jsi měl udělat následující:
1. Omezit počet ryb (nebo se omezí sám tím, že postupně vychcípají). Třeba věnovat známým a podobně.
2. Údržba znamená výměnu 30-50% vody, maximálně 1x za měsíc proprání filtru ve vodě z akvária. NIC SE NEVYVAŘUJE! Vzhledem ke kalamitě měnit tu vodu obden, ale za normálních okolností se údržba provádí 1x týdně.
3. Pořádně si něco o akvaristice nastudovat.

Třeba:
www.akvarijni.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 23:17 heliik – Zkalení akvária..
Zdravím, jdu si k vám pro radu, jsem z toho už zoufala... Pořídily jsme si akvárko 40L, máme tam 15 rybek, 3 živé rostlinky. A skoro po každém nakrmení bojujeme se mléčným zákalem, já jsem vyčetla, že se to má nechat být, a jen to filtrovat a filtrovat.. Dobře, tak jeden den to jde, ale druhý den nám už začaly umírat rybky, takže jsme po několikáté, vše důkladně vymyli a vyvařily, včera ráno jsme daly rbky zpět(samozřejmě odstáta voda byla), nekrmily jsme, dnes přítel nakrmil, a po 4 hodinám akvárium je opět zakalené... Nalily jsme tam přípravek od Tetry Crystal Water, dle návodu, a zatím to nefunguje.. Přátelé nám poradily, že do vody máme dát lžičku soli, to jsme také udělaly.. Toto akvárko máme 14 dní, z toho jsme ho už důkladně umyli asi 5... Ke krmení používáme Dajana Tropic vločky, a Dajana Tablets Bottom.. Nemůže to třeba dělat to krmení? Sypeme opravdu špetičku... moc děkuji všem za rady.. ahoj ahoj ahoj ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 18:55 R Muž romant [27987] Re: LUFIUS61
Nálevník.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 18:46 R Muž afc1886 [14681] Re: LUFIUS61
Chtělo by to prezentaci,takhle těžko radit ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2016 18:41 LUFIUS61 – Zákal vody
Fotka k příspěvku Už tak 21 dni se mi v akváriu objevuje menší zákal vody ( viz. Foto ). Možná to má souvislost s hnědou řasou, která se mi tam množí. Můžete mi někdo poradit co s tim. Vodu měním po týdnu, díky za info ... :-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2015 20:06 R Muž romant [27987] Re: franta
Vyměň polovinu vody, zaregistruj se, zřiď prezentaci a to přesně v tomto pořadí a potom jistě někdo poradí. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2015 20:02 franta – romoza
dobry den zakaluje se mi akvuarko 54l myslim si že je to kvuli filtru prosim poradte nechci mit uhin mich rybycek

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 20:33 R Muž romant [27987] Re: melmenka
Je to ten nálevník, co dělat, nebo spíš nedělat je jasný. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 20:30 melmenka Re: romant
Ne ;) Mám 2 akvárka. To jedno mám tady zavedené a to jede úplně v pohodě a to druhé je s tím zákalem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 20:07 R Muž romant [27987] Re: melmenka
Hmm, mě zase nebaví někoho z něčeho neustále podezřívat a hle.... :) Rozumím tomu správně, že to akvo, kde je ten daný problém je 1,5 let staré?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 20:03 melmenka Re: romant
Ne tohle je jiné ;) To co mám v prezentaci už tak nevypadá :) Vypadá lépe,ale nebaví mě aktualizovat fotky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2015 20:00 R Muž romant [27987] Re: melmenka
Ta současná fotka je to samý akvo co máš v prezentaci?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 36

Zpět na obsah sekce Řasy • Zobrazeno 19314x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15415?od=451