Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní set

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 35 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní set
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 09:27 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: 720Martin720
udělat ze setu pěkný akvárko mi příjde o dost větší námaha než si sestavit vlastní, a pokud ho nepřeplníš rybama tak ti bude přinášet snad jen radost ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2010 00:52 Muž protein007 [57] - Ryby brakických vod – Re: 720Martin720
Pozri na odpoved od Filipsa...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2010 20:27 Muž 720Martin720 [1] - Živorodky
www.forpet.cz/…

Mohl by být tento akva set?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 15:42 Muž mildas [12] - Rostliny
tak to je nádhera, až bude cesta do prahy určitě se tam mrknu, díky za tip
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.02.2010 13:27 Muž arnošt [37] - Rostliny
Fotka k příspěvku tak jsem našel... měří to asi 4 metry - už jen kvůli tomuhle se tam vyplatí zajet ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 13:06 Muž mildas [12] - Rostliny
je fakt že ohýbané sklo jsem viděl jen u malých oběmů a tam se mi to prostě nelíbí, na malé délce to hodně zkresluje pohled.

Určitě jestli najdeš tak to sem hod, rád se podívám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 12:55 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: mildas
tak to bych ti přál si zajít do pražského mořského akvária do druhého patra. tam je tak nádherné ohýbané sklo, že nic hezčího jsem v životě neviděl... mám někde fotku - zkusím přidat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 10:01 Muž mildas [12] - Rostliny
no ted už ano, ale osobně se mi to nelíbí, hraa je hrana :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 09:01 švíco – Re: mildas
Ohýbané sklo ti nic neříká?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2010 00:00 Muž mildas [12] - Rostliny
nevidím žádné lepené spoje? to je nějaký odlitek pleksiskla?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 19:20 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: mildas
www.dejia-aquarium.com/… pozri model RB1000
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 19:13 Muž mildas [12] - Rostliny
ječmen napsal: Tak jsem dostal před chvílí odpověď.Za cenu 3.700,- má jen již (jiné mít už nebude),Komplet RB 1000,což je 243 l,(100x42x58)v barvě černé a stříbrné.
Pro mne je to málo,já s ním končím.Vám všem,co jste přispěli do diskuse ještě jednou děkuji.


d-v-š???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 19:05 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: ječmen
Škoda.že posledné kusy..vdaka za info.. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 19:03 ječmen – Re: deCORF.OBRAEN
Tak jsem dostal před chvílí odpověď.Za cenu 3.700,- má jen již (jiné mít už nebude),Komplet RB 1000,což je 243 l,(100x42x58)v barvě černé a stříbrné.
Pro mne je to málo,já s ním končím.Vám všem,co jste přispěli do diskuse ještě jednou děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:30 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: ječmen
Super..pozistuj ceny,výbavu,prevedenie atd..alebo nech to chlapík da aj tu do sekcie inzeráty ano ..Diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:26 ječmen – Re: arnošt
Právě jsem mu psal e-mail ohledně ceny 340l a 475l. Až budu znát odpověď ozvu se.Mě nabídl výběr z toho jejich katalogu.Bude to asi individualní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:25 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: deCORF.OBRAEN
však to píšu - on v aukru nabízí jen jeden, ptž z prodeje se platí provize - pak se s ním můžeš domluvit na větším za víc peněz a on si zaplatí provizi jen z toho malého nebo vůbec, když to nepojede přes aukro - není to uplně správné, ale to ti může být jako kupujícímu asi jedno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:18 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: arnošt
Vdaka vám obom..ale neviem či som blbý alebo čo :-D .ukazuje mi to iba jeden set za 3700Kč..alebo asi musím byť registrovaný.. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:14 ječmen – Re: deCORF.OBRAEN
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:14 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: deCORF.OBRAEN
www.aukro.cz/…

cena se podle různě velkých setů mění - rozhodně nestojí všechny stejně
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:11 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: arnošt
ved preto som sa to pýtal..inak hod tu link..lebo som nenašiel ten nick..vdaka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:06 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: deCORF.OBRAEN
z toho webu by se to kvůli dopravě nevyplatilo - spíš přes toho týpka z aukra hledej nick catr06 nebo přímo aukro akvaristika
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:06 ječmen – Re: deCORF.OBRAEN
Ano je to i se stolkem.Najdi si to na aukru / akvarijní set.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:04 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: ječmen
mám pocit, že je to i se stolkem - s tím člověkem jsem komunikoval, ale nakonec jsme se nedohodli, protože nebyl schopný zajistit větší akvárium - na stránkách výrobce byl uvedený - jen ho neuměl zajistit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:02 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: ječmen
Ok..a odkial to chceš objednať?? z akého webu?..s toho to? www.dejia-aquarium.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:01 R Muž Silent [5949] – Re: deCORF.OBRAEN
Šedý dovoz není pašování. Dostávají se k nám neoficiální cestou, většinou ještě zprostředkovaně z třetích zemí. A většinou proto, aby se vyhnuli nutnosti projít zkušebnou a certifikaci. Mluvím konkrétně o výrobcích prodávaných přes aukce. Jsou sice vyjímky (polské Aquario) ale těch moc není. Jinak samozřejmě pokud se k nám dostanou čínské výrobky oficiální cestou nic proti nim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 12:01 ječmen – Re: deCORF.OBRAEN
Obávám se,že to se stolkem není.hodím dotaz,a dám vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:53 Muž deCORF.OBRAEN [220]
Haimdol napsal: Však ony se k nám tyhle výrobky oficiální cestou taky nedostávají. V naprosté většině je to šedý dovoz.myslíš že aj takto velké veci sa pašujú?? coze ..mne sa to nezdá..pracujem pre Samsung Electronics..su síce koreajčania ale s Čínov to uzko spolupracuje..a taktiež aj v Panasonicu ked som bol...Ved záruku by mal dostať keď to kúpi ..tak nevidím problém..a elektriny sa vraj nebojí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:48 R Muž Silent [5949] – Re: ječmen
Však ony se k nám tyhle výrobky oficiální cestou taky nedostávají. V naprosté většině je to šedý dovoz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:47 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: ječmen
Jasné ,že je to Čína..ale ako už bolo povedané skoro všetko sa robí v číne.Dokonca aj významné značky..ukáž ktory to model chceš..a ta cena 4000Kč je aj so stolíkom?? coze
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:46 ječmen – Re: Haimdol
S elektro instalací problém nemám.Jsem elektrikář.Ale proč zasahovat do něčeho,co by mělo fungovat.V opačném případě by se to u nás nemělo ani prodávat.( Já vím,že je většina krytů poddimenzována).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:42 ječmen – Re: weishauplik
Našel jsem to na Aukru.Je to pán z Havířova.Jmenuje se K.Zářecký .Pošlete mi e-mail a já Vám přepošlu co mi poslal.Přesnou adresu prodejny nemám,ale prý je možné si sety u nej prohlédnout.Do Havířova na kukačku se ale nechystám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:34 ječmen – Re: RAP
Ještě než jsem napsal tento příspěvek,tak jsem samozřejmě prohlížel forum,a nic jsem nenašel.OK zkusím znovu.Velikost aq prý není rozhodující ( doprodej zásob za jednotnou cenu ).Já bych měl zájem o 300 - 400l.Jde mi také o rozměry (panelák ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 11:31 R Muž Silent [5949] – Re: ječmen
Co se kvality týče bych ani tak neměl strach o provedení vlastní nádrže jako spíše, pokud se jedná o komplet, o kvalitu a bezpečnost elektroinstalace. Čínské firmy si s normami a bezpečností zrovna hlavu nelámou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 10:35 weishauplik
přesnou adresu prodejny?

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 10:34 RAP – Re: ječmen
Většina výrobků je vyrobena v Číně. Nicméně se jedná o set a jejich + a - se zde probíraly několikrát. Mimochodem o jak velké akva jde?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2010 10:28 ječmen – Akvarijní set Dejia
Zdravím všechny přítomné.
Snad má prosba o radu,nebude působit jako inzerát.
Mám možnost koupit akvarijní set Dejia ( asi Čína )za necelé 4.000,- Kč.
http:/www.dejia-aquarium.com
Máte prosím s tímto setem někdo zkušenost? Cena za komplet je až okatě nízká (Mám strach o kvalitu v poměru s cenou).
Předem děkuji za Vaše názory.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 15:32 Muž chuanvaldes [77] - Blackwater – Re: Machino
Ja nevidim duvod proc by jsi nemohl mat zive akvarium... Mrkni na to moje, objemovo je to stejne jako to tve... Mam tam 15 rybicek, a 9 krevetek... Hele divil by jsi se, ale to AQ je zive az az... palec Chvilema mam pocit, ze tam toho mam az moc... :-D

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 10:40 barry – Re: deCORF.OBRAEN
Toho čichavce jsem vzal protože mi ve Zverimexu tvrdili, že nevyroste víc než 5 cm, což jsem bral i podle názvu a informací z netu. Za jak dlouho se dá zjistit o jaký druh rybiček se u potěru jedná? Díky za odpověď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 08:18 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: barry
Mýslím ,že tieto rybky su celkom v pohode..aj keď gurame (čihavec po česky) sa to akvárko bude zdať malé keď podrastie.A čo sa týka toho bránenia malých rybiek tak to netuším ,žeby sa ti vytreli v spoločenskom akvarku??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2010 08:11 kreten – Re: Machino
Vrčivka je drobek, který vyžaduje klid a ne společnost velkých "humpoláckých" ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 22:34 barry
Jo a ještě jeden dotázek. Byl jsem týden na dovče a po návratu jsem zjistil, že mám v akvu asi 25 kousků malejch rybiček, které vehementně brání sameček čichavce.Myslíte, že to budou jeho malý nebo je možné, že brání i jiné mladé rybky? Před odjezdem byly snad všechny samičky nějaké silnější :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 22:13 barry
Tak jsem sem náhodou zabrousil a rád bych se zeptal jestli jsem neudělal někde chybu, když jsem v mém menším akvu (64 litrů) dal dohromady tyto rybky. Pancéřníček panda - 4x, ancistrus - 2x, danio pruhované - 4x, gupka - 4x a čichavec zakrslý - 2x, jo a 2 malé krevetky red cherry . Jsem úplný začátečník, tak se rád nechám poučit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 22:00 Machino – Re: filipsi
Ne tak tímhle si právě neci projít, proto jsem se sem přihlásil abych pochytil rady jinejch ;) a zjistil co by šlo a co naopak ne ;) !! Ale prostě mi ještě nejde do hlavy jak ty ryby mixovat njn na to čase přijdu!! Aspoň teda doufám ;) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:44 Muž filipsi [1295] – Re: Machino
Tak misto razborek 5x rybicky.net/atlasryb/plata_skvrnita_var_spitz

Vis, ono v tom slozeni, jake planujes, akva nikdy moc dlouho "zive" nebude. Ale tim si asi na zacatku musi projit kazdy sam, nadsenymi nakupy v akvaristikach, "jee, to je krasna rybka", sup s pareckem do akva .... a zahy sup s nimi do kose :-( Komu neni rady ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:38 Machino – Re: filipsi
Díkes za tip, ale mě to přijde takový mrtvý dyk ty rybky nejsou vůbec barevný xD stydim X-) Já bych chtěl nějáké živé akvárko, aby bylo vidět že v něm něco je ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:36 Muž filipsi [1295] – Re: Machino
Nesmis proste vybirat podle vzhledu, barevnosti ... Nebo jo, ale jakmile se ti ryba zalibi, kouknout na dospelou velikost, jak je vic nez 10cm, hned na ni zapomenout. Pak na ostatni naroky, snasenivost, jestli je parova nebo hejnova .... A dat si jasny limit, kolik "cm dospelych ryb" nepresahnes, a kolik druhu nepresahnes.
Stejne budes muset ryby do akva pridavat postupne, mas dost casu to dobre naplanovat a spoustu toho precist ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:32 Muž filipsi [1295] – Re: Machino
Tak jo.
Predesilam, ze se ti to libit nebude. Ale nemuze te ani napadnout cpat do 60l 20cm ryby, a ani mnoho ruznych druhu.
7x rybicky.net/atlasryb/pancernicek_panda
12x rybicky.net/atlasryb/razborka_galaxy
2x rybicky.net/atlasryb/parmicka_cernopruha (jen v pripade, ze casem naplanujes vetsi akva, nebo ji mas komu dat, az prilis vyroste)
2x rybicky.net/atlasostatnich/neritina_zebra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:23 Machino – Re: filipsi
Tak já už nevím!! :-O cokoli bych si chtěl dát do akvárka tak tam nemůže být nebo by se to navzájem pozabíjelo, já sem absolutně ztracenej fakt nevím no!! sad si tam dám neonky a bude xD Ne to zase nechi já mám představu pěkného pestrého akvária, ale fakt nevím co si tam mám dát!!Prosím porad mi nějáké tipy jak by jsi to nakombinoval ty??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.02.2010 21:13 Muž filipsi [1295] – Re: Machino
Neslo. To by byl mazec. Male rybky coze ?
Zustan u neme druhu, 2-3, a vybirej opravdu male rybky. Do 60l bych se nebal inspirovat treba rybkami vhodnymi do miniakvarii. Treba myslim cislo 2 nebo tak nejak vyborneho pdf casopisu akvarium pri akva.sk. Nebo tady je temat jake rybky prehrsel.
(edit - a zkus se pri navrhu alespon orientacne ridit pouckou 1cm dospele ryby na 1l vody. Budes tam mit cca 40-50l vody)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [35] ...... 45

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 40792x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12588?od=1701