Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Testy vody

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy » Testy 

Přejít na předchozí stránku 40 Žádná další stránka   1  
Testy vody
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2006 16:38 logos – to sid
asi objdnám ty aquary. Kolik by měl být obsah dusičnanů a dusitanů ve vodě? A případně můžeš doplnit kolik tam má být železa, fosforu,mědi a dalších co víš , díky ti moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2006 09:17 Sid – Testy Aquar
I já si nechávám testy od Aquaru posílat, alébrž nikde v mém okolí (Olomoucko) je akvaprodejci nenabízí. Rataje všude plno. Maržemi to asi nebude. Že by nedostatek informací? Čert ví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2006 08:35 langosh – -
Též by mne zajímalo, zda se dají někde v Praze sehnat testy od Aquaru nebo i Rataje (já jsem je sehnal vždy jen na nějakém akvatrhu či burze). Z českých jsou tady dostupné jen od HÜ-Benu (na pH a občas i CT/UT).
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2006 08:14 kladno – Aquar
Také používám AQUAR testy (www.aquar.cz). Cena a kvalita v poho. Nechal jsem si je poslat a bez problémů. V obchodech jsem je ještě neviděl - nevíte někdo o nějaké pražské prodejně, kde by byly k sehnání?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2006 21:26 Sid – Testy
Mně vyhovují víc Nitrit test a Nitrat test (Aquar) - do 4´ je otestováno. U Azotinu je potřeba přes 20´ a u Azotanu dokonce přes 30´.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2006 21:25 Jirka – testry
Díky za odpovědi ještě co a jak často měříte a proč?Dosud jsem měl jen gupky a ted mám kančíky a ty snesou vše,chtěl bych něco top,tak chi být připraven..............
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.08.2006 18:15 rataj – testovat
Jo, rataj je dobrej, pak má ještě sera, ty sou dost drahý nebo tetra taktéž. Ale nedoporučuju kupovat takové ty všemožné 5in1 easy testy, sice je to jeden proužek na všechno, ale je to na nic, jen to zjistí :ano, je to dobře nebo ne je to špatně, ale jinak nic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.08.2006 18:13 logos – testy
Já jedině rataj, jsou české, levné a dobré:
AKVIN:test pH:54kč;
CARBON:test přechodné tvrdosti,s akvinem se dá spočítat obsah co2 ve vodě:54kč;
HARDIN:celková tvrdost okolo60kč;
AZOTAN + AZOTIN:dusitany + dusičnany (asi po 70kč);
FERRIN:na železo:54kč;
dál už nevim.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.08.2006 17:55 Jirka – testery vody
Prosím jaké testery vody používáte,jakou značku za kolik a jak jste spokojeni?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 39 ...... [40]

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 41946x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/423-testy-vody?od=1951