Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

CO2 - kolik a jak dávkovat, měřit a předejít otravě

 

NápovědaFórum » CO2  

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 29 Žádná další stránka   1  
CO2 - kolik a jak dávkovat, měřit a předejít otravě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 12:18 Usine Re: Petr
Co myslíš správnou hodnotou. Pokud chceš mít v akváriu rostliny tak to zrovna moc není. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2008 12:10 Petr – Spravna hodnota CO2
Ahoj jaka je spravna hodnota CO2? mam 5,6 a dalsi udaje PH 7 a kh 2

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2007 14:51 Sidonius Re: Usine
palec :-)
Vlastně... tady jsem udělal jinou zkušenost:
Pokud rozpouštíš CO2 pomocí kamínku nemusíš se bát že ryby otrávíš, většina ho z vody stejně uteče.
Rozpouštěl jsem přes kamínek, ale nějak hodně... :-D Akviško hlídal po sestavení můj syn a na můj tlf. dotaz, jestli je vše O.K. sdělil, že je, jenom rybky že se schovaly do rostlin... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2007 14:49 Usine Re: Bedko
Vzduchování je jen pro přerybněné nádrže bez rostlin většinou v odchovnách. Ve společenském akváriu to je zbytečné, nemáš li z něho rybí polévku. Pokud se bojíš že CO2 otrávíš ryby a proto i vzduchuješ tak to je zbytečné. Vzduchováním se CO2 vyhání sice z vody ale případné otravě by jsi stejně nezabránil. Pokud rozpouštíš CO2 pomocí kamínku nemusíš se bát že ryby otrávíš, většina ho z vody stejně uteče. Pozor ale na ryby které dýchají vzduch nad hladinou ty otrávit můžeš lehce CO2 je těžší než vzduch a může se držet nad hladinou. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2007 13:50 Bedko Re: Usine
ee nedostal som k jezisku uz ho mam asi 3 tyzdne:)nanoc vyberam chcel by som vediet ci mam aj vzduchovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2007 21:50 Usine Re: Bedko
Jestli se bojíš tak to můžeš na noc z akva vyndat. To akva jsi dostal k Ježíšku? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2007 19:52 Tomm Re: Bedko
sleduj pH a ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2007 15:09 Bedko
ja som dnes spravil s kvasnic co2 a vo filtracnej flasy buble tak okolo 100 bubliniek za minutu v aq mam kamienok ktory robi uplne malilinke bublinky .nie je to moc vela co2 mam 360l akva?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 28 ...... [29]

Zpět na obsah sekce CO2 • Zobrazeno 36257x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13530-co2-kolik-a-jak-davkovat-merit-a-predejit-otrave?od=1401