Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 16 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2018 09:12 Žena lenkalor [580] Re: ctibum, Wanderer
Oni vám je možná žerou úplně stejně, ale Red Cherry se množí rychleji než Blue Dream. A v tom bude asi ten problém. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.02.2018 09:11 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Karel123
Až jich bude dost, tak se samy množit přestanou. Akorát přiměřené množství ryb podle přírody poněkud přesahuje přiměřené množství podle akvaristy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2018 09:01 Karel123 Re: afc1886
Zdravím. Mě se taky endlerky líbí a nechal bych je v tom větším akvárku(45x30x25)bez krevetek samotné. Mají ale jednu neřest, totiž pořád se množí a množí.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2018 19:14 R Muž ctibum [6876] Re: Wanderer
Mně ani ne :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2018 19:09 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: Karel123
Mám podobnou zkušenost s rasborkami trpasličími a bornejskými. Prostě ty prcky žerou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2018 15:34 R Muž afc1886 [14655] Re: Karel123
Nechal bych jen endlerky, ale rád bych viděl jak to akvárium vypadá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2018 15:25 Karel123 – Endlerky s razborkami
Zdravím,. Jelikož se mi v nano akváriu nechtěli množit krevetky (asi díky endlerkám), přesto,že jikry nosili přendal jsem endlerky do jiného akvária. Kupodivu už po čtrnácti dnech vidím pod lupou malé krevetky. S endlerek jsem si nechal jen tři samečky a pár mladých. Ptám se,hodili by se k nim razborky trpasličí nebo skvrnoocasé? Myslím tím aby se nestresovali. Akvárko má cca. 40l.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:57 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybamiRe: Kubaa
To by šlo. Sú to tiež pekné rybky. Koľko ich tam môžem dať? Ďakujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:55 Muž Kubaa [718] Re: Cyklohentán
třeba tetry ohnivé
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:55 R Muž Anthrax [4739] Re: Janooo
rybicky.net/forum/11330-ryby-do-maleho-akvaria-21-50-l…

Tetra ohnivá nebo neonka modrá (i když té by svedčila o něco delší nádrž) a k tomu např. pancéřníček malý.

Edit: těch ohnivek či neonek bych si v tomto objemu dovedl představit tak 25 - 30. Záleží na tom, jak to akvárko vypadá a jak probíhá údržba.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:51 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybamiRe: Kubaa
Aha. Aké hejnové ryby tam ešte okrem borarasiek môžem dať?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:49 Muž Kubaa [718] Re: Janooo
To bych řekl, že je na espeiky malé. Do miníčka bych se držel borarasek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2018 14:46 Muž Cyklohentán [257] - nízkoúdržbové akvária s veľa rastlinami a hejnovými rybami – Espeiky
Koľko razbor espeho môžem dať do zarasteného akvária 50x30x30? Ideálne čo najviac ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.02.2018 23:18 R Muž ctibum [6876] Re: semi holsen
Galaxkám bylo malé i "61", pořádně to rozjely až ve "200". Ve "26" mám krevetky a Razborky bornejské, kalimantanské a jednu skvrnoocasou. Soužití v pohodě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.02.2018 22:15 R Muž Anthrax [4739] Re: semi holsen
Ty galaxky jsou torpéda. Pro ty bych doporučoval trochu delší nádrž. Ale pro krevetky to bude ideální. Nemusíš jich kupovat moc, ony se ti rychle namnoží.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2018 22:07 Muž semi holsen [0] – akva 25l - ryby/krevety?
Ahoj, poradite mi prosim zivocichy do mojho noveho maleho akvarka?
Z rybiek sa mi paci Microrasbora sp.Galaxy a z krevetiek mam favorita Neocaridina Davidii var. Blue Dream. V nadrzi mam uz aj teraz na zaciatku relativne dost rastlin, tak neviem co by tam bolo vhodnejsie a hlavne kolko kusov kupit. Dakujem.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 22:40 Babrle
Jojo, vím dobře o koho se jedná a kde má akvaristiku. Táta na mezi akvaristy dřív pohyboval, tak mám celkem přehled kde kdo je. Dneska jsem u Hocha narazila na hlavačky pastelové a docela mě zaujaly. Máte s nimi někdo zkušenost? Podle internetu by měli být docela nenáročný, přesně podle mojich představ... Jinak mám typ taky na nějaké chovatele a vykupčíky akorát ještě vybírám stydim ženská co byste čekali...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2018 13:25 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Babrle
V Budějicích působí pan Winkler a ten má možnost sehnat ryby z Německa od Glasera. Glaser tyto ryby určitě má. Tak se zkus domluvit. Kontakt najdeš na internetu, asi provozuje i akvaristickou prodejnu. Osobní zkušenosti s ním nemám, beru ryby od jiného překupníka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2018 09:06 Muž Kubaa [718] Re: Babrle
Vrčivky trpasličí rybicky.net/atlasryb/vrcivka_trpaslici i ostnáčky rybicky.net/atlasryb/dario_dario vídám poměrně často (Praha Bráník, Mělník, věřím, že budou i jinde). Ty vrčivky bývají v prodejnách nenápadné čudly, ale když se jim daří a mají dobré žrádlo (řekl bych, že na červené ploutve má vliv karoten v potravě) vypadají nádherně.

Na cichlidy mi to taky přijde malé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2018 08:55 Babrle Re: Kubaa
A jsou běžně k sehnaní? Já jsem z jihu- ČB Už jsem obcházela akvaristiky v okolí a neviděla jsem je. Ale chci na jaře vyrazit na akvaristický trh tady u nás, tak snad tam bude větší výběr. Napadli mě jen halančíci a štikovci. A ještě cichlidy typu agasisy nebo akarka zelená ale ty by chtěli asi o chlup větší prostor...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2018 23:09 Muž Kubaa [718] Re: Babrle
Vrčivky nebo ostnáčky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.01.2018 22:57 Babrle – Nové akvárko
Brý večer,
v dohledné době bych chtěla zprovoznit nové akvárium 60 x 30 x 30 (čekam na stolek pod něj). A hledám nějakou inspiraci čím ho osadit (vím že na to je čas, ale stejně chci mít první jasno než začnu). Nechci žádné hejnové ryby jako jsou očka, tetry a tak podobně,ani bojovnice. Spíš nějakou pestrou rozvážnou rybku (pár a nebo samce a víc samic). Jen jeden druh a rostlinky k tomu stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2018 20:41 Muž iam [18] - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.Re: kateblond
Jestli můžu poradit, nejdřív akvárium pořádně osázej rostlinami (nevím kdo z místních tu má hezkou poučku- dokud je vidět pozadí, je kytek málo). To dno se mi taky zdá dost ostrý, ale pokud nechceš nějakou rybu na dno, tak to nevadí. Jestli chceš nějaký kytky tak se ozvi přes sz, něco málo tu mám z protrhávky.

K osádce - určitě by šly rybky z rodu Boraras, v zmiňovaném Hornbachu budou asi mít B. uropthalmoides. Z dalších ryb můžu doporučit živorodku trpasličí nebo sličnou. Ale asi bych tam necpal víc jak jeden druh a případně druhý na dno, pokud ho vyměníš.

Edit: To co píše majosk není dobré k následování, má nevhodné ryby na malý objem. Já mám nádrž momentálně také přerybněnou, takže to také není pro začátečníka vhodná ukázka- podobný objem jako máš ty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.01.2018 19:41 R Muž Anthrax [4739] Re: majosk
majosk napsal: Niekto považuje v 50 litrovom akváriu 10 rýb veľa, ja mám 20. Tady ale nejde o počet ryb ale o nevhodný výběr druhů. Nikdo by ti neřekl ani popel, kdyby jsi měl ve vhodně zařízených 40 litrech (předpokládám délku 60 cm) 30 hejnových ryb, které se do takového objemu hodí více (razbory, neonky modré, tetry ohnivé). Každý druh má své nároky (nejen prostorové), pokud je budeš respektovat, ony se ti ty ryby odmění. Pokud ne, tak to bude spíše přežívání a moc ke koukání to nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2018 19:17 R Muž romant [27983] Re: petulinakk
No, já si myslím, že už to vypuklo, ale nepřeju nikomu nic zlýho. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2018 19:14 R Muž romant [27983] Re: Maq
Tak nějak obdobně jsem se nedávno u jednoho zákazníka snažil osobně intervenovat a ejhle, byl jsem označen za prostorovýho extrémistu. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   03.01.2018 19:10 Žena petulinakk [2016] Re: majosk
majosk napsal: Ahoj. Pred 15 mesiacmi som zakladal akvárium 54 litrové. Moja skladba rýb bola po dokúpení ďalších 3 x pancierníček škvrnitý, 7x neonky červené, 6x tetra citronová a 6 x tetra krvavá. Rešpektujem každého názor, aj tých čo ma varovali pre veľkú prerybnenosť a taktiež, že sa neonky na tak malé akvárium nehodia. Jeden dokonca uviedol, že časom ma čakajú veľké problémy.
Zhrniem: od februára 2017 žiadny uhýn rýb na chorobu, jedna tetra krvavá -samica bola po celý deň naháňaná 2 samcami a potom skonala od vyčerpania za filtrom. Každý má právo na názor, niekto ti povie , že tam maš máť 5 rybiek, ja tvrdím, že môže byť viac, ak sú splnené podmienky, napr filtrácia, čistenie atď. Ak sa bojíš dať neonky červené, resp iné tetrovité pouvažuj o tetre neonovej -ano aj to je húfovitá ryba a o tetrách citrónových, tým stačia aj podľa odborníkov menšie akvária. U mňa sú citrónove krásne ryby, plávajú po celom vodnom stĺpci spolu, sú nenáročné. Nech sa ti darí.


Tohle je pro mne další příspěvek z kategorie "Ještě mi to nechcíplo, žije to už kupodivu docela dlouho, tak to musí automaticky znamenat, že jsou š´tastné a spokojené".
Jenže mezi "šťastné a spokojené", a "ještě mi to nechcíplo", je hodně mezistupňů, bohužel...
Ryby neumí mluvit - pro někoho bohužel, pro někoho naštěstí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.01.2018 19:08 R Muž ctibum [6876] Re: majosk
Já mám 30 krvavek ve 200. Jsou fajn a nikdo nikoho v hejnu nijak extra nenahání. A když už, tak ten někam zmizí, protože má kam a je klid...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.01.2018 18:33 Maq Re: romant
Mně o sobě ryby vždycky řekly nejvíc, když měly prostor vyloženě naddimenzovaný.
Je to tak i teď. Před rokem jsem si pořídil dva druhy apistogramm po cca šesti kouscích. Do 200 litrů. Postupně jsem redukoval, až mám teď už jen jediný pár. A je to naprosto nejlepší. Ty ryby jsou klidné a dělají přesně to, co dělat chtějí. Samice v pohodě vodí, se samcem mají vyloženě ohleduplný vztah - ona nenervačí, on se jí do toho neplete a má i tak dost místa na svoje koníčky. Pohoda. Vyplatí se to. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2018 18:12 majosk Re: ctibum
viem čo myslíš, len na upresnenie. Samice boli 4 na 2 samcov. Predtým naháňali samci samicu možno 1 hodinu a ak toho mala dosť schovala sa do machu alebo pod drevo. Túto naháňali dvaja celý deň a skutočne som to ešte nevidel. Celkovo tetra krvavá je rybka, ktorá má asi najviac jak prívržencov tak odporcov. Niekto poviem mierumilovná, niekto ju nechce ani za svet. ja mám výhodu, že si nevšíma iné druhy rýb, ale na jednom fóre som čítal, že si dovolovali a kusali plutvy rybám 2 x väčším. Ale rešpektujem tvoj názor a nemám problém si nechať aj poradiť, tak ako som to dnes urobil na fóre neonky - choroba. Niekto považuje v 50 litrovom akváriu 10 rýb veľa, ja mám 20. Či to bude fungovať ako doteraz??? neviem čas ukáže, ale zatiaľ som optomista.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2018 17:42 R Muž romant [27983] Re: majosk
Co funguje? Dá se na to dívat? Za mě každej pes, jíná ves, kdo chce kam, pomozme mu tam. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.01.2018 17:40 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: majosk
Neonky červené mám ve víc jak 400 litrech a myslím, že mám vysledováno, jak se ty ryby chovají. Nejsem sice žádný velký akvarista, ale v tomhle případě si troufám tvrdit, že doporučení ve zdejším atlase sedí. Shlukují se do hejna, i když jim nehrozí žádné nebezpečí, je jim spolu dobře a je jim líp, když je jich hodně, poplavávají si, kam se jim zlíbí. Potřebují aspoň trochu délku akvária, aby měly kam plavat. Ostatní tetry jsou na tom podobně, rády plavou.

Z téhle svobody prostoru jsem občas nějakou musel dál do separace 20l. Ta ryba tam byla vyloženě nervózní a nesvá, byť měla teoretický objem vody vyhovující. Dvě tři tempa a buch - sklo. Tak zase zpátky, buch - sklo. Skoro jsem čekal, že chcípne, protože nemá kam plavat a je tam sama.

Tolik za mě k neonkám do pěti kbelíků vody.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.01.2018 17:23 R Muž ctibum [6876] Re: majosk
Myslíš, že pětičlená rodina bude v garsonce spokojená stejně, jako v rodinném domku...?
Myslíš, že by samice skonala, kdyby měla víc prostoru na únik, nebo kdyby samci měli víc samic na nahánění...?
Je fajn, že ti to asi "funguje", ale moc bych to nedával za vzor...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   03.01.2018 17:17 majosk Re: kateblond
Ahoj. Pred 15 mesiacmi som zakladal akvárium 54 litrové. Moja skladba rýb bola po dokúpení ďalších 3 x pancierníček škvrnitý, 7x neonky červené, 6x tetra citronová a 6 x tetra krvavá. Rešpektujem každého názor, aj tých čo ma varovali pre veľkú prerybnenosť a taktiež, že sa neonky na tak malé akvárium nehodia. Jeden dokonca uviedol, že časom ma čakajú veľké problémy.
Zhrniem: od februára 2017 žiadny uhýn rýb na chorobu, jedna tetra krvavá -samica bola po celý deň naháňaná 2 samcami a potom skonala od vyčerpania za filtrom. Každý má právo na názor, niekto ti povie , že tam maš máť 5 rybiek, ja tvrdím, že môže byť viac, ak sú splnené podmienky, napr filtrácia, čistenie atď. Ak sa bojíš dať neonky červené, resp iné tetrovité pouvažuj o tetre neonovej -ano aj to je húfovitá ryba a o tetrách citrónových, tým stačia aj podľa odborníkov menšie akvária. U mňa sú citrónove krásne ryby, plávajú po celom vodnom stĺpci spolu, sú nenáročné. Nech sa ti darí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2018 10:32 Žena kateblond [1]
Super! Moc děkuji za pomoc. Zatím se mi nejvíce zamlouvá, již zmiňovaná, Tetra Ohnivá :) ale určitě si to ještě projdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2018 10:26 R Muž ctibum [6876] Re: kateblond
Při tom filtrování ber čistý objem své nádrže. Ten se uvádí i v atlase. Až vybereš, tak to tu klidně zase zkonzultuj.
Nákup sem sice nepatří, ale... Cokoli, co zavání SuperZoo, PetCentrem a pod. bych nebral. Tam do tak malý nádrže stejně nic kromě polomrtvý Betty neseženeš, přestože ti budou tvrdit, že ano...
Hornbach dejme tomu, ale nejezdil bych na Černý Most. Raději do Chuchle. Za jistotu bych bral ZOO Bráník zoobranik.cz . Ještě je možnost navštívit burzu www.rybyarybicky.cz Tolik můj názor. Na větší diskuzi je tu třeba rybicky.net/forum/13437 nebo rybicky.net/forum/2039

Umělé rostliny bych určitě nahradil živými, rychlerostoucími nenáročnými (opět filtruj v atlase rostlin), klidně z obchodů, co máš v okolí a přitlačil bych na množství ;-)
Ještě si zkus projít nádrže místních uživatelů, pro inspiraci co se ryb i rostlin týče (i když ne všude je to ok).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2018 10:09 Žena kateblond [1]
Děkuju, už na to koukám. Vyfiltruji si vhodné rybky a kouknu na jejich dostupnost v obchodech :) Rovnou se i zeptám ... kde bych měla rybky koupit? V Praze, či okolí (přesněji Černý Most). Je tu Hornbach, či Super ZOO. Jedná se mi o to, zda není někde poblíž možnost lepšího nákupu. Rostliny jsou tři živé a dvě umělé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.01.2018 09:47 R Muž ctibum [6876] Re: kateblond
Do tak malé nádrže bych neonky určitě nedával. Potřebují prostor na plavání, tzn. nejenom objem, ale hlavně i délku nádrže minimálně 50cm (Neonka modrá). Přečti si o nich něco ve zdejším atlase.
Pokud chceš Tetry, koukni na Tetry ohnivé.
Každopádně palec nahoru za to, že se nejdřív ptáš ;-)
Mimochodem, když tak koukám na to akvárko, kolik těch rostlin je živých?
A vodu doplň až ke krytu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2018 09:30 Žena kateblond [1]
Dobrý den,
jsem začínající akvarista. Mám malé akvárium, kde je čistý objem cca 40l. Nyní se bude ještě nějakou dobu zajíždět, ale už přemýšlím, jaké rybky do akvária pořídím. Uvažovala jsem o tetrách (hlavně neonkách). Nevím, ale kolik se mi jich tam vleze a také zda když pořídím třeba 5 neonek a například 2 červenohlavé, zda hejnují společně, nebo jen se svým druhem. Nerada bych, aby se tam měly rybky špatně, proto bych Vás ráda požádala o pomoc při výběru rybiček. K rybkám bych chtěla i cca 2-3 krevetky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.12.2017 08:45 Muž Jifi [675] Re: Simona
To je moje zkušenost i zkušenost dalších.
Kdybys plánovala větší akvárko, tak si ke krevetkám klidně pořiď rybicky.net/atlasryb/pancernicek_maly. Ti si krevetek opravdu nevšímají. Ale už potřebují trochu větší akvárko, i když jsou to malé rybky a viděl bych to u nich aspoň na 10 kousků.
Jinak asi všechny ostatní ryby budou považovat mladé krevetky za potravu. To je v přírodě přirozené.
Záleží na tom, co je v akvárku tvým cílem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2017 08:09 Muž Jifi [675] Re: Simona
Pokud budeš mít v takovém akvárku jen krevetky, tak to bude fajn.
Chce to však, aby bylo akvárko dobře zaběhnuté (min. 1,5 měsíce, raději i 2 měsíce), než do něho dáš krevetky. Potom budeš moct sledovat, jak se ti krevetky množí a nikde se nebudou schovávat, když tam budou bez ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.12.2017 07:46 R Muž ctibum [6876] Re: Simona
Simona napsal: vsechno koupil v jeden den
To je ten problém. Ať se tu zaregistruje. Při registraci dostane spoustu zajímavých odkazů pro začátečníky, kde se dočte, jak se to má dělat.
A do tvýho bych dal buď ty Tetry ohnivý, nebo hejníčko nějakých Razborek. S obojím mám dobré zkušenosti i v kombinaci s krevetkami...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.12.2017 07:00 R Muž afc1886 [14655] Re: Simona
Když tam budou jenom ty krevetky, tak to bude super. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.12.2017 06:59 R Muž romant [27983] Re: Simona
Ancáky rozhodně pryč, to jsou rozmetadla hnoje. Z tetr by tam šla tetra ohnivá v počtu 12 kousků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 06:31 Simona Re: Jifi
Ja mam prave 4 tetry ale malicke a 2 ancistrusy a premyslim ze bych misto toho zacla mit ty krevetky jestli muzou byt v takovem akva :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 06:27 Muž Jifi [675] Re: Pepan
Nebo i endlerky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.12.2017 22:12 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Simona
Šly by při větší péči nějaké malé živorodky jako Neohetrandria elegans nebo Heterandria formosa. Jinak bych tam nic necpal. Sám je v zhruba takových nádržích chovám a při troše péče to jde. Bude to chtít ale spoustu houštinek z rostlin aby se tam rybičky cítily bezpečně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2017 22:11 Muž Kubaa [718] Re: ondralomnice
Těch ryb je docela dost jen asi nejsou vhodné pro začátečníky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2017 22:08 Muž ondralomnice [81] Re: Simona
Ahoj tak betu nebo krevetky jinak do toho asi nic moc nedáš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2017 22:04 Simona – Akva 37.5l jake ryby??
Zdravim mam dotaz jake jsou vhodne ryby do akva 37,5L?? Diky za odpovedi

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [16] ...... 95 96

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 102682x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11330-ryby-do-akvaria-21-50-l-male-akvarium?od=751