Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 19 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 21 - 50 l (malé akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.04.2017 12:05 Muž rudiezi [3] – 60l
Chcem sa opýtať, ktoré rybky( a koľko ks) by sa hodili k samčekovi bojovnice do 60l akvária. Prípadne mohol by som tam dať aj 2ks CPO a jedného slimáka( najlepšie Brotia) ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2017 11:22 Muž hrochy [647] - low-cost, low-tech, old schoolRe: M1cz
Já si dovolím pro pestrost možností k návrhům doplnit ještě rybicky.net/atlasryb/pancernicek_maly Krásná, živá a "odolná" rybka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.03.2017 17:57 R Muž ctibum [6895] Re: M1cz
Když je vidět pozadí (akvárka), je tam málo kytek... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   30.03.2017 17:15 R Muž afc1886 [14681] Re: M1cz
Pro ty neonky to je špatný nápad. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2017 17:13 M1cz Re: M1cz
Zámek dobrej, ne? :-D On tam zůstal nalepenej spolu se zapomenutým prázdným akvárkem ve sklepě. Počítám s jeho výměnou, chtěl bych zkusit pomačkanej černej krepák přejetej lehce křídou... Ale to je do jinýho tématu. :-)

K osádce. Jestli jsem to dobře pochopil, tak by bylo nejvhodnější jít do jednoho druhu menších rybek než neonka obecná, řekněme teda okolo 3cm. Je to tak?

Je špatnej nápad tam nechat ty neonky obecný a poté, co akvárko zaroste jich ještě pár dokoupit?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2017 16:54 R Muž afc1886 [14681] Re: M1cz
Ty neonky bych určitě daroval,potom přidal dost rostlinek a nakonec bych si do zaběhlé nádrže vybral jeden druh třeba z těchto. rybicky.net/atlasryb/razborka_bornejska rybicky.net/atlasryb/danio_perlove rybicky.net/atlasryb/razborka_kalimantanska rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska rybicky.net/atlasryb/razborka_trpaslici rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva
Já bych šel buď do bornejek,nebo ohnivek a až do pořádně zaběhlé nádrže bych přidal krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2017 16:53 R Muž romant [27987] Re: M1cz
Takže, jako první vyhodit ten hrůza barák, jako pozadí a nalepit černou samolepící tapetu, nechat akvo řádně zarůst rostlinama, to co je na fotce prezenace je zatím málo, chce to houštiny a to až k hladině a teprve potom řešit tu osádku, tedy fyzickým nákupem, v mezičase možno přemístit ty neonky. Ty panc. drobný klidně, neonky modrý taktéž, ale byl bych v současnosti opatrný, neb několik dostupných zdrojů vykazuje potíže, šel bych třeba do rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva a nebo do rybicky.net/atlasryb/razbora_espeho , vždy jenom jeden druh v počtu 15-20 kousků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2017 16:39 Muž powery [250] Re: M1cz
Do menších je lepší jednodruhová skladba ryb a navíc třeba krevetky.

M1cz napsal: Kam pak ale s těma 6 původníma neonkama?
Darovat nebo vyměnit tady (rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku) nebo v nejbližší akvaristice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.03.2017 16:34 M1cz – Jaké ryby do akvárka 40l
Ahoj, jsem začátečník, prosím o tipy, jaké ryby do mého nově založeného akvárka: rybicky.net/nadrze/26926-v-kancelari

Teď tam plave 6 neonek obecných. Rád bych spíš více menších ryb než pár větších. Plánuji neonky doplnit do menšího hejna (kolik na těch skutečných asi 33 litrů vody - 12ks?) + rád bych i ještě nějaký jiný druh, případně i dva. Samozřejmě dle možností velikosti akvárka, aby nebylo přerybněno.
Říkal jsem si, že něco ke dnu, např. rybicky.net/atlasryb/pancernicek_drobny , ale to je taky hejnová ryba a nevím, jestli by to v takovým malým akvárku dělalo dobrotu. Nebo neonky obecný vyměnit za menší neonky modrý? Kam pak ale s těma 6 původníma neonkama?
Rád bych nějaké čistotnější rybky, které moc nebordelí dno/vodu.
Díky za každou radu/tip.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.03.2017 12:53 Žena drvi [2894] Re: Jaloovec
Já vždycky odkaluju při výměně vody, a měním 1/3 vody týdně. Tetry naštěstí moc bordelářky nejsou, takže to odkalení jen tak symbolicky , ale vodu měnit poctivě, (pokud by jich bylo těch 10).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2017 12:48 Jaloovec Re: drvi
Jak často odkalovat? Vůbec nevím jaké jsou tetry bordelářky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.03.2017 12:14 Žena drvi [2894] Re: Jaloovec
Ty tetry se tam hodí, klidně do 30 litrů 10 kousků (když budeš dělat pečlvě údržbu - a to píšeš že budeš) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2017 12:02 Jaloovec Re: powery
Díky ;-) ještě popřemýšlím...Ale i tak to co jsem psal já je špatně? Je to pro tetry moc malé? Co myslíš? Nejde o to že bych tam ty tetry musel mít stejně tam asi půjdou ty razborky ale chci znát názor :-P hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2017 10:56 Jaloovec – Osazenstvo
Ahoj, v létě budu zakládat kostku 30x30x30 (27l) a chci to dobře promyslet. Chci to nechat pořádně zarůst dát kořen, kámen. Každopádně přemýšlím jaké rybky tam dát, nějaké nápady mám ale chtěl bych slyšet váš názor :) Napadlo mě : 6x Tetra ohnivá nebo 10x Razborka skvrnoocasá (Nebo jiná razborka?) No na gupky je to malé tak mě napadlo tak 10x Endlerka ale do živorodek se mi nějak nechce... K nim bych dal pár krevetek a třeba okružáka. Nějaký jiný tip na osazenstvo?(hlavně ne bettu smich ) Díky za odpověďi :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 19:42 Žena kleopatracz [59] Re: afc1886
To byl jen pokus :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.02.2017 17:39 R Muž romant [27987] Re: kleopatracz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.02.2017 17:14 R Muž afc1886 [14681] Re: kleopatracz
Já osobně bych tam už nic nedával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.02.2017 17:12 Žena kleopatracz [59] – ke dnu
Ahoj, uvažují, jaké rybky a kolik dát do nádrže TŘI GRACIE ke dnu. Poradíte mi? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2017 17:07 R Muž afc1886 [14681] Re: Li
Znova opakuji,že nic nevím o tvém akváriu,tak buď se zde zaregistruj a zřiď prezentaci akvária,nebo tady dej aspoň jednu fotku celého akva.Někdy dá jedna fotka za tisíc slov.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2017 16:57 Li Re: afc1886
Děkuji za odpověď.Ale když podle atlasu tady je 20l vhodné pro 1 samce+2 samice plat,tak by teoreticky neměl být problém mít ve 40l 4-6 samic plat,a už žádné jiné druhy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.02.2017 16:48 R Muž afc1886 [14681] Re: Li
ty rybky co tam máš někomu daruj a dej si tam z jednoho druhu hejno.Třeba
rybicky.net/atlasryb/razborka_bornejska
rybicky.net/atlasryb/razborka_kalimantanska
rybicky.net/atlasryb/razborka_mikro
rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa
rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska
rybicky.net/atlasryb/razbora_ranongska
rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva
Ale radím ti bez jakýchkoliv informací,jak tvé akvárium vypadá.Ideální by bylo se zde zaregistrovat a zřídit prezentaci akvária,aby se bylo od čeho odrazit. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2017 16:43 Li Re: afc1886
A jaké z nich by tam tedy měly co dělat?A ty platy jsou jen samice.Ta 1 už byla těhotná při koupi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2017 16:36 R Muž afc1886 [14681] Re: Li
Žádné,už ty co tam máš tam nemají co dělat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2017 16:35 Li – Jaké ryby ještě do 40l akvária?
Jaké ryby ještě můžu mít do 40l akvária?Teď mám 2 krunýřovce obyč. a 4 platy.Přemýšlela jsem,že bych si nechala 2-4 kusy potěru,který se mi nedávno narodil od plat nebo bych si pořídila ještě pár kusů nějakých menších barevných rybek (třeba menší hejno neonek obec. o 5ks). Jde to?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2017 21:42 Muž larix [1420] Re: petulinakk
petulinakk napsala: Taky musím přiznat, že mám pocit že pro ty neonky by přece jen bylo vhodnější větší akvárko...

Ja to vidím podobne. Sťahoval som modré neónky zo 60L do 300L a zo statických rýb sa stali dobrí plavci. Rovnako Celestichthys erythromicron, čo sú oproti modrým neónkam ryby polovičnej veľkosti po presťahovaní do 300L stratili väčšinu svojej, dovtedy extrémnej plachosti. Microdevario kubotai zas boli v 60L agresívne, vo veľkom sú úplne v pohode.
Celkovo je dosť zradné odporúčať ryby do miniakvárií iba na základe ich veľkosti. Z rýb, čo som choval (chovám), som mal pocit, že stiesnené priestory (30L) nevadia iba Boraras brigittae, Betta imbellis, Hyphessobrycon amandae (60L), Corydoras habrosus a samcom endleriek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 21:29 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: romant
romant napsal: Ano, to složení rybí osádky jak jsi nastínil dává prostor pro solidní hejno právě mordých neonek. 15 kousků ti nic neřeší, ani je neuvidíš. ;-) Jinak chce to mít tzv. rozbitou hladinu a to buď plovoučkama a nebo povalujícíma se listama, stonkama právě stonkovek, aby se neonky nedržely jenom v rohu a sanžily se plavat po celým akváriu v houfu, ......
V 54L ... mám hejno 30-ti modrý neonek ... počítám tam ještě s párkem Cichlidek. Musím z praxe potvrdit to pokrytí hladiny. 2/3 hladiny jsem měl porostlé Salvinií minimou a třetinu pokrývaly listy Valisnérky a Neonky byly po celé nádrži. Zredukoval jsem Salvinii na méně než čtvrtinu hladiny a Neonky skončili v rohu s Valisnérií a ven se moc nechtějí vydávat. Takže opět nechávám hladinu zarůst. Naštěstí je to rychlé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 21:25 Muž Plastr [9] Re: Renata
Neonky modre doporucuju :-) na 54l klidne 35kousku :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   06.02.2017 20:58 Žena petulinakk [2016] Re: Renata
Hodí, já měla v jen o něco málo větším akváriu (63l) tu samou kombinaci plus pancéřníčky pygmeje, a to v počtech 18 modrých neonek, 10 pygmejů, 6 otíků a krevetky... teď už vím, že to byla chyba, a chtělo to opravdu jen jedno hejno, ale o to větší tzn. buď jen pygmeje, nebo jen neonky... jenže mě ti pygmejáčci prostě tak učarovali, v době kdy už v akva byly neonky :-D Ale byla to chyba.
Taky musím přiznat, že mám pocit že pro ty neonky by přece jen bylo vhodnější větší akvárko... ale tenhle můj pocit může být právě dost dobře ovlivněný tím, že jsem jich neměla dost.
Nicméně zachtělo se mi krevetárka, a tak pygmejové i neonky putovaly dál, ale obojí si jednou moc ráda pořídím znovu, až budou vhodnější podmínky... ale už v patřičných počtech ;-)
A za mně jsou ti pygmejové ještě lepší, sice nejsou barevně tak aztraktivní, ale zato zajímaví a neuveřitelní šmejdilové :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 19:53 Renata – Neonky modré, otíci a krevetky v 54l
Můžu se přidat s dotazem a navázat na předchozí příspěvek? Opravdu se hodí do 54l tato trojkombinace? Já ji totiž také měla původně v plánu, ale nebyla jsem si jistá. Poradíte počet kusů? Je to mé první AQ, musím ještě pořešit i rostlinky. Zatím sbírám informace a tak budu ráda za každý názor.... ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 19:07 Muž Iceman [96] Re: romant
Tak to mam radost. Mam nahoře ruzkatec a stonkovky uz pomalu lezou k hladině.
Jak jsem je dnes videl plavat v prodejne tak to byla takova krása.
Díky moc za vsechny rady. Jen jeste řádně zabehnout to nove aq. Furt tam zlíbí to NO2.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2017 18:05 R Muž romant [27987] Re: Iceman
Ano, to složení rybí osádky jak jsi nastínil dává prostor pro solidní hejno právě mordých neonek. 15 kousků ti nic neřeší, ani je neuvidíš. ;-) Jinak chce to mít tzv. rozbitou hladinu a to buď plovoučkama a nebo povalujícíma se listama, stonkama právě stonkovek, aby se neonky nedržely jenom v rohu a sanžily se plavat po celým akváriu v houfu, což si ostatně vyzkoušíš, ale rozhodně doporučuji tu hladinu, jak jsem napsal "ošetřit" a později až budeš s akváriem pracovat, uvidíš co na ně platí a jak ti zareagují až třeba více zredukuješ ty stonkovky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 17:53 Muž Iceman [96] Re: romant
To fakt.muzu to tak maleho aq? Myslel jsem tak 15 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.02.2017 15:35 R Muž romant [27987] Re: Iceman
Těch neonek modrých později vem min. 40 kousků. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.02.2017 13:33 Muž Iceman [96]
Diky vsem za odpovedi. Par gupek jsou u me opravdu jen 2 kusy :-) . Asi jen zatim :)
Nakonec jsem se rozhodl ze pockam a nekoupim je. Snad je pak sezenu, moc je tu nemivaji.. Vzal jsem dnes par kytek do zabihajiciho se AQ a jeden krasny anubias do krevetatka.
Do ty 54 pujdou jen ty neonky modre, otici a krevetky. Nic jineho neplanuji.
Omlouvam se za psani bez diakritiky, jsem na mobilu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2017 13:26 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: petulinakk
Bojí se toho, že se blbě shání, jinak bych se k tomu nevyjadřoval. Viděl jsem 1000 takových neonek ve 200l,sám mívám 200 espejek ve 120l, 12 malých modrých neonek do 30l je naprostá pohoda co se týče obav o jejich zdraví či nedej bože život.Nebude to pro ně komfortní stav, ale i v těch jeho 30l se budou mít lépe, než v té akvaristice.
A stres z přelovení z jedné nádrže do druhé, bez transportu, co na to říct. Vezmu červenou neonku, z vody pH6 a hodím ji do vody pH 5 a jí se to tak líbí, že se ještě tu noc vytře. Ráno ji hodím z5 a je veselá, čiperná a zatraceně nenažraná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.02.2017 12:55 Žena petulinakk [2016]
Tak ony to tam nejspíš nějak překlepou... ale nevím no, já bych to neudělala.
Ono 30l hrubý objem akvárka bude v reálu max 25l (spíš ještě míň) čistého objemu, "pár" gupek bude pravděpodobně víc než jen dvě, a navíc tady nejde jen o velikost, gupky prostě hodně kadí, a v tomto objemu i těch 20 krevetek může být znát.

A pro neonky to bude stres navíc - jednak stres ze změny prostředí, ze změny parametrů vody, a z malého prostoru. A pak to samé při přesunu do 54l nádrže, protože i tam budou zas trochu jiné parametry... a rybky už v tuto chvíli mají za sebou stres z přesunu od chovatele do akvaristiky, pak přijde přesun po koupi... já byl jim to asi raději ušetřila, ve Tvém i jejich zájmu.

A proč je chceš koupit už teď? Protože se bojíš že pokud je nevezmeš ted tak v době kdy se ti zajede akvárko už nebudou k sehnání? Tam bych to ještě pochopila.
Ale pokud se nemusíš bát že je pak už neseženeš, a chceš je jen aby ses s nimi mohl kochat dřív, tak mi to přijde fakt zbytečné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.02.2017 11:34 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Iceman
Klidně bych je do té 30ky dal, krmil bych úplně stejně jako doteď (nedával bych kvůli neonkám víc) a ty 3 týdny tam vydrží napohodu. A pokud pár gupek jsou opravdu jenom 2 gupky, tak je tam můžeš mít v počtu 12ks jak dlouho budeš chtít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 10:06 Muž Iceman [96] Re: powery
Jo diky. V novem aq to pujde to ma 60 cm délku a objem taky.
Takze asi rybky pockaj, blbe se me tu shani.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 10:03 Muž powery [250] Re: Iceman
Cituju z atlasu pro neonky modré rybicky.net/atlasryb/neonka_modra
Min.vel.n.: Modrá neonka se dá chovat i v menších nádržích, okolo 40ti litrů. Lépe vynikne ve větších hejnech a větších nádržích. Důležitá je pro ně hlavně délka, která by měla být nad 50cm.

Proč nepočkat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2017 09:59 Muž Iceman [96]
Ahoj, mám dotaz. Zajíždí se mě nové akvarko 54 l. Rád bych v nem měl neonky modré. Dnes jsem je konečně sehnal (zatim ale nekoupil), ale do nového akvarka je ještě tak 3 týdny dát nemohu. Otazka zní - můžu je mit zatím v 30 l krevetarku (cca 12 ks), kde je teď jen párek gupek a cca 20 krevetek? Nebude to pro ne malé? Jak to pujde tak je presunu do nového.
Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2017 11:04 Muž JirkaŠčobák [3233] - Rostliny, divoké živorodky, akvária bez technikyRe: romant, Magda
A jak se zhorší voda, vyskočí na beťákovi krupička a do týdne bude po něm ...

Obecně bych dal do 25l pouze jeden druh ryb. Opatrně a s rozmyslem.

P.S. Magda, když už jsi tu, dej fotku akvárka. Nechci strašit, ale třeba na to koukneme a řekneme ti, že ani ten beťák by tam neměl (ještě) být.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2017 10:33 Muž Plastr [9] Re: romant
Jojo to mas asi pravdu, ty reakce s Betakem bych se taky obaval...takze souhlasim, ze nic dalsiho bych tam taky nedaval palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.01.2017 09:48 R Muž romant [27987] Re: Plastr
Centimetrovou rybku slupne jak malinu a ocásky samečků živorodek budou vděčným objektem sestřelu a živorodky tam budou zbytečně kazit prostředí a ono to ve 20 litrech jde hodně rychle, takže nic jinýho už bych tam nedával a nechal to jako velmi slušnoum ubytovnu pro toho fešáka. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2017 09:45 Muž Plastr [9] Re: romant
Nedoporucoval by jsi to vzhledek k mozny reakci s Betakem nebo vseobecne? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2017 09:40 R Muž romant [27987] Re: Plastr
Ne, to bych nedoporučoval. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2017 09:19 Muž Plastr [9] Re: Magda
Ahoj, necha se tam dat treba razborka thajska rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska nebo razbora skvrnoocasa rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa ci zivorodka wingeova rybicky.net/atlasryb/zivorodka_wingeova ty jsou do takhle malych akvarii uplne v pohode, jen nevim jaka bude reakce s Betakem - toho bych se trosku obaval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.01.2017 19:07 Žena drvi [2894] Re: Magda
Nic jineho nez betaka do 25 litru nedavej. Ancistrus i neonky jsou oboje hodne spatny napad no . Proste jen betak a hodne zivych rostlin. V dobre fungujicim akvariu se ti rasa tvorit nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2017 19:03 R Muž romant [27987] Re: Magda
Šneky okružáky a bude to stop stav. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2017 19:01 Magda – betta, neonky, ancistrus
Ahoj, mám pouze malé akvárium (25 l), s filtrací, světlem, topítkem bez vzduchování. Mám v něm bettaka. Je reálné si k němu pořídit ještě něco? Ancistrus mě napadl kvůli rozmnožení řas a čištění dna. Neonky nevím, kolik potřebují minimálně vody, po kolika se mají kupovat? Nechci se ptát prodavačů, ti mi vždy vše odkývají. Nebo je možná nějaká jiná kombinace rybek, abych neměla pouze bettáka?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [19] ...... 95 96

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 102701x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11330-ryby-do-akvaria-21-50-l-male-akvarium?od=901