Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Darování, výměna akvarijních přebytků

NápovědaFórum » Ostatní  

Darování, výměna akvarijních přebytků
Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY anebo chcete-li VZKAZY. Neregistrovaní uživatelé uveďte kontakt na sebe přímo do sdělení samotného, popř. se zaregistrujte a získáte tak větší komfort při komunikaci.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY, k té využijte samostatnou sekci "Inzeráty" http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.06.2018 09:48 Muž @ mruzo [4] - Rostliny – anubias Barteri
Ahoj, ak by mal niekto záujem, prerástol mi trochu anubias rybicky.net/atlasrostlin/anubias_barteri_var_barteri a trosku aj rybicky.net/atlasrostlin/anubias_barteri_coffeefolia - pripadne aj par koreňov Valisneria natans do 60 cm kusy. Odber Bratislava 5. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.06.2018 15:32 Žena @ Karnal [162]
Daruji akvarijní rostliny.

Plovoucí rybicky.net/atlasrostlin/pistia_stratiotes
Hodně velké růžice.

Ve všem bude bohužel jako bonus i rybicky.net/atlasrostlin/lemna_perpusilla a rybicky.net/atlasrostlin/wolffia_arrhiza

Osobní odběr, Praha Kobylisy. Čokoláda neurazí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2018 09:13 Žena @ Yoko [4] – Čichavec zlatý
Fotka k příspěvku Daruji čichavce zlatého, nevhodný dárek, mám na něj malé akvárium... Má poškozenou ocasní ploutev, už ke mě takhle přišel, snad je jen nakouslá od jiných ryb v akvaristice. :-O Praha 6.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.06.2018 11:50 Muž @ JirkaŠčobák [1592] - Sbírám akvarijní rostliny. Low-tech akva. – Theodoxus danubialis
Fotka k příspěvku Havarijní situace: Dorazí mi (asi) větší množství dunajských neritin Theodoxus danubialis ze Slovinska. Dnes. Hned mohu expedovat do Brna (doslova hned - dnes odpoledne). Velikost netuším, ale nebudou větší, než 1 cm. 10-30 pro každého. Kdo se hlásíte?

P.S. Možná bych zkusil poslat na burzu do Ostravy.
EDIT- Dodatek k dunajským neritinám: Zatím je berou zítra v Ostravě dva lidé a jeden dnes v Brně. Na Brno je možné se hlásit do 18:30, na Ostravu do 22:00.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2018 08:23 Naďa - Sbírám akvarijní rostliny. Low-tech akva. – Salvinia

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2018 12:19 Žena @ sharka71 [5] – Clea Helena
Vyměním helenky za plovoučky nebo jiné rostlinky. Počet nevím, mám tak 20 ks různé velikosti.
Odběr Děčín.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2018 12:16 Žena @ sharka71 [5] – Přísavka thajská
Daruji přísavku thajskou, velikost cca 9cm. Osobní odběr Děčín.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.06.2018 23:03 Muž @ Jaronet [1] – Echinodorus Bleherae
Fotka k příspěvku Daruji Echinodorus Bleherae, už dorostl i ve větší nádrží obřích rozměrů..
Cca 50 cm na výšku :)
Ledeč nad Sázavou

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.06.2018 21:56 Žena @ vero-ni [12] – valisneria spiralis
Opět daruji několik kousků valisnerie spiralis- pár menších kolem 30 cm, jeden delší kolem 60 cm. Brno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2018 14:58 Muž @ visek [45] - Cichlidy
vymenim variserii giganterii 5 kusu a tekute hnojivo pmdd komplet za sneky.litvinov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2018 22:26 Muž @ denisakvalt [0] – Ancistrus 2x daruji
Klasický hnědý, asi 2x sameček. Os.odběr Praha Kobylisy, případně Nové Butovice, Florenc, Národní třída. Domluvíme se. 720 693 357 Kvaltínová
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.06.2018 17:44 Muž @ JirkaŠčobák [1592] - Sbírám akvarijní rostliny. Low-tech akva.
Daruji za čokoládu potěr divokých živorodek:
Limia perugiae www.facebook.com/…
Skiffia francesae www.facebook.com/…
dunajské gupky www.facebook.com/…

Stabilně Bratislava nebo BRNO 29.6. v 19:00 nebo PRAHA 29.6. 21:30-23:00 na Florenci.
Další možností je sem-tam Brno, protože dcera v něm studuje a sem-tam jezdí domů.

K potěru přiložím mikry, pokud nemáte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.06.2018 18:31 Muž @ Neuro [3] – bacopa caroliniana
Trochu jsem protrhal akvárko tak kdyby někdo chtěl tak má hromadu bacopy rybicky.net/atlasrostlin/bacopa_caroliniana.

Dneska nebo zítra na trase Děčín - Ústí - Lovosice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2018 15:14 Muž @ kostka [0] – Daruji Parmičku čtyřpruhou
Fotka k příspěvku Pří nákupu parmičky pětipruhé (nákup 23.4 - 5 kusů) jsem až teď zjistil, že jedna z nich
je "Parmička čtyřpruhá" a ta se mně do akva nehodí. Pohlaví nevím, ale asi je to samička.
Jsem z Jihlavy.Předpokládám osobní vyzvednutí, poštou neposílám.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2018 12:00 Muž @ Guppy [0] – Daruji mečovky
Fotka k příspěvku Daruji mečovky různého stáří, cca 10 ks, velikost 1 až 3 cm, u nejstarších už je patrné pohlaví.
Proseč u Skutče, tel: 721467121

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2018 21:26 Žena @ jitkap [0] – výměna dospělé samice skaláry
Ráda bych vyměnila dospělou mramorovanou skaláru za dospělou černou. Samice se mi pravidelně třou, ale ráda bych líp sladila osazenstvo, mám samotného černého samce.
Fotky se mi moc nevedou, ryby nějak špatně pózují :-), ale mám prezentaci.
Předání Praha...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2018 10:39 Muž @ FrantisekP [40] – Lávová drť, Rataj Aquaclay ground
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Vyměním, daruji cca 10l lávových kamenů, pár litrů lávových kamenů namíchaných s aquaclay ground od rataje a cca 25l aquaclay ground od rataje.
Nic za to nechci, zavazí mi to doma a nemám v plánu použít.
Ideálně by mě potěšila výměnou nějaká bucephalandra, (nebo čokoláda či pár litrů profisoilu od Rataje) ale není podmínkou.

Nechce se mi to posílat, můžu přivézt na trase Kyjov - Slavkov - Brno

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2018 22:53 Muž @ df [0] – J. Hradec: Ludwigia repens, Ceratophyllum demersum
Daruji jeden vrcholový výhon rybicky.net/atlasrostlin/ludwigia_repens (cca 20 cm) a jeden rybicky.net/atlasrostlin/ceratophyllum_demersum (cca 15 cm). Pouze osobní odběr v J. Hradci, případně v pondělí v Humpolci nebo v úterý v Praze Jinonicích. Neposílám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2018 14:17 Muž @ Oldass [3] – Alternanthera reineckii
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Alternanthera reineckii - plevuňka Reinekova rybicky.net/atlasrostlin/alternanthera_reineckii
Říčany u Prahy

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2018 13:29 Žena @ BíláVrána [9] – Phyllanthus fluitans
Fotka k příspěvku Daruji Phyllanthus fluitans, Rataj se spletl a poslal mi dvě vaničky. Upřímně, i jedna je moc. Předání Praha - Dejvice, když si přijedete, tak třeba hned. ;-)

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.06.2018 13:38 Muž @ pros [12] – Echinodorus 'Indian Red
Daruji Echinodorus 'Indian Red odběr Tišnov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.06.2018 21:25 Žena @ vero-ni [12] – daruji
Daruji ceratophyllum demersum. Brno. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.06.2018 19:31 Muž @ harryha [4] – smes po prostrihu
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Daruji po prostřihu Ludwiga, Vallisneria blyxa japonica, Egeria nejake plovouci atd
Kolin

Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY anebo chcete-li VZKAZY. Neregistrovaní uživatelé uveďte kontakt na sebe přímo do sdělení samotného, popř. se zaregistrujte a získáte tak větší komfort při komunikaci.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY, k té využijte samostatnou sekci "Inzeráty" http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 201124x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku