Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Darování, výměna akvarijních přebytků

NápovědaFórum » Ostatní  

Darování, výměna akvarijních přebytků
Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY anebo chcete-li VZKAZY. Neregistrovaní uživatelé uveďte kontakt na sebe přímo do sdělení samotného, popř. se zaregistrujte a získáte tak větší komfort při komunikaci.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.11.2020 22:36 Muž Tojsouvěci [2531] - Kytky s čudlamaRe: hrochy - jako offtopic označil afc1886
Offtopic
Trošku k tvojí nabídce,měl jsem možnost setkat se z destruktivními následky invazivní Střevličky východní - Pseudorasbora parva v českém rybníkářství.Tato rybička se dokáže v naších podmínkách reprodukovat na neskutečná množství jedinců,ve výlovištích rybníků jejich hustota tvoří i několikametrové pásy po celém obvodu loviště,nejenže zlikvikduje fyto a zooplankton důležitý k potravnímu řetězci původní osádky,ale navíc je požíračem jiker a potěrů a v důsledku poškozuje požerem i povrch těl jiných druhů ryb.Odchoval jsem Slunky obecné a Hořavky duhové západní,vím že je to plivnutí do oceánu,ale měl jsem radost,že vracím své k svému v naší přírodě. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   29.11.2020 20:27 Muž padr [19] – Daruji kytky
Daruji Pogostemon quadrifolius, trocha rotaly a cabomby. Odběr Brno - Komín nebo Slavkov Brna.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.11.2020 19:14 Muž hrochy [452] - low-cost, low-tech, old school – Střevlička
Zdravím,
daruji střevličku (rybicky.net/atlasryb/strevlicka_vychodni). Asi sedm kousků.
Odběr Praha - Anděl, Arbesovo nám., Palackého nám., Výtoň, Albertov :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.11.2020 11:02 Muž paulo [44] – Echinodorus red flame
Daruji jeden echinodorus red flame. Trochu mi ho tady šikanuje ancistrus, a je jednodušší vytrhnout echinac než chytit toho lumpa. Osobně Znojmo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   25.11.2020 20:27 R Muž afc1886 [9409]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   25.11.2020 20:10 Muž quasimodo [188] – Rostlinky za odvoz
Fotka k příspěvku HD Už ta zelenina zase skoro zvedá víko... Je mi líto to vyhazovat, takže kdo si přijde, dostane pytel roztodivného bejlí. Nevím, co mi nakonec padne pod ruku, ale je to skoro všechno rychlerostoucí nenáročný plevel, vhodný zejména do nových nádrží. Věřím, že to jsou kytky, co vydrží péči i hodně nepoučených začátečníků.
Kromě těch kryptokoryn dostanete nejspíš všechno co najdete na obrázku (hodlám vytrhat asi třetinu zeleně), plus možná i něco co tam vidět není, ale natrhám v okolních akvárkách.
Řasy neřeším, šneky mám rád a okřehku se nedokážu zbavit, takže tyhle věci jsou nedílnou součástí balíčku.
Šestajovice, Praha-východ. Neposílám. Pouze osobně.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.11.2020 22:00 Žena BBchory [420] kytky, sůl, schovka, dno
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Ahoj,
mám já to ale věcí k darování! :)

1. kytky z prostřihu. limnophila sessiliflora, pogostemon octopus, hygrophila polysperma, výstavní limnobium laevigatum (na fotce není) plus nějaké další kytky, jelení paroh a jiné řasy, okřehek, šnečci... Kytky jsou v misce už přes týden, zdvihají hlavy a tváří se, že pokud si je brzy nezasadíte, přejdou do emerzu a vylezou z misky, tak si pro ně pojďte!

2. kokosová schovka porostlá microsorem, sem tam mechem a jelením parohem. Byla zastrčená úplně vzadu ve tmě, takže mechu je tam vskutku málo, ale při pobytu na světle se (snad) rozroste.

3. zaběhlé dno ze zrušeného malého akvária. Je toho asi třičtvrtě litru černého akvarijního písku zrnitosti 1-2mm "flexiobklady" + šnečí a rybí přírodní hnojivo + miliardy přátelských nitrifikačních bakterií + nějaký ten nevyhnutelný bordel, zbloudilý šneček či úlomek řasy...
Museli byste si na to přinést vlastní kýbl nebo krabici. V nabídce to už dlouho nebude, překáží.

4. pytlík mořské soli, 800g. Podle popisku je to děsně přírodní sůl, čisté odpařené moře. Mohlo by se mořským akvaristům hodit na posolení akvária. Anebo, pokud máte odvahu, si v tom klidně uvařte špagety.

Všechno je to Praha 4 Libuš. Uvítám výměnou menší nenáročnou trsovou kytku, ale není podmínkou. Též beru kus mechu na experimentální účely.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   23.11.2020 08:27 Muž vlka [1962] – ...
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Je mi líto vyhodit je do elektroodpadu, tak je zkusím darovat. Pouze osobní odběr Vyškov...

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   22.11.2020 09:00 R Muž afc1886 [9409]
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Poslední šance, jinak to poletí.
Pouze osobně okres Karviná.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   18.11.2020 20:35 Žena Dinecek [92] – Heteranthera zosterifolia Ostrava
Daruji prostřih kosokvětu úzkolistého - Heteranthera zosterifolia. Ostrava - Poruba.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.11.2020 20:05 Muž _ucx_ [1171] - Symphysodon + Corydoras – Placku za placku
Fotka k příspěvku Mám tady jednoho terče, patrně samce, zdravý, velmi klidný a i vzhledově je docela pěkný, stáří kolem dvou let, ale moc nevyrostl (asi 9 cm od hlavy ke kořeni ocasu) a i větších samců mám přebytek. Takže kdyby měl někdo nějakou hezkou, zdravou a klidně taky podobně nedorostlou samičku a chtěl jí vyměnit, tak bychom se mohli dohodnout :-) Praha a okolí.

Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY anebo chcete-li VZKAZY. Neregistrovaní uživatelé uveďte kontakt na sebe přímo do sdělení samotného, popř. se zaregistrujte a získáte tak větší komfort při komunikaci.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.

Zpět na obsah sekce Ostatní Přidat příspěvek • Zobrazeno 318602x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku