Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Darování, výměna akvarijních přebytků

NápovědaFórum » Ostatní  

Darování, výměna akvarijních přebytků
Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   27.01.2022 20:22 Muž Libor [484] – Rostliny k darování
Nabízím z prostřihu:
rybicky.net/atlasrostlin/ceratophyllum_demersum
rybicky.net/atlasrostlin/ludwigia_palustris
rybicky.net/atlasrostlin/ludwigia_repens
rybicky.net/atlasrostlin/echinodorus_amazonicus 6 ks 5-10 cm na šlahounu
rybicky.net/atlasrostlin/sagittaria_subulata
Možný výskyt vajíček Okružáků či Piskořek.
Osobně v Havířově nebo vezme manželka do práce do Ostravy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   26.01.2022 21:37 Žena jitkap [13] Re: SP DDM Praha
Dobrý den,
budu předělávat akvarium a určitě mi zbude nějaká kryptokoryna affinis a mám mladé echinodory, mohu obojí nabídnout, rybky na výměnu se mi nehodí.

Čeká mě na jaře důchod a přemýšlím, jak využít získaný čas, napadlo mě právě i nabídnout pomoc s něčím ve Stanici přírodovědců - bydlím na Malé Straně, léta k vám chodily i mé dnes už dávno dospělé děti. Akvaristiku i zahradničení mám jako koníček. Kdybyste jakoukoli nabídku z mé strany viděli jako užitečnou, ozvěte se.

S pozdravem Jitka Pankrácová
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   26.01.2022 12:16 Muž palio [115] – Danio pruhovane, tetra cervenousta
Daruji Danio Pruhovane cca 10 ks, Tetra Cervenousta cca 5ks. Osobne Praha 7.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 22   25.01.2022 18:24 Žena Malorai [76] - Betty, krevety – Microdevario kubotai
5ks razborek ranongských, beta v akvárku mi je likviduje :(

Osobní odběr Brno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   25.01.2022 17:26 Žena Andyszka [15] – Dvě krásné rybky
Zdravím kolegové akvaristi. Nechtěl by mne někdo zbavit dvou kousků krásně rostlých Labei červenoploutvých? hmm Dostala jsem je darem od kamaráda ze zrušeného akvaria. Jenže moje 80l nádrž jim je žalostně malá a jsou z toho nervózní a prohání jak sebe tak i ostatní rybky, hlavně moje vzrostlé parmičky černopruhé. Jedná se pravděpodobně o samce a samici. Daruji za odvoz, okres Kutná Hora.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   23.01.2022 18:50 Žena Terinka [15] – Závojnatka,čichavci
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Dobrý večer daruji závojnatku a 2 čichavce.Osobní odběr na Moravě

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   23.01.2022 14:28 Muž Jan Jonáš [806] - Drobné rybky – Šípatka šídlatá i živorodky
Daruji několik rostlinek s kořínky.
Daruji mladé živorodky Wingeovy.
Osobní odběr Praha-Chodov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   23.01.2022 10:27 Žena Chovatel [11] – Daruji bojovnici
Fotka k příspěvku HD Ahoj, neměl by někdo zájem chovat
samostatně bojovnici pestrou? Kdyby ano tak moc ráda daruji.
Jmenuje se perla a je stará čtvrt roku
Dovezu po Středočeském kraji

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   19.01.2022 21:21 Žena BBchory [664] – kytky
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Daruji: růžkatec, egerie, ludwigie, kosokvět, rotala. Též už asi můžu šmiknout mládě echinodoru mercedes.
Může obsahovat stopy šneků, řas a jiné havěti.
Praha 4 Libuš.

Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   19.01.2022 20:26 Žena Silurian [19] – Živorodka ostrotlamá
Daruji živorodky ostrotlamé, konkrétně:
- 1 černý lyra samec, cca 5cm
- asi 14 černých, cca 2-4cm
- 1 zlatá samice, cca 6cm
- 3 zlaté s černými znaky, cca 2-3cm

Dál můžu přidat trochu prostřihu z rostlin rotala rotundifolia, ludwigia repens a plovoučku salvinia natans - plus řasy a levatky jako bonus. :-D

Osobní odběr Třemošná, pár kilometrů od Plzně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   17.01.2022 21:03 Muž Becker [36] – Parmička černopruhá
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Daruji 4 ks Parmičky černopruhé,stáří 2 roky
rybicky.net/atlasryb/parmicka_cernopruha
Osobní odběr Třebechovice,Hradec Králové

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 18   17.01.2022 20:56 Muž xuebao [74] – Daruju valisnerky
Fotka k příspěvku HD Pred chvilkou vytazene z akva. Je tam i kousek ruzkatce. A snecci. Osobne v Brne po domluve.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   17.01.2022 09:41 Muž SP DDM Praha [25] – Vrubozubcovité ryby
Fotka k příspěvku V rámci připravované reorganizace expozic plánujeme zrušení části prezentace čeledi vrubozubcovitých a nabízíme tyto pohlavně neurčené ryby:

Akara modrá (Andinoacara pulcher) – 2X (velikost cca 10 cm)
Kančík červenohlavý (Vieja synspila) – 2X (velikost cca 12 cm+)
Perlovka skvrnitá (Hemichromis elongatus) – 2X (velikost cca 8 cm)

Darování vždy celé dvojice, případně výměna za akvarijní rostliny (microsorium, bucephalandra, echinodorus, crinum, cryptocoryne, ophiopogon, bolbitis) či bezobratlé do akvária. Předání možné na Praze 5 - Smíchov, kousek od stanice metra trasy B - Anděl.

Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 368164x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku