Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Darování, výměna akvarijních přebytků

NápovědaFórum » Ostatní  

Darování, výměna akvarijních přebytků
Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.06.2022 09:33 Žena Marry [7] – Daruji ancistrusy, Praha Hostivař
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Neodchovavam na prodej, prostě se zadařilo. Samice zlatý ancistrus,samec černý. Mladé se vykulili dnes,27.6. K odběru do dobrých rukou (celkem je jich 50 ks). Na fotu mládě i samec v amfore.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2022 09:22 Žena BBchory [744] – kytky - poslední výzva
Stále tu mám kytky z prostřihu. Spousta růžkatce, nějaká salvinie, kosokvět, ludwigie, pupečník, rotala. V tomhle teplu už moc dlouho na nového majitele čekat nevydrží, pokud se nikdo nepřihlásí, letí na kompost.
Praha 4 Libuš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.06.2022 00:41 Muž klm007 [75] – Callisia - rostlina do paludária
Fotka k příspěvku HD Daruji Callisia repens. Rychle rostoucí, absolutně nenáročná. Vysoká vlhkost nutná. Ideální do nově založeného paludária, kde vytvoří hustou zeleň. Rozměr listu: d2,5xš1,5 cm.

Každý týden dělám prostřihy, takže zájemci pište kdykoliv.

NEJEDNÁ se o akvarijní rostlinu!

Pouze osobní předání v Praze.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   26.06.2022 16:12 R Muž afc1886 [12870]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   26.06.2022 12:04 Muž Jan Jonáš [987] - Drobné rybky – Piskořky věžovité
Daruji z vlastního chovu téměř neomezené množství tohoto užitečného plže.
Osobní odběr Praha-Chodov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   26.06.2022 09:58 Muž pros [31] – Kančík červenohrdlý
Ahoj vyměním samičku Kančíka červenohrdlého cca rok starou za samečka jsem schopen dovést tak 50 Km od Tišnova Je zdravá mám dvě a neustále se pošťuchují.

Starší reakce

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   22.06.2022 12:23 Muž pros [31] – Daruji nebo vyměním Echinodorus 'Indian Red
Fotka k příspěvku HD Daruji nebo vyměním za nějakou jinou rostlinku přebytek Echinodorus 'Indian Red' asi 5 rostlin je mi je líto vyhodit. Možný odběr v Tišnově, případně jsem ochoten předat v Brně.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   21.06.2022 13:55 Muž zervajs [243] - Rostliny – Čichavec perleťový
Fotka k příspěvku HD Daruju 5ks, již odrostlých ( cca 10-12cm) čichavců perleťových.
K mání Ostrava-Dubina.

Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   21.06.2022 13:22 Žena Malorai [104] - Betty, krevety – Přebytek
Ahoj, daruji košík Gratiola viscidula a košík Limnophila sp. Vietnam mini.
Koupila jsem příliš mnoho rostlin pro nové akva, tohle mi zbylo.

Také tu mám malé akva 25x30x30, černý silikon. Lehce poškrabané, takže zdarma za odvoz.

K vyzvednutí Brno - Líšeň.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   19.06.2022 11:07 Muž Jan Jonáš [987] - Drobné rybky – Nenáročné rostliny
Kdo má zájem o nenáročné rostlinky, tomu můžu věnovat:
šípatku šídlatou,
morovinku hustolistou.
Pro trpělivé zájemce budu mít za pár týdnů nádherné šípatkovce Leopard.
Osobní odběr Praha-Chodov.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   18.06.2022 15:17 Muž Perlas [183] – Dno
Fotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HDFotka k příspěvku HD Daruji profi soil pouzivany ca 3/4 roku (mokry/suchy) 1-20l

Je to ciste a vyprane.

Mmho: je v tom tak cca 3-5% namychaneho cerneho akvarijniho pisku frakce 1-2mm

Brno

Toto vlákno není inzercí, od toho je zde na webu samostatná sekce, ale podáním pomocné ruky mezi akvaristy. Neaktuální příspěvky zde uvedené jsou redakcí pravidelně promazávány (platnost příspěvku je max. 10 dní). K přehlednosti vlákna můžete všichni přispět tím, že zde po realizaci dané transakce sdělíte tuto skutečnost a příslušný redaktor bude s příspěvkem náležitě pracovat.
Při reakci na danou nabídku používejte pouze SOUKROMÉ ZPRÁVY.
PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKU UVÁDĚJTE VŽDY MÍSTNÍ PŘÍSLUŠNOST (MÍSTO ODBĚRU). Usnadníte tím ostatním hledání.
Vlákno v žádném případě NESLOUŽÍ K ZADÁVÁNÍ POPTÁVKY ANI K PRODEJI, k tomu využijte samostatnou sekci „Inzeráty“ http://rybicky.net/inzeraty/
Hodně zdaru při realizaci přeje redakce portálu.

+ Přidat reakci

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 382232x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19452-darovani-vymena-akvarijnich-prebytku