Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Živorodky - nemoc

 

NápovědaFórum » Nemoci  

Přejít na předchozí stránku 36 Žádná další stránka   1  
Živorodky - nemoc
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.08.2006 23:13 bobeshek – krupička
Jestli je to krupička, odlovení nepomůže, protože je nakažená voda. Zvedni teplotu na 30 a přidej lék nebo minimálně sůl podle velikosti akva. Ale z této fotky opravdu není vídět o co jde. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2006 22:08 blek – nemoc
Na té fotce žádnou krupičku nevidím (možná je to špatně nafocené).
Jediné co je divné je červená skřele, to bych si tipnul na nějaké přiotrávení. Flíčky na ocasní ploutvi je možná nějaké zaplísnění?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2006 21:43 Roman – mečovka
mrkni na nemoci.stále se to tady řeší. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2006 20:55 pavco – mečovka
Fotka k příspěvku Prosím pomocte je tato mečovka nakažena(sem zacatecník ale myslím ze je to krupička) odlovil jsem ji do jiného akvárka prosím poraďte co sní mám dále dělat nechci aby mi umřela.
 
Pro přesnější a rychlejší určení nemoci a její příčiny je vhodné k dotazu přidat fotku.
Doplňující informace o akváriu, např. zda jde o zaběhlou nebo čerstvě založenou nádrž, něco o údržbě (jak často je měněna voda, čištěn filtr) také pomohou.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 35 ...... [36]

Zpět na obsah sekce Nemoci • Zobrazeno 19758x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3338?od=1751