Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kančík - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 26 Žádná další stránka   1  
Kančík - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.09.2006 09:24 langosh – -
Je to cichlida, které spíše preferují živé nebo mražené krmení americkecichlidy.akva.cz/…
Roman :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2006 22:17 Ondrášekk – Kančík červenooký
helke lidi co žere Kančík červenooký,můžu jim dávat vločkové krmivo??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2006 13:38 B.L. – Plíseň
Mám ještě jednu otázku.Kámoška má kančíka červenohrdlého a na čele má prej nějakou plíseň.Proč a jak se to objevilo v jejím akváriu a já se ptám jestli mě to může také postihnout?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2006 11:09 B.L. – Kančíci perleťoví
Jsou to ale úplný zlatíčka.Nečekala jsem že budou až tak hodný.Nevyrejpávaj rostliny,ale žerou teda o sto šest
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2006 10:01 ivan – Kančík
Řekl bych že vyrostli na žížalách,já mám K. červenohrdlé a ty je taky maj rádi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2006 23:50 B.L. – Kančík perleťový
O tý agresivitě jsem četla,ale ty kančíci jsou spolu už od mala a jsou pozoruhodně na sebe hodný až se sama divim.A mám jich ještě k tomu 17:-)) i zázraky se dějí.Co očividně nenáviděj, tak můj prostředníček,na který si zasedli a do kterýho se furt zakusujou a chtěj mi ho urvat. :-) Čím je dřív krmili to netušim:-))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2006 23:09 zikyc – kančík
Přesně tak jak říká lesánek, každá ryby je jiná a hrozně moc záleží na tom koho s ním budeš mít a v jak elkym bude akvárku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2006 22:35 Muž [] – predator
tak to si pište,jeto uplnej predator.kamoš je ma a je velice spokojeny!!!řikajim likvidatoři!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2006 22:09 Lesánek – kančík perleťový
Tak to jsi dostala opravdu moc pěknej dárek. Kančík perleťový je jedna z nejagresivnějších cichlid. Vím že z toho asi nebudeš mít radost, ale zatím všechno co jsem o něm četl je že je velice agresivní. Z vlastní zkušenosti to ale potvrdit nemůžu, nikdy jsem je neměl. Ale taky problémy dělat nemusí, každá ryba je jiná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2006 21:13 B.L. – Kančík perleťový
Mám další otázku.....Dostala jsem kančíky perleťový (cca 15 cm)-který vůbec neznám.... a dala je do nového akvária,kde byl jen pancéřníček.Když jsem je poprvé viděla,tak ty jejich velikosti mě docela znepokojovali,tak ještě než přišli do akva,tak jsem pancéřníčka radši odlovila aby se nestal kančí potravou.A ptám se,jestli může bejt pancěřníček s těmito rybami a nebo ať na to radši zapomenu.
Dík
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2006 19:24 David12188 – ...
diky moc je tu jeste nekdo chovajici kanciki cervenohrdle

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2006 19:30 lesanek – kančík
Chovat je můžeš s rybkama přibližně stejný velikosti, moc malý rybky jako třeba paví očka nebo neonky by mohl sežrat. Jinak je mírumilovnej, poradil bych ti třeba akaru hnědou, ta je moc krásná, akaru modrou, pancéřníčky, nějaký sumečky, prostě cokoliv, kančíci červenohrdlý nejsou agresivní, já jsem je měl i se skalárama a bylo to v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2006 16:41 David12188 – pro lesanka
jaky ryby s nimi mohu chovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2006 23:08 lesanek – kančík
Tuhle rybku ti můžu vřele doporučit, pokud máš alespoň 100 l akvárium. Doroste až 15 cm a brání si teritorium. Proto by v akváriu měly být nějaký kořeny, jeskyně nebo jiný schovky. Já jsem je měl několikrát a zdá se mi že byly citlivý na čistotu vody, proto by se měla občas tak z 1/4 vyměnit. Přeju hodne úspěchů X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2006 18:02 David12188 – Kancik
dekuji ale potreboval bych hlavne zkusenosti ale moc dik manto
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2006 15:48 Manta – kančík
Koukni sem.
http://www.akvarko.cz/atlasrybdetail.php?ryba=thorichthys-meeki ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.03.2006 14:59 David12188 – kančík červenohrdlý
ahoj prosim poradili by ste mi jak mam chovat kančíky červenohrdlé předem moc děkuji za pomoc

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 25 ...... [26]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 19004x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3107-kancik-chov?od=1251