Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - České Budějovice

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 76 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - České Budějovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 16:07 R Muž Silent [5949] – Re: RadekCX
Ali jdi ty staříku. Vždyť mně je skoro 40. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 15:19 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: RadekCX
za prvy na veku nezalezi a za druhy starsi taky dorazi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 15:08 Muž equium [0]
Dobrá, tak citro. Tam je to taky pěkné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 11:56 Muž RadekCX [219] – Re: Haimdol
no ja take nemam problem, akorat nevim kde to je - jsem slusny chlapec a znam jen hospodu jako Strelnice, Sumava, Vatikan a podobne... smich

jinak jsem se domluvil s Pepinkou, ze mi doveze letaky na akvaburzu a ja vam je prinesu do hospody abyste je vylepili ve svem blizkem okoli - tak pridte at to tam nevlecu zbytecne

skoro si pripadam jak v patem odboji - konspiracni setkani, pradavani pytliku, lahvicek, kelimku a vylepovani letaku smich

P.S. a pridte taky nekdo starsi nez ja - az donedavna jsem si myslel ze jsem mladej - ze vam ale v 37 letech budu delat vedouciho jsem necekal sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 10:54 R Muž Silent [5949] – Re: BAKrv
S Citrem nemám žádný problém :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 10:02 Muž BAKrv [2]
A je to i kousek od autobusového nádraží hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 09:31 Žena gaume [26] - Živorodky
jojo, souhlas s Citrem, muzeme jit dozadu, tam je to dobry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 09:23 Muž BAKrv [2] – Re: Silvan
no co nikdo není dokonalý hop :-D stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 09:20 Muž BAKrv [2]
co takhle citro bar mi jsme tam měli sraz se školou po xxx letech a nebylo to tam špatné. Taky bych byl pro nějaký salonek - přibližně spočítat kolik nás OPRAVDU půjde a podle toho zapikat místo. Posledně nás bylo 7 a pokud to bude sobota tak se to o několik lidí navýší
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 09:17 Žena gaume [26] - Živorodky
tak jestli se muzu pridat, Cerneho konicka bych vyskrla, je tam dost mumraj a zakourino. Alchymistu mam rada, jen je tam zas slusna tma - ale treba bychom mohli jit na zahradku. v Regine jsem nikdy nebyla, jen venku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 23:37 Muž wayn [79]
Ahoj, tak to tady nějakou dobu sleduji. Měl jsem chuť zajít už na první setkání, ale bohužel to časově nevyšlo. No a to druhé asi taky ne, v sobotu v Budějovicích nejsem. Měl bych ale tip na klidnější místo. Pizzeria Regina - Hotel Zátkův dům, Krajinská 41 www.pizzeriaregina.cz Dokonce tam mají akvárium :-) pro setkání by ale bylo vhodnější rezervovat salonek vzadu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 23:27 Muž harpich [0] - Rostliny
Ahoj, tady je taky pár tipů:
arnica-cb.cz? -- U Alchymisty --- pivo Krušovice, je to tam hodně fajn, ale poměrně malé stoly a trochu vyšší ceny
gastropruvodce.cz/… --- U černého koníčka --- pivo Platan - tady už jsem dlouho nebyl, takže osobně nevím, ale je to lidovější
www.club-highway61.unas.cz/… --- Highway 61 -- pivo Budvar, tohle už někdo navrhoval, mně se to jeví jako dost dobrá volba (pokud někdo není cíťa na Budvar), dobré jídlo, fajn ceny, dobré posezení pro více lidí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 21:42 Silvan
BAKrv napsal: Taky hlasuji pro Borovany :-D a kdo to přežene má plus je to hotel :-D

S tim přeháněním víme své že? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 21:33 Muž radovanovo [9] – Ahoj!
Ahojte rybičkáři! Práce mě teď zaměstnává více než jindy...ale musím připomenout, že se blíží plánované setkání 1.5. v Českých Budějovicích!!! Rád bych to přidal do akcím, aby se nás mohlo sejít i víc...Jenže potřebujeme vědět, kde se bude konat!!! Osobně jsem za klidnější prostředí /tím nemyslím čajovnu.. :) ...Mohli by jste to nějak rozseknout...Budějický hospůdky fakt neznám...Co ten KarelIV.??? R
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 11:26 Muž BAKrv [2]
Taky hlasuji pro Borovany :-D a kdo to přežene má plus je to hotel :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 19:59 Silvan
No s BAKrv jsme našly dobrou a NEHLUČNOU hospůdku. le háček je v tom že my jsme místní v Borovanech a ta hospoda je taky v Borovanech :-D Jmenuje se Alf. Je to místní hotel na náměstí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 19:25 Žena ustavprochore [567] – Re: Haimdol
Mno, ono by asi bylo fajn zamluvit nějakou tu hospodu, ale to by nejdřív musela být shoda. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 17:55 R Muž Silent [5949] – Re: AGASSI
Ale bude. Však ono to tu tak týden před termínem zase ožije. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 17:29 Muž AGASSI [5]
Asi uz akce nebude nikdo nic nepise ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2010 11:43 Muž AGASSI [5]
1.5. je svatek prace - pracovni sobota - se musi pracovat nebo ne .

Ja bych se pokusil dorazit - vyberte kam - ja nemohu navrhovat protoze neznam hospody v CB.
Ale uz ted se tesim
hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2010 15:55 Muž BAKrv [2]
už se vybrala ta hospoda??? Nebo se stále tápe??? A co termín platí 1.5.???

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 19:22 Muž equium [0] – Re: BAKrv
Tak se můžeme spráskat rovnou v autobuse :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 15:32 Žena ustavprochore [567] – Klasika :-)
Klasika, město s největší koncentrací hospod na hlavu, ale není kam jít. :-D Tak jak?

Dovolila bych si přihodit ještě nějaké tipy:
Highway 61 - U Černý věže
Jack bar - Panská (u Slepýho ramene)
Beseda - Sady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:40 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: equium
Beran je dobrej, akorat je tam taky rusno, vetsi stoly jsou zrovna v nejvetsi casti, salonky maji pidi stolecky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:37 Muž BAKrv [2]
Gomel je kousek od nádraží tone šla si to někdy po 10 pivech ne to je dálka to příjdu domu střízlivej ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:35 Muž equium [0] – Re: gaume
Tak potom by šel ten gomel, je to kousek od nádraží. Nebo u Berana, tam by to šlo taky a je to deset minut od autobusáku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:34 Muž kwen [1]
jestli se můžu přidat, tak já jsem občas chodil do hospody "Pod věží" jestli to někdo znáte tak víte, že po schodech nahoru je něco jako salonek s jukeboxem a šipkama. Akorát ty schody po delší době, to je problém :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:30 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: BAKrv
no to rozhodne :-) jenze zas nas neni tolik, aby nam nekde rezervovali salonek, takze to chce nejaky rozumny kompromis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:28 Muž BAKrv [2] – Re: gaume
Tam kde je prázdno tam bych nechodil už že je tam prázdno je divné ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 10:22 Žena gaume [26] - Živorodky
navrhuju u Karla IV., tam si muzeme sednout do te casti vzadu, je tam vetsi klid.
a nebo muzeme jit nekam, kde je furt prazdno, ale to bohuzel nevim, kde, protoze tam nechodim :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2010 09:37 Muž BAKrv [2]
místo pro sraz musí být někde v centru. mi co přijedeme autobusem z daleka se tam nemáme jak dostat. Nejsme zvyklí jezdit sockou :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 22:46 Žena gaume [26] - Živorodky
na Honzu bychom se pripravovali tak deset let, to nema smysl, nikdo nemame tak letitou praxi s technikou.
mimochodem, ja pivo rada, ale klidne muzeme i do vinarny, vino taky muzu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 22:16 Muž equium [0] – Re: Haimdol
:-D já nepřijdu na souboj, ale na radu. Mám pár typů, ale nějak se pořád nemohu rozhodnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 22:05 Muž RadekCX [219]
radovanovo napsal: ...jenže v čajovně se člověk ani nemůže pořádně nahlas zasmát :-D A datum - sobota 1.5. 2010 všem vyhovuje???

no to Hanka jen tak placla - jak jsem videl tak ji pivo nedelalo nejmensi problem

co se tyka datumu tak 30.4. jsou majky...ja budu na Buskove hamru, ale myslim, ze odpoledne druhej den se snad stihnu dostavit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:50 Muž equium [0]
Já se už těším moc. Tentokrát se připravím na Honzu, ohledně filtrů :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:40 R Muž Silent [5949] – Re: gaume
Velmi nadějně. Zatím, zdá se, to vyhovuje všem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:39 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: radovanovo
zatim to vypada nadejne :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:37 Muž radovanovo [9]
...jenže v čajovně se člověk ani nemůže pořádně nahlas zasmát :-D A datum - sobota 1.5. 2010 všem vyhovuje???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:33 Žena gaume [26] - Živorodky
pujdeme do cajovny, tam je klid :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:29 Muž equium [0] – Re: radovanovo
To je pravda, byl tam hluk jako ďas. Vůbec jsem nemohl druhý den mluvit. Navrhuji hotel budweis české budějovice a jako zálohu gomel. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 21:11 Muž radovanovo [9] – příští akva setkání!!!
Ahojte! Omluvám se, ale od čtvrtka jsem se zatím nedostal k počítači! Takže všem zúčastněným moc děkuju, že jste přišli! Jsem rád, že jsem mohl poznat tak fajn lidi!!! Bylo to bezva, moc si to pochvaluju a vzpomínám! palec Pokud správně počítám, sešlo se nás 7! Což je na první setkání víc než dobré!!!
Těm, co nebyli přítomni aspoň stručně shrnu:
Nejdříve proběhla nefalšovaná hospodská akvaburza (výměna rostlin, šněků a jedné ryby), poté volná debata, kde jsme probrali živé-mrtvé (nejenom z akvaristického hlediska), promítání akva fotek na notebooku, výměna zkušeností, názorů...Bohužel jsem zapomněl fo´ták, takže sem ani nemůžu dát z pivnice fotku, příště to musíme napravit!!!
Společně jsme se domluvili, že další setkání bude o víkendu (kvůli těm, co nemohli přes týden dorazit!)


Budvar mě zas tak nevadil, pil jsem jen desítku (takže číňany s gongem jsem v hlavě neměl)...ale lehce zpomalený jsem přece jen v pátek byl! :-D Spíš bych uvítal klidnější prostředí, v pivnici bylo narváno a dost hlučno, když by nás bylo víc, ani bychom se u stolu neslyšeli, což by byla děsná škoda! Myslím, že v malém pivovaru to vře i o sobotách či nedělích! takže pokud máte návrh na klidnější prostředí (případně salónek???), sem s tím!!!
To, že jsme se sešli jako mix začátečníků a dost zkušených akvaristů bnení vůbec naškodu....

Takže závěrem :připojuju se k návrhu dalšího setkání na SOBOTU 1.5. 2010, opět plus mínus 17-18 hodina! Alternativní místo navrhnětě!
Myslím, že příště by nás mohlo být víc!!! potlesk
Díky moc všem! Radovan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 11:52 Silvan
Vždycky se rád přiučuji od zkušenějších... akvaristiku dělám od svých 8 let a pořád se mě drží :-) Zítra snad budu s přítelkyní, tak si vypůjčím foťák a nafotím už taky něco ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 11:46 Muž BAKrv [2] – Re: Silvan
a ty potřebuješ poradit od zkušenějších :-D doufám že to bude brzy rád bych to vyděl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 11:37 Silvan – Re: BAKrv
Prezentace bude;-) Ale zatím neni foťák :-( Ihned jak ji udělám tak ti napíšu na vzkazník.... bude toho víc.... 96l společenská, 180 litrů amazonka, 30l odchovnu pro čichavce, a nyní se dělá 202 litrů Tanganika hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2010 09:13 Muž BAKrv [2] – Re: Silvan
škoda že nemáš prezentaci rád bych se kouknul na kolegu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 22:50 Silvan – Re: BAKrv
No jo... taky na to koukám :-) Já myslel že jsem tu jedninej.
No setkání by šlo... kdy a kde? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 22:41 Muž BAKrv [2] – Re: Silvan
Dalsi borovany jsme sousedi a ani o tom nevime. Co takhle vlastni setkani v Borovanech :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 21:00 Muž Lada2 [11]
koukam ze jste se nenudili.Meli by jste se domluvit treba 17.4. po akvaburze mozna by dorazilo vic mimobudejckych
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 20:34 Žena danulavo [3] - Cichlidy
ahojky lidičky, jsem ráda, že se Vám sraz vydařil. Bohužel jsem se nemohla zúčastnit, ale přístě určitě zajedu :) Ten víkend by nebyl špatný nápad ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2010 20:33 Muž equium [0] – Re: ustavprochore
No jo, zase faux paux, to bych snad nebyl ani já :) Tímto se dotčeným omlouvám a zároveň děkuji :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [76] ...... 79

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 78479x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14054-setkani-akvaristu-ceske-budejovice?od=3751