Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Setkání akvaristů - České Budějovice

 

NápovědaFórum » Ostatní » Setkání akvaristů. 

Přejít na předchozí stránku 63 Přejít na další stránku   1  
Setkání akvaristů - České Budějovice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 18:52 bruno
Těbůh akvaristi X-) do jaký knajpy a kdy chodíte debatovat?Bych se zastavil na kus řeči ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 10:48 Žena ustavprochore [567] – Re: BAKrv
V pohodě, klidně to můžem nechat na ten říjen anebo 2./3. týden. :-)

Všihni: Hele a co ta Praha? Na "Botanickou" se asi nikdo nechystáte nebo ju?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 10:40 Muž BAKrv [2] – Re: ustavprochore
poslední týden v měsíci bych nechodil jelikož se moc nesejdem (to jsou svátky, vánoce a konec školního roku) Pokud by to tento měsíc byla vyjímka tak klidně. jinak jsem pro středy a to první týden v měsíci od října.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 10:20 Žena ustavprochore [567] – Re: gaume
To bysme mohli. :-) Zatím to vypadá na úterý nebo středu, ne? První v září už asi nestihnem, tak co poslední (ÚT 28. nebo ST 29.)?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 08:53 Žena gaume [26] - Živorodky
tak co si uz dat nejaky termin? :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 22:05 Muž radovanovo [9] – ahojte..
úplně jsem zapomněl, že jsem poté, co jsem dorazil domů, mě čekala návštěva kamarádky s přítelem,který je profi-rybář (již mnoho let pracuje v líhni a odchovně pstruhů potočních a amerických duhových a taky brzy ještě student VŠ oboru rybářství)...Hned mě sprdnul, že stresuju ryby, že jim svítím ještě v 11.30 v noci...a pak jsme probírali, jak lidsky sumrtit rybu, když už k oné situaci dojde...TAKŽE SI PAMATUJTE JEN CO2 V SODOVCE JE NEJRYCHLEJŠÍ A NEJŠETRNĚJŠÍ K USMRCENÍ RYBY!!!! Čili stačí jen poslouchat gaume! ano (a krmit česnekem stydim ) R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2010 21:27 Muž mirekd [0]
Tak Vás zdravím
Sraz byl supr a budu se těšit na další. Slibuji gaume,žě už nebudu mluvit o ukládání rybiček k věčnému spánku.o)))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2010 21:30 Muž RadekCX [219] – Re: mahy
v pohode ... jeste tu neco mam - nez nastanou mrazy tak to budu muset zlikvidovat tak kdyztak jeste neco poslu pokud budes potrebovat

nejsou to vystavni kousky, ale myslim, ze pro tve potreby (predpkladam do vytiracek) to bude ok
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2010 21:28 Muž mahy [0] - Cichlidy – Re: RadekCX
Radku,díky moc za ten růžkatec palec
Dneska jsem si pro něj byl u Radovana potlesk je ho teda pěkná parta a mám ho kam dát,ale já se o něj mám i s kým podělit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 22:29 Muž radovanovo [9] – akvačasopisy!!
Jupí! No, a za uspořené libry si můžu koupit něco do akvárka :-D Ok, příště něco vem s sebou! Už se vidím, jak blaženě usínám při čtení A-T... :-D R.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 22:13 R Muž Silent [5949] – Re: radovanovo
Členové neplatí :) . Z letošních časopisů mám jen Aquaristik, ale mám tu sporadicky nějaký čísla ostatních akvačasopisů. Příště sebou něco vezmu. To už dorazím ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 21:59 Muž radovanovo [9] – akvačasopisy!!
Ahoj! No, to je skvělá zpráva!!!! potlesk Chtěl jsem spíš jen mrknout, co a jak se teď objevuje za časopisy, ale starší čísla budou jistě také výtečná!!! Tak příště mě něco vem k zapůjčení!!! Kolik se platí členské poptlatky v akvaknihovně? :) R
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 21:51 R Muž Silent [5949] – Re: radovanovo
Jestli budeš chtít půjčit nějaký ty akvačasopisy tak ti můžu půjčit AT kompletní ročníky 1996-2002 a pak tu mám nějaký čísla Akvárium živě, AkvaTera fórum a AT v novém formátu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 21:45 Muž radovanovo [9] – díky všem!
Ahojte a díky všem, že jste se zúčastnili! Bylo to fajn, jako vždy! potlesk No, jeden nový člen se objevil - Mirek, ne? ano Ale je pravda, že zase chybělo X stálých akvaristů ....No, jsem buď pro pondělí nebo středu, vždy první týden v měsíci. Hospůdka ujde, nealko pivo taky :-D Tak doufám, že příště nás bude víc!!! R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 15:49 Muž Spooky1 [0]
Mě je celkem jedno úterý až čtvrtek. Pondělky máme přez zimu saunu a pátky už občas odjíždím pyč...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 14:35 Žena ustavprochore [567] – Re: BAKrv
3x hurá, aspoň hospůdku máme! smich
Jinak jsem taky pro pravidelnost, den v týdnu je mi jedno. Spíš asi ať si řeknou mimobudějovičtí, aby neremcali, že musí pít nealko, protože jim nejede bus/vlak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 14:22 Žena gaume [26] - Živorodky
krom ctvrtku je mi to jedno :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 13:29 Muž BAKrv [2]
na včerejším srazu okolo 21:45 hod jsem se schodli že by bylo lepší mít sraz pravidelně. Jinak se nám členská základna nebude rozrůstat. Tak prosím o návrhy kdy se scházet. Já osobně navrhuji první týden v měsíci (jaký den je mi takřka jedno navrhuji úterý-pátek) a to od 19 hod. a vypadá to že na hospodě jsme se taky už schodli :-) Dáša měla dobrý nápad :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2010 13:09 Muž BAKrv [2]
jdou k sobe beta a Štikovec páskovaný zlatý??? Už jsem je měl a rád bych se k nim vrátil.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 22:13 Muž Spooky1 [0]
Já teďka dojel dojem... Sice mě mrzí, že jsem vás nestihl,ale zase mě těší že autí je celkem v pohodě, odladěno, nastaveno a konečně jede trochu jak má...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 19:00 Muž BAKrv [2]
kde jste???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 17:51 Muž radovanovo [9]
za chvíli vyrážím z Hradce, tak brzy na viděnou!!! Nemáte někdo nějaký akvaristický časopis k zapůjčení nebo aspoň k nahlédnutí???? Berete někdo notebook? :-) R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 13:32 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: RadekCX
Už včera v noci byly ty kryptokoryny zadány, ale jestli něco zbyde, dám vědět.
Dnes budu probírat akva, nějaké přebytky určitě budou. Co a kolik, nevím, ale dám to později do inzerce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 12:55 Muž BAKrv [2] – Re: radovanovo
Pokud by s tebou nikdo nejel mohl by jsi mě vzít do ČB a zpět do Borovan??? Mě nejede žádný bus a musel bych jet autem (a nemohl bych si dát pivko :-( ) Samozdřejmě přizpěju na benzím (stejně bych ho projel).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 12:08 Muž mirekd [0]
tak to vypadá se nou zatím nadějně. pojedu pravděpodobně vlastním autem protože nevím jak dlouho se zdržím,ale děkuji za nabídku svezení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 10:02 Muž BAKrv [2] – Re: gaume
jsou to pekne rybicky, ale bete by se nelibily. Ta by jim ty ocasni ploutve nezkousla. Tak ti bohuzel nepomuzu. A v praci mam plno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 09:21 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: BAKrv
mno, to je dobra otazka :-) mam v akvariu jak Poecilia wingei, tak Poecilia reticulata, tohle vypada naprosto jako wingei, ale nezarucuju, ze potomci budou taky wingei :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 09:16 Muž BAKrv [2]
Hani jak se spravne jmenuji ty rybicky co nabizis?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 07:48 Muž RadekCX [219] – Re: radovanovo
hele vezmi si nejakou velkou tasku - nabalim ti ten ruzkatec pro Mahyho a tobe vezmu tedy tu Sagitarii, pokud se Spooky neprihlasi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.08.2010 07:45 Muž RadekCX [219] – Re: Sid
Kolego jestli jste ochoten je poslat tak si ji rad vezmu - kryptokoryny mam rad - podelim to pak mezi budejcaky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 20:57 Žena gaume [26] - Živorodky
prosim prosim, par edlerek, vemte si jeste nekdo :-) a ampularek :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 17:49 Muž radovanovo [9]
přebytečné kytky!!! Hele, pokud vám něco přebývá, vemte to s sebou, furt lepší než kdyby někdes hnily!!! Já je někde upíchnu, byť dočasně, než bude větší akvárko ??? coze R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 15:05 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: ustavprochore
...pokud neurazím, odmítnu to...
V pondělí jde růžkatec do světa - už včera večer byl zadán. :-)
A co kryptokoryny "Flamenco"? Mám jich tady hrst... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 11:29 Muž RadekCX [219] – Re: Spooky1
no ja ti je klidne necham - nikdo se neprihlasil - ale nechci je skladovat dlouho - minule nez si je vzal Honza tak malem shnily

ja delam v Nemanicich a jsem tam kazdej den od 8 do 16h - akorat mam pristi tyden dovolenou a prvni polovinu tydne budu na chalupe - dal bych kdyztak vedet az se vratim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 11:19 Muž Spooky1 [0]
Radku kdyby jsi rostlinky nemohl udat tak bych se kdyžtak přihlásil. Ale nevím jak to budu zítra zvládat,ale spíš nebudu... Ale jsem v ČB každej den v týdnu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 10:24 Muž RadekCX [219] – Re: BAKrv
kup si kardinalky - jsou male a muzes si jich tam dat klidne 10ks a pohybujou se v horni polovine akvaria, kterou ted mas asi prazdnou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 10:12 Muž BAKrv [2]
chtěl bych ještě jeden druh rybiček. Co mi doporučíte k neonkam, betě a panceřníčkům. Hlavně né velké hejno tak do 5 ks.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 10:10 Muž mahy [0] - Cichlidy – Re: radovanovo
Jé,to by bylo supr,kdyby jsi mi je vzal potlesk
včera jsme se za tebou byly podívat,ale byl jsi pryč :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 10:09 Žena ustavprochore [567] – Re: Sid
Je taky něco, co ti z akvárka neleze? :-D
Teď vážně - krásná kytka. :-) A jestli to měla být nabídka pro mne, tak pokud neurazím, odmítnu to. K potěru je takové krásy škoda a do akvárka se mi nevejde, navíc mi tam obyčejný zelený růžkatec nikdy nešel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2010 09:36 Muž RadekCX [219] – Re: RadekCX
dneska jsem probiral akvarko (nejak zarostlo) a vyndal jsem obri trs Sag. platyphyla

muzu postradat cca 5 vzrostlych kousku - jen jsou ted trosku nevhledne zastrizene - vyhnaly z prostredka emerzni lupeny, ktere mi zvedaly sklo na akvarku a tak jsem je asi pred 14 dny ustrihnul - myslim, ale ze velmi brzy zase obrostou

tak se hlaste at to muzu v nedeli vzit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 23:16 Muž RadekCX [219]
radovanovo napsal:Radku máš ještě ty střevličky východní???


hele strevlicky jste si brali tak dlouho az jsem si na ne dneska privezl treti akvarko - takze si je necham

kytky pro Mahyho vezmu, akorat nevim jak to odvezt - pojedu asi na kole - no nejak se s tim popasuju
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 21:37 Muž Spooky1 [0] – Re: radovanovo
Chlape já jsem asi passé. Nakonec to vypadá na 90% že jedu do toho Českého Těšína a vubec netuším jak se budu vracet... Kdyby ti nevadilo tak mi dyžtak písni na SZ telefon a zavolal, bych ti,ale vidím to dosti nereálně... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 21:37 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: equium
Děkuji! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 21:33 Muž radovanovo [9] – to : Mirek a spooky, to : Hanka a Radek
Nazdar všichni! Nakonec to vypadá, že pojedu autem z Hradce do Budějek. Mirku a Tomáši, můžu jet přes Soběslav a Veselí a případně vás vzít, nebo jen cestou zpět? Malý problém je, že mám vymontovaná zadní sedadla, takže jeden z vás by seděl na dece ano Možná ještě pojede jeden kamarád z Hradce, kterého jsem do akvaristiky zblbnul...ale uvidíme! Napiště, co a jak! Jinak můžu jakýkoliv kytky pro Mahyho vzít:-) Radku máš ještě ty střevličky východní???
Ještě otázka na tělo pro Hanku : Jak jsi onehdá nabízela návštěvu u Tebe doma...To už by teď nešlo??? (v půllitrech většinou rybičky nemají smich ) R.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 18:31 Muž equium [0] – Re: Sid
Je to nádherné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 17:07 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Sid
Bombovní fotka, bombovní kytka. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 16:45 Muž Sid [6637] - Rostliny
Fotka k příspěvku Omlouvám se - fotky nic moc. Dělal jsem je před chvílí, za světla, narychlo.
Ale kytka je to hezká. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 16:39 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: ustavprochore
Fotka k příspěvku ...Pár kousků řečanky a růžkatce bych si vzala...
Právě jsem silně zredukoval růžkatec - už mi lezl ven z akva. :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 08:56 Muž RadekCX [219]
ustavprochore napsala:
Pár kousků řečanky a růžkatce bych si vzala, přidala bych to k mému neznámému (a nezdolnému) potěru. :-D


prinesu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2010 08:55 Muž RadekCX [219]
gaume napsala: kryptokorunu mam, vezmu! jen ji nebude moc

me staci jedna rostlinka klidne mala

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [63] ...... 79

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 78479x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/14054-setkani-akvaristu-ceske-budejovice?od=3101