Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Jaké ryby ke krevetkám?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Jaké ryby ke krevetkám?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 14:36 Žena petulka [11]
Wanderer: to ja vsechno vim ale proste neumim rict ne proste neumim no.:( ale pokusim se mu tonejak vysvetlit ze tam budou jen krevetky a neonky modre nebo cervene a treba ti pancernicci a staci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 13:13 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: petulka
Vybíráš tam ryby ty a aby to fungovalo nebo se řídíš požadavky šestiletého dítěte a budeš pořizovat všechno, co se líbí jemu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 12:24 R Muž Anthrax [4786] Re: petulka
Čichavci ti krevetky vyzobou celkem spolehlivě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 12:18 Žena petulka [11]
Ja se priznam ze ty betty vubec nechci. Ve velkem sr neciti dobre ale jak to vysvetlit 6 letemu diteti?
Nejradsi bych tam mela pancernicky a jenom ty krevetky a pak treba ty neonky nebo mozna danio perlove jenze je to draha ryba.

Teda vy mate zazitky! Holka mu ohlodala ploutve no teda to jsem nezazila me se podarily rozmnozit ale pak jsem je prodala.
No budu se muset rozmyslet nekdo mi tu radil neonky modre a cichavce parek tak jeste uvidim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 11:36 Muž Iceman [96] Re: petulka
Je to tak půl hodiny co jsem se kouknul na akvarko s beťákem a on vyplaval z rostlinek a měl v hubě krevetku. Asi posledni z várky co jsem tam dával před cca 20 dny. Kvalitní krmení to je, ale už je tam dávat nebudu smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2018 10:52 Muž RE5PEKT [250] - Život je jeden z nejtěžších.Re: petulka
Já mám podobné zkušenosti jako ctibum. V akvu nemám jediného šnekasmich až teď jsem si od vaaclava přinesl jednu levatku.. ale tu už také nevidím.
Když jsem ho zkoušel dát do 80l se 3 samicemi, dopadlo to docela špatně, otrhaly ho a kdybych ho neodebral, tak by ho uštvaly. Takže doporučuji buďto samotného samce, nebo 3-5 samic, ale dohromady néé. Otíci jsou choulostivější, než běžný ancistrus, ale není to tak hrozné.. kup si jich víc a většina ti přežije ;)

Jinak jsem tu četl, že prý tetry můžou beťáka také okusovat, ale s tím nemám zkušenosti, měl jsem ho vždycky samotného. Takže by to asi chtělo sledovat, jak se to vyvrbí. Snad se k tomu ještě někdo vyjádří.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 10:47 Muž LeRi [315] Re: petulka
Ancistruse s krevetkama mít klidně můžeš ten můj je úplně ignoruje, když mu dám tabletu tak po něm lezou a chtějí mu ujídat smich ale do té nádrže co máš se vejde jen jeden ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.01.2018 10:33 R Muž ctibum [6920] Re: petulka
Já měl Beťáka a dvě holky. Když byl Beťák ještě sám, tak vyžral krevetky (Red Cherry). Pak mu jedna Betta postupně okousala ploutve, až vypadal, jako ona. Pak byl klid. A pak ho najednou během jednoho dne zavraždila. A pak mi vyžrala Okružáky.
Ale jsou tu i lidi, co jim to funguje a Betty jsou v pohodě... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 10:19 R Muž Anthrax [4786] Re: petulka
Ahoj. Jaký druh krevetek tam chceš? Není pancéřníček jako pancéřníček. Jaký druh by jsi chtěla, nebo máš možnost sehnat?. Otíci, jak píšeš jsou to cíťové. Ale pokud je dáš do pořádně zaběhlé nádrže, tak ta šance, že se ti ujmou bude vyšší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2018 10:14 Žena petulka [11]
Ahoj chteli bychom neonky cervene s krevetkama a betaka s manzelkou nebo dvema a k tomu asi pancernicky jeste nevim jake podle tohoco sezenu a chtela jsem ancitruse co si myslite, bude to fungovat? Nrbo ancitruse nahradit otocynkly? Ale oni jsou dost choulostivi myslim
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2018 14:09 Muž FrantisekP [54] Re: Wanderer
Hele asi na tom něco bude. Dokud jsem měl krevetky s rasborkama bornejskýma, taky se mě zdálo, že se množili pomaleji. Teď jsem měl cca 3/4 roku krevetárko bez rybiček a množí se to jak potkani.
No dnes jsem koupil rasborky trpasličí (ty půjdou za cca 2 měsíce do větší nádrže a krevetárko zase bude jen krevetárkem), tak uvidíme smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2018 11:45 Muž Jifi [675] Re: Wanderer
Wanderer napsal: Kolegové akvaristi, rád bych se svěřil se čerstvou zkušeností. Pořád mi nešlo do hlavy, proč ještě nemám ve svém krevetárku žádnou malou krevetku, když se všem množí jak na běžícím pásu a u mě furt nic. V krevetárku dál bydlelo hejno razborek bornejských a trpasličích a šneci. Ryby jsem po objevení další krevetky s vajíčky dal před pár dny do separace. Dnes se mi na kamenech objevilo minimálně 6 malých krevetek a určitě jich tam bude zalezlých víc. Vzhledem k tomu, že krevetek s vajíčky jsem měl od doby založení akvária opravdu hodně a malé objevily se až teď, po separaci rybek, vychází mi logicky, že to ty ryby prostě žerou. Nevím, který druh, podezřívám trpasličí (Boraras Maculatus), ale ke krevetkám se nehodí. Takže za mě i tady platí, nekombinovat živočichy, když se jeden druh druhému vejde do huby, pokud chci nějaké prcky odchovat.
Jo, před několika týdny jsem tady psal podobnou zkušenost. Viděl jsem několikrát, jak tyhle razborky sluply čerstvě vylíhlou krevetku. I modré neonky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 22:17 R Muž ctibum [6920] Re: romant
Však já jim to přeju :) A když se k tomu krevetky stíhají množit, tak jsou spokojený všichni před sklem i za sklem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 22:08 R Muž romant [27987] Re: ctibum
No, jak by taky ne, když je to živá potrava a to jdou všechny poučky stranou, vítězí příroda. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2018 22:02 R Muž ctibum [6920] Re: Magic
Vidím to také tak. Když mají krevetky dost houští, a u mě mají, tak se s tím v pohodě vypořádají, i když si občas nějaká ryba zobne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 21:33 Muž Magic [879] - RostlinyRe: mysz
Pridávam svoju skúsenosť, mám krevetky s modrými neónkami a rozmnožili sa hodne. Ale i akvárium je zarastené hodne. (prez. Modré akvárko).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 19:08 R Muž ctibum [6920] Re: mysz
Viz moje "21"... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 17:17 Muž iam [18] - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.Re: mysz
Krevetky chovám s živorodkami a chvíli jsem je měl i s rasborkami (nikdy jsem si nevšiml že by je lovily). Normálně se mi množily u H. formosa, teď co je formosek hodně se krevetky už nemnoží- asi je ryby stíhají vylovit. Přitom je akvárko dost džungle. Takže ve stejným akváriu může situace během pár měsíců vypadat dost různě... U větších živorodek se mi osvědčilo hrubý dno- to pak krevetky zvládaly množení i s goldmollama a ramirezkama.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 17:14 Žena mysz [12] Re: Iceman
Děkuju. Zatím zalesňuju tu dvacítku, ale až zalesním, tak možná zvětším objem - a pak se přiznám, že by se mi modré neonky moc líbily. Uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.01.2018 17:07 Muž Iceman [96] Re: mysz
Mám už asi rok modré neonky s krevetkami a Krevetky se množí. Neříkám, že si sem tam nějaká nezobne, ale pokud budeš mit dostatečně zarostlé akvarium tak by to mělo být v pohodě.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 17:05 Žena mysz [12] Re: Wanderer
Dočetla jsem se, že by měly být "mírumilovnější", ale beru to jako čistě teoretickou informaci či hypotézu - a zajímalo by mě, zda to někomu opravdu funguje (relativně) bez ztrát. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 16:52 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: mysz
Abys s těma neonkama neudělala obdobnou zkušenost, jak já. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.01.2018 16:50 Žena mysz [12] Re: Wanderer
Uvažuji - byť zatím velmi výhledově - o zvětšení akvária, kde mám krevetky (a ampulárii). Nemáte někdo zkušenost, zda by v takovém případě mohly jít ke krevetám neonky modré (samozřejmě za dodržení základních podmínek, např. délka akvária), aniž by požíraly třeba čerstvě vylíhlé krevety? Předem díky.
P.S. Nad razborkami jsem taky přemýšlela, jsou super, ale porůznu jsem četla, že krevety žerou - což, jak vidím, někteří potvrzují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.01.2018 16:00 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Kolegové akvaristi, rád bych se svěřil se čerstvou zkušeností. Pořád mi nešlo do hlavy, proč ještě nemám ve svém krevetárku žádnou malou krevetku, když se všem množí jak na běžícím pásu a u mě furt nic. V krevetárku dál bydlelo hejno razborek bornejských a trpasličích a šneci. Ryby jsem po objevení další krevetky s vajíčky dal před pár dny do separace. Dnes se mi na kamenech objevilo minimálně 6 malých krevetek a určitě jich tam bude zalezlých víc. Vzhledem k tomu, že krevetek s vajíčky jsem měl od doby založení akvária opravdu hodně a malé objevily se až teď, po separaci rybek, vychází mi logicky, že to ty ryby prostě žerou. Nevím, který druh, podezřívám trpasličí (Boraras Maculatus), ale ke krevetkám se nehodí. Takže za mě i tady platí, nekombinovat živočichy, když se jeden druh druhému vejde do huby, pokud chci nějaké prcky odchovat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2017 16:47 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: RE5PEK7
Sheriny jsem měl v hojném počtu v odchovných nádržích s terčovci i ve výtěrových komínech pro Ancistruse,jikry a potěr si dokázaly ryby uhlídat beze ztrát.Krevetky většinou zdravé ryby nenapadají,odchov několika krunýřovců mám zdokumentovaný v jiné nádrži s několika sty krevetek (Crystal,Caridina japonica).
Na druhou stranu,ryby do velikosti dospělé červené neonky s vnějším poraněním dokáží krevetky (Crystal)poměrně rychle lokalizovat a aktivním plaváním ve sloupci ji opakovaným zavěšováním unavit a slovit,po stržení na dno během pár minut zmizí rybka,mimo kostru, beze zbytku.V nádržích bylo trošku překrevetkováno,tak i z třinácticentimetrového Ancistruse po úhynu,zbyla do příštího dne pouze lebka.Každé prostředí je jiné,v nádržích s dostatečnou plochou a podrostem,nechávám dění volný průchod,na pudovku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2017 16:06 Muž RE5PEKT [250] - Život je jeden z nejtěžších.Re: Tojsouvěci
www.youtube.com/…

krevetky vrací úder!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.12.2017 15:48 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Jifi
Troška brutality ;-) youtu.be/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2017 12:38 Muž RE5PEKT [250] - Život je jeden z nejtěžších. – opatrně
Na druhou stranu bych zas nedával moc malé rybky. Některé větší krevetky jsou schopné je odlovit (např. Japonica).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2017 11:50 sumák Re: Tommendl
Japonské krevetky mám s parmičkami mechovými a nijak si nevadí ale ty cherry ti zdlábnou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2017 13:23 Muž Jifi [675] Re: Tojsouvěci
Zajímavá videa. To není asi zrovna běžný pohled do akvárka s krevetkami.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.12.2017 00:05 Muž Tojsouvěci [3590] - Kytky s čudlamaRe: Jifi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2017 17:14 Muž Jifi [675] Re: ctibum
ctibum napsal: Člověče to se budeš postupně ptát na všechny ryby z atlasu? :) Více či méně ti to bude žrát každá.

To je pravda. Akorát že drobné rybičky budou žrát spíš jen malé krevetky, Taková parmička je však už slušný macek a bude luxovat i velké krevetky.
Jak jsem psal, že mně i malinké druhy razborek žerou malá mláďata od krevetek, tak velkých krevetek si už vůbec nevšímají. Dospělé krevetky jsou pro ně tak velké, že je nepovažují za žrádlo. U parmičky to bude jiné :-D
Ale zase ty drobné druhy rybek nejsou často úplně vhodné pro začátečníky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.12.2017 14:03 Muž Xpe [132] - Loricariidae
Asi takhle ono ti to bude žrát skoro všechno od položení snůšky od samičky mohou klidně i nějaké druhy šneků po ryby když začnou být samostatné tak ryby ale silnější přežijí a tím pádem vyrostou, hold to je příroda. Aby jsi měl co nejmenší ztráty tak rybičky kterou si občas zobnou malé druhy s malou tlamou a mít hlavně pro ně připravené přirozené úkryty to jest, škvíry v kořenech mezi kameni, mechy s vyšší vrstvou, hustá místa osázená s rostlinami, jeskyňky a tak dále a nejdůležitější mít jich dostatek. Pak se ti budou pěkně množit a ani nepoznáš že ti nějaká mrňata chybí naopak až budou větší a troufnou se ukázat, že jim nic nehrozí, tak uvidíš, že jich máš zas o něco víc než jsi měl. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.12.2017 13:07 R Muž ctibum [6920] Re: romant
No přesně to dělám já :) Ve "26" se to množí i s Razborkama, do "200" občas něco přihodím. Tak si holt někdo občas zobne, no. Tak to v přírodě chodí :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.12.2017 12:22 R Muž ctibum [6920] Re: Tommendl
Člověče to se budeš postupně ptát na všechny ryby z atlasu? :) Více či méně ti to bude žrát každá. Pročti si tohle vlákno. Jestli chceš 100% jistotu, vyber buď ryby NEBO krevetky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2017 10:48 Karel123 – Endlerky
Zdravím. Já jsem zhruba před týdnem dal do 20l nano akvária dva páry endlerek. Jsou poměrně mladé protože,nedosahují zdaleka velikosti dospělých krevetek. Krevetky se před nimi nijak neschovávají, chovají se jako dříve. Krevetek redd chery a crystal tam mám cca.25. Takže zatím pohoda. Mrzí mě jen, že se nemohu dočkat mladých, ačkoli samičky jikry nosí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.12.2017 10:03 Muž Jifi [675] Re: Tommendl
Pokud těmi krevetkami (red cherry) chceš parmičky krmit, tak jo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.12.2017 09:40 Tommendl – Krevetky a parmicky pětipruhé
Dobrý den ahoj ,nevíte někdo jestli s krevetkami red cherry a krevetkami japonskými mohou být parmicky pětipruhé hmm ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2017 20:47 Muž Jifi [675] Re: petulinakk
Usuzuju to podle jejich chování, jak jsem psal. Podle toho, jak (ne)reagují na krevetky ve své blízkosti, že za nimi nevystartují, ...
Je pravděpodobné, že nějakou krevetku možná slupnou i pancéřníčci. U nich bych to spíše (podle svého pozorování) považoval za ojedinělé. Nemám pocit, že by byli schopní přesně zacílit na krevetku, která sebou rychle škubne a poskočí o kus dál. Malé krevetky při tom skákání mění směr a skáčou zatraceně rychle. Pancéřníčci plavou jinak než ryby jako jsou například neonky. Neonka je jako torpédo a neomylně (a bleskově) vyrazí za kořistí a taky se trefí, i když kořist skáče.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.12.2017 19:24 Žena petulinakk [2016] Re: Jifi
Tak ze zvědavosti - z čeho usuzuješ, že malí pancíci krevetky nežerou? Z toho, že jsi je nikdy krevetky žrát neviděl?

Není to tak dlouho co jsem tu psala, že podle mně jsou ke krevetkám bezpeční sekavci, ne proto, že by se jim pidi krevetka do tlamky nevešla, ale protože jsou moc blbí na to, aby si všimli že mají žrádlo u huby :-D a ejhle, našel se uživatel s jinou zkušeností
rybicky.net/forum/8759…

Já měla s krevetkami ve společenském akvárku postupně (tzn. ne vše najednou) sekavce, trpasličí drobnoústky, pancíky pygmeje, tetry ohnivé, modré neonky...
Populace krevetek vždy postupně rostla, a nikdy jsem neviděla některou z těchto rybek si zobnout pidikrevetku, ale pořád to neznamená, že to fakt nkdy neudělaly... jen prostě reprodukční schopnost krevetek byla vyšší než apetit rybek :-)

Tzn. pokud má někdo desítky krevet a na nějaké té zrtátě mu nesejde, pak směle do toho... pokud má někdo dva tři páry krevetek a počítá každé vajíčko... pak to chce prostě krevetárko bez ryb :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 17:50 Muž Jifi [675] Re: petulinakk
Mám tu zkušenost, že malí pancéřníčci opravdu krevetky nežerou. Ono to tak nějak vyplývá z toho, kde a jak se pohybují. A co jsem je pozoroval, tak pohyb nějaké krevetky je nechává v klidu. Mám pocit, že pancéřníčky ty krevetky vůbec nezajímají.
A další věc - pancéřníčci taky poněkud nemotorně plavou, takže by jim krevetka přískoky snadno uskočila.

Zato jak mrňous (krevetka) začne poskakovat, tak moje modré neonky po ní okamžitě vystřelí. Podobně moje malé razborky.
Neonky i razborky jsou výborní plavci a pokud se malá krevetka nestihne rychle schovat v houšti rostlin, tak je bez šance.

Edit: Před 3 roky jsem měl i rybicky.net/atlasryb/danio_perlove. Ta dania zkoušela sežrat i krevetku, která se jim do huby nevešla. Nakonec ji nesežrala, ale krevetka to nepřežila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 16:36 Žena petulinakk [2016] Re: Kubaa
Všechny žerou. Přestanou žrát až se jim to nevejde do huby.

Simono - chceš akvárko "na pohled krásné" - co si pod tím představuješ?
Třeba já bych si pod tím představila zelenou džungli, někdo jiný si pod tím představí něco jiného... Jak to vidíš Ty?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2017 11:55 Muž Kubaa [718] Re: Jifi
Asi taky záleží, co u nich doma žilo. Osobně s razborkami tolik zkušeností nemám, ale spousta lidí tvrdí, že nežerou (a ještě větší, že žerou, což je i moje zkušenost). Je ovšem také možné, že ti, co tvrdí, že nežerou, se jen špatně dívají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 11:51 Muž Jifi [675] Re: Kubaa
Tyto malé druhy razborek pocházejí většinou z importu. No tak jsou asi zvyklé sežrat cokoli, co se hýbe a vejde se jim do tlamky, nebo ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 11:47 Muž Jifi [675] Re: Fidorka
Mně i Boraras brigittae žerou čerstvě vylíhlé krevetky.
Na pancéřníčky je takové akvárko trochu malé, chtělo by to větší. Hlavně potřebují větší plochu dna.
Mimoto jsou tyto malé druhy razborek hůře sehnatelné a protože se jedná často o importy, tak bývají náročnější.
Proto bych je začátečníkům moc nedoporučoval. Snad jedině v případě, že by si je mohl koupit rovnou ve zverimexu, kde by je viděl, že vypadají opravdu dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.12.2017 11:17 Muž Kubaa [718] Re: Fidorka
Razborky krevetky (mimina) žerou. Alespoň tedy někteří jedinci (ono i u ryb jsou značné individuální rozdíli v chutích a touze lovit).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 11:09 Žena Fidorka [312] Re: Simona
Do toho krevetkárka bych se určitě nebála dát navíc i hejno nějakých minirazborek (bornejské, skvrnoocasé apod.) a některého (taky hejno) z těch nejmenších pancéřníčků - trpasličí (hastatus) nebo třískvrnný (habrosus). Ty pygmejové jsou trochu aktivnější, ty už si rádi i zaplavou.

Já měla dlouho s krevetkama ty trpaslíky a razborky skvrnoocasé, a s krevetkama byly v pohodě, nevejdou se jim do tlamy ani mimina, a krevetky se jich taky nijak nebály. Teď aktuálně tam mám s krevetkama bornejky a taky v pohodě, pancíky trpasličí sháním. Velikost akvárka prakticky stejná jako to tvoje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 10:38 Muž Jifi [675] Re: Simona
Tak tam nechej jen ty krevetky. Pořiď si nějaké nenáročné (třeba Red Sherry) a budeš mít radost z toho, jak se ti budou množit a z těch malých prcků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.12.2017 09:12 Simona
Mym cilem je to aby se bud ryby nebo krevetky citili dobre v akvarku a aby to akvarko bylo uz na pohled krasne :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.12.2017 08:50 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.
Souhlasím, kdybych dneska zařizoval krevetkárium, tak bych tam rybičky vůbec nedával.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 40

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 39964x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/5233-jake-ryby-ke-krevetkam?od=151