Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 251 - 500 l (velké akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 251 - 500 l (velké akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2016 09:31 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: laKatos
Osobně bych volil šterbáče. Co se počtu týče, mam nutkání se přiklonit k drvi, nicméně ryby budeš dávat postupně v rozestupech 1-2 týdnů že jo? Takže kdykoliv můžeš s přidáváním přestat, nebo naopak ještě nějaké dokoupit, takže uvidíš jak to půjde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 08:36 laKatos Re: drvi
Ano chci to do té petistovky. S externím filtrem 140litru (přes 70 litrů filtrační hmoty) bude odhadem objem vody cca 550l.
Tetry amapanske jsou male cudly a nejsou spindiry.
Pancernicci taky nejsou extrémně spindiry.

Myslím že když budu pravidelně měnit vodu tak by to mohlo klapat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.06.2016 08:13 Žena drvi [2894] Re: laKatos
Teda mně to přijde jako strašně moc ryb do tý necelý pětistovky, to je tam chceš všechny najednou? 150 teter, 50 pancéřníčků a diskusy atd., podle mě to je teda moc hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 07:34 laKatos Re: Xlienka
To je právě ono. Líbí se me jak sterby tak venezuela black. Proto bych vzal od každého druhu po 25 kusech což je pěkně hejno které jistě vynikne ale chci vedet nazor i zdejsich akvaristu. Dilema - do večera se musím rozhodnout
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 05:42 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: laKatos
Pancíky bych nemíchala, lépe vynikne jedno hejno s větším počtem. Výběr je samozřejmě na tebe, aby se ti líbily. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.06.2016 22:52 laKatos
Prosím potřebují pomocí s vyberem osádky do mého akvaria.
Chci
6ks tercovcu
150ks teter amapanskych
3ks ancistrusu
50 ks pancernicku.

Rozhodují se mezi corydoras venezuela black a corydoras sterbai. Nevím zda mám jít jen do jednoho druhu v počtu cca 50kusů nebo je namichat.
A v případě ze namichat tak v jakém pomeru/poctu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.05.2016 22:46 Muž martinCA [33] Re: fogy51
moja skusenost s akarami potocnymi je taka, ze zautocia skorej na vacsie ryby ktore sa pohybuju v ich "priestore" . Nie su viazane na ukryty narozdiel od kancikov, nevsimaju si male ryby [zatial ani tie co by sa im zmestili do ust], skorej si brania "svoje vody" a ak sa daco priblizi do ich cesty, tak na to mierne zautocia. Vedia ale kvalitne pokusat a ku skalarom, ktore budu pre ne skvely ciel, by som ich asi nedaval. Ale pokial mas k dispozicii zachranny plan, tak preco nie. Zo dna na den ti skalare nepozabijaju urcite.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.05.2016 20:40 Muž grunda [1781] - Cichlidy
ani to nezkoušej, potočáci ti skaláry umoří
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2016 20:37 Muž fogy51 [2] - AmerikaRe: NHKG
Tak neonky by som nechal v malom akva lebo to si nechávam tiež. So skalármi by som to skúsil a ak budem vidieť že to nebude OK tak ich premiestnim naspäť. Filter budem mať vonkajší a jemný, čierny piesok.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2016 20:28 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: fogy51
kančík červenohrdlý, akara modrá, akara potočná - sice to nejsou extra agresivní ryby, ale na neonky a skaláry už jsou moc.
Hlavně u neonek je problém, že ti je sežerou. Takže mě napadají jen zeměžrouti (rod Geophagus a Satanoperca), ale jejich chov má svá specifika - nutnost jemného dna, nutnost kvalitní mechanické filtrace, dost bagrují a chovají se v hejnu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2016 20:13 Muž fogy51 [2] - Amerika
Čaute. Budem mať 450l akvárium (150x50x60). Teraz mám menšie akvárium, kde mám zatiaľ skaláre, pár kančíka priečnopruhého, neonky, pancierničky a prísavníka veľkoplutvého. Keď budem mať to väčšie akvárium chcel by som k nim pridať väčšie americké cichlidy do 20cm. V pláne mám kančík červenohrdlý, akara modrá, akara potočná. Môže byť? Prípadne aké ryby by ste poradili?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 23:54 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: zlatovlaska
Geophágy jeden druh 6 a více kusů! Případně 2 druhy po 6 ks, ale potom by moc nezbylo místo na další ryby. Fakt to nejsou ryby, které je vhodné chovat po párech.
Neonky se v hejnu držet nebudou. Hemigramus rhodostomus se drží více po spolu, ale kompaktní hejno od nich nečekej. Jinak OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 23:50 Muž zlatovlaska [2]
co je potom lepsie, geophagy v pare (3 pary roznych geophagov) alebo skupina (6 kusov rovnakych) ? k tomu nejake pariky apistogram a ramirezeiek, na dno Lka a 30 neoniek (budu sa neonky drzat v hufe? alebo radsej hemigramus rhodostomus?) ... dik zatial potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 22:59 Papu – Co knim?
Ahoj mám dotaz.
Mám 300l (120x50x50) akva v něm mám 2x Kančík nikaragujský , 2x Kančík zelenooký, 2x Akra modrá(neonová) chtěl jsem se zeptat co bych k nim mohl jestě přidat? Představa by byli skaláry (počet nevím) a pak bych chtěl nějaké menší aby tvořili hejno. co jsem se tak dočetl tak všechny co mám v akva jsou snášenliví s ostatními ale i tak se bojím že třeba ty Kančíci nik. by mohly žrát neonky, pav. očka, atd. jestli se mýlím tak jedině dobře :-) proto bych chtěl nějakou radu předem díky...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 19:48 Muž blegon [152] - Jihoamerické cichlidy hlavně Perleťovky.
Cichlidky jsou s geophagy ok.
Měl jsem s nimi Apistogramy a Microgeophagus altispinosa.
M.altispinosa byli v 900L nádrži kde jsou i přes 35cm velcí Hoplarchusy a altispinosi je ignorovali.

Na pancéřníčky bych se vykašlal jednou se mi stalo že mi samice G.megasema nabrala do tlamy pancéřníčka a udusila se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 18:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: zlatovlaska
Já cichlidky nikdy neměl, tak nevím jak se budou chovat. A ani jsem je neviděl v žádné pořádné nádrži v kombinaci z Geophágy.

Pancéřníčci být můžou, ale nemusí. Pokud se ti líbí, vyber si jiný druh než C. panda. Ale o dno se postarají Geophágové, budou ho přesívat a sbírat z něj zbytky.

Co se týče dalších cichlid vhodných k Geophágům, tak mě napadají: Guianacary, Biodotomy, druhý druh Geophagus, Satanoperky, Hřebenáči (ti by ti ale sežrali tetry), Skaláry (na ty je 45cm výšky málo), Tahuantinsuyoa macantzatza, Akara Heckelova, Hypselecara coryphaenoides... Víceméně libovolná méně agresivní cichlida, které nevadí velké bagrující ryby.

Sumci můžou být skoro libovolní menší. Ale ideálně nějací méně aktivní. Já mám Brachyrhamdia meesi a měl jsem Dianema longibarbis. Obojí jde kombinovat s Geophágy, ale oba druhy jsou víc aktivní než by se mi (a Geophágům) líbilo.

Zkoušel jsem úzkotlamku (Anostomus), ale ta byla moc agresivní. V hejnu by to možná šlo, ale nemám ověřeno.

O jakém druhu Geophágů uvažuješ? Hlavně nezapomeň dát jemné dno (ideálně písek).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 18:30 Muž zlatovlaska [2] Re: NHKG
tak to na dne nemusi nic byt (myslim ryby, kedze pandaci nie)? a vyska je 45, nie 70, takze je praveze to dno dost velke (150x70), Lka by som tiez velmi rad, len sa musi rozhodnut ktore, a bude tam splet korenov, nemozu sa v nej ramirezky resp. apistrogramy skryt? dakujem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 16:19 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: zlatovlaska
Geophagové - minimálně 6 kousků. V páru to u nich moc nefunguje.
Hejno teter - ok
Pár cichlidek - nevím jestli jim nebudou vadit velcí geophágové
Corydoras - ty bych nedával, u dna budou geophágové a pandy chtějí moc malou teplotu
Dal bych určitě krunýřovce, ideálně nějaké eLko.
Vzhledem k velké výšce pouvažuj nad nějakým druhem ryb, co se bude držet blízkou u hladiny. Ale bacha, většina takových ryb ráda skáče a je potřeba mít nádrž pořádně zakrytou. U hladiny se drží třeba sekernatky, štíhlotělky stříkavé, kančíci rodu Mesonauta, ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2016 15:33 Muž zlatovlaska [2] – nove 470
zdravim, potreboval by som poradit, akva 150x70x45v, juzna amerika, geophagus (2-3-4-5-6?), nejaka apistograma (min. par,1+3?), ramirezka (min. par), hejno bud Hemigrammus rhodostomus alebo Paracheirodon axelrodi (20-40?), corydoras panda (15-30) ... dajte prosim vas nejake navrhy, objem cisty cca 400, dakujem pekne :) a este nejake rastliny mozte poradit, dno piesok stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.03.2016 13:55 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: FikinD
ano je
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.03.2016 09:37 Muž FikinD [13] Re: grunda
Je jich tam uz moc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 20:31 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: FikinD
raději ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2016 17:08 Muž FikinD [13]
rybicky.net/nadrze/23283
Můžu přidat ještě nějaké rybky? Pokud ano tak jaké? Děkuji

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.03.2016 15:20 Muž Yirka [9118] Re: Twistr
Moc pěkné rozměry, slušný objem. S terčovci bych počkal. Na začátek to není moc vhodná ryba, měla by přijít do stabilního, zaběhlého akvária a chce také nějaké zkušenosti a v určitých oblastech specifický přístup.
Osobně bych se odrážel od hejna skalárek a jim přizpůsobil zbytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2016 12:15 Twistr
Zdravím. Zakládám si akvárium má 144x50x74cm
Je oboustranné a plánují mít velké kořeny uprostřed ,nějaké vysoké rostlinky dno do hnědá ale nevím jak na kombinovat rybičky. Chtěl bych víc druhů asi terčovce....dík za radu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2016 14:06 Muž LiborSprysl [9015] Re: vlk9
vlk9 napsal: Ja mam cervenouste s hokejkama a je to i barevne zajimave i prostorove vyvazene. Cervenousty spis ve spodni casti, hokejky nad nima
Jak jsem zmínil dlouhé s dlouhými.... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2016 13:52 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: LiborSprysl, vlk9
OK, díky za tipy, popřemýšlím tedy ještě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.03.2016 13:51 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Zoidik
Ja mam cervenouste s hokejkama a je to i barevne zajimave i prostorove vyvazene. Cervenousty spis ve spodni casti, hokejky nad nima
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.03.2016 13:48 Muž LiborSprysl [9015] Re: Zoidik
S calistusama jsou naprosto ideální jen vysoké tetry ne dlouhé... černé, ornatusy, fantomy, kolumbie, kosočtverce... a naopak s rodostomama ty měďě, anisitzi, klidně královské atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2016 13:42 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: LiborSprysl
Rád si nechám poradit, takže čevenoústé a třeba měděné? Jen aby jim zase nedávaly na frak skaláry, zkus teda doporučit, nějakou Tebou ověřenou kombinaci.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2016 13:35 Muž LiborSprysl [9015] Re: Zoidik
Teda hochu to je ta nejblbější kombinace teter jakou jsem kdy viděl... robustní a drzé krvavé k dámenkám.... to bych uvážil... no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2016 09:06 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Filip10
Osobně bych v tom problém neviděl, možná jenom bych trochu snížil počet skalárů. Co se krunýřovců týče, tak bych se osobně přikláněl buď k partě otocinclusů nebo nějaké Rineloricarii.

Sám teď zabíhám nové akvárko, rozměrově tobě velmi podobné (120×60×60) a plánuji 2-3 páry skalárů, jedno nebo dvě hejna teter asi tak po 30 kouskách (byly by to krvavé a červenoústé), k tomu pancéřníčky sterbovy a z krunýřovců otíky nebo Rineloricarie nebo zůstanu o klasiky ancistruse sp.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2016 10:56 Muž Filip10 [1]
Pěkné dopoledne,všem.Plánuji si založit akva (12Ox50x60 š,h,v) a do ní následující osádku. Skalára amazonská 8x, pak je varianta A Tetra královská, počet přibližně 30 nebo varianta B Tetra červený fantom stejný počet a k nim 6xtetra cisarska. Na dno Dianema 8x a pak nějaký krunýřovec, ale nevim který.Mohou být tyto ryby spolu.Dík za názory.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2016 22:26 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: Kublik
Tie čichavce daj len jedného samca, prípadne ho vymeň za samicu, aspoň podľa mňa sa vyhneš pár šarvátkam, inak celkom by to šlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2016 21:25 Muž Kublik [8]
Ahojte, zarizuji 450l akva 150x50x60(dxhxv) a vic se mi libi kdys je v akva vic druhu rybek. Chtel bych tam:
Rajovec dlouhoploutvy 1 samec a 2 samice
Pestrec cerveny 1 samec 1 samice
Gavunek boesemanuv 3 samci a 7 samic
Cichavec modry 2 samci a 4 samice
Ancistrus sp. Gold 1 samec a 1 samice
Pozustatek stary nadrze:
Parmicka cernopruha 5ks
Neonky asi 8ks
Akvarium bude zarostle rostlinama, velky koren a nejaky ukryty na dne.
Myslite si ze to bude v pohode? Jde mi o to jestli se nebudou navzajem napadat.
Diki za rady ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2016 08:09 laki3 – Malawi 450l obyvatelé
Tak jsem se po pročítání fora rozhodl pro část osazenstva do akva:

20x tlamovec černoploutvý
20x tlamovec saulosův

ale ještě bych k nim rád nějaký páreček ryb a něco na dno
s tím už si ale rady nevím, děkuju za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 20:12 R Muž romant [27981] Re: Vydra
Na dno třeba partu rybicky.net/atlasryb/pancernicek_sterbuv a do vodního sloupce třeba opět něco méně tradičního a to rybicky.net/atlasryb/tetra_paraguayska
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 19:57 Muž Mislow [304] Re: Vydra
No vidis, mas o cem premyslet, muzes se vydat ruznymi smery, treba tim Romanovym, coz je nadherna ryba, pak samo zadny rostliny nepotrebujes a ani bych se o ne moc nesnazil. :-D ... i kdyz i tam by se dalo neco vymyslet pri trose stavebniho umu oklestovani kameny, v tom mam uz zkusenost. :) Ramky jsou citlivky, bacha na dalsi obyvatele, nemyslim ze je to dobra volba, gavunci lepe do akvaria kde ti pujdou rostlinky, na jedne strane maj radi prostor, ale na druhe i vyssi rostlinky, ale to klidne se da zvladnout, vidis, volby jsou, hlavne bude dobry se asi rozmyslet, jestli tam chce rostliny anebo ne. Pokud ano, tak bych prvne zvolil kvitka, zasazel, pockal jak pujdou a pak sel dal. Trpelivost je zaklad. Ja mam napr. akvarko uz 3/4 roku, jeste nejsem spokojenej s rostlinstvem, tak jsem tam jeste nic krome sneku nedal. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 19:50 Muž Vydra [9] Re: romant
Také jsem o nich přemýšlel , ale co dát k nim aby se mi tam ty holky nepoprali :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 19:37 R Muž romant [27981] Re: Vydra
Už jsem hodně dlouho u nikoho neviděl, tedy na živo, tyhle krasavce. rybicky.net/atlasryb/kancik_cervenohrdly
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 19:16 Muž Vydra [9] Re: Mislow
Díky za upozornění vůbec jsem si nevšiml že tam skočil tento nesmysl.
Jinak k těm rybkám :
Mám již připravený 3 ks krunýřovec zlatý nuget , a dál nevím přemýšlel jsem o Ramirezce Gavůrkách , atlas jsem několikrát přejel křížem krážem ale stále nevím . Chci něco jiného než co mám v "třistašedesátce" a "čtyřistatřicítce"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 15:05 Muž Mislow [304] Re: NHKG
Jj, pri vysokych akvech se v tom hur stoura, ale ma tam sedacku. :-P :-D Tak zalezi jaky ryby si vybere, ja bych skalary do holyho akva nedal, teda myslim akva jen s koreny. Netvrdim, ze nebudou spokojeny, ale kdyz vidim ty nase potvory, jak se jim mezi echinacema libi, tak mam takovej nazor, ale je to jen nazor, koneckoncu ... pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 14:53 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Mislow
Jde o to, že do zadní části nedosáhne. Nedovedu si představit jak by přesazoval rostliny. Bez nich je údržba mnohem snazší. Stačí odkalovat a měnit vodu. A mi se nádrže bez rostlin líbí. Mám jednu takovou a stavím druhou. Údržba mi zabere třetinu času a nemusím řešit, proč mi místo rostlin rostou řasy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 14:31 Muž Mislow [304] Re: NHKG
Ahoj. Tak pokud skalary, tak bych rostliny dal, jen ne jakykoliv, i s tou hloubkou se da pracovat, jsou rostliny, ktery to daj, ja mam treba osvetlovaci jednotku asi 30 cm nad akvem a svetlo zadna palba a nekterym rostlinkam se tam i tak dari. Ovsem na kobercovky to samo neni .... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 14:27 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Vydra
Oprav si rozměry u prezentace, podle nich má 600 litrů. Ale jestli má přes 90cm hloubky, nedával bych rostliny. Jen písek a kořeny. Ryby například skaláry, sekernatky, pancéřníčci a krunýřovci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 14:23 Muž Mislow [304] – Re: Vydra
Ahoj, potlesk moc pekny, at si neproslapes polstare na sedacce az tam budes poskakovat pri udzbe. :-D Ale jinak fakt parada a hodne stesti. Do 450 l mas hafo moznosti, co treba si projit atlas od A - Z, zjistit co se ti libi, zhodnotit svy zkusenosti a pak se treba zeptat. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 14:11 Muž Vydra [9] – rybí osádka
Fotka k příspěvku Ahoj potřebuji trochu nakopnout udělal jsem 3 akvária do rohu : vpravo bude Malawi ,vlevo Neonkárium a uprostřed stále nevím co tam dát . Budu rád za jakoukoliv inspiraci . Objem akva je 450L
;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 23:21 radim Re: JirkaSkalnik
2x Vrubozubec paví
1x Krunýřovec síťovaný
1x Krunýřovec guyanský
1x Krunýřovec pardálí
6x Perleťovka sp.Rio negro
6x Geophagus xy (ne velké)
a bude to ok

předpokládám, že přes ocellatus nejede vlak co hmm
určitě začít s mladýma rybama...

dál už hodně záleží na filtraci, jak se k tomu postavíš s údržbou a hlavně trpělivost ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.01.2016 21:09 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Hornet
V Praze máš Zoo Braník, zajdi se podívat tam. Jinak na internetu, ale tam hrozí, že ti pošlou ryby ve špatném stavu, nebo u některých druhů, že ti pošlou podobně vypadající ryby jiného druhu, než jsi si objednal.
Obtížnost chovu je dána spoustou faktorů. Některé ryby potřebují konkrétní parametry vody, jiné jsou citlivé na znečištění vody, další můžou být problematické ohledně krmení a podobně. Ber to jenom orientačně a radši se dívej na více různých stránek (pokud umíš anglicky, dobré je Seiouslyfish). Každopádně pokud jsi začátečník, dívej se po těch se snadným chovem. Ty náročnější by u tebe nemusely přežít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.01.2016 21:00 Muž Hornet [0] Re: RAP
Ta Akara hnědá by vlastně klidně mohla cichlidu mnohotrnnou nahradit,ty ostatní varianty mě odrazovaly díky popisu "poměrně obtížný chov" - přesně nevím, v čem je ta obtížnost chovu míněna.
Dnes jsem si udělal výlet do Prahy na Akva Burzu na Pankrác, abych zjistil sortiment + ceny a většinu z toho co jsem si vybral, jsem tam nenašel :-)

Že by mi nezbývalo, než kupovat přes internet? Jak nakupujete?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 39

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 43678x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11628-ryby-do-akvaria-251-500-l-velke-akvarium?od=451