Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Neocaridina davidi var. Red Cherry - chov

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 14 Přejít na další stránku   1  
Neocaridina davidi var. Red Cherry - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2011 18:52 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Oggy
nesmí se chovat jen stejné druhy, pokud bude s touhle rybicky.net/atlasostatnich/krevetka_kantonska_var_blue_tiger tak klidně.
S touhle rybicky.net/atlasostatnich/neocaridina_zhangjiajiensis_var_blue nevím jistě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.03.2011 18:49 Muž Oggy [17] – křížení
Čau
Chovám v akvárku 6ks sherry krevetek všechno ok, chci si pořídit k nim modrý krevetky ale v jedný tabulce jsem našel že se nesmí chovat spolu proč? co by se stalo?
díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 10:00 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Renek
problém by mohli být ty mečovky, pro malé, jinak OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2011 09:15 Renek
Snesou se Red Cherry v 200L akváriu s 30ks Neonkama obecnýma, 5ks Mečovek vídeňských a 2 malými ancistrusy? hmm Koupil jsem 20ks Red Cherry (velikost 1cm) a po měsíci jsem jich našel asi 5ks, možná jsou schované, nevím, ale zato těch 5ks jsou oproti tomu jak jsem je koupil extrémně veliké - mají 2.5-3cm za 1 měsíc, nějak moc rostou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 21:37 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Tereza
Fotka k příspěvku ty co nemají přechodné období se označují non-annual....

mám vícero halančíků.... N. hassoni, N. ruutvildekampi, N. guentheri, N. rachovi toto jsou annualové - s přechodným obdobím...

a pak mám www.northtrop.co.uk/… tato mutace je Red a já mám ten co je na fotce...

Presentaci Halančíků nemám, zatím ani nebude.... většinou je chovám v menších nádržích...

www.fishbase.se/…=
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 19:41 Tereza – Re: Semtex
No vida. A muzu se zeptat, jaky druh halancika mate? nasla sem jich desitky, pro protrideni podle mnozeni/velikosti/dostupnosti mi zbyl halancik pestry /je ale az prilis veliky/, halancik trpytny, halancik Aphyosemion hera, halancik skvostny a halancik gabunsky. Divala jsem se na vase akvaria, bohuzel je tam nemate uvedene. Navic lidi co by chovlai tuhle kombinaci na internetu asi moc neni, posledni hodinu tu zurive googluju a bez uspechu.
Dekuji za odpoved
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 18:41 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Tereza
Nevidím nic složitého na tom, když se ryba vytře do rašeliny a pak se po několika týdnech nechá vylíhnout.

Jsou i Halančíci, co přechodné suché období nepotřebují, a sem tam se v dobře prosperující nádrži dá samovolně i něco odchovat.

Já mám pár halančíků s krevetkama a není problém. Dokonce některé dospělé krevetky Red Chery jsou i větší, nebo stejně velcí jak dospělí halančíci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 14:33 Tereza – Re: Semtex
Snadno se mnozi? cetla sem, ze je k tomu potreba raselina a nechavat ji odstat v zavrene krabicce a pak to zalevat vodou...Takze myslis, ze par az tri halanici mi krevetky nesezerou a je to dobra volba? Diky tedy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2011 09:43 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Tereza
Většina Halančíků není náročná, kevšemu jsou pestře zbarvené a snadno se množí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 16:58 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: ČichavecTom
Tak to pak jo, to je pristup v poradku. At se dari palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 14:20 S Muž invalida [3881] – Re: Semtex
Ale samozřejmě já bych je taky nedal k čichavcům...ale proto to bylo jen krátký..jakoby k zamyšlení. Na druhou stranu mám v 900 litrech pro krunýřovce občas rybu ubytovanou..nechtěl někdo a u mě čekající na novej domov. Bylo tam asi 7 čichavců a pohoda. A krevetky tam mám..spíš omylem asi s kytkama a je jich fůra..lov nezaznamenán. Podle mě záleží na šancích a rozumu....každého z nás. Přírodu nenapodobíš ani kdyby ses.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 14:12 Tereza – red cherry a nehejnova rybka
Zdravim, mam problem. mam 25tku, zatim se zabehava, ale prijde do ni 6 krevetek neocardinia red cherry. Chci k nim nejakou rybicku, ale nehchci hejnovku, protoze minimalni hejna jsou 15 ryb a to jen a 25tku prerybneno. Chci rybu, ktera se da chovat v paru, ne zivorodku, nic vetsiho jak 5 cm - kvuli drobnosti krevet, neco co obyva horni cast nadrze. A kvuli zajisteni nepozirani rkevet, byla by nejlepsi ryba, ktera neni masozrava. Vi nekdo o takovemto zazraku? Ja jsem podle vyse zminenych castecnych kriterii nasla pouze halanciky (moc narocne), urcite druhy bojovnic a specificky Cichlidku thomasovu. Ma nekdo zksuenosti, popripade jinou radu? Moc dekuji
PS - dat prvni krevety a po tydnu ryby, nebo naopak ? Popr navzajem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 14:10 Muž Lukinulus [10] – Re: Kajka99
právě že to je moje první zkušenost s krevetkama a upřímě, red cherry se mi i hodně líbí, čili volba jasná :-) Dík za doporučení, určitě se na Chem podívám.
No že se budou množit celkem pochybuju. Mě se množí akorát tak řasy... (to je legrace, doufám že se množit budou, protože do mé nové 400 co chystám se jich vleze hodně)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 14:00 Žena Kajka99 [229] – Re: Lukinulus
No tak to by hlavně bylo lepší kdyby sis pořídil druh který se ti bude množit to si japonicy nekupuj :-D cherryny schvaluju, jsou nenáročné...za sebe ti můžu doporučit krevety od uživatele Chem, bydlí v Brně, na jeho profilu je odkaz na jeho web kdybys měl zájem. Jednak je má levné, dvojak jsou jeho krevety super, čilé a množí se jak ďasové. Mám zelené palmaty ale nepochybuji že stejně fit budou i cherry :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 13:56 Muž Lukinulus [10] – Re: Kajka99
Do Brna se mi v pátek jezdit nechce. Já chci raději red cherry, mám první krevetky, tak musím začít těma nejjednoduššíma. Do společenskýho akvárka (v prezentaci) je dávat nemůžu (byly by potřeba) protože Apistogrammy cacatuoides by je na pokoji asi nenechaly. Mám pro ně nachystáno samotnou 30L
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 13:41 Žena Kajka99 [229] – Re: ČichavecTom
krevetka molucká bordel ze dna nečistí vůbec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 13:39 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: petr85
Neboj, tahle byla nějaká slabší, pravděpodobně po transferu. Viděl jsem i další, který bezproblémů zdrhly a schovaly se. Mají spoustu schovek, takže počítám že budou zalezlý.
Ale souhlasím s tebou, nebylo to od mě hezký a další red cherriny už přidávat nebudu. Pokud by se tento incident opakoval tak je přelovim vedle kde jsou jen pancéřníci, ancíci a bílý molly...


Nechci je na pozorování, ale na úklid bordelu zejména v hustějším porostu kde se nedostanu s odsávačkou.

Zkusím i ty japoniky, nějaký větší odrostlejší. Anebo nějaký větší filtrující, ty by mohli čichavci nechat na pokoji, ale zase je otázka jak moc šistí bordel ze dna...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.02.2011 12:37 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: ČichavecTom
Příroda je možná někdy krutá, ale v tomto případě je krutý majitel akvária, když v jedné nádrži vědomě kombinuje krevetky s rybami o kterých ví, že jim ublíží. A ještě z toho má legraci rozzureny Navrhuji hodit akvaristu v ZOO do výběhu k tygrům a následně se bavit nad tím, že tygr akvaristu trochu požvejkal a zase vyplivl - z morálního hlediska to označíme jako krutou přírodu a bude palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 12:15 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: invalida
krevetky si lidi většinou pořizují, aby si užili jejich chov, pozorování... ne aby když je náhodou uvidí, měli z toho druhé vánoce :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 12:06 S Muž invalida [3881]
Záleží na množství schovávaček..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 12:06 Muž bali [364] - Raci, krabi, krevetky – Re: Kajka99
sme byli nedavno v nuslich a tam meli XL japoniky a pekny 4 cm mely
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 12:02 Žena Kajka99 [229] – Re: ČichavecTom
právě jsem se vrátila z akvaristiky s japonicama a i ty dorostlé zase o tolik větší nejsou ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 10:19 Žena gaume [26] - Živorodky – Re: ČichavecTom
Teda davat red cherry jako krmeni cichavcum...cichavci je sezerou, kdyz ne, tak to budou zkouset. v pohode jsou opravdu jen s velkymi krevetami. nemluvila bych moc o tom, ze priroda je kruta, kdyz jim je takhle naservirujes. zbytek se pri velkym stesti schova a uz je neuvidis nebo umrou ze stresu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.02.2011 09:57 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: ČichavecTom
Tak si jich všímají :o) Včera jsem viděl jak čichavec zmrzačil jednu krevetku, asi třikrát ji polknul a vyplivnul. Mají jich tam cca 30 tak snad jim budou chutnat. Doufám že se některý schovaj a přežijou, nicméně si myslím že mladý neuniknou. Příroda je krutá, nedá se nic dělat...

Možná zkusím nějaké větší, asi Japonicy, dle internetových zdrojů by mněly být s čichavci ok, ale.... (někde někdo psal že red cherry měl taky s čichavci v pohodě :-D).

Přinejhorším budou mít čichavci zase o něco pestřejší jídelníček :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 14:42 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: Semtex
5 mladejch krevetek na 250 litrů. Zkus se nad tím zamyslet.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2011 12:27 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: ČichavecTom
k čemu jsou ti krevetky, když je nemůžeš normálně pozorovat, musiš je hledat aby si viděl alespoň klepítko????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 23:44 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: GP
Ničeho se nebojím, mají dost bezpečí v porostu kde se mohou v klidu množit a čichavci tam na ně nemůžou. Pokud budou žrát mladý tak se mi alespoň příliš nepřemnoží.

Dneska jsem čuměl když jsem dal tabletu pancéřníkům (kterou obvykle nepohrdnou ani čichavci poté co vyžerou hladinu) a najednou se vyřítila jedna krevetka naprosto suveréně si stoupla kousek od nich a začala se živit zvýřenými zbytky. Nikdo si jí nevšímal :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 19:24 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: ČichavecTom
A je tu další! Takže tři z pěti potvrzeny :o)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 19:07 Muž ČichavecTom [92] - Rostliny – Re: ČichavecTom
Tak mohu potvrdit. Právě jsem viděl po třech dnech dvě přeživší krevety schované ve skulince na pozadí. Včera jsem našel jen jednu, takže věřím že zbývající tři jsou někde zalezlé. Neschovávají se ale celou dobu, včera jsem tu jednu viděl jak si to štrádovala podél předního skla a semtam se zastavila na pastvu. Čichavce měla pár centimetrů u sebe a nevšímá si jí. Pokud se jí dotkne tak kreveta se teleportuje kousek vedle a dál pokračuje ve stravování jako by se nic nestalo :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.01.2011 06:52 Okurka – Re: Semtex
Já mám přesně to malý cvakátko :-D Canon PowerShot A590 IS. Brácha říkal, že i tento foťák umí fotit hodně dobře, když si to umí člověk sám ručně nastavit a nefotí na automatický nastavení. Hodně dobře = v rámci normálních pozemšťanů, ne fotografů ;-) Fotku, co jsem přidávala o pár příspěvků níže, jsem fotila na Macro v režimu Akvarium, tam se blesk sám vypne. Asi jdu hledat návod k foťáčku a experimentovat ano Krevetkám zdar! :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   02.01.2011 12:43 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Pokud máme ne focení jen malý kompaktní cvakátko, tak je důležité fotit na Macro, čas co nejmenší (1/16 a víc) a hlavně hodně hodně světla, na foceném objektu. A nefotit s bleskem, hlavně ne krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 11:04 Okurka – Re: DrBolíto
jééé, tak to jsem ráda. já měla strach, aby nebyly třeba špatný :-) díky za rady love až budou nějaké změny, určitě se ozvu... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 10:54 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Barvu mají takovouhle jemně žíhanou někdy skoro žádnou, jsou v těle hubenější. A ty vajíčka neřeš, tmavší budou proto, že jsou před vykulením je v nich malá krevetka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 10:22 Okurka – Re: Semtex
Díky za radu, ale obávám se, že se svým fotografickým antitalentem tohle nesvedu :-( snad se k tomu časem dostanu, ale teď mám co dělat abych všechny ty akva doma obhospodařila dohromady se dvěma malýma dětma... :)
Nevíte někdo jak je to s tou barvou vajíček u samic? Dvě mají žluté a jedna takové tmavé. Hledám, hledám všude možně po netu, ale o tomto jsem nikde zmínku nenašla... :-( :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 10:18 Okurka – Re: DrBolíto
Samice jsem poznala - jednu podle vajíček a druhou podle žlutého sedla za hlavou, ale jak jsi přišel na ty samce? Myslela jsem, že barvu mají jinou kvůli stáří...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 22:19 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Fotka k příspěvku Tuto metodu již dlouho používám, ale není to jednoduché, musí se použít vysoká clona cca f20 a v hledáčku již není skoro co vidět na ohnisku 18mm. Ale pokud se fotí statické věci není problém si to v klidu připravit a intenzivně nasvítit. Fotka hlístice na ulitě šneka Kružníka čínského cca 3mm velkého a schválně si všimněte hloubky ostrosti. Je to podsvíceno ze spodku.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 17:36 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Okurka
jak fotit skvělé fotky? no to chce buď hodně peněz do foťáku a Macro objektivu, nebo zkusit tip jednoho uživatele splendens fora..

.... kdo chce fotit Macro a nechce si kupovat drahé objektiv, tak tu je malá ukázka v odkaze....
podívejte se na fotky potěru ryb....

Michal Rýša ve vláknu popisuje i techniku jeho focení. Pro snadnější orientaci jsem vložím citaci jeho popisu focení pidi věcí. Jen pro zajimavost doplním, že potěr po vykulení má asi jen 1 mm, to jsou ty první fotky potěru.

www.splendenspower.cz/…

"Foteniu sa venujem už 2,5 roka a špecializujem sa na fotenie makra - detailov hmyzu a kvetov, napríklad očí motýľov a vážok asi najviac, takže toto je len taká malá ukážka je to fotené zrkadlovkou Nikon D40 a obyčajným setovým objektívom, ktorý je však otočený tak, že predná šošovka je priložená k bajonetu (to je ten otvor v tele zrkadlovky, do ktorého sa dáva objektív) , takže pri najširšom zoome - 18mm a zaostrení na nekonečno viem zobraziť 1mm dĺžky skutočného obrazu na 4-5 mm dĺžky čipu, čo znamená, že obraz s dĺžkou 3-54 mm viem zobraziť na celú dĺžku čipu, takže všetky tieto fotky, napríklad aj tú poslednú viem vytlačiť aj na A3 - A2 formát, lebo to nie je výrez, ale plné rozlíšenie, len zmenšené, takže takto sa dá hrať s foťákom"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 17:25 eriksk
mne teraz nosie 4 red cherry vajicka tak bude plno malich uz teraz ich mam cca. 30 ... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 17:02 JagerMaister
pri výmene vody pozor ja som raz pri výmene spravil prešľap a pošlo mi 80 cherryn :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 16:52 Muž DrBolíto [254] - Rostliny
Na obrázku jsou dvě samice (v pozadí) a dva samci (v popředí).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2011 15:58 Okurka – Re: filipsi
Fotka k příspěvku prosím, čím uděláš tak úžasnou fotku? Dostala jsem krevetky red cherry k vánocům od manžílka hop cca 20 ks na 35l akva. Doteď jsem měla jen různé rybky (akva 700l, 160l, 60l) a sem tam odchov skalárek. Krevetky mě chytly, ale nedaří se mi pěkné fotky. Mimochodem už dva dny pozoruji u tří samiček vajíčka, ale dvě mají žlutá a jedna taková tmavší skoro do černa. Je to normální? Dnes jsem odkalovala a vyměnila cca 1/3vody = 10litrů a půl dne po odkalení mám hodnotu NH3 okolo 50 není to na krevetky moc? hmm přikládám moji nejlepší fotku udělanou asi na padesátý pokus :-D a ještě jeden dotaz - to co tam je před samičkou jsou to mladší red cherry? máme je ze dvou zdrojů, tak bych nerada míchala více druhů... omlouvám se za spoustu otázek, ale nemůžu si pomoct stydim
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 17:49 Muž Gordon [22] – Re: katterinecka
tak cherryny jsou snad neocaridina a mandarinky caridina :))
Prej to jsou naopak velmi ochotně se množící krevety (podle knížky o krevetách) co snesou skoro všechno a tak jsem je chtěl zkusit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 16:06 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Gordon
pokud mají odlišné rodové jméno (to první) tak by se křížit neměly určitě, podle toho se to dá jednoduše zjistit (ale musíš vědět jaké to je ;-) )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 15:49 Muž Chem [837] – Re: Gordon
Ty by se krizit nemely. Zatim z dostupnych zdroju nemam nejakou relevantni informaci o tom, ze by se dobre mnozily i mezi sebou, natoz s ostatnimi druhy/varietami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 14:42 Muž Gordon [22] – Re: Chem
Díky. Šlo mi hlavně o to aby se nemíchaly, protože se by se mi líbila kombinace červených, modrých a oranžových krevet, ale dalmatýny nechci :-D

Ty krevetky mandarinkový by se taky s ostatními křížily? Nedávno jsem je viděl v Hornbachu a byly moc hezký.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 14:29 Muž Chem [837] – Re: Gordon
U blue pearl a cherry se krizeni nevylucuje - nedaval bych je do spolecneho akvaria. Zkus tam pridat misto blue pearl nejake Caridiny, pokud chces 3 druhy spolu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2010 09:00 Muž Gordon [22]
Ahoj, zajímalo by mě jestli je možné chovat ve větším akvárku společně Red Cherry, Caridina cf. propinqua a Blue pearl? Nebudou se křížit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2010 20:47 volfik
Zdravím, právě se pomalu ohlížím po nanoAQ a budu v něm chtít krevetky a právě se chc zeptat, jestli se snesou třeba s ráčky. S rybičkami jsem vyčetl, že když to nejsou obří rybičky :), tak by se měly spolu snést. Potom se chci zeptat, kolik krevetek může být v jednom 60 l AQ? Četl jsem, že 5 ks/ 10 lů vody, takže to znamená, že v tom 60 l AQ mám mít 30 krevetek + třeba 15 ks rybiček? A snesou se krevetky i s jinýmy druhy krevetek nebo mám mít jen jeden druh? Moc díky za rady...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.10.2010 14:35 Muž Jetta [11] - Živorodky – živorodky
mám v AQ živorodky a red cherry (3samice už 14dní nosí vajíčka)
mužu do AQ nalít kvuli kožnímu slizu rybiček (sul nebo něco takovýho)

bojím se aby mi potom těhotné krevetky neschodili ty vajíčka.
nebo tam tu sul mám dát až po narození malích
ale aby to pak zase neublížilo těm prckum.
poraďte prosím

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 17:23 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Gordon
kdyby si jse o ně opravdu zajímal, tak zjistíš, že můj poslední příspěvek v tomto vlákně odpovídá přesně na tu stejnou otázku o 10 dní dřív.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [14] ...... 19

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 15754x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/7825-neocaridina-davidi-var-red-cherry-chov?od=651