Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mražené krmivo

 

NápovědaFórum » Krmení » Neživé krmení 

Přejít na předchozí stránku 20 Přejít na další stránku   1  
Mražené krmivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 19:34 Muž Yirka [9126] – Re: Barney
Jj, když pak člověk může objednat kolem 30-50 ks blistrů najednou tak je ta cena poštovného o ničem. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 19:32 Muž Barney [61] – Re: Yirka
To mě nenapadlo. palec
Ale pokud na objednávku seženu lidi (kamarády akvaristy), tak to asi objednáme přes e-shop.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 19:24 Muž Yirka [9126] – Re: Barney
Mohu vřele doporučit. Zkus se ještě domluvit v "tvé" akvaristické prodejně, zda ti to neobjednají. Mně takto vždy vyhoví a mám pokoj na 3-4 měsíce. Vyjde to levněji než přes kurýra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 19:11 Muž Barney [61] – Re: Dahak
Ohledně čeho jiného než kality taky? Cena je super. :)
Ale jo, asi do toho půjdu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 18:49 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Barney
Pokud váháš ohledně kvality tak zbytečně :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 16:24 Muž bolek [5]
Krmím taky tímto krmive a za celou dobu nebyl žádný problém.Když rozmrazíš nitěnky tak jsou červené jak když je nachytáš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 16:23 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Barney
U tebe se divím,takový odborník... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 16:23 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: JuraS
Tomu bych se moc nedivil.I když má směs krmení přesnou normu,nikdy není stejné,záleží při tom na mnoha faktorech jako čerstvost a místo kde byla zelenina vypěstována(pokud je do směsi dána),odkud byl losos přidaný do směsi,nebo i mušle,nebo chobotnice.....
Je to jako při vaření,nikdy ta svíčková nebude chuťově stejná,s tím nic nenaděláš...
Pokud by ale došlo k problému,tak na každém balení je číslo šarže a dá se postupovat dál.
Sám krmení od Aquamasteru používám a zatím jsem neměl sebemenší problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 16:21 Muž Barney [61] – Re: JuraS
Stále váhám. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 16:04 JuraS
Kvalitu určitě toto krmení má, ale...muji diskové se mohli utlouct po hovězím srdci z jedné prodejny..pak jsem koupil v jiná rovnou dvě balení ale nějak jim tohle nechutná..možná nevhodné skladování..kdo ví jestli jim to náhodou nerozmrzlo nezasmrádlo a zase to nezamrazily...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:40 Muž René73 [0]
Díky moc asi si tam něco objednám
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:38 Mrakoplash
Jinak se dá tohle krmení sehnat na Hradecké burze a myslím, že nejen tam. (pro okolí HK)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:35 R Muž Silent [5949] – Re: Barney
Ještě se mi nestalo aby bylo některé krmivo od téhle značky nekvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:35 Mrakoplash – Re: Mrakoplash
pozdě no :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:34 Mrakoplash – Re: Barney
Od aquamasteru by měli mít krmení k dostání v Pet centrech, což by mělo být schůdnější na nákup než Kurýr (pošta).

René73 --> www.aquamaster.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:32 Muž Barney [61] – Re: Haimdol
To je pravda. Já chci objednat 2,7kg (500Kč), ale pokud nebude kvalitní, tak se fakt naštvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:32 R Muž Silent [5949]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:31 Muž René73 [0]
Nedáte tu někdo internetovou adresu na ten obchod :) :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:29 Muž vladislav [106] - Cichlidy
Beru mražené u pana Koblasy a ted jsem na burze koupil od Aquamaster ..Zdá se mi z toho prvního zdroje krmení lepší..Je to ,ale jen můj názor.. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:28 R Muž Silent [5949] – Re: Barney
Kurýrem Českých drah je to podstatně rychlejší a protože se jedná o rychle se kazící zásilku je to rozhodně lepší. Než by to přišlo poštou tak z toho máš nechutnou břečku. Na množství se zkus domluvit po mailu já vždycky objednávám tak za tisícovku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:22 Muž Barney [61] – Re: Haimdol
Aha, bezva, to jsem potřeboval. :)
Nevíš prosímtě, jestli by se s vedoucím šlo domluvit, aby minimální nákupní cena nemusela být 500Kč coze ale 350Kč?
A taky se mi nezdá, že posílají jen kurýrem, když po mě v registraci chtějí adresu bydliště, posílají i poštou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:17 R Muž Silent [5949] – Re: Barney
Podle mých zkušeností je mražené krmivo téhle značky jedno z nejlepších, ne-li nejlepší na našem trhu. Za ty nevelké peníze to rozhodně stojí. Taky si tam objednávám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:16 spinokrkavec – Re: Barney
pokial viem, tak Aquamaster by mal byt produkt IchthyoTrophicu. proste by to mala robit ta ista firma. a s IchthyoTrophicom som spokojny, beriem od nich stale, hlavne artemiu, a spokojnost maximalna. a co ohladom toho Aquamasteru som pocul zatial len same pozitiva, takze podla mna budes spokojny X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 15:09 Muž Barney [61] – mražené krmení od Aquamasteru
Zdravím, chtěl bych od této firmy objednat hodně mraženého krmení, ale nevím, jestli je opravdu kvalitní, jestli ty peníze stojí za to investovat. Jaké s Aquamasterem máte zkušenosti?
Popřípadě nevíte o jiném e-shopu, ve kterém se dá koupit kvalitní mražené krmení?
Díky moc. :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.10.2009 10:02 Muž Pete [10] – Re: Bammaboy
Čím víc druhů mraženýho žrádla, tím líp. Nebo se ještě prodává MIX a ten je asi tak nejlepší (alespoň u mne). Když ho v obchodě nemají, tak jim to stejně míchám. Protože takhle se jednoho nepřežerou a nestává se že něco nechají. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2009 21:53 obok
Mrazák palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.03.2009 20:25 Muž Yirka [9126] – Patentky Aquamaster
Nechci aby to vyznělo jako inzerát a tak nebudu jmenovat, ale pro všechny akvaristy ze Svitavy a okolí mám super zprávu, že kvalitní mražené krmivo je možno zakoupit-objednat v malé dlohé roky zavedené prodejně ve Svitavách.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 13:42 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: vena
Pri objednani nekolika pulkilovejch baleni se to urcite vyplati.Kdyz to vezmu podle koreter tak u nas stoji 100g baleni(jine nemaji) skoro 40kc a u aquamasteru 500g 120kc.Bohuzel CD jsou zlodeji a uctovat si 200kc za nalozeni a vylozeni nekolik kilogramu vazici krabicky je svinstvo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 13:11 Muž vena [52]
Snofrev napsal: a jak je to s mraženym krmivem z e-shopu?
to se posílá poštou? v jaky stavu to dojde?


Jestli je řeč o www.aquamaster.cz tak vše najdete na webu.Kurýr ČD 200,-; 50,- za obal a samozřejmě cena krmiva.Jen bych řek, že pro hobbystu to není zrovna cenově poutavé, jedině si udělat zásoby nebo brát s někým na půl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 12:53 Muž Dahak [425] - Cichlidy – Re: Snofrev
S timhle nemam zatim zkusenosti, me to vozi jeden clovek do Mostu na burzu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 12:42 Muž Snofrev [54] – Re: Dahak
a jak je to s mraženym krmivem z e-shopu?
to se posílá poštou? v jaky stavu to dojde?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 12:37 Muž Dahak [425] - Cichlidy
Doporucuju krmit mrazenym krmivem ktere dovazi a prodava firma www.aquamaster.cz. Vsechno krmivo je ciste, nesmrdi a je mrazene okamzite po odchytu.U krmeni firmy Huml se mi stavalo(konkretne u koreter) ze polovicka larev byla syte bila, plavaly na hladine a pekelne smrdely.Je mozne ze za to firma nemuze a pri transportu do prodejen se stava ze krmivo rozmrzne.Od Aquamasteru doporucuju krmeni pro tercovce.Moje placky po nem doslova sili :).
Bohuzel se stava ze nemaji aktualizovanej e-shop ale pan Kudrna(majitel) me ujistil ze vsechno krmivo maji na sklade.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 10:58 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Jurasek
Krmení,které jsem si svého času dělal,viz:http://www.akvarista.cz/web/clanky/clanek-87 bylo plné vitamínů,minerálů a jiných přísad.I tyto směsi jsem ale vždy před zkrmením ještě propláchl,sice jsem přišel o trochu toho zdravého obsahu,ale hlavně se odplavila krev,která po rozmražení vytéká z každého,,masa",a ráda vodu kazí.

Yirka má také pravdu,pro ryby není nic dobrého,když se jim potrava rozmrazí až v žaludku,nehledě na to,že i malé kousky ledu bývají ostré a hrozí zde přinejmenším poranění jícnu,nebo i žaludku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 10:53 Vocko88
Co se stane, když to rozmrazím, propláchnu a zase zamrazím? Já vím, nemělo by se to dělat-ale proč?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 10:26 Muž vena [52]
Držel bych se obecných rad. Tzn. rozmrazit mimo akva a propláchnout.Znám pár lidí kteří kupujou živé a po propláchnutí zamrazují. To co koupíš je někdy docela humus a to sem se tady na fóru dočet, že krmím těma kvalitníma (Huml, Koblasa).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 10:11 Muž Jurasek [137] – Re: zeryk
Pokud máš krmení, které si mrazíš sám, tak víš co tam je a nemusíš proplachovat. Ale třeba patentky koupené už zmražené z obchodu, ty je bezpečnější propláchnout. Navíc do nich se žádné vitaminy nepřidávají, takže tím není co ztratit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 10:08 zeryk – Re: Rybous
Já krímím mraženou od Miro03 a ten mě radil, že nedoporučuje rozmrazovat jeho žrádlo mimo akva, protože obsahuje spoustu vitamínů, které bych stratil rozpuštěním mimo nádrž , to samé je i u Discus speciál. Vezmu kostku strčím ji do akvária a držím ji v ruce. Ryby postupně oďubávájí a nic neříkají, a je to velice příjemné je pozorovat. Pokud dávám Artemie, tak ty rozpouštím mimo akvárium, a než je tam dám tak tam kapnu 3-4 kapky sera fishtaminu. Patentky jsem raději přestal dávat, ale postup byl stejný jako u Artemek. To to je můj postřeh, Petr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 09:31 Muž Yirka [9126] – Re: MK
Určitě není na škodu. Nikdy 100% nevíš z jakých zdrojů krmení prochází a jaké nečistoty obsahuje. Promytím jich část můžeš odplavit. A při žravosti některých ryb mi nepřijde dobré jim dávat přímo zmrazené kusy k požití.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 09:14 MK
A to rozmarazovani a promyti je nutne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 07:56 Muž Yirka [9126] – Re: Snofrev
Krmím tak, že po rozmrazení a promytí část dám přímo do vody a část do krmitka. Z krmítka si ho rybky vytáhnou, i když není živé. Nikdy tam nevydrží déle než 20 min.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 06:53 Muž Snofrev [54] – Re: Rybous
Před vhozením rozmrazit a krmit jen takovým množstvím aby ho stačili sníst dřív, než spadne na dno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2009 06:34 Rybous – Jak krmit mrazenym krmenim ?
Ahoj jak mam krmit mrazenym krmenim (patentky) halanciky kteri jsou hlavne v horni casti akvaria kdyz potom co vhodim do vody rozmrzle patetnky spadnou na dno kde uz si je halancici nenajdou ? mam koupit to sitko na zivou potravu ? ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 20:02 Muž Dixon [13] - Sumci – Re: jajaapaja
dobry napad :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 19:58 Muž jajaapaja [174] – Re: Lorencs
taky dobrej nápad. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 19:30 Muž Lorencs [6]
Misto klasickeho trychtyřku na žive nitěnky jsem dal košik ve kterem se prodavaji rostliny palec tam hodim zmrzlou kostku nitěnek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 19:24 Muž jajaapaja [174] – Re: Dixon
Já si udělal z potaženáho el.drátu kolečko ,na něj našil síťku z hruší záclony a mraženou kostku dám do síťky ryby si je z velikou chutí vytahaj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 18:48 JuraS
Normálně mraženou kostku dám do krmítka které mám umístěné ve směru proudu od vnějšího filtru..gupky se kolem "seběhnou" a zlobně klofají do krmítka..proud vody odplavuje rozmrazené níťenky a vyplavuje je ven..nezbyde v krmítku nic...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 18:34 Muž Sprachys [48]
ja teda nitenky kupuju zivy a po proplachnuti si je zamrazuju sam do obalu od tofife.. pak kdyz zkrmuju "bonbonky", tak je necham bokem v plastovym panaku s trochou vody rozmrznout a to vleju do krmitka... moje ryby je v pohode vysajou (hlavne cichavci si pochutnavaj)... mozna na to tve ryby nejsou zvykle, tak je na to zkus naucit.. 1-2 dny hladovka, a pak jim dat kousek nejdriv treba bez krmitka a uvidis ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 18:06 Muž Dixon [13] - Sumci
mrazene sa do kosiku nedavaju....oni su mrtve-ako by vyliezali cez dierky ked su mrtve? :-D ja oich davam ako normalne krmivo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 18:01 Muž dominator [6] - Živorodky – Mrážené nitěnky

Ahoj,
Dnes jsem si poprvé koupil mražené nitěnky dal je do košíku
ale rybičky jsi toho nevšímají a nejedí.
Rybičky v akva mam tyto: Black molly
Tetry Sweglesovy
Neonky obecné
Prosím o radu jak je nalákat a podobně. Předem děkuji :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [20] ...... 25

Zpět na obsah sekce Krmení • Zobrazeno 33942x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4971?od=951