Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Republikové setkání akvaristů v Praze

 

NápovědaFórum » Ostatní  

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Republikové setkání akvaristů v Praze
Sobotní setkání akvaristů, kterým z různých důvodů nevyhovují čtvrteční posezení.
- připravuje se
- ternim akce bude zveřejněn v dostatečném předstihu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.03.2019 11:19 S Muž invalida [3881]
Tak Andrej už dostává solný lázně...budiž mu nakládací nálev lehkej ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2019 13:31 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: invalida
Na srazu nebudu, ale zkusím ti to nechat u Jardy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2019 09:06 S Muž invalida [3881] Re: MikiG
To je ale jako s babským uchem..je to kytka hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2019 09:06 S Muž invalida [3881] Re: PaDa
Jasně že jo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2019 18:35 MikiG Re: invalida
No i když mám tchýni celkem rád, tak pokud ho umíš nějak bezbolestně... klidně tu cestu z Ostravy dámsmich určitě se na dorovnání dohodnem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2019 18:14 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: invalida
Mám pro tebe od podzimku na balkóně dva květináčky toho tymiánu.
Nedávno jsem to poprvé zalil. Pokud to neuschlo a obrazí, chceš to ještě? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2019 18:02 S Muž invalida [3881]
Právě dostal čuník poslední po(na)mazání v podobě 2 litránků domácí pálenky aby měl jemnej špek a lehký spaní. Letos se jmenuje Andrej ..to po jedný svini,,,kdysi to třeba bejvala Mařka po Kabrhelový..jinak oznamuju že vás zase nemám rád..termín před vejplatou a spoustu toho nestihnu...jinak kdyby měl někdo neakvaristicky kousek tchýnina jazyku byl bych rád.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2019 07:59 S Muž invalida [3881]
Je málo času takže bude jen špek, možná něco bez dlouhýho nakládání, šunka, párky. Ale chodím do práce takže jak to bude s časem nevím. Zkrátka slanina jistá... teda když nenatáhnu brčka hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 21:01 AlQuds Re: invalida
Tvou slaninu kdykoliv a v jakemkoliv mnozstvi. ano :-P
Akorat si nejsem uplne jist, zda mi to na setkani vyjde ... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:53 Žena Eillen [645]
Já obecně uzené nejím. Je mi z něj špatně /ono když skoro měsíc v kuse na chatě jíte vše vyuzené, tak se nedá ničemu divit... mimochodem - víte jak chutná tři dny starý vyuzený rohlík? Hnusně - je tvrdej a ještě smrdí :-D Ano, do udírny se toho roku cpalo vše - v ochmeleném stavu to pánům tehdá přišlo jako dobrý nápad/.

Ale Vencovo výroba... To je prostě nebe v hubě... Sakra! Kdo tu má ten měsíc vydržet!!!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:43 Žena tramtra [3202] Re: MonterMonty
Monty, to já přece vím...nejaké ty jeho dobroty už jsem ochutnala :-D :-D Ty né?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 20:01 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: tramtra
Vůbec se neobávej že by Venca a ještě stran jídla nebo pití , plejtval energií na něco nedobrého smich :-D ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 19:33 Muž půlpy [2131] – Re: invalida
stejně jako Tramtra, ničím nepohrdnu a odevšeho bych si vzorek vzal ano smich
určitě se na vyrovnání dohodnem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2019 19:16 Žena tramtra [3202] Re: invalida
Vašku, hlásím se. Sice nevím, co z prasete privezeš, ale ono je to celkem fuk. Určitě to bude k sežrání. ahoj palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   08.03.2019 18:14 S Muž invalida [3881]
Koukejte se hlásit, kvůli pěti lidem nebudu zatápět. Jinak sem dneska čuníkovi oznámil že ve středu ráno spolu máme nějaký jednání a že má bejt v klidu. Že potom bude určitě dobře naloženej a nakonec bude i v teple aby neřek že sem na něj zlej. Udělám zkrátka všechno pro to aby byl časem k sežrání. stydim stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.03.2019 08:38 S Muž invalida [3881] Re: Eillen
Ok udělám pár šrůtek.. jinak supr zážitek, byla tu dcera s přítelem,,že prej nejí tohle a tamto ..víno nemusí a tak...zkrátka samý úchylky. Ptal sem se jak to teda je..prej třeba špek nejí..teda jí ale nepovažuje ho za pochoutku... prej je moc tlustej. Řek sem mu že mu ukážu jak vypadá špek a nemyslím ty sušený kůže z kauflandu. Hodil sem šrůtku na prkýnko...prej že fakt ne...nadech sem se a řek že koštne jinak nevodejde. Divně se na mě kouk vzdychnul a sežral půl šrůtky. Zjistil že je to dobrota. Zkusil párky..zase, uzený přímo miluje a vo šunku se skoro poprali. Eillen napsala: Nu, z mé strany by určitě byl. Jak to nejím, tak ten tvůj... chjo, jen na to myslím, tak tu slintám. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2019 06:41 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Eillen
Coz to ja se nebojim, uz jsem parkrat byl na srazu prazaku, jde o to jestli mi to vyjde a dostanu se tam. Sice ti nemam nejdal (cca 100 km od Strakonic), ale casu a volnyho casu mam pomalu :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 20:16 Žena Eillen [645] Re: vlk9
Jestli se bojíš, tak ti řeknu totéž, co poplatníkům na finančáku - Neboj, já nekoušku. A štěkám jen doma na toho svýho smich
(jdu si to radši preventivně vyžehlit a udělat mu něco na zub :-D Co kdyby to tu četl...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 19:57 Muž vlk9 [296] - Halančíci
Ze bych se taky stavil? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 19:30 Žena Eillen [645] Re: invalida
Nu, z mé strany by určitě byl. Jak to nejím, tak ten tvůj... chjo, jen na to myslím, tak tu slintám. stydim
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 19:20 S Muž invalida [3881] Re: Eillen
Nee jenom s půlkou..když bude zájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 17:40 Žena Eillen [645] Re: invalida
zase plánuješ přijet s plným lodním kufrem? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2019 17:17 S Muž invalida [3881]
Tak já teda dorazim..otázka zní..Dáme špeka? Že bych naložil? stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.03.2019 15:00 Žena Eillen [645]
REPUBLIKOVÉ SETKÁNÍ SE BUDE KONAT 6.4.2019 OD 11 V PINTĚ

Kdo máte zájem se zúčastnit, prosím nahlašte se zde: rybicky.net/akce/2484

Prozatím jsem zamluvila 15 míst, v případě potřeby přiobjednám další :-)



Kdo by jel ze západu Čech, můžeme se domluvit a vyrazit spolu jedním vlakem. Přes SZ bych vám řekla, na který spoj budu nasedat.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:39 Andaska Re: Eillen
:-D Nahodim v práci smutný oči a snad to klapne ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:29 Žena Eillen [645] Re: Andaska
Budu doufat, že ano. Vzhledem k tomu, že jsem ti ten termín potvrdila a teď tohle...

Tady je alespoň názorně vidět, proč děláte dobře, že nic neorganizujete. Protože ať se snažíte sebevíc, stejně je Murphy mrcha, která nastaví nohu a vy padnete hubou na zem :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:27 Andaska
No, já už v práci nahlásila dovolenou na 13.4., tak uvidím, jestli to půjde prohodit nebo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:11 Žena Eliss [105] Re: Eillen
Mě je to šumák, já se přizpůsobím, jak řekneš, tak bude :) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:09 Žena tramtra [3202] Re: drvi, Eillen
Je to tak. Jsem pro 6.4. (a to že 13. nemůžu s tím nemá co dělat :-D) pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 21:02 Žena drvi [2894] Re: Eillen
Podle me jsou dva srazy blbost, a abys chyběla, když jsi organizátor, by bylo hloupé. Škoda, že se tvůj partner nezeptal, kdy se romantický víkend hodí tobě ;-) , ale už se stalo.
Takže já hlasují pro sraz 6.4., protože je mi úplně jedno, kdy to bude , :-D duben mám volnej :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.02.2019 20:21 Žena Eillen [645]
Dámy a pánové.
Je tu čas rozhodnutí...
Podle ankety by se vám víc hodilo 13.4. Jenže je tady menší kámen úrazu...

Přítel se rozhodl mě překvapit a od 13.4. budeme na prodloužený víkend v Krumlově (už je to objednané a zaplacené). Takže jsou tu dvě možnosti (no vlastně tři)

A) Sraz bude 6.4., ačkoliv to v hlasování dopadlo jinak
B) Srazy budou dva 6.4. a 13.4. - na obojí zařídím rezervaci, ale dostavím se jen na ten první termín.
C) Sraz bude dle hlasování 13.4. - hospodu vám zamluvím a pivo si s vámi dám virtuálně.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.02.2019 21:32 S Muž invalida [3881] Re: Eillen
Já v podstatěb můžu oba termíny i když na úkor jedný noci ale 6 je trochu lepší.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2019 14:39 Žena Eillen [645]
Na mém profilu je anketa, který termín budete preferovat - 6.4. nebo 13.4.
Hlasování nechám běžet do konce února. Pak vezmu termín s více hlasy a zarezervuji stůl v Pintě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2019 13:55 Žena kleopatracz [59]
za mně 13.4
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2019 13:15 Žena Eillen [645]
Tak jsem koukla do diáře a vidím, že třetí víkend v dubnu je prodloužený díky velikonocům. Tedy předpokládám, že v tu dobu by stejně skoro nikdo nepřijel, protože na 4 dny raději někam vypadnou.

Tedy to vypadá, že je na výběr 1. nebo 2. sobota v dubnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2019 12:41 Žena Eillen [645] Re: kleopatracz
Zatím se ví jen duben. Rozhodně ne poslední vikend. Prozatím můžete hlásit který víkend je pro vás nejlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2019 12:22 Žena kleopatracz [59] – sraz
ahoj, ví se, kdy bude další sraz?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 10:58 Angus68 Re: bull
Fotogenickej s tímhle xichtem to asi nejde smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 10:57 Angus68 Re: bull
Já jo, ty bláho :-D :-D
Jestli by to někdo sepsal, tak knihivnu zvětši :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 10:47 Žena Eillen [645] Re: bull
Když se přidáš se svými zážitky z cestování vlakem nebo busem, bude z toho bestpetržel (smajlik víno)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 10:44 Muž bull [19] Re: Angus68
Jsem netusil, ze jsi tak fotogenickej. Priste ti udelam fotku ja (smajlik vino) smich Budete psat spolecne s Lenkou cestopis? To abych uvolnil misto v knihovne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 09:06 Angus68 Re: Eillen
Na knihu by toho bylo ažaž smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 09:02 Žena Eillen [645] Re: Angus68
Já zase tolik cestovatelských zážitků nemám. Tohle byl extrém. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 09:01 Angus68 Re: panikaaaaa
hop hop love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 09:00 Angus68 Re: Eillen
Napiš knihu ;-) Ze zápisků tvých zážitků z cestování, by to bylo asi hodně zajímavý smich palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2018 09:00 Žena panikaaaaa [730] Re: Angus68
Fotka k příspěvku Tak ještě jednu... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2018 08:55 Angus68 Re: panikaaaaa
Andrejko, za tu poslední děkuju móóóc ano love ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   25.11.2018 08:54 Žena Eillen [645] – Deníček cestovatele
Na včerejší den jsem se těšila už delší dobu a nemohla jsem ani dospat. Budíček na sedmou ranní byl zbytečný - stejně jsem vstávala o půl hodiny dřív. V klidu jsem si popíjela kávu, když jsem se rozhodla podívat se, jak mi jede MHD, abych stihla v klidu dojet na nádraží. Když tu na mě vykouklo upozornění, že je omezen provoz tramvají i trolejbusů v obou směrech (viz www.krimi-plzen.cz/… ) a já se tedy nemám jak dostat na nádraží.

Odložila jsem nedopitou kávu, rychle se oblékla a s větou "Radši zdrhám dřív čtyřkou a zbytek dojdu, než aby mi ujel vlak." jsem vyrazila na nádraží. Samozřejmě provoz zprovoznili cca pět minut poté, co jsem vyrazila - jak jsem se dozvěděla až na nádraží, kde jsem strašila už 45 minut před pravidelným příjezdem.

Tak jsem vytáhla mobil, napsala své spolucestující sms, aby dala echo v jakém vagónu sedí a jakou kávu chce vzít. Reakce veškerá žádná. Říkám si "OK, nechce kafe, alespoň ušetřím." Na panelu odjezdů se objevuje nástupiště s mým vlakem. Za minutu jsem už nahoře a pozoruji okolní cestující - dva španělé, tři japonci, pět němek, nepočítaně vracejících se z páteční večerní akce a nějaká ta rodina, co chce na výlet. Začínám uvažovat o tom, zda tu vůbec ještě žije nějaký čech nebo jsem tam sama. A v tu chvíli firma Času Dost, tedy pardon, České Dráhy zahlásí zpoždění 15 minut. "Pohoda," říkám si. To nažene. Jdu dát na rybičky echo. Jakmile ho vložím, mění se zpoždění na 30 minut. O chvíli později na 45 - to už hlásí technickou závadu na nějakém zabezpečovacím nesmyslu a já, celá promrzlá, si jdu koupit další kávu. Už mě ani nepřekvapuje, že se zpoždění natahuje na 60 minut.

Za zázrak se dá považovat, že vlak opravdu přijíždí a následně i odjíždí. Spolucestující sice nevím kde sedí - neb se mi stále neozvala na sms - tak si sedám do nejbližšího volného kupé. Chvíli po rozjetí koukám do uličky (přes ztmavená skla), když tu ji vidím, jak prochází vlakem a zřejmě mě hledá. Tak jsme se alespoň našly. Přisedá ke mně a vychází najevo, proč mi nereagovala. Ona ani nemohla - nechala mobil doma. Na tom ale nezáleží, hlavně že jsme se našly.

A tak si sedíme, vlak ujíždí, probíráme vše možné i nemožné. Když tu spolucestující pronese něco ve smyslu, že se ještě může stát, že zastavíme a dál to nepojede. A co myslíš, deníčku? Ano, v tu chvíli vlak zpomalil a zastavil. Pak se sice rozjel, ale jen proto, aby dojel do zastávky. Průvodčí už procházel vlakem a hlásil: "Mašina kaput, přestupte si na druhé nástupiště, tam za chvíli pojede vlak na Prahu."

Tak jsme všichni vylezli z vlaku, došli na další nástupiště, nasedli do vlaku a vyrazili dál. Spolucestující měla zakázáno vtipkovat na téma rozbitých strojů a možnosti, že nedojedeme a tak jsme do Prahy a posléze do Pinty dorazily.

Zpátky už to bylo nudné - vlak jel celou dobu a domů jsem dorazila na čas. Ale i tak, deníčku, to byla úžasná sobota!
Tvá Lenička
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.11.2018 08:52 Žena panikaaaaa [730] – ...taky kuk...
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku A ke konci akce :) ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.11.2018 08:48 Muž Jar-oslaw [674] – Bylo nás dost!
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
Sobotní setkání akvaristů, kterým z různých důvodů nevyhovují čtvrteční posezení.
- připravuje se
- ternim akce bude zveřejněn v dostatečném předstihu

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 33

Zpět na obsah sekce Ostatní • Zobrazeno 26967x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/19585?od=401