Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Úhyn krevetek

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 22 Žádná další stránka   1  
Úhyn krevetek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2008 18:27 rolandmynar Re: Frigo112
Mě se zatím nemnoží, ale na netu se o tom píše.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2008 18:18 Frigo112 Re: rolandmynar
Kanibalove? Mne sa vyliahli uz dost krat, ale zatial som nepostrehol ze sa zeru. ;-)
Dobre vediet. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2008 16:58 rolandmynar Re: filipsi
Moje krevetky se zatím svlékly v poho, ale o Cherry jsem četl, že jsou kanibalové pokud se mladé neoddělí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.01.2008 15:44 Muž filipsi [1295] – male krevetky - uhyny
Pred svatky jsem mel v akva (niban) spoustu (20+) malych krevetek, cherry + simoni. Ted se zda, ze zmizely a mam podezreni, ze nejsou. Myslim, ze se jim nepodarilo prvni svleknuti. V akva se nic nemenilo, nic nepridavalo, cca mesic stara voda (zrovna jsem chystal vymenu casti). Merene hodnoty stabilni - v prezentaci, no3 se pohybovalo kolem 0-5 (drzim tim na uzde rostliny, kdyz uz se mi zda, ze by chtely, cast vymenim, pripadne prileju od matyska, kde byva no3 vys nez vodovod). Dokrmovani jednou za par dni (4-5) vlocky, nekdy tableta s rasou. Dospele krevetky se stale tvari dobre a svlekaji, dalsi samice nosi.
Jak jsem konzultoval s par lidmi vzkazy, stava se to i jim. Ja doted myslel, ze co se narodi, vetsinou take vyroste, kdyz neni sezrano.
Nema k tomu nekdo nejaky postreh, co jim muze chybet/prebyvat? Nekdo, komu se to stavalo a prestalo stavat, nebo naopak nestavalo a zacalo?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 21 ...... [22]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 23821x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/12038?od=1051