Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 12 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 18:26 patrik332 Re: Raviolka
Omlouvám se,rozhodně jsem nechtěl něhoko urazit.(článek je moc pěkný potlesk palec )

Časopis jsem četl celý,i číslo 9 ale v tom akvárku si krevetky neměla (teda nepsala si o nich)
a já se zeptal jestli by se do toho akvárka vešli.
Každopádně je vše vyřešené.do akvárka dám 10 krevet a 10 razbor.jestli se mi namnoží šneci tak jednu Helenu.Prý krevetám nevadí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   06.11.2013 17:00 Žena Raviolka [2148] Re: patrik332
Moje paměť je krátká a to číslo jsem dávala dohromady před neuvěřitelnými sedmi lety – takže než jsem reagovala, tak jsem si stranu 21 přečetla, to mi věř ;-)

To soužití je opravdu v pořádku a kombinovat pancéřníčky s razborkami můžeš (ale ne v 25 litrech a to ti tu bylo vysvětleno). Mě jenom vyděsilo, že někomu utkví z článku – resp. z celého dost obsažně zpracovaného tématu – jedna myšlenka a na základě toho plánuje vlastní akvárium. To není nějaká výtka k tobě, to je jenom sebereflexe z mé strany, protože si člověk pak uvědomí to břemeno zodpovědnosti, které na sebe publikováním vzal. Pořád mě dohánějí “hříchy mládí”, a sice fakt, že někteří lidé ukazují na moje miníčka, že “Raviolka to tak měla”. Já mám ale taky na webu už delší dobu důrazné varování o citlivém přístupu k miniakváriím... A i proto občas nahlédnu do tohoto tématu, abych se ujistila, že se na mě v tomto smyslu nikdo už neodvolává :)

Ale podle tvého posledního příspěvku jsem pochopila, že to bylo jinak – že ty sis přečetl článek o razborkách a ty ostatní články jsi vůbec nečetl, protože jinak bys stranu 8 a krevetky nemohl minout :). Ono to není žádný počin hodný nobelovky, ale pokud se chystáš založit miníčko, tak ti neuškodí přečíst si celé to téma, nejen článek o razborkách.

Je dobře, že ses tu přišel zeptat, snad jsme si to už vyjasnili. Koukám, že jsi taky z Ostravy, tak pokud se tady konečně jednou doopravdy rozjedou nějaká setkávání, tak o tom můžeme pokecat i osobně pivo Ať se daří s razborkami a krevetkami ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.11.2013 15:59 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: patrik332
Možná to netušíš, ale píšeš autorce článku ať si pozorně přečte vlastní článek ;-)

Navíc píše že soužití jim vyhovuje a ne že vše vyhovuje jak píšeš ty (navíc není napsáno v jakém akva, klidně to může být něco většího...). Navíc se jedná o dost zkušenou akvaristku a věř že ti zkušení si mohou dovolit věci, o kterých my ostatní můžeme jen číst ....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 15:46 patrik332 Re: Raviolka
píšeš číst pozorně :-)
tyto ryby měla autorka toho článku.
psala, že vše vyhovuje.Ale krevetky v tom akváriu neměla, tak jsem to myslel :-)

přečti si ztranu 21 POZORNĚ :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2013 11:00 amrtin Re: amrtin
Fotka k příspěvku Tady jich je pár vidět.Akva má 22l.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.11.2013 10:58 amrtin Re: patrik332
Fotka k příspěvku Já ten časopis samozřejmě četl taky,ideální do začátku je 10 krevetek red cherry(po půl roce jich bude 10x tolik :) ) a hejno těch rasborek(viz další odpovědi).Někde v tom houští na fotce se schovává 12 r.skvrnoocasých :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 10:49 Muž Mislow [304] Re: patrik332
Ahoj, do 25 l akvaria jsou trpaslici druhy razborek + krevetky dobra volba. Sam jsem 25 l mel. Hledal jsem vhodny druh ryb ke dnu, ale nenasel jsem. I male druhy pancernicku nebo treba krunyrovec rodu Octocinclus jsou nevhodne prave proto, ze potrebuji hejno a akvarium je tudiz uz male a nema smysl si porizovat jen 2 nebo 3. Zaklad hejna u techto ryb by mel byt alespon 6. :-) U minirazborek bych se nebal jit az na hejno 15, vic uz ne vzhledem k velikosti akva. Jakozto hejnove ryby se citi ve vetsim hejnu lepe a pri tak malych druzich jako je treba razborka thajska, barmska, skvrnoocasa apod. to uz nebude zas tak velky rozdil. Sam mam rozborky bornejske.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   06.11.2013 09:40 Žena Raviolka [2148] Re: patrik332
patrik332 napsal: ve slovenském časopisu - www.klub.akva.sk/… ,ve třetím díle se píše že do miniakvária je dobré dát hejno razbor + pancéřníčci.Ale o krevetách se nic nepíše.
Tak momentík, nic takového, jako že "je dobré dát hejno razbor + pancéřníčky" se tam nepíše. Je tam jedno akvárium, v kterám jsou pancéřníčci s razborkami, ale na začátku toho přehledu akvárií je jasně napsáno: "Vybraná miniakvária nejsou v žádném případě „ideální“"! Zato hned v úvodu části věnované obyvatelům miníček ja psáno: "První živočich, kterého do miniakvária vždycky bez váhání doporučuji, je totiž krevetka." A je to tam dokonce tučně. Prosím číst pozorně ;-)

10 razborek (cokoliv z rodu Boraras) a krevetky budou v takovém miníčku spokojeně fungovat :-) Celkový počet krevetek neřeš, když jich dáš do začátku 10 nebo 15, tak nic nezkazíš - ty počty se potom nějak ustálí podle dostupnosti potravy, s tím si hlavu dělat nemusíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.11.2013 07:55 patrik332 Re: amrtin
ve slovenském časopisu - www.klub.akva.sk/… ,ve třetím díle se píše že do miniakvária je dobré dát hejno razbor + pancéřníčci.Ale o krevetách se nic nepíše.Proto se ptám :-) .Takže když tam dám 10 razbor + krevety tak bude nvše fungovat?
Kolik tam těch krevet můžu celkem mít?

S rasborou skvrnoocasou jsem počítal ale našel jsem ještě jinou ale ztratil jsem papír na který jsem si to psal sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   05.11.2013 23:26 amrtin Re: patrik332
Zapomeň na ty pancéřníčky,potřebují větší hejno a na to by to zas bylo malý akva.Zato krevetek dej do začátku klidně až deset,tak budeš mít větší šanci,že to nebudou jenom samí samci nebo samičky a do půl roku počítej,že jich bude 10x víc.Z rasborek např. skvrnoocasá(10ks).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.11.2013 21:29 patrik332 – Miniakvárium-ryby a krevety
Dobrý den,
plánuji založit miniakvárium (objem 25l).Chtěl bych do něj dát 4 pancéřníčky malé + hejno nějakých malých razbor (záleží jaké seženu).Mám vypočítané,že se tam tyto ryby vejdou.Chtěl bych ale taky nějaké krevetky-red cherry.Stačí kdybych tam dal jen čtyři a nebude akvárium moc přeplněné? Ptám se protože jsem krevety nikdy neměl a nepovažuju je za ryby :-) .Ryb už se tam určitě víc nevejde

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2013 12:26 R Muž romant [27983] Re: Kubasix
Ten kdo to tam na začátku píše, to píše špatně, platí těch 100 litrů.
Edit: Už to tam nestraší, díky za upozornění.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2013 12:23 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a Bucephalandry
Ahoj , chci se zeptat na začátku tohoto fóra (1. strana) píšou do 20l akvárka platy nebo mečovky a když mám mečovky v 60l tak mi tady někdo píše, že hranice je 100l. To mi to prosím vysvětlete. coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 20:09 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: Raviolka
Určitě produkční být nemá, časem tam dám určitě nějaké krevetky. Díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 20:04 Žena Raviolka [2148] Re: kahua
Klidně bych tam formosky dala, hádám to nemá být produkční akvárium? Pokud jde o to, aby tam něco plavalo, nemlátilo se při plavání od stěny ke stěně a občas by bylo možné nějaké mladé odlovit a posunout dále, tak to půjde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:32 Žena kahua [223] - Miniakvária
Co se týče těch trpasličích, tak jsem četla, že v menší nádrži se hůř množí. U sličenek uvidíme, je to 45l, dělí se o to s krevetkama, mám je pro potěchu oka. Spíš jsem řešila, co do malého akva, když nechci bettu, krevetky momentálně taky ne, ty spíš až tak po 3 měsících (alespoň moje zkušenost s pražskou vodou je taková, že čím dýl akva funguje, tak se rychleji zpracovává NO3 - máme zde 25). Takže jestli je jiný návrh, tak sem s ním ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:28 Muž LiborSprysl [9015] Re: romant
No tyhle mrňky plavou u nás nějakých deset let minimálně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:27 R Muž romant [27983] Re: kahua
Na názor ostařenýho praktika bych dal. :) Už mu akváriema proplavalo ledacos. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:24 Muž LiborSprysl [9015] Re: kahua
Ale u nich platí to samé co u těch formos...podle mne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:23 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: LiborSprysl
U těch sličenek to bylo myšleno tak, že je mám teprve chvilku. Ale mám ještě tak 2 týdny čas, než tam dám něco jiného než okružáky :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:22 Muž LiborSprysl [9015] Re: Designer
No ne, mám v nádrži pár a mop... ;-) ...jinak chtějí nádrž fakt větší... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:22 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: LiborSprysl
A clovek by si rekl, ze je to (podle atlasu, musel jsem mrknout o co jde) na 8 az 10cm velkou rybu desne malo :-) . A asi to chapu, kdyz je dostatek nepouzitelnych rybek...

EDIT: Ty nepouzitelne rybky jsem myslel jako krmivo, co je z vetsich odchovu nepouzitelne, aby to nekdo nepochopil jinak :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:16 Muž LiborSprysl [9015] Re: kahua
kahua napsala: Ve 120l se nám množí hezky,

...v 45l mám sličenky, ale těch je pořád málo.


Vidíte, že množitelnost roste s objemem vody...jinak s těma halanama je to asi pravda...Zase jsem se po letech vrátil ke štikovcům P.playfairi, a jsou ve dvaceti litrech, a množí se jak o život. Co 14 dní sbírám kolem třiceti mladých...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:07 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Ciffik
Neunahluj se. Halanciky pry nasli i ve sloni slapote zaplnene vodou, a ta vetsi nez 10l kbelik nejspis nebyla. Priroda obcas umi divy a jde ledacos, jen to vetsinou neni doporucitelne zacatecnikum.

A to se jeste nebavime o Betkach, u kterych se samici tezko daji ve vetsim mnozstvi odchovavat jinak nez v malych nadrzkach, nebo vetsich rozdelenych na boxy (nebo i v lahvich, jak ukazovalo video z Asie), a pokud chces vytridit kusy co k cemu, jak jinak to udelat, nez pockat, az vyrostou?

Fakt bych az tak nezobecnoval ;-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 17:06 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: LiborSprysl
Děkuji, spíš mi jde o to, aby mi tam něco plavalo, když už jsem to akvárko zřídila. Ve 120l se nám množí hezky, v 45l mám sličenky, ale těch je pořád málo. Krevetky zatím kupovat nechci, tak aspoň prozatím. Díky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 16:30 Muž LiborSprysl [9015] Re: kahua
kahua napsala: Ahoj, mohla bych dát do akvárka o velikosti 35x25x25cm živorodky trpasličí? Přebytky bych dále dávala do 120l akva. Díky

Bezpochyby, jen se vystavujete riziku, že ta rybka nebude chtít moc rodit...není to věru nějak úžasný prostor...Z vlastní zkušenoti mohu říci, že nejlépe se jim daří třeba ve 450 litrech... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 13:44 Muž Ciffik [761] - RostlinyRe: osadnice
osadnice napsala:Chtěla bych si pořídit malé akvárium 9-10l,ale nevím jaké rybičky by do něj byly vhodné a jak jej vybavit. do 10l rybky nepatří osadnice napsala: Malá akvária o 2-3l se mi nelíbí,rybičky nemají dostatek prostoru. o tomto objemu se bavíme v akvaristice tak max. jako o líhni pro artémku (živé krmení) osadnice napsala: Nechci nic pokazit a rybičkám ublížit a tak předem děkuji za rady.. ;-) Pokud jim nechcete ublížit pouvažujte nad větším objemem. Pokud máte místo na 10l cca (30x20x20) tak by se snad mohlo vejít i 30*25*25 a už jsme v skoro na dvojnásobném objemu. Bude to příjemnější jak pro tu bettu příp. krevetky, tak pro Vás.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2013 13:23 Žena kahua [223] - Miniakvária
Ahoj, mohla bych dát do akvárka o velikosti 35x25x25cm živorodky trpasličí? Přebytky bych dále dávala do 120l akva. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   20.08.2013 11:22 Žena Kytka [2146] Re: osadnice
Doporučuju důkladně prostudovat odkazy v modrém rámečku tohoto vlákna: rybicky.net/forum/15
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   20.08.2013 11:21 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: osadnice
Mohla by sis dovolit buď jednoho samce betty, nebo z toho udělat kreveterium. Nejdříve akvárko založit (písek, rostliny, technika...) aspoň měsíc ho nechat jenom takto fungovat, nebát se šneků a po měsíci dávat první osadníky. Přečti si tohle rybicky.net/clanky/781-jak-zacit-s-akvaristikou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.08.2013 11:17 osadnice – jaké rybičky do akvária 9l a jak jej vybavit?
Dobrý den,potřebovala bych poradit. Chtěla bych si pořídit malé akvárium 9-10l,ale nevím jaké rybičky by do něj byly vhodné a jak jej vybavit. Odpoledne vyrážím do zverimexu na obhlídku,ale už bych chtěla mít alespoň nějaké informace. potlesk Větší akvárium si kvůli prostoru pořídit nejde. Malá akvária o 2-3l se mi nelíbí,rybičky nemají dostatek prostoru. Také se chci zeptat jak je to s vpouštěním rybiček do akvária (na internetu jsem četla,že se musí nechat akvárium odstát) stydim Nechci nic pokazit a rybičkám ublížit a tak předem děkuji za rady.. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.07.2013 15:05 R Muž romant [27983] Re: ProkyS99
Bude to dražší krmení. :) Zde v tomto vlákně jsi měl lepší návrh a i ta velikost akva byla pro začátečníka vhodnější. Měj na paměti, že čím menší akvo, tak tím rychleji se může projevit event. chybka, která se dostaví raz dva. ;-) rybicky.net/forum/120-ryby-do-stredniho-akvaria-51-150-l-…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2013 15:01 ProkyS99 – bojovnice + krevetky ???
Caute, chtel bych se zeptat. Jsem uplny zacatecnik a chtel bych si poridit sve 1. AQ ale jeste vaham jestli mini nebo neco trochu vetsiho. Ale pokud se rozhodnu pro mini tak bych z vem chtel chovat bojovnici pestrou a pokud mozno nejake bylozrave krevetky. Snesou se spolu ??? Mel bych je v 12l AQ (30/20/20).Predem dekuji za odpovedi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:07 Žena Atika [134]
Ok díky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:05 R Muž romant [27983] Re: Atika
Ještě 3.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 12:04 Žena Atika [134] – Otíci
Zdravím, kolik otíků byste doporučili do hodně zarostlé 30ky (bylo by to jako jednodruhovka). Teď tam mám tři a radši než něco jiného bych jim tam přihodila pár kamarádů, jsou to moc milé rybky. Díky za reakce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 11:03 amrtin Re: akvaristka
Souhlasim s "romant" ohledně rostlin a když nic vhodného z čeho by šla udělat jeskyně,tak jí klidně kup třeba na aukru: aukro.cz/… Tahle vypadá docela dobře,ale aukce za chvíli končí!Ona,když se zamaskuje např.jávským mechem ani nebude moc vidět ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 10:59 amrtin Re: akvaristka
Tak větší akva je rozhodně ta nejlepší možnost ano .V tý 40 by už beťák plus dvě samičky mohly v pohodě být,ale další ryby...snad jedině nějakého otíka(toho doporučuji).40 je na drtivou většinu ryb ještě malá.Ale pokud ho hezky zařídíš(a že to jde),tak tam bude i takhle docela živo ano
www.akvarko.cz/…
rybicky.net/forum/72
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 10:51 R Muž romant [27983] Re: akvaristka
To zní velmi rozumně. X-) Na umělý jeskyně se vybodni. Lepší bude třeba kořen a hodně rostlin, pro betty jsou velmi vhodný rostliny plovoucí. Jeskyňku sestavíš třeba i z nějakých kamenů, projdeš se kolem řeky a jistě najdeš spousty materiálu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2013 10:38 akvaristka Re: amrtin
A nebylo by rovnou lepsi koupit vetsi akvarko ? :) Uz delsi dobu uvazuji jeste nad jednou moznosti - na internetu jsem si nasla 40l akvarko. Do toho uz bych mohla neco pridat ne ? A jeste jedna vec jeskynka/skrys kde se da koupit ve zverimexu ji maj docela drahou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 20:59 amrtin Re: akvaristka
Gupky rozhodně ne.Je to na ně moc malé a hodně by akva zas....(však ty víš :) ).Radši přidej co nejvíc rostlinek,přidej nějaké skrýše(jeskyňku-ale průchozí) a pořiď jim samečka.Třeba se ti podaří je rozmnožit(já takhle taky kdysi dávno začínal) ;-)
Tady se dozvíš o bettách vše: betta.wz.cz ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 20:52 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: akvaristka
Já bych k nim nic nedokupoval, pokud jo, tak samce, a kdyby tak spíš než oko, tak endlerku x-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2013 20:44 akvaristka – 20l
Ahoj mam 20l akvarko a v nem 2 samicky betta splendens uz pul roku. Mam topitko, filtr, osvetleni a par kytek. Uz dlouho uvazuji o koupi dalsich rybek ale vaham... Vsude ctu jak jsou betty agresivni, moje jsou spolu uz pul roku. Ve zverimexu mi doporucovali koupit 2 gupky. Stale si nejsem jista. Mate nekdo s betty zkusenosti ? Predem dekuji za odpoved

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 20:22 amrtin Re: romant
A já si dal takovou práci s výběrem rybek... :-(
Halančíci mě sice napadli,ale já chci krevetky i množit.To je tam radši nechám samotný.Původně jsem chtěl až se namnoží je přendavat do velkého akva,ale pak jsem koupil doslova za hubičku celý hejno šerynek a ty šly právě do velkýho-a žije se jim tam skvěle(to jen tak na okraj).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 20:12 R Muž romant [27983] Re: amrtin
No, upřímně, myslím si že nerozplavou, je to na ně malý, pořecijenom i minirazborky potřebují trochu toho prostoru.
Edit: Na halančíky jsi se díval, to mě tak napadá, ale nevím co by na to řekly krevetky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 20:10 amrtin Re: romant
Beťáka mám ve velkým a tady krevetky.Je to krátce založený,takže jestli se ty minirasborky nerozplavou,dám je odtamtud pryč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 20:04 R Muž romant [27983] Re: amrtin
Dej tam jednoho beťáka a máš pro něj luxusní ubytovnu a už nemusíš nic jinýho řešit, protože do tohoto objemu se bude velmi těžko vybírat, vždycky je to něco za něco. ;-)
Edit: No a nebo nechat jenom ty krevetky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 19:36 amrtin Re: Jiri_99
Myslíš,že bych je měl dát pryč(tedy do velkého akva)?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 18:59 Muž Jiri_99 [425] Re: amrtin
Tak to někde bude chyba. Nejspíš je to pro ně moc malý. Mě ty "minirasborky" plavou pořád a všude. Naprosto v klidu se promenádují u čelního skla jako jedna banda a nikdo jiný je nezajímá.
Jsou to si sice malé rybky, ale k prosperujícímu životu potřebují dostatek místa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.07.2013 18:56 Muž lhajek [1870] - RostlinyRe: amrtin
Jj tyhle rybky jsou plaché, ale do toho objemu bych k nim už asi nic nedával. Ale možná jsem až příliš zaměřen na jednodruhová akvária.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [12] ...... 39

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 44719x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4363-ryby-do-akvaria-do-20-l-mini-akvarium?od=551