

Ahoj



Zdravím, mám v akváriu pár krásných rostlinek a rád bych alespoň věděl, jak se jmenují



Dobrý den, dnes mi paní poslala pár šneků a k tomu přibalila rostlinku o ktré neví jak se jmenuje, že ji koupila na burze jako pěkný kobereček...
Ahoj vsetkym, pred cca rokom som na burzovej tombole vyhral rastlinku. Povahou mi trochu pripomina anubias - alebo este lepsie crypt. ciliata lebo korienky sa tahaju skor do dna. Starsie listy rady obrastaju po okraji stetinou (ruduchou). Rastie pomaly a stonky ma velmi pevne (mozno by som ju odhadol aj na emerz - teda nie akva rastlinku).Ma niekto prosim predstavu co je to za rastlinku?
Dobrý den, omlouvám se, že sem znova píšu. Mám v akváriu jednu rostlinu, myslel jsem,že je to Sagittaria platyphylla jelikož byla v sáčku s nimi. Ale asi ji omylem přibral. Je užší, tmavější a má bílé okraje. Jaká je to rostlina?Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 226251x