Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 151 - 250 l (větší akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 151 - 250 l (větší akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 20:57 R Muž Anthrax [4739] Re: Murik303
Tím spíš, že finální osvětlení teprve bude.. Nikdo neví, jak ti pak pojedou kytky a to je pro zarybnění dost důležitá věc.

Jinak bych šel spíš do neonek červených. A pokud bude akvárium šlapat, tak ty počty co navrhuješ jsou v pohodě. Pancéřníčky bych klidně doplnil na 10 kousků a více. :-)

Opět, které razbory? Nicméně já bych spíš udělal pořádná hejna, než pořizoval další druhy. Ale to už záleží na tvých preferencích. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 20:45 Muž Murik303 [4] Re: Anthrax
Osvetlenie pôjde nové, to je len provizórne keďže sa je vlastná výroba. Panciernickov mám 6 ks kolko by som ich mal mať nech sú v pohode ?
Neonky najskôr
Tetry neónové
K nim Tetry cervenouste
A ešte niečo ale netuším čo môžem :-D ani koľko :-D smich

Možno nejaké razbory, ak môžu k Team, celkom sa mi páčia :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 20:16 R Muž Anthrax [4739] Re: Murik303
Které neonky? Pancéřníčky bych klidně posílil.
Edit: Ale ještě před přidáním další osádky bych pořádně prověřil, jestli ti to akvárko bude takto fungovat ohledně osvětlení a rostlin. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 19:13 Muž Murik303 [4] Re: Anthrax
Chcel by som neonky, prípadne k nim Tetry cervenouste :) trebárs 20 a 20. Môžem k nim ešte niečo ? Alebo je to už moc rýb na to aq ?

Radšej sa pýtam, svoje prvé aq som dodrval, dal som na rady v obchode, takže som mal 2 gibiceps, 2 zavojnatky, bojovnice, neonky, mrenky siamské, mrenky machove, mrenky 4 pruhove, guramy, skalare, a určite ešte niečo :-D. Teraz to triedim :-D tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 18:52 R Muž Anthrax [4739] Re: Murik303
Ahoj, určitě bude lepší, když si sám vybereš ryby které se ti líbí, než když to za tebe podle svého vkusu udělá někdo jiný. Pokud nemáš vůbec představu, tak si pro inspiraci vyfiltruj nádrže obdobných parametrů rybicky.net/nadrze/… , něco si vytipuj a přijď sem zkonzultovat nějaké konkrétní návrhy. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 18:52 Muž Adzo [6] Re: Murik303
Čo tak tetra červenoústa alebo konžská. Nech sa tam aj nejaké hejno preháňa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2021 17:37 Muž Murik303 [4] – Rybky :)
Zdravím akvaristi :). Nejaký nápad do cca 180l ? Myslím osadku rýb :) aké a koľko :) prvé aq som dofailil :-D tak to už chcem mať tip top. O týždeň bude "zabehnuté" mám tam filter bluvawe 05, svetlo zatiaľ provizórne. Teplota zatiaľ 25.
Rastliny: valisneria, anubias, machy, cryptocoryny, eleocharis, machove guľky, a asi 5 ďalších zabudol som názov.
Mám tam 6 panciernickov zatiaľ.
Dno: active substrát, riecny štrk, kremicity piesok. Kamene(vyvarene z rieky)
Koreň.

Ďakujem za nápady.

PS. Potešilo by hejno neoniek a niečo k tomu.
Iným návrhom sa nebránim.
PS2: pridávam tekuté CO2 hneď ráno po rozsvieteni:) pivo

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.11.2020 22:58 Žena Drea94 [6] Re: Magic
Takže ho tam nemám pchať a radšej ho nechám samého v menšom nech má pokoj? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2020 21:38 Muž Magic [879] - RostlinyRe: andrea94
Podľa mňa si ten beťák nebude povahovo rozumieť ani s tými neónkami. Tie furt lietajú z jednej strany na druhú, nebude mať pri nich pokoj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.11.2020 20:59 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: andrea94
No, betta chce teplotu 27 - 28 °C, což omezuje volbu neonek na neonky červené a neonky modré a i pro ty čichavce je to u horní hranice.

Taky jsou to všechno druhy z velmi rozdílných biotopů, k těm čichavcům mi víc pasují razbory klínoskvrnné. No a jako třetí druh třeba sumeček průsvitný a je z toho krásný biotop Thajsko/Malajsie... :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.11.2020 15:23 Žena Drea94 [6]
Ahojte, budem zakladať 160l akvárium a presuniem tam neónky a guramy (čichavce) perleťové. Môžem tam dať aj samca betty? Mám len malé akváriá a rozhodla som sa že by som ho chcela dať do toho 160l. Prípadne aké rybky by ste mi ešte odporučili k tejto trojici povahovo aj vizuálne? stydim

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.11.2020 20:30 R Muž Anthrax [4739] Re: Ivanhajek
Ahoj. Prvně to chce nějaké info o akva, fotka taky napoví. A za druhé je lepší, když si vybereš podle toho co se ti líbí, projdeš si nároky ryb a přijdeš se sem poradit s nějakým konkrétním návrhem. A uvidí se, jestli je to dobrá kombinace nebo ne. Jestli nevíš kde začít, tak je tu rozšířené vyhledávání v atlasu rybicky.net/atlasryb/hledat/ a taky můžeš hledat inspiraci ve zdejších prezentacích, tím že si vyfiltruješ podobně velká akvária rybicky.net/nadrze/…

Barevných rybiček je hodně, to je moc obecné zadání. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2020 20:12 Ivanhajek – zakládám 200 l akvárko
Ahoj, potřebuji poradit. Zakládám 200 l a nevím co za ryby do akvárka. Chtěl bych hodně barevné, poraďte prosím. Díky. ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2020 13:38 Muž RAP [1549] Re: Ondra
Jen poznámka, oba čichavci jsou jeden druh. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2020 13:23 Žena permonici [316] Re: Motas
Pandíků není nikdy dost. :-D ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2020 23:09 Muž Motas [38] Re: _ucx_
Já myslel že 6 pandurů už je dost...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.10.2020 10:37 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Motas
Potřebuješ větší hejno pandíků. Pancéřníčci nejsou zase tak bojácní, když jich je dost :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2020 10:24 Muž Motas [38] Re: Ondra
Ahoj,
začínám takže nemůžu posoudit celou osádku jako komplex, mám teď ale Cichlidky ramirezovi a mám trochu problém s jejich agresivitou vůči pandíkům, které neustále prohání, ostatní rybky nechávají napokoji. Takže pandíky skoro nevidím, protože jsou v ukrytech před ramirezkami.
Samozřejmě může to být jen můj konkrétní případ, ale chtěl jsme se o něj podělit :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.10.2020 10:09 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Ondra
Dát je dohromady můžeš, což o to, oni se vzájemně nejspíš nepozabíjejí. Ale se budou vzájemně stresovat (odlišné chování) a taky, ono se to nezdá, čichavec je poměrně choulostivý, taky má jiný metabolismus, jiné střevní bakterie a parazity než ty skaláry nebo ramirezky a pokud by došlo dokonce k nějakému rozmnožování, tak je to natolik odlišné, že prostě nedovedou ochránit potěr před druhy, s nimiž se ve volné přírodě nemají šanci setkat. Neříkám, že to nemůže dlouhodobě fungovat, ale ta pravděpodobnost je prostě menší. Já bych se pokoušel alespoň o biotop v rámci jednoho kontinentu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2020 09:31 Ondra Re: _ucx_
Ahoj,

mockrát děkuju za radu. Trošku mě bolí, že se mi tam nedostanou ti čichavci. Teoreticky, kdybych se naopak vzdal skalár, tak pak bych tam mohl dát ty čichavce? Tzn. pár čichavců modrých /zlatých, hejno neonek červených + pancéřníci adolfoi / duplicareus + k tomu případně přihodit ještě párek těch cichlid ramirezových / papouščích?

Jinými slovy, nemůžu dát do kupy skaláry a čichavce, musím si z těchto velkých vybrat jeden druh?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.10.2020 10:50 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Ondra
Ahoj, ona už to bude rybí polévka i takhle. :-)

Z hlediska biotopu by to bez těch čichavců k sobě nějak mohlo pasovat. Akorát místo pancéřníčků panda bych dal podobné C. adolfoi nebo C. duplicareus, pandy mají raději studenější vodu. Pak je tu ale 'sociální' potřeba skalár, prostě potřebují kontakt s více jedinci svého druhu, takže tak šest skalár (nebo i víc, ale na to už máš málo vody). Cichlidky si se skalárami nevadí, ale pokud už tam budeš mít těch šest skalár a zbytek osazenstva, budeš už na hraně s vodou. Ale když budeš měnit často hodně vody (třeba 2x týdně po 50 litrech), tak ok. Neonky klidně, ale raději červené, jednak jsou větší a tak je menší šance, že si je skaláry spletou s potravou a taky z hlediska teploty vody půjdou ke skalárám lépe. Čili za mne šest skalár, šest nebo i osm pancéřníčků a dvacet až pětadvacet neonek červených, teplota 25 - 26 st. C, měkčí kyselejší voda, týdně vyměnit tak 70 litrů nebo klidně i víc. A hodně rostlin a hodně svítit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2020 10:45 Muž Pavligin66 [11] Re: Andy
Myslim si že 200 litrov je málo pre dva pári .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2020 10:41 Andy Re: Wanderer
A můžu mít v jednom 200l akváriu pár čichavců zlatých a pár čichavců modrých, anebo by se ti samci nesnesli a má si vybrat jen jeden druh? A pokud jen jeden druh, tak mám mít jen jeden pár, anebo mohu dva?

Edit: Ondra
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.10.2020 10:39 Muž Wanderer [2102] - Skaláry - nejkrásnější ryby.Re: Ondra
To je slušnej mix. Osobně bych ty skaláry a čichavce dohromady nedával. Do těch 200 l doporučuji vybrat jenom jeden pár větších ryb. Pak se těch neonek naopak dá přidat víc.
Dal bych tam dvě skaláry, 40 neonek, 15 pandíků a bude to parádní pokoukání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.10.2020 10:33 Ondra – 200l akvárium - čichavci, cichlidy, skaláry, neonky a pancéřníčci
Ahoj,

mám dotaz, můžu dát do 200l akvária:

-jeden pár čichavců modrých + jeden pár čichavců zlatých
- 2 skaláry amazonské
- 2 cichlidky papuščí
- 6 pacnéřníčků panda
- 20 neonek?

Pokud to je nesmysl, prosím o návrhy alternativ - za sebe uvažuju, že bych se dokázal obejít asi bez toho páru cichlidek (namísto nich by se mi tam ideálně líbil beťák, ale to už by asi byla dost rybí polévka, že?).

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2020 18:03 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: mirlun
Je toho spousta, třeba některé menší druhy ryb rodu geophagus nebo satanoperca nebo jejich ještě menší příbuzní, například cichlidka ramirezova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2020 16:10 Muž Felix [242] - Středoamerické cichlidy, rod Parachromis je srdečníRe: mirlun
Jestli tam budeš mít neonky, tak skaláry rozhodně ne, odrostlé je budou lovit. To už jsou vhodnější akary hnědé ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2020 15:20 Muž mirlun [48] - Rostliny – které větší ryby, levné, kromě skalár?
Dobrý den, přemýšlím, které větší ryby(levné) bych mohl pořídit do 225 litrů akva, které by nesežraly koho, co neonky, nezničily rostliny. Napadají mě jedině skaláry(už jsem měl). Je něco jiného? Děkuji za nápady. Mirek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2020 10:35 bukosnv – Ryby do novozalozeneho akva Rio180
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj, mam mesiac zalozene akva Rio180, zatial bez CO2, pridavam akurat tekute hnojivo Seachem Flourish a Easycarbo (davky podla navodu). Povodny filter, prifane don cirax, phorax, 250ml matrixu a szat clear water. Momentalna osadka 3x prisavnik, 2 slimak neritina a +/- 7 krevetiek red cherry. Chcem kupit hlavnu osadku a dal som si urobit v akreditovanom labaku testy vody. Je tato voda v poriadku?Mal by som sa na nieco zamerat co by som mal v nej vylepsit? Ide mi o to, z akych druh ryb mozem vyberat? Ci tam nie je nejaka hodnota ktora by bola pre nejaky druh kriticka? Az tak sa v tom nevyznam :) Premyslam nad hejnovitou rybou tetrou cervenoustou alebo tetrou krvavou ale netusim aku dominantnu rybu zvolit. Vdaka za rady.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 23:16 Nives Re: RAP
No, na dno toho moc nezbylo, ani klasická hejnovka :( ????
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 22:52 Muž RAP [1549] Re: Nives
Rybky se stejnými nároky ideálně s Asie.
rybicky.net/atlasryb/hledat/ ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 20:34 Nives Re: vaclav
Jasné, moc děkuji :)
Jeste bych se rad zeptal, kdo jsou podle vas vhodní společníci pro Rajovce? Samozřejmě zohlednit teplotu, tvrdost, ph. objem, ale otázka tu bude také spíš o vzájemném soužití.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   29.06.2020 19:34 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Nives
V atlase jsou většinou uvedeny optimální a né mezní hodnoty. Možná ti poradí ještě někdo jiný ale asi bych to zkusil. Kup si ale klasiku a né jinou formu to jsou většinou takový vybledlouši, tedy jestli se něco nezměnilo od té doby co jsem je mě. Určitě jen jednoho samce. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 19:24 Nives Re: vaclav
Chtěl jsem se ještě zeptat, zda by možností do akvária s tvrdou vodou okolo 17-18 dgh byli rájovci? Někde se zmiňují, že se jim daří ve vodě o tvrdosti az do 30, jinde zase jen 8-12...
Rajovci se mi vždy hrozně líbili..jinak pH mám 7,4

Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 16:42 Muž Pavligin66 [11] Re: Jirass
Ja by som dal ako prvé do nádrže pancierničky a potom neonky a tak ďalej až po skaláre. P.S toto je čisto môj názor :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2020 15:31 Muž Jirass [0]
Ahoj, druhý týden zabíhám svou novou 240tku. Zatím vše bez problémů, rostliny rostou jak zběsilé, řasa se zatím nekoná, drobná vlákna okamžitě likviduje skupinka okružáků. Začínám mapovat nabídku ryb v Jihlavě a okolí. Moje představa o finálním složení rybí osádky je takováto:
20x neonka červená (nebo byste dali i víc?)
8x tetra císařská (2 samci, 6 samic)
10x pancéřníček - nejraději Adolfův, ale nedaří se mi ho nikde sehnat, takže druhá možnost je panda.
4x skalára amazonská, klasická čtyřpruhá přírodní forma. Ideálně 2 páry, ale to by muselo být velké štěstí, když to nejde z malých poznat..

No a protože chci zarybňovat za ty cca 2 týdny pěkně postupně, tak přemýšlím, s kterými začít. Skaláry chci dávat určitě až na konec, aby už od začátku braly to soužití s menšími druhy jako fakt a nekoukali na ně jako na žrádlo:-). Ale z těch ostatních 3 druhů nevím. Jak byste to načasovali vy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2020 18:38 Nives Re: vaclav
Samozřejmě o vyhledávání vím. :-)
Rozptyly u tvrdosti mi přijdou velmi velké, že by se tam vešlo prakticky vše kromě teter, jihoamerickych cichlid...když trochu přeženu. Ale zároveň už je 17 dh bráno jako tvrdá voda, která pro většinu ryb asi není ideální, tak jsem se chtěl poradit, co bude lepší. Zda není pro cichavce, razbory, sekavce 17 dh zbytečně trochu moc, i když se tam dle atlasu jeste vejdou, ale nechci to hnát přes sílu. Jasné, že jde i o další věci kromě tvrdosti.
Pokud bych se rozhodl pro živorodky. Druhy, které by se neměly křížit, tedy mečovky, molly, paví očka. Zvládli by v pohodě tuto tvrdost na dně pancernicci a cichavci modří/perletovy jako dominanta? Pocitam s vyzobanim mladých zivorodek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2020 17:32 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Nives
V atlase ryb existuje pokročilé vyhledávání asi bude stačit zadat jen původ a tvrdost a vyjede ti seznam ryb. Pak se přijď poradit co k čemu a kolik. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2020 11:44 Nives – Rybky do akva 240l s tvrdou vodou
Zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda by s tvrdostí vody 16-17 dh v akváriu o objemu 240l fungovala asijská osádka (razbory, čichavci, dánia, sekavci) nebo bude vhodnější pro akvárium založené na živorodkách.

Díky moc a s pozdravem

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 15:41 R Muž Anthrax [4739] Re: patka
To si nemyslím. Sekavec není sekavka, má malou tlaku. Kolega je má dlouhodobě pohromadě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 15:27 Žena patka [112] Re: Anthrax
Sekavec je sežere...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 15:24 R Muž Anthrax [4739] Re: patka
Proč ne krevetky a sekavec? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 15:22 R Muž Anthrax [4739] Re: Jirik87
Jaký druh neonek plánuješ? A jaký druh krevetky máš na mysli? Malé druhy krevetek můžou platy a neonky sežrat. Ale třeba tyhle by podle mě šly. rybicky.net/atlasostatnich/krevetka_japonska
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 15:07 Žena patka [112] Re: Jirik87
Krevetky a sekavec určitě nee...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 14:57 Jirik87 Re: afc1886
díky všem za rady, asi to malinko poškrtám, co takhle:

Neonka
Krevetka
Plata
šnek
Ještě mě napadl sekavec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 14:38 R Muž afc1886 [14654] Re: Jirik87
A na ty krevetky bych taky hned zapoměl při té kombinaci ryb. ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.06.2020 14:09 R Muž Anthrax [4739] Re: Jirik87
... plánuji založit 160 l AQ včetně hustého porostu rostlin...Toto je další argument, proč nepořizovat závojnatku ani acistruse. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.06.2020 13:54 Muž _ucx_ [1406] - Symphysodon + CorydorasRe: Jirik87
Jirik87 napsal: Hodí se k sobě a v jakém počtu ?

Závojnatka
Neonka
V žádném případě.
Plata koralova
Mola goldblack

Plata a black molla společně dejme tomu. 10 - 20 kusů od každé.
Kombinace neonek a živorodek sice nějak fungovat bude, ale ideální to nebude.
Ancistrus

Radši malé šneky (okružák, levatka, kružník apod.). Můžeš i pancéřníčky rodu Corydoras (v hejnu 6 - 10 kusů, stejný druh). Ancistrusovi je lepší se vyhnout.
Pár šneků a přemýšlím o krevetkách.

To bude k těm platám bez problémů. Neber ampulárie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.06.2020 13:51 Muž Roger [1873] Re: Jirik87
vemte si ten mix co jste si vybral a přečtete si něco o nich a hlavně si ujasněte co a které ryby chcete. Toto je vražedná kombinace a konkrétně doporučuji si přečíst více informací o závojnatkách
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.06.2020 13:45 Jirik87 – Rybky do 160 AQ
Ahoj plánuji založit 160 l AQ včetně hustého porostu rostlin a krásného zeleného koberce, na výstavě v neděli jsem si vybral rybky co se nám se synem zalíbily. Hodí se k sobě a v jakém počtu ?

Závojnatka
Neonka
Plata koralova
Mola goldblack
Ancistrus
Pár šneků a přemýšlím o krevetkách.

Kritiku rád příjmu, sem začátečník.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 61

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 67386x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11648-ryby-do-vetsiho-akvaria-151-250-l?od=151