Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária 251 - 500 l (velké akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária 251 - 500 l (velké akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2016 19:29 Muž Barakainus [654] - RostlinyRe: NHKG
me se sekavci libej (Mam kuhlii v jinem akva), ale vetsinou sou moc velky. Sidhimunki je jako pancernicci, ale drazsi a jen jeden druh. Tak proto pancernicky.
Anostomus taky mam. Videl jsem akva s asi 100 a vypadalo to skvele jak jsou ve 45 stupnovym naklonu. Ale neplavou a sou drahy (ale mam je na seznamu).
T. cervenouhlavou mam Hemigrammus bleheri (vicemene totez) a ty plavou v hejnu, ale mam je a vzdycky sem mel. Hlavne s tema neonkama cervenyma. Takze pro me trochu nuda ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2016 19:07 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Barakainus
Za mě:
rybicky.net/atlasryb/sekavka_pakistanska (u mě furt plavala)
rybicky.net/atlasryb/uzkotlamka_nadherna (bacha, hodně skáče)
rybicky.net/atlasryb/danio_malabarske (neměl jsem, ale všechny dania hodně plavou)
rybicky.net/atlasryb/tetra_cervenohlava (snad by jí velké parmičky nevadily)

Kukni se na ty odkazy, třeba se ti z nich něco bude líbit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.10.2016 18:57 Muž Barakainus [654] - Rostliny
Jak se blizi doba dokonceni stojanu, zacinam uvazovat co do nove 500L. Rozmery v me prezentaci.
Mam ted 5 Sahyadria denisonii v me 180L a ty urcite pujdou do te 500L. Uvazoval jsem dalsich 5 k nim. Ale mozna by bylo neco lepsiho. Ale co? tohle jsou prvni asijsky ryby co mam. Vzdycky jsem mel JA, ale netrvam na tom.
Tercovce asi ne (moc prace), skalary se mi taky nechtej a altum sou na tohle akva velky.
Akva je dlouhy, takze neco plavaciho by asi bylo lepsi. Ty S.d. sou na tohle skvely.
Casto jsem mel velke hejno neonek cervenych (100 kusu), ale chtel bych neco jineho. Zmena musi byt.
Na dno dam pancernicky. Par druhu mensich; velikosti pandy. Asi tak skupinu 30ti. A asi par Farlowella vittata; mam je v te 180L a libi se mi.

Navrhy?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 22:47 Muž Filip10 [1]
Ahoj.Prosím o nápad a pomoc.Mám založené aq 350l hrubého-původně určeno pro skaláry (výška aq je 60.V současnosti je v něm osádka: kongo tetra 8x p.leopardí 15x a 3 lka.chtěl bych přidat na kongu cca ještě tak 8 kusů a hlavně nevím, jestli je dobré k nim dát skaláru?Představa o počtu skalár je tak max 6. Víc by bylo lepší, ale přijde mi to už na hraně akva.Případně jakou jinou klidně párovou rybu. Jedno hejno už tam je, tak proč dávat další. Libí se mi víc ryb jednoho hejna, než gulášovka.Dík za rady
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   02.10.2016 17:59 R Muž romant [27981] Re: UndeR
Tak hlavně žádný vzorečky a zapojit mozek. ;-) Kolik asi že vyprodukuje jedna tetřička odpadních látek oproti třeba ancákům, živorodkám a cichlidám? No zkus to sám si odpovědět. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 17:41 Muž UndeR [80] Re: romant
Jo taková kombinace se mi začíná zamlouvat...jen nevím když to tak propočítám, jestli už se nezačínám dostávat k tomu aby bylo akva přerybněné, to bych nerad. Přeci jen už to 40ti kusové hejno teter má při součtu 1cm ryby na 1l vody docela "spotřebu"... hmm
No a manželku přesvědčím, že jestli chce molly a mečovky, tak ať si založí vlastní akvárium :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 11:03 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: UndeR
Krvavky ke skalárům určitě neee. Už se to tu řešilo v jiném vláknu. Obojí jsou nádherné ryby, ale krvavky ve své hravosti ožužlávají jiným rybám ploutve a majestátní skaláry si o takovou "pozornost" doslova říkají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.10.2016 10:40 R Muž romant [27981] Re: UndeR
Tak ono je ti razeno nedávat mollyny a ještě darovat ancáky a zároveň ti radí tam dát skaláry, čímž si tedy ten poměr bordelářů zase vyrovnáš. ;-) Ale aby jsme se hnuli z místa, jak varianta akar, tak skalár bude s krvavkama trošku hranová, neb to jsou klidný a hlavně bohatě oploutvený ryby a to je velmi častým středobodem zájmu nenechavých, hravých a všudypřítomných krvavek. Zabraňovat se jim v tomto snažení dá právě tím počtem(nesmějí se nudit), takže těch 40 kousků bych viděl jako ideál. Ancáky, pokud jsi se s nima naučil, tedy znáš jak dovedou bejt rostlinožravý bych se ani nezbavoval a i v kombinaci s tím hejnem pancéřníčků bych v tom neviděl problém. Z těch živorodek bych si opravdu vybral jenom jeden druh a jako tu dominantu bych dal ty akary v min. počtu 4 kousky. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 10:26 Muž UndeR [80] Re: romant
Tech ancistrusů mi připadne škoda se zbavovat, jsou už krásně velcí :-(
Říkal jsem si, že bych jako dominantu dal spíš ty Akary...Skaláry nevím, nevím...nemám s nimi zkušenosti a hlavně problém by byl asi s tím párem :-O Byl by problém, kdyby tam bylo "hejno" 4 ks a ne přímo pár?
Jsem zvědav co mi žena řekne na to, že tam nadáme její oblíbené rybky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.10.2016 08:00 R Muž romant [27981] Re: liborass,Puma
Chlapci, když už doporučujete skaláry, tak jsou to ryby hejnový a stě párama to bejvá někdy pěkná štrapác. Obvykle se pár vybírá právě z toho hejna a ještě k tomu jsou to ryby vcelku promiskuitní, takže ono párování nebývá na stálo, no a v neposlední řadě je určení pohlaví někdy pěkná lotynka a spolehlivě se toto dá poznat třeba až při tření. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.10.2016 02:41 Muž liborass [174]
Akara hněda je v bezproblémová klidná ryba ;-), zvyšil bych počty těch pand tak na 15-20ks, teter krvavých na 30-40, dal bych manželce vybrat bud mečovky nebo black molly, ale oboji bych tam nedával a daroval bych ty ancitruse, a parek skalár jako dominantu a je to pěkné akva :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 01:48 Muž Puma [0] Re: UndeR
Co tahle pár skalár rybicky.net/atlasryb/skalara_amazonska a pořádné hejno neonů (neonek obecných, červených)? ano :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2016 20:52 Muž UndeR [80]
Začínám připravovat zařízení nového akvária. Plánuji nádrž o objemu 300 litrů (120x50x50) a začínám přemýšlet pro jakou rybí osádku jej zařídit. Ze současného akvária počítám, že přestěhuji Ancistrusy (5 ks), Pandy (5 ks), SAE (3 ks), jako hejnovku bych chtěl Tetru krvavou, nyní mám 7 kousků, tak počítám, že je přestěhuji a ještě bych hejno doplnil na cca 20 kusů. Manželka trvá na tom, že se jí líbí Black Molly a Mečovky, tak je bude chtít v nové nádrži taky...
Mě se docela zalíbila Akara hnědá, myslíte, že by k této sestavě mohla být v pohodě nebo by to nedělalo dobrotu? A kolik kousků bych teoreticky mohl do nádrže dát. Popřípadě, jakou větší (dominantní) rybu by jste do takovéto nádrže doporučili? Díky!

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 20:09 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: romant
Super, tak díky. Teď už se tolik nebojím. Skaláry zůstanou kde jsou s Neonkama ve 240l jak je mám a do 450l tedy přijdou ty Parmičky a Líbáci, ještě teda k nim přibyde jedna Parmička červenoploutvá aby měla nějaký domov od přítele ze zrušené nádrže, ta je věčně někde zalezlá tak v tom bych problém už neviděla. Snad nádrž nebude vypadat prázdně smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 20:00 R Muž romant [27981] Re: Kata3101
Líbáky s parmičkama ano, líbáky se skalárama ne, skaláry s parmičkama ano a znovu opakuji, litry na to máš, tedy na všechny event. kombinace.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 19:58 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: romant
Myslela jsem to tak, že bych ty Líbáky dala ke skalárám pokud by Parmičky ve 450l dělaly problém. Jinak chci Líbáky s Parmičkama. Trochu se toho obávám smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 19:56 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: Sitius
Tak to jsi mi potvrdil přesně to, co jsem si myslela. Tak jdu do nich teda. Jaký je tak vhodný počet těch Čichavců? Bude 6 kusů v pohodě? Pohlaví určitě nepoznáme. Líbáky jsem nikdy nechovala, s Parmičkami už mám dlouholeté zkušenosti, jen ne v tak velké nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 19:54 R Muž romant [27981] Re: Kata3101
Skaláry bych s líbačkama nedával, s partou 50 parmiček čyřpruhých u skalár problém nebude, litráž na to máš slušnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 19:52 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: NHKG
Jsem ráda, že jsi mi potvrdil těch 50 kusů. Čichavce tedy pořídím, pokud by byly problémy dám je do druhé nádrže a uvidím jak to snesou skaláry pokud ani to neprojde můžu je vrátit do akvaristiky. Díky moc! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 16:34 Muž Sitius [26] - učit se, učit se, učit seRe: Kata3101
Já musím za sebe říct, že nejvíc aktivní ryby jsou zrovna ty čichvci líbající, neustále se proháněj a rozhodně na sebe nenechaj nikým šahnout, ani ramirezka si na ně netroufne, jinak ostaních si naopak vůbec nevšímají, jdou jen po sobě. Naopak ramirezka když jí jde někdo po jídle nebo něčem tak po ní vyjede(samec).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 15:59 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Kata3101
Klidně dej těch parmiček 50. Akvárium je velké a moc jiných ryb neplánuješ.
Parničky v tak velkém počtu by si nemusely všímat ostatních ryb, ale to ti nikdo nemůže zaručit. Pokud máš ty čichavce v případě problémů kam dát, tak můžeš zkusit i ty líbající.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 15:00 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: NHKG
Je pravda, že s Čichavcem líbajícím nemám žádné zkušenosti, protože jsem měla na ně malé nádrže. Jen se zlatým, modrým a perleťovým. Chodím do dobré akvaristiky, kde se nebojím, že by ryby mohly být v nepořádku, jedině, že by jim mohl ublížit transport. A kolik by jsi mi doporučil těch čtyřpruhých? Nebude 50ks moc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 14:56 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: FrantisekP
S Parmičkama jsem měla vždy dobrý zkušenosti, nikdy neubližovaly ostatním. Dokonce jsem je měla jeden čas i se skalárama, sice jich bylo jen deset ale byly úplně v pohodě. Je pravda, že ty Čichavce pak můžu přelovit do Amazonu, možná by bylo fajn koupit jen dva a pokud to bude v pohodě dokoupit zbytek. Budu kupovat mláďata tak by si na sebe mohli i zvyknout, nebo se mýlím? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 07:58 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Kata3101
Větší klidná ryba k parničkám se těžko hledá. Napadá mě parmička denisonova.
Pokud čichavce, tak bych dal čichavce šedé (modré, zlaté, cosby, ...). Ti jsou docela odolní a nepotřebují takový klid. U těch líbajících navíc bývá i velký problém sehnat kvalitní ryby a koupené ryby i přes nejlepší péči často brzy umírají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 07:38 Muž FrantisekP [54] Re: Kata3101
Máš dost velký akva a třeba tato kombinace bude fungovat. Ale pro ty parmičky jsou prostě dlouhý ploutve magnet, proto to asi nebude ideální kombinace ryb...
Ale třeba vytvoříš v akva takový podmínky, že to bude OK - v nejhorším případě dáš brzo čichavce do druhé nádrže ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2016 05:09 Žena Kata3101 [0] - AmerikaRe: liborass
Razbory moc nemusím. Proč myslíš, že se Parmičky k Čichavcům moc nehodí? Kvůli tomu, že Čichavci jsou plaší a Parmičky hraví? Pokud tedy nejdou dohromady tak bych teda raději nahradila ty Čichavce něčím větším ale čím? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 21:29 Muž liborass [174] Re: Kata3101
za mě bych čichavce a parmičky nekombinoval, k čichavcům se víc hodí třeba rasbory... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2016 20:20 Žena Kata3101 [0] - Amerika – Kolik ryb do 450l?
Ahoj, zařizuji postupně novou nádrž a chtěla bych se ujistit o vhodným počtu osádky. Můj plán je: 6x Čichavec líbající, 50x Parmička čtyřpruhá, 5x Parmička černopruhá. Co si o tom myslíte? Bude to tak fungovat? Mám ubrat počty? Hrubý objem nádrže je 450l, rostlin chci mít taky dostatek, ryby budou až to poslední. Předem díky ano
EDIT: Ještě přibyde jedna Parmička červenoploutvá, nemám ji kam dát, ruším přítelovo AQ o které se momentálně starám já.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 17:12 Muž zlatovlaska [2] Re: NHKG
tak to si asi necham poradit a tych corydorasov tam nedam, necham 8 geo a 30 tetier, a casom mozno tie ramirezky, rastliny len pistia a salvinia na hladine, ale kedže by som rad biotop tak salvinia pojde preč, no uvažujem o nejak prichytenom echinodore na zakrytie techniky, nie som doma takže v priebehu tyzdna vytvorim prezentaciu, kde verim, ze mi skusenejsi poradia, zatial VELMI PEKNE DAKUJEM pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 17:00 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: zlatovlaska
U dna se už budou motat ti Geophágové. Potřebuješ jich buď pár, nebo minimálně 6, proto radši kup 8 kousků. Já většinou o nějakého během růstu z různých důvodů přijdu. Tetry nejlíp vyniknou v pořádném hejnu. A zase nemůžeš to akvárium přerybnit. Takže mi omezení corydorasů přišlo nejlepší. Já bych je tam nedával vůbec.
Hlavně dej na dno písek a zapomeň na rostliny zakořeněné ve dně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.07.2016 16:50 Muž zlatovlaska [2] Re: NHKG
ryby som chcel dávať postupne, určite nie naraz, zatial sú tam zábehové mečune, prvé som chcel dat corydorasy lebo tie jediné zoženiem od chovatela v mieste bydliska, ostatné cez internet v nejakých časových intervaloch, prečo tých corydorasov menej? ... tiež som rátal so stratami, za tie roky som sa niečo naučil :) filtráciu mam eheim 2217 otvorený naplno a robí to tam slusný prievan cez rozstrekovaciu rampu, no uvažujem či nekupim ešte dalši, bud externy alebo hlavu s molitanom.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2016 20:05 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: zlatovlaska
Počítej s tím, že o nějaké ryby přijdeš. Takže dal bych ty maximální počty, a corydorasů méně. A eLsumce hned a s ramirezkami počkej. Ramirezky jsou citlivé, většina eLsumců je docela odolných.
Doufám že máš pořádnou filtraci, ty ryby ji potřebují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.07.2016 18:34 Muž zlatovlaska [2] – posledné rozhodnutie
zdravím všetkých, po dlhšej dobe uvažovania, kým sa akvarko zabehlo(3 mesiace), som sa rozhodol pre nasledovnú osádku - geo tapajos red head 6-7-8 ks, 20 alebo 30 ks tetra citronova, 20 corydoras venezuela black, 4 ks ramirezka, po čase pridám zopar L sumcov. Prosím poradte pri upresnení počtov. Rátam, že lepšie by boli asi minimálne počty (6geo, 20 tetra, 20 cory, 4 ramirezky) aby sa "netlačili", ale zasa chcem aby to tam žilo :) vopred ďakujem za rady postrehy ahoj
pre info, akva 150x70x45vyska

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.06.2016 17:33 R Muž romant [27981] Re: laKatos
Když budeš mít "štěstí" na plašany, poznáš velmi rychle, před čím jsem tě varoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 17:16 laKatos Re: romant
Treba na to dojde. .....rodice mi vzdy rikali nasahej na to a ja sahl a popalil se.... je třeba se vždy spalit to me posouvá dál....

Vyzkouset to ovšem chci. Budou-li placky stradat půjdou okamžitě do sveta a budu shánět houf teter nebo vyzkouším něco jiného.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 17:03 R Muž romant [27981] Re: laKatos
Hmm, ty jsi asi nikdy ty ryby v nudli neviděl, ale je to cesta kterou si musí ujít každej sám, rozhodně ti nepřeju nic zlýho, jenom jsem tě od tvého počínání chtěl varovat. 500 teter a na dno ty pancéřníčky, třeba štěrbáky a máš akvo jak lusk. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:53 laKatos Re: romant
A ja si myslel ze jsi chlap.
smich

Jsem rád za jakoukoliv připomínku. To ze mám akvárium ve tvaru uzke nudle vím, už teď toho lituji ale musím se stim poprat a plackam (i ostatnim rybam) to vynahradit jinak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:33 R Muž romant [27981] Re: laKatos
Tak promiň, že jsem se zapojil. :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:30 laKatos Re: romant
Když vyrostou tak je budu otáčet aby nebyly pořád jen jedním směrem. :)

Ja vím je to úzké ale pri pozorování jsem zjistil ze placky které jsou ve velkých akvarii využívají stejné jen přední část.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:16 R Muž romant [27981] Re: laKatos
Tak jsi si neměl pořizovat akvo ani ne 30cm široký. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:14 laKatos Re: romant
rozzureny
zmensim počet všeho jen abych terce znovu mel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 16:07 R Muž romant [27981] Re: laKatos
Bez těch placek by to bylo asi nejlepší řešení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 12:46 laKatos Re: vaaclav
Tak šup s názory ven. Co mám zredukovat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.06.2016 12:40 R Muž vaclav [14568] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: laKatos
Hezká rybí polévka. Hodně jsi to přehnal už těch 6 terčů je tam tak akorát. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 11:59 laKatos Re: Tojsouvěci
Eeeeee. Výběr jen z níže uvedenych.
Ale pomalu se přikláním k pancernicku v poměru 30:20 ( sterbai/venezuela black)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 11:52 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: laKatos
Další menší možnost Corydoras trilineatus .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 10:53 laKatos Re: Zoidik
Sterby budu mít za 35 a Venezuely black za 25 kaček. Ach jo. Potřebuji nakopnout ať se rozhodnu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 10:47 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: laKatos
U dna mám rád jeden druh pancéřníčků, přijde mi to líbivější a šterbáci se mi líbí víc než venezuelští, to by byla moje volba, jak si to uděláš, je ve finále na tobě, jenom můj náor ;-) . Původně jsem je chtěl taky do čtyřstovky, ale na burze v HK je měli za 70kč kus a to jsem dávat nechtěl, tak jsem potom zvolil pancéřníčka žlutého, je šterbákovi podobný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 09:56 laKatos Re: Zoidik
A důvod proč jenom sterbace?

Ano veškeré ryby půjdou v jednotlivých fázích mezi kterýma bude odstup minimálně 14 dni.
Pancernicci -14dni- tetry 14dni- tercovci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.06.2016 09:54 Muž Jarry [1433]
Taky mi to prijde dost, asi bych dal treba 60 teter a 30 pancernicku. Velkej filtr to asi utahne, ale porad je to pres 200 ryb no, i kdyz je akvarko hodne dlouhy :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 39

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 43678x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/11628-ryby-do-velkeho-akvaria-251-500-l?od=401