Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Mohou být krevetky spolu s ***?

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Krevetky 

Přejít na předchozí stránku 10 Přejít na další stránku   1  
Mohou být krevetky spolu s ***?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 21:29 Muž azonic [63] - Rostliny
Děkuju palec už je mám delší dobu ale teď očekávám potomstvo od Red crystal tak jsem měl starost aby mi je nesežrali. Mimochodem u mě zobou krmení i z hladiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 21:21 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: azonic
palec Ke krevetkám doporučuju, je to moje oblíbená rybka, příjde mi na svou velikost dost akční a ožíví akvárko palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 18:05 Muž Burik [727] - AquascapingRe: kmasita
Nebude..také je mám a mladých krevetek si nevšímá..jsou na ní prostě velké i čerstvě vylíhlé krevetky:-)Jsou opravdu malinké,udávané 2-3cm je nesmysl:-)Obvyklá velikost je tak 1,5-1,8cm.Mé CRS jsou proti Rasborkám obři ;-)


kmasita napsal: Máme je s Neritinama a vše v pohodě ani těch nejmenších si nevšímají. Ona je to taková divná rybka. žere jen to co jí plave před nosem. Například vůbec nesbírá žrádlo z hladiny nebo ze dna.

ty moje teda dno celkem probírají a hledají zbytečky.Ale k hladině nejdou vůbec.Mé se držní v dolní polovině akva
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 17:57 Muž kmasita [11] Re: azonic
Máme je s Neritinama a vše v pohodě ani těch nejmenších si nevšímají. Ona je to taková divná rybka. žere jen to co jí plave před nosem. Například vůbec nesbírá žrádlo z hladiny nebo ze dna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2013 12:02 Muž azonic [63] - Rostliny
Bude mi žrát Boraras urophthalmoides mladé krevetky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 23:49 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Teď po rekonstrukci právě ještě ne, ale i tak jsem zahlídla zrovna před pár dny několik cca 0,7 cm krevetek. Nebylo jich mnoho, ale i tak se dovedou rozmnožit a dorůst do bezpečný velikosti (ve společnosti betty, black mollyn a teter).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 23:46 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Ale ty tam máš taky vzorovou džungli, kde se mají kam ukrývat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 23:15 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
S bettou pár mladých přežije, nestačila jsem se divit, že jsem jich při výměně dna našla mnohem víc, než jsem očekávala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.03.2013 23:03 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Louka
Krevetky nepřežijí asi s žádnými cichlidkami. S beťákem by mohly, budou mi mít malé dost skrýší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.03.2013 22:58 Muž azonic [63] - RostlinyRe: Louka
Zkoušel jsem soužití krevetek a Cichlidek kakadu a neklaplo to tone s Ramirezkama to bude asi podobné.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 22:55 Muž Louka [49]
Zdravím moc se mi líbí Krevetka červená var. Red cherry .
Ale vzhledem k tomu že plánuji koupit Beťáka a posléze i pár ramirézek tak mám trošku strach o jejich nezařazení na jídelníček.Mohlo by to u mě v AQ fungovat pohromadě?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 22:13 radim Re: Grew
V tvém akváriu ještě nějaký čas ne ;-) Nech to pořádně zarůst, ale i tak s množením krevet už moc nepočítej, spíš časem vymizí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 21:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Grew
Můžou, pokud tam budeš mít dostatek jemnolistých rostlin a různých dalších úkrytů, kde se nejmenší krevetky a svlíkající se větší krevetky budou moct schovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 17:13 Muž LiborSprysl [9015] Re: Grew
Inu mohou...jestli to budou stíhat... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.03.2013 17:12 Muž Grew [0]
Zdravim, muzou byt krevetky Sakura red s cichavci medovymi?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:56 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: lukyn
Protože mají zkušenost, že centimetrového ancíka nesežerou... dvoucentimetrové krevetce snadno utrhají jednotlivé části těla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:46 lukyn
no malinkych anciku cca 1cm velkych kteri se ted narodili si nevsimaji vubec ale anici kteri se nedopatrenim dostali ven z kokosu a byli jeste jikra z ocaskem se stali rychlou svacinkou no :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.03.2013 22:37 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: lukyn
No, nejsou to sice sumatranky, ale přesto jsou to parmičky, a to poměrně velké... a parmičky jsou minipredátoři... moc rádi loví drobné členovce. Bojím se, že red cherry bude drahá potrava, obzvlášť v tak malém akvárku, kde se dost nudí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:34 lukyn
no kytek a ukrytu tam mam mnoho tak snad to bude v pohode tech parmicek tam mam 8 kousku 4menci kluky a 4 vetsi holky tak doufam ze si budou vsimat jen sami sebou... :-D jinak jsou takove laxni na deni v akva takze doufam ze i ke krevetkam diky za rekaci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.03.2013 22:30 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: lukyn
Trochu bych se bál parmiček pětipruhých... ale i neonka si ráda zobne malou krevetku. Ancík ji sice taky sežere, když na ni narazí, ale neloví je niak aktivně. Pancéřníčci bez problému... Takže se bojím, že se v tomto akvárku moc přírůstků krevetek nedočkáš a i dospělé budeš mít furt někde zalezlé, schované před parmičkama pětipruhýma.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.03.2013 22:25 lukyn
ahoj chtel bych se zeptat na par veci ohledne krevetek red cherry planuju je do akvaria o objemu 100l s filtrem tetratec EX1200 takze cirkulace vody by mela byt dostacujici ale ted k problemu v akvariju mam par neonek, parmicek petipruhych, pancernicky zlatopruhe a asi moc nevhodne dospele anciky SP kteri maji kolem 10cm budou se tito zivocichove snaset? mate snimi nekdo zkusenosti? predem diky :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2013 20:27 Beda81 Re: malyLibor
Dekuji za vycerpavajici odpoved.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   27.02.2013 15:58 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Beda81
No sakra... Nejdříve děkuji za uznání, ale byla to jen odpověď na tvůj dotaz a jen a pouze moje zkušenosti a zkušenosti mojí kamarádky, ne obecná pravda.
Co se týká nákupu krevetek - hodně záleží na tom, jaké krevetky chceš. Já mám právě objednané krevetky dovezené z Indonesie... protože jsou krásné a u nás je zatím nikdo nechová. Filtrující krevetky rodu Atyopsis většinou taky koupíš jen z odchytu, rozmnožit se je podařilo jedinému člověku na světě, a to Chemovi. O jejich rozmnožování si můžeš přečíst skvělý článek na jeho stránkách krevetkus.cz , kde je i spousta dalších zajímavých informací pro krevetkáře - například podrobné popisy nejběžněji chovaných druhů.
Ideální pro nákup krevetek je domluvit se s nějakým chovatelem z okolí - hlavně kvůli tomu, že je velká pravděpodobnost, že budete mít podobnou vstupní vodu. Pro takovéto nákupy jsou úplně ideální různé srazy chovatelů, které se dnes pořádají ve spoustě velkých měst. V Olomouci jsme s tím také začali a doufám, že i budeme pokračovat - viz vlákno rybicky.net/forum/12013 , ale vynikajícím pomocníkem je i tento web - podíváš se v atlase na krevetky, najdeš si tu, o kterou bys měl zájem, podíváš se, kdo ve tvém okolí ji chová, a domluvíš se s ním přes vzkazy. Ovšem u některých krevetek, které jsou na odchov náročné a daří se je odchovávat jen 3-4 chovatelům v republice, se stejně nevyhneš nákupům na burze nebo přes internet. Věř mi, že ani to není problém. Tito chovatelé krevetky chovají a pečlivě se o ně starají. Stejně pečlivě ti krevetky zabalí a pošlou a za celou dobu, co chovám krevetky, vím jen o jednom jediném případě, kdy byl problém a 2/3 krevetek umřely a zbytek to jen těžko rozdýchával. Chyba však nebyla na straně chovatele, ale dopravce. Co s tím balíkem prováděli nevíme, ale nebylo to rozhodně nic dobrého, když krevetky skončily v takovém stavu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2013 08:57 Beda81 Re: malyLibor
Jeste bych se te Libore chtel zeptat ohledne nakupu krevetek.
U koho/kde koupit krevetky. Jsem z Olomouce.
Jestli neznas nejakeho chovatele na olomoucku. Pripadne u koho se daji krevetky "bezpecne" koupit na burzach.
Tusim, ze burzy v Olomouci, Brne a Kromerizi navstevujes a znas "dobre/spolehlive" prodejce.

Rad bych se vyhnul nakupu importovanych kousku.

Dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.02.2013 08:47 Beda81 Re: malyLibor
Dekuji za vsechny kolemjdouci v tomto vlakne.
Skvela prace.

Admini po nejakem sirsim odsouhlaseni by mohli tento seznam dat do hlavicky tohoto vlakna a jeste pridat do hlavicky tohoto vlakna
rybicky.net/forum/5233-jake-ryby-ke-krevetkam

Mozna by ubylo do budoucna podobnych dotazu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   26.02.2013 23:29 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Beda81
Tak já se pokusím... nejdřív k těm krevetkám, mezi kterými se rozhoduješ - vřele doporučuji, jdi do těch Sakur, Rozdíly v náročnosti mezi nimi skoro nejsou a Sakury jsou výraznější, budou víc vidět a víc se ti líbit
A teď rybky, co jsi napsal:
rybicky.net/atlasryb/plata_skvrnita - nehodí vůbec, bude se snažit sežrat i dospělé
rybicky.net/atlasryb/danio_perlove - hodí se, výjimečně sezobne malinkou krevetku
rybicky.net/atlasryb/razborka_trpaslici - naprosto ideální, krevetkám neublíží ani nejmenším
rybicky.net/atlasryb/jehlounek_thajsky - naprosto ideální, krevetkám neublíží ani nejmenším
rybicky.net/atlasryb/hlavac_smaragdovy - nemám zkušenosti
rybicky.net/atlasryb/zivorodka_duhova - nečekej úspěchy s odchovem, většinu prcků uloví
rybicky.net/atlasryb/heterandrie_trpaslici - pravděpodobně bez problémů
rybicky.net/atlasryb/novoheterandrie_slicna - naprosto ideální, krevetkám neublíží ani nejmenším
rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska - naprosto ideální, krevetkám neublíží ani nejmenším
Ještě přidám pár ryb, které jsou naprosto v pohodě ke krevetkám - malé druhy pancéřníčků (C.hastatus, C.habrosus, C.panda a pod), krunýřovci rodu Otocinclus a jim příbuzní.
Občas si zobnou malých, ale jsou vhodné - razbora skvrnoocasá, razborka bornejská, razbora espei a hengelova... myslím, že tohle už je slušný výběr :-)

Takže vidíš, že ke krevetkám a šnekům můžeš přidat i rybičky. Osobně doporučuji 15-20ks Boraras maculatus nebo 6-10ks N.elegans.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 20:30 Beda81 Re: katterinecka
Klasicke setove 60x30x30 (54L)
Upravene pro pouziti HM filtru. Takze jsem z toho udelal 50*30*30 (45L)
odhad cisteho cca 30L

EDIT:
Ted me to trklo.
Muj prispevek nemel vyznit jako pomoc pro mne, i tak za pripadne navrhy dekuji.
Byl spis zamerenej obecne pro dalsi tazatele a radce.
Tim nechci odrazovat od pomoci ;-)

Jen bych jeste dolpnil.
S chovem a odchovem nemam vubec zadne zkusenosti. Takze do teto nadrze planuji cca 10-15ks
rybicky.net/atlasostatnich/krevetka_neocaridina_heteropoda_var_sakura
nebo
rybicky.net/atlasostatnich/krevetka_cervena_var_red_cherry
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 19:58 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Beda81
jak je to akvárko velké?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 19:37 Beda81
Chystám pro krevetky nádrž. Už se zabíhá. Ale i tak pořád sháním info, jaké rybky ke krevetkám.
Už dříve jsem si zakoupil knihu Sladkovodní krevety
vasut.cz/…

Zde pro příklad zmiňují :
rybicky.net/atlasryb/plata_skvrnita
rybicky.net/atlasryb/danio_perlove
rybicky.net/atlasryb/razborka_trpaslici
rybicky.net/atlasryb/jehlounek_thajsky
rybicky.net/atlasryb/hlavac_smaragdovy
rybicky.net/atlasryb/zivorodka_duhova

Podle názorů zdejších zkušenějších krevtkářů, by se tedy dali dát dohromady s krevetkama danio perlove, razborka, trpaslici jehlouhek thajsky.
Ja osobne jsem se jeste dival po
rybicky.net/atlasryb/heterandrie_trpaslici
rybicky.net/atlasryb/novoheterandrie_slicna
rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska

Je možné, že tady nebo v jiném vláknu, byly zmiňovány i jiné rybky.
Ale výše zmiňované mi tak nějak zůstaly v paměti jako vhodní kandidáti.

Asi bude také záležet, jestli chci krevetky také odchovat, jestli tam mmám nějaké skrýše.
Jestli opravdu chci vidět i rybky. Mám pocit, že u toho jehlounka to může být trochu problém.

Zatím se u mne miska vah pomalu, ale jistě příklání k verzi.
Krevetky + šnečci. Ještě nevím co jestli nerita, nebo helnka apd.

Jestli by se našel nějaký dobrovolník se zkušenostma s chovem a odchovem krevetek.
Udělal nějaký "souhrn" rybek se kterýma má zkušenost, že "fungují" s krevetkama.
To by byl velký počin.

Nebo nějaká forma "ankety" :
Rybka se nehodí vůbec.
Hodí, ale nečekejte nějaké valné úspěchy s odchovem.
Hodí se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 14:39 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Kryštof
Já mám zkušenost s B.maculatus - nežerou krevetky vůbc, ani malé, B.uropthalmoides - občas si uloví nejmenší krevetku, stejně jako D.margaritatus. Ale není to nijak drastické. Ke krystalkám nebo dalším krevetkám, které se hůř množí, bych je nedal, ale k Neoacaridinám klidně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 09:56 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: malyLibor
a razobry teda jsou vhodné ke kervetkám? nemyslím jen maculatusky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   26.02.2013 09:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Kryštof
Podle toho, co vím od Ivahy, tak s eleganskami chová krevetky naprosto bez problémů. Tyto rybky jako asi jediné či jedny z mála živorodek, které na krevetky neútočí a vůbec si nevšímají ani mladých krevetek.
Ale často doporučované Endlerky jsem s krevetkami choval a přesto, že jsem je krmil opravdu vydatně, pořádaly doslova lovy na malé krevetky. Dal jsem je pryč poté, co jsem viděl, jak malá, asi 1 cm dlouhá endlerka loví nejmenší krevetky v mechu. Přitom vyplašila už asi 5mm velkou krevetku, kterou sežrat nemohla. Ta krevetka se polekala, vyskočila z mechu a tam ji ihned spolkla okolo hlídkující samice. To mne fakt naštvalo, tak jsem je odlovil a dal místo nich B.maculatus a pak jsem se nestačil divit, jak se krevetkám v akvárku bez Enderek daří a jak krásně se množí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2013 07:33 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: malyLibor
Tak to se omlouvám, to jsem nevěděl já jsem je mám právě spolu(n.elegans a jsou vpohodě) a nějak mi tato informce asi unkikla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 22:40 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: optimus2x
Ty pancíky tam klidně dej. Galaxek můžeš přidat, to je pravda. Ale počkej si na burzu, tam je borec prodává za 30,-Kč, to je bomba cena. Kdybys chtěl vietnamky, mám jich teď docela dost. Rozodně tam nedávej žádné živorody. Většina živorodek (snad s čestnou výjimkou N.elegans) jsou velcí lovci a milují lov na malé krevetky. Myslím, že hejnko galaxek, hejnko vietnamek, pár pancíků a ty kreveťule bude pěkné akvárko.
Škoda, že ses o krevetkách neporadil. Red cherry a Yellow se ti poprčí - je to jeden druh, budou spolu mít mladé a nebude to pěkné. Pokud můžeš, zkus je ještě dát od sebe. A gabonensky jsou krásné kreveťule. Já sice dávám přednost moluckám, protože ty jsou více aktivní ve dne, ale ty gabonensky jsou taky moc krásné kreveťule.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 20:35 Muž Kryštof [314] - Amerika
galaxky i vietnamky s pancernickama budou vpohodě a krevetky taky možná bych udělal větší hejno galaxek ty jsou radsi v hejnu. a třeba i nějakou živorodku, to je na vkusu už
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 20:33 Muž optimus2x [3] Re: Kryštof
112l viz profil :-) kolega v praci koupil Mrenky nadherne a Pancernicci jsou od te doby porad zalezli :-( tak ze by mi je dal(5ks)... mam jen par Galaxy a Vietnamek velikost +- stejna :-) tak tech by se snad nebali
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 20:25 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
No jo ale ty se mi zas tak moc nelíbí :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 20:16 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
škoda, že sis nevzal raději ty B.maculatus. B.uropthalmoides ráda občas zobne nejmenší krevetku, maculatky si jich vůbec nevšímají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 20:15 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: optimus2x
Já měl v 80 l - Džungle - krevetky spolu s pěti C.elegans, které jsem později vyměnil za C.paleatus a pohoda. Je fakt, že jsem měl přední část volnou a zadní hodně zarostlou valisnerkama a hygrophilama, takže pancíci jezdili vepředu ve volném prostoru a kreveťule si vegetily spíše v zeleném, ale v pohodě se množily a nezdálo se, že by jim pancíci ani ancistruska Anča jakkoliv vadili. Normálně se s nimi i tahaly o granule.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 19:35 Muž Kryštof [314] - Amerika
Ancíci jsou bordeláři ale když jsou mladí tak si umí uklidit ale starší jsou líni, a jak mas velké akva? Protože pancéřníčci chcou aspon 50l a aby jich bylo třeba aspon 4 :) jinak budou spatní(zalezení a takový zakřiklí)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 19:28 Muž optimus2x [3]
jsem zacal lehce pred Vanocema a kamos me ukecal a vnutil nekolik Anciku (6ks) :-D Ted se vraci z5 do ČR tak mu je budu vracet hop Tak snad vetsi bordelari to nebudou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2013 19:17 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: optimus2x
Taky myslím že zvládnou ale mohly by být trošku ve stresu, jelikož tato rybka je hodně akční a pořád lítá z jedne strany akvarka na druhou. Záleží pochopitelně na množství, velikosti akvarka atd ale nebál bych se toho pokud se ti líbí. Sám u jsem u krevetek nechtěl ryby protože bez nich jsou víc v pohodně, ale na burze jsem neodolal a koupil par razborek skvrnoocasých :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 19:00 Muž Kryštof [314] - AmerikaRe: optimus2x
Ano možná se nebudou nejrychlec množit protože jim možná nejaké mladé určitě seřerou ale starym neublíži
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 18:57 Muž optimus2x [3]
Prosim o radu :-) zvladnou Red Cherry spolubydleni s Pancéřníčkem Drobným?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.02.2013 14:40 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: aivenhov
S tetrami císařskými je mám, nevšímají si jich nijak zvlášť. Dokonce se krevetky zvládly i trošku rozmnožit (mají-li úkryty).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2013 14:31 Muž aivenhov [16]
Dobrý deň

Myslíte že by krevetky prežili spolu s tetrami císarskými alebo paraguayskými?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2013 19:13 Ria Re: Linuška D.
Promiň, ale teď ti trochu nerozumím, co a odkud? Myslíš tu akvaristiku? coze :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2013 19:05 Žena LinaDee [167] - AquascapingRe: Ria
Ja bych ho odtamtud klidne vzala, aspon ho zachranis...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2013 17:11 Ria – Re: predator3313
Jo, já vím, proto se radsi ptám, takže jenom jedna bojovnice. Fajn, vždyť takové nano akvárium se dá pak pořád změnit na krevetkárium, nebo ne??? ;-) :-) A ješte ak teda neotravuji, aké ty rostlinky by ste mi doporučili? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   13.02.2013 16:58 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Ria
:-) No já bych do 20 litrů rozhodně k Bettě žadné jiné rybky dával palec V akvaristice radí tak, aby měli tržbu :-O

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [10] ...... 19

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 22527x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8759?od=451