Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Zasílání a přeprava ryb

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Zasílání a přeprava ryb
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2006 18:08 Muž [] – ryby
Chce to polystyrénový box.Sytit kyslíkem nemusíš, stačí tam mít dost volného prostoru pro vzduch.Ryby těch 6 hod. v pohodě zvládnou. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2006 18:05 Muž Jammes [72] - Afrika – přeprava
můžeš je odvézt autem, doprava čd je slušná stojí asi 140,-kč, do sáčku dej tak 1 1/4 l vody a foukni ho kyslíkem, ryby můžeš dát po deseti nebo je rozdělit a stopro vydrží cestu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2006 17:42 Muž Lisak [3] – přeprava ryb
Chci poprosit o radu jak nejlepe přepravit 10 ryb když by šli čd kurýrem a byli by ve vlaku 6 hodin, kolik vody a musí být přidan kyslík s bomby. Nebo jestli někdo znáte nějakou jinou a rychlejší dopravu, hlavně aby ryby přežili cestu. Díky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2006 14:41 Muž [] – jardík
Neboj se,našel jsi nejlepší řešení.S těma boxama se chodí na burzy nakupovat i mražené krmení.Kolegové si jeli pro tlamovce přes 200km a v ty lednici to bez problému vydrželi.Tak ať se daří.Co to vůbec bude za čudlíky? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:43 jardik.cardik – yyyy
jo toho se nebojim jen jsem měl strach s přepravy ale pak mě napadl ten ice box a ten bude myslim dobrej chtel jsem kupovat polistirenovou bednu ale na co když mam vse potřebneho doma
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:40 Muž Jammes [72] - Afrika – ..
tak jestli je bereš od chovatele tak ten už to zná, větší ryby třeba 2-3 a menší i po 10-15 kusech a ten kyslík tam může fouknout
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:39 jardik.cardik – jj
jj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.08.2006 20:36 GAGAL – ryby
Pro přepravu ryb se používají polystyrénové bedny nebo tyto termoboxy. Důležité je, aby po celou dobu byly ve tmě. Pokud cestujeme nebo objednáváme ryby a jejich cesta je delší než 1 den je důležité je před cestou min.den nekrmit. Lepší obchodníci nebo chovatelé přidávají do sáčku med.kyslík. Správně zabalené ryby takto mohou cestovat i pár dní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:34 jardik.cardik – ryby
no prave da se to uzavrit ryb beru 19 nevim jak mi je chovate pobali
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:32 Muž Jammes [72] - Afrika – ..
autolednice se dá použít, pokud nedáš moc ryb do sáčku tak by měly přežít v pohodě, jestli jich chceš dát víc tak nech fouknout kyslík, dá se ještě použít přepravky na ryby - polystyrenová nebo i papírová krabice, je lepší vézt ryby ve tmě, jsou klidnější
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:31 Muž Jammes [72] - Afrika – ..
autolednice se dá použít, pokud nedáš moc ryb do sáčku tak by měly přežít v pohodě, jestli jich chceš dát víc tak nech fouknout kyslík, dá se ještě použít přepravky na ryby - polystyrenová nebo i papírová krabice, je lepší vézt ryby ve tmě, jsou klidnější
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:31 jardik.cardik – ice box
jo je izolačni a je to necela hodka v poho spis pul nez tri ctvrte je to kousek ja myslim ze ice box je idealni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:28 solem – to cardik
Myslím že autem to nebude trvat dýl něž hodinu a půl, takže myslím že ta bedna bude ideální
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:23 nigule – stehovani
ja uz sem to tu taky zjistovala, kdyzse pohrabes ve starych tematech, snad to najdes... dobrej napad mi prisel - papirova krabice a v ni pytliky s rybama. prej trybkam nedela dobre, kdyz videj, jak kolem nich "beha prostor". taky kdyz nam nesla elektrina a ryby chtely vzduch, bezela sem do vzerace, kde mi prodaly "vzudchovaci tablety" hodis tabletku do akva a ona postupne pousti bublinky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:23 jardik.cardik – auto
no jasny na kole nepojedu smich ne fakt autem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:22 solem – to cardik
to povezeš autem?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:18 jardik.cardik – mrazici box pro rybky ho dam samo bez le
Fotka k příspěvku tak to je ončo
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:08 jardik.cardik – yyyy
foto mi nejde nijak zobrazit ale snad vite co myslim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2006 20:07 jardik.cardik – jak dobře přepravit ryby
jak mam šetrně přepravit tlamovce do 100km vzdaleneho města napadlo mě sehnat bednu ktera slouzi v lete na dovolenou jako lednice da se do ni led a zavře se potraviny jsou jak v lednici protoze je ve vnitřku bedny stala teplota co kdybych misto ledu dal pytliky s rybami?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 12315x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4618-zasilani-a-preprava-ryb?od=601