Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Hornbach

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 16 Přejít na další stránku   1  
Hornbach
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 13:38 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: snehulda007
asi tuší že jim to brzo zdechne a příjdou si pro další, je to hrůza
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.12.2011 13:24 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: snehulda007
Tohle slyšet já, tak mě slyší následně celý Hornbach, jak bych na něj řval. Každý chce prodat, ale musí to mít své meze!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 08:56 Muž snehulda007 [850]
Tak v hornbachu v akvaristice jsem se byl kouknout dvakrát a pokaždý jsem si odnes superzážitek.Poprvé, když mi prodavač nabízel endlerku za 65 kačáků coze a podruhé , když tam radil nějakýmu pánovi začátečníkovi. Pán:"Chtěl bych nějaký acistrusi,kamarád mi říkal že čistí sklo od řas,ale nevim kolik jich tam můžu dát." Prodavač:" A jak máte velký akvárko?" Pán:" 120 litrů" Prodavač:"Tak to je velký,klidně 20 nebo 25 kusů aby to stíhali čistit."......co dodat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 01:06 Muž tajfun1 [222] – hornbach praha
Dnes jsem byl v hornbachu na cernym moste pro trubky na rozstrikovaci rampu, tak jsem rovnou mrknul do oddeleni s rybickama, bohuzel kvalita a ceny nic moc :(... v nadrzi jsem sem tam nasel mrtvolku + nektere rybky mely krupicku a rostliny taky silenost :( ale na druhou stranu jsem tam koupil za dobrou cenu eshu 2000 a exit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2011 23:13 růžkatec
osobně nedoporucuji mají to tam dost drahé a když nakoupíš dáš do akvárka tak zjistíš že jsou nemocne nevim jak u vas je to dost hrůza ale mám i horší zkušenosti třeba ze ze zvěro kruhem konkrétně v tescu dost hrůza nebyla tam karanténa prodavačka by mi prodala mrtvou rybu tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2011 22:59 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: karfik
Hörnbach není určen k prodeji rybek ani rostlin. Osobně mám s nákupem ryb v Hörnbachu jen dvě zkušenosti. Jedna pozitivní - cca před 2 rokama jsem pořídil 4 SAE a jsou ve výborné kondici a problémy s nimi nebyli. Druhá zkušenost je s Mečovkama, kdy jsem ani nestihl je na cokoliv léčit. Do týdne od přivezení si jich domů všechny KO aniž bych měl šanci rozpoznat příčinu či nemoc. Naštěstí to však bylo v karanténí nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.12.2011 22:44 karfik
nakoupil jsem tam podruhé a podruhé jdu léčit krupičku.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 13:15 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Bobies
taky bych pockal na aquaburzu, pokud tam nejsou na vyber ryby, ktere shanis. Tak staci napsat Clarkiimu, Rystu nebo dardovi, maji spoustu ryb co nevozi sebou a i speciality.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 12:32 Muž Lucky005 [197] Re: Bobies
s tema rybickama bych mozna pockal na aquaburzu na vsb, jsou tam o neco lepsi ceny nez v tom hornbachu, teda aspon podle me a vyber je tam taky solidni mrkni na fotogalerii aquaburza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.09.2011 12:14 Muž Bobies [29] – Ostrava
Je fajn, že na té Rudné to vypadá (zatím) dobře. Příští týden tam chci sjet pro nějaké rybičky. U nás v Havířově je to teď otřes. V jedné i v druhé prodejně karantény, vše zakalené (bůhví od čeho) - jestli od léčiv nebo prostě nevyčištěné nádrže, ale hrůza. A výběr poskromnu :-O
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 20:06 Muž HWS [1]
Hornbach Praha-Řepy ode mne jen samá chvála.Široký sortiment, prodavači vždy ochotní poradit, akvarka čista, bez mrtfolek - prostě spokojenost. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 19:39 Muž hawok [64] - Čtverzubci
dneska jsem byl v hornbachu na rudne.
Bohuzel jsem nemel moc casu. Ale projel jsem rychle vsechny akva a porad to zatim vypada pekne. Kousek ode me stal par a nejaka brylata pani prodavacka jim radila ohledne krmiv pro ryby a vedomosti a ochota tak urcite byla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 17:41 Muž LiborSprysl [9015] Re: sollik
To by se mi admini poděkovali ano zasekat to tu katalogem akvaristik, vždyť ho tu máte také v písemné podobě a holt to chce cestovat...ale pokud se chcete soukromě zeptat, tak se ptejte. Prahu a okolí kolem 110 km umím docela umím dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 14:13 Muž PavelSiKra [3] - Raci, krabi, krevetkyRe: Bobies
Ahoj, dík za info v příštím týdnu mám cestu do Ostravy tak do toho Hornabachu na Rudné zajedu kouknout ja byl zatím jen vždy ve Svinově a tam mě to nikdy moc nenadchlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   16.09.2011 14:12 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
V Hornbachu mají téměř kompletní, nebo kompletní sortiment do Dennerle...prostě většinu koupíte v každé pobočce a osobně jsem tam vždy sehnat cokoliv co jsem potřeboval.

Příklad za všechny co se týče ceny, tak Nano cube 60 litrů u nich stojí 4000,- a to je samožřejmě varianta complete plus, tzn. se vším. Nebo jsem tam občas viděl set od Juwelu v akci za skutečně dobré peníze, že pro lidi co chtějí pěstovat obyč kytky byl tzv. nobrainer.

Na některé výrobce je Hornbach fakt OK, ale pozor třeba na filtry od Eheimu..staré modely filtrů předražené i o 3-4 tisíce není problém :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.09.2011 13:46 Muž sollik [257] - Cichlidy
LiborSprysl napsal: Podobně jako smidakuba dodám - to toho znáte fakt ještě hodně málo, když znáte jen tři dobré akvaristiky

Možná kdybyste místo přiblblých posměšků dal tipy na dobré prodejny bylo by to užitečnější ... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 12:18 Muž Bobies [29] – Pro Pavla
Ahoj Pavle, od Dennerleho tam měli celkem hodně věcí. Nechci kecat, ale na té rudné je celkem široký sortiment zboží. Já kupoval od Dennerle Vitamix + tam byly různé přípravky i na hnojení, o kterých jsme se bavili - A1 daily, V30 complete atd... Na to krmivo pro krevetky jsem se ale nedíval :(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 09:32 Muž jeník [54] Re: PavelSiKra
V pražském Hrobachu jsem jejich krevetí krmení minulý týden viděl. Předpokládám, že sortiment by měli mít všude obdobný. Stačí i zatelefonovat..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 07:54 Muž PavelSiKra [3] - Raci, krabi, krevetky
Prodávaj prosím Vás v Hornbachu i krmiva pro krevetky od Dennerle ?? Dík za info
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2011 06:08 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
Podobně jako smidakuba dodám - to toho znáte fakt ještě hodně málo, když znáte jen tři dobré akvaristiky smich ano hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 21:38 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: muťa
Jo to mě taky štve že tam nemají žádné zboží na netu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 21:14 Muž muťa [554] - RostlinyRe: smidakkuba
...jen škoda, že ty jejich tránky jsou téměř nefunkční.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 18:17 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: NHKG
Já ím o hodně dobré akvaristice přímo ve F-M a to
www.akvarium-olbrecht.cz
Je to opradu výborná akvaristika a když jsem kupoval u nich gibouše tak jsem ho dal ronou mezi terče do chovu, měl jsem strach ale byl naprosto zdravý.V akváriích jsem snad nikdy neviděl mrtvou rybu terčoci u nich taktéž nejsou takové zdechliny jako v některých akvaristikách, mají velký sortiment přes čerpadla,UV lampy reverzky po topení,kořeny kameny písky a spoustu jiného.Nikde ve F-M jsem neviděl UV lampy tak jsem se chystal že ji objednám a tam ji měli cca o 40kč dražší než je nejlevnější nabídka na Zboží.CZ takže ceny taky super, je fakt že cena rybek je o něco málo vyšší ale vyplatí se to. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 16:15 Muž hawok [64] - Čtverzubci
tak v hornbachu mi prijde dobre nakupovat koreny a nektere akva vybaveni maji za dobre ceny. A krmiva, maj tam za dobce ceny JBL a hikari. Taky sem tam tam koupim Lon nebo tetra. Dobre je, ze maji skoro vzdycky skladem leciva od eShy.
Seru maj v ostrave ve futuru, sice ceny jsou vysi nez na netu, ale cloveka to tolik netizi kdyz jde pro jednu pikslu, jinac jsou cenove hodne vysoko.
CO se tyce ryb a zverimexu, tak jsem spokojen z rybama z globusu v ostrave. Sice jsou drahsi, ale zatim jsem nemel problem, navic pokud napisete firme macenauer, ktera jej provozuje, poslou vam cenik a muzete si vybrat i z importu a zadarmo vam to pres tyden dovezoou.¨
Jinak temer vsechny ryby mam z akvaburzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 12:49 Muž Bobies [29] – Chovatel
A máš tip na chovatele? Okolí Havířova? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 12:47 ravr11
V Hornbachu v Ostravě na Rudné jsem byl asi před třemi týdny,mrtvé rybičky jsem tam neviděl žádné.Měli tam hodně druhů rybek ale ty nádrže jsou celkem malé a přerybněné tak si myslím,že jestli to umírání nesouvisí s tím přerybněním.Přece jenom trvá než se rybky uprodají,tak je jich tam stále moc.Zatím jsem v Hornbachu žádné nekupoval,tak nemohu posoudit.Co se týče nádrží, ty měli čisté,zrovna je tam zaměstnanec čistil.Ovšem myslím,že nejlépe je rybky kupovat přímo u chovatele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 12:24 Muž Bobies [29] – Sera
Sera krmiva pokud chceš mají v TESCU v Havířově. Je tam nový malý zverimex, kde je pár pavouků, myšek a jeden škorpíík :) tam mají výhradně SERA. Jinak včera v Hornbachu jsem koupil Tetramin a ostatních krmiv bylo taky hodně. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 09:27 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Těhňajs
Jasně, Sklorex je jiná kvalita, ale takových prodejen je v republice málo. Já vím jenom o třech: Sklorex, ZOO Braník a Vivarium.

Já byl v tom novém Hornbachu Ostrava Rudná asi 14 dní na zpět a pár mrtvých ryb tam měli. Mi tio přišlo jako klasický Hornbach, spousta zajímavých ryb, které bych radši nekoupil. Akorát nádže mají zatím krásně čisté a lesklé. Bohužel ale nevedou krmiva Sera, pro která jsem tam šel. V Ostravě je podle mě nejlepší burza, ale i tam je potřeba si dávat bacha a dodržovat karanténu. Navíc je tam takový frmol, že prodejci se s nikým nechtějí bavit, takže moc neporadí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 08:57 Těhňajs
Když chcete nějaké pěkné kvalitní ryby, tak nechápu proč lezete zrovna do obchoďáků, jako je Horndbach. Co takhle navštívit např. Sklorex apod? Sice je možné, že rybky jsou lehce dražší, ale o to kvalitnější, a určitě ve specializovaných akvaristikách nemají společné filtrace jak ve zmiňovaných řetězcích Horndbach atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2011 08:43 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: Bobies
- to jsem zvedavy jak jim to dlouho vydrzi, v Brne je Hornbach otres... dlouho jsem tam nebyl, minule jsem pri nakupu neceho jineho mrknul
- v nadrzich mrtve ryby, u kvitek v pidi nadrzich mrtvy samci od bett brichama nahoru coze
- a hadejte co delali prodavaci? sachovali tam se stojany s "akcnim" zbozim ... tone
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 21:03 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Martin
Souhlas, čím dál horší, už rezignoval i ten poslední normální držkatý prodavač:) Dříve alespoň poradil složení ryb a co kam za kytky....i když zákazníkům cpal jednorázová CO2 pšoukadla ve flašce od laku na vlasy, jak na běžícím pásu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 20:44 Martin – Hornbach
No tak to vám zavidím tady Hornbach na černem mostě ( praha ) je opak toho co píšete , výběr ujde ale ta kvalita lol , ryby potrhane oškubane a nemocne a chcíple tone plavou jim tam i několik dní chcíple ryby a nic s tím nedělaj , nojo . Jindy tam maj krasny ryby ale pak pojdou , to jak vám poradí nechci ani komentovat , jde jen o prachy takže to nejdrahší ani co nepotřebujete , jedním slovem KATASTROFA ,
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 19:31 Muž Bobies [29] – Krupice
No, vždycky byli dobří v Akvateře. Teď jsou nádržky celkem neudržované (to v Hornbachu jsem celkem zíral, jak může i prodejna rybiček vypadat) - doufám, že jim to vydrží. Protože s tak širokým sortimentem ryb i příslušenstvím se může pochlubit málokdo. Ale nechci to zakřiknout. Jinak v Havířově jsem teď kupoval rybičky převážně v "Aqua-beta" Na Nábřeží. Tam to můžu vřele doporučit. I když tam nenajdete širokou škálu rybiček natož rostlinek, kterých je tam velmi málo (ale to asi všude) je to dobrá prodejna. Příjemná obsluha (majitel vtipný) a často i poradí. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 19:17 Muž hawok [64] - Čtverzubci
co se tyce hornbachu na rudne, tak ten vypada co do akvaristiky fakt dobre. ted je otazka casu jesi to neni jen tim, ze je otevreny kratkou dobu a nedopadne to stejne jak ve svinove. kazdopadne hornbachu preju stesti aby vydrzel.
A akva tera v havirove ve sklepe, dlouho jsem tak nakupoval a byl spokojeny, v posledni dobe to jde s nima trochu hur, taky jsem videl spoustu mrtvych ryb, zacli si i nekteri znami stezovat. A jak jsem nakupoval naposledy, dotah sem si krupici do karanteny tak odolnou, ze i pres veskere snahy byla umrtnost skoro 100%.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 18:47 Muž Bobies [29] – Uvidíme
No, uvidíme. Prozatím super. Už se chci brzy vrátit! Teď opačná zkušenost. Včera jsem byl v "Akvatera" Havířov (blízko OD Elán - jde se tam dolů po schodech). Včera jsem čubrněl. Skoro v každé nádrži 1-3 mrtvé ryby. No hnus. A to tam chodím rád a často. Ale včera se mi zvedal žaludek a už tam nic nekoupím. Nehledě na to, že prodavačům je to asi jedno, když je tam nechají jen tak. A jeden ancistrus tam "vysával" rozpolcené tělo nějaké rybky! No, podíváná!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 18:01 Muž Lucky005 [197] Re: Bobies
jj oproti ostrava-svinov je to nebe a dudy, otazkou je jak dlouho jim to vydrzi, nebo nez odejde ten borec, ktereho to tam fakt bavi a snazi se, aby si udelal dobrou vizitku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 17:54 Muž Yirka [9126] Re: Bobies
Až ten stav potrvá 2-3 měsíce, půl roku, dá se teprve o něčem hovořit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2011 15:38 Muž Bobies [29] – Nový Hornbach
Dnes jsem se vrátil z nového hornbachu v Ostravě, který stojí na rudné. Když jsem četl diskuze, kde si uživatelé stěžovali na kvalitu atd. toto obchodu, můžu říct, že jsem byl příjemně překvapen. Nádrže s rybkami hezké, čisté. Viděl jsem asi těch 30 nádržek co tam měly je jednou rybou mrtvou a to zachycenou v odsávání. Jinak krásné druhy ryb. Sinogastromyzon puliensis (teď v 5.číslu Akvárium živě, strana 29.) - vypadá jako ancistrus zkřížený s rejnočkem :o). Velký výběr teter - tetry ozdobné, hokejky (křivopruhé), tetra socofolova (poprvé jsem viděl v obchodě) neonky obecné i červené, malawi+tanganika, živorodky a další počet ryb. Rostlinky od Dennerleho poměrně drahé 80kč a více, ale velký výběr. Příslušenství snad všechno, co jsem potřeboval jsem koupil. X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.06.2011 20:31 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidyRe: Lucky005
Slušné, žeby zaváděcí ceny? Jinak otevřený už je to můžu potvrdit ;-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2011 23:42 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Lucky005
Oni ho už otevřeli?To tam musím zajet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2011 21:59 Muž Lucky005 [197]
kdyby mel nekdo, zajem tak v nove otevrenem Hornbachu v Ostrave se da koupit Juwel reflektor 120 cm za 215,- s DPH, vychazel tam levneji nez 90 cm, ktery jsem potreboval, koupil jsem 120 a strihnul :)
Jinak je to tam fakt krasa ryby i rostliny, je to proste nove...
www.zbozi.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 07:21 kraken
Promiňte, ale nakupovat akvaristiku v Hornbach, tak to je u mne už zoufalství, já nakupuji přes net, bez problému, dokonce ví i co to je PH test. V poslední době používám akvarko.eu, nebo macenauer.eu jsou to speciálky. Je myslím taky rozdíl v obchodech, které jsou s míšene třeba s potřebama pro pejsky a speciálkama, většina má jen akvaristiku okrajově a nic o ni neví. V Hornbachu jsem osobně, kupoval Gastropex(na šneky) objem 10ml a oni měli všude psáno že obsah má 20ml. Měli jste vidět jejich pohledy, když jsem je na to upozornil.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2011 16:32 Aneta
ja vim ale bohužel tady je nikde nemaji poblíz takze kdyz zítra jedeme do Olomouce tak se tam porozhlídnu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2011 16:19 Muž honzales [8] - Živorodky
zbytecne drahy.ale kdyz nelitujes penez.tak proc ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.03.2011 15:14 Aneta
Zdravím.zítra jedu do Hornbachu do Olomouce a chtela bych si tam koupit raka cerveneho nebo krevetky .Je to dobrý nápad? mate nekdo s tim zkusenosti??diky :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 15:08 Muž Oggy [17] – Re: Johan
nééé ta fotka je stará už tam mám jemný křemičitý písek a přidaný osvětlení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 14:06 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: Oggy
Ale ve vašich akváriích nejspíš stejně nepude. Spíš bych sháněl jiné rostliny a spíš nějaké nenáročné. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 13:06 Muž jeník [54] – Re: Oggy
V Řepích mívaj pravidelně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 13:06 R Muž romant [27987] – Re: Oggy
Asi to bude chtít zvednout telefon a zavolat. Kontrétní odpověď jistě bude následovat. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2011 12:39 Muž Oggy [17] – Hemianthus callitrichoides
Ahoj nevíte jestli se dá sehnat v Hornbachu Hemianthus callitrichoides ??

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [16] ...... 24

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 43121x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/3620?od=751