Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Filtr do středního akvária (51 - 200 l)

 

NápovědaFórum » Technika » Filtry 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 20 Přejít na další stránku   1  
Filtr do středního akvária (51 - 200 l)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2015 16:29 Muž Daro [0] - Amerika
Ja mam v 80 litrovom tetra ex600
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2015 13:13 Muž Legioix [574] Re: Zober
Ano. Dá se otáčet do stran.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2015 11:01 Muž Zober [1] Re: Heimdall
Vyzera, ze v Kosiciach ziadna akvaristika nepredava Atman (JKA) cerpacie hlavy. :-(
Ostava len web shop. Este ma zaujima, ci je mozne pri tychto hlavach otacat vypust do stran.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   26.01.2015 23:34 R Muž Silent [5949] Re: Zober
Ač se sám považuji za "Eheimistu" v tomto případě bych se přiklonil k čerpadlu a kostce bioakvacitu. Pro krevetky je přecejen bezpečnější přímý kontakt filtrační hmoty s vodou než skrze nasávací koš, kde můžou uvíznout mezi košem a hmotou. Navíc se krevetky na hmotě rády pasou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2015 23:10 Muž Zober [1] – EHEIM Biopower 160 vs Atman AT-200 + bioakvacit
Planujem do zabehnuteho 84l akva kupit aj krevetky. Filter EHEIM Pickup 2010 nie je vhodny pre krevetky, tak rozmyslam, cim ho nahradit. Vonkajsi filter neprichadza do uvahy a tak sa rozhodujem medzi EHEIM Biopower 160 alebo Atman At-200 s bioakvacitom 10x10x20. Musi to byt hlavne tiche a spolahlive riesenie pre skor rastlinne zamerane akvarium. Pripadne navrhnite iny vhodny filter.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 15:29 R Muž Silent [5949] Re: mirulko
Může :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.11.2014 15:14 mirulko Re: KarlosS
moze byt aj tento? abc-zoo.sk/9296-new-tetra-ex-800-plus.html
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 11:57 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: mirulko
určitě, nebo pak velká kostka molitanu a čerpadlo At-201,2
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 11:46 mirulko Re: KarlosS
cize na tuto velkost akva je vhodnejsi vonkajsi filter?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 11:28 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: mirulko
cenově výhodný jsou Aqua Nova NCF
akvarijni-filtry.heureka.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 11:18 mirulko Re: KarlosS
no akva je 90x40x40, takze tak, radsej sa opytam ako potom banovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 11:04 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: mirulko
záleží také na délce akvárka (130x35x35 je taky 160l:-), ale na tuhle velikost radši vnější a vybírej s průtokem alespoň 700 l/h. Uškrtit kohouty můžeš vždy.
Značka už je dneska fuk, špatný filtr nekoupíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.11.2014 08:56 mirulko
zdravim, som tu nocy, prechadzam z maleho akvarka ( ozaj male cca 25L) na väcsie (asi 160L) , preto by som potreboval poradit pri vybere filtra, ci jeden pre 160l akva alebo dve mensie , a ake, dik

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2014 14:07 R Muž Silent [5949] Re: 3CK
Za mně taky 201. Průtok u toho většího čerpadla se dá vždycky stáhnout, ale u menšího ho nenaženeš :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2014 13:35 R Muž romant [27987] Re: 3CK
Za mě 201.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2014 13:26 Muž 3CK [49] – Atman AT-200 vs Atman AT-201
Zdravím, pořizuji nový filtr do 100 l akvárka. Koupím čerpadlo Atman + pěnu 10x10x20 cm. Původně jsem chtěl koupit čerpadlo Atman AT-200 (www.akva-tera.cz/…), ale teď koukám, že Atman AT-201 (www.akva-tera.cz/…) je jen o 10 kaček dražší. Má o něco větší průtok, tak jsem si říkal, že by to nemuselo být na škodu. Někde jsem ale tuším zaslechl, že bakterie při větším průtoku již nepřežijí (a větší pěnu se mi moc pořizovat nechce).

Co si myslíte o kombinaci AT-201 + pěna 10x10x20 v porovnání s AT-200 + pěna 10x10x20 ve 100 l nádrži?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 18:09 Muž matak [7] - Endlerky, KrevetkyRe: Designer
ja jsem tam dal takovou tu konvocku takovou hubici a když pustim dten filtr na plno tk to víří s celym akvarkem hodně a můžu ji ruzně štelovat tak ji mam trochu nahoru aby vyřila hladinu a nemám to uplne naplno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 18:01 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: matak
Kdyz Ti vystup trosku zvlni hladinu, nebude to od veci, ale nutne to neni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 17:57 Muž matak [7] - Endlerky, KrevetkyRe: Designer
Tohle počítání jsem moc nepochopil:-/. Každopádně už jsme tam dal tu kostku snad to bude stačit,ale nechce se mi kupovat nic novýho když mam doma tolik na výběr. Akorát ta kostka neni uplně dolu ke dnu. kam to mám umístit spíše ke dnu nebo někam doporstřed nebo je to jedno?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 09:21 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: matak
Sel bych do te kostky biomolitanu.

Muzes si zkusit i zapocitat. Akvarium bys mel prohnat filtrem rekneme 2 az 3x za hodinu. Voda by pres medium mela jit 5 az 10cm/min, kdyz si medium predstavis jako volny prostor. Na mediu jsou zajimave 2 az 3cm hloubky kolmo k proudeni vody. Cerpadlo precerpa za hodinu po zaneseni filtru o tretinu az polovinu mene nez ma uvedeno.

No a ted mas vsechny udaje, abys mohl spocitat, co to chce. Ne ze by to neslo jinak, jde, ale takhle spocitany filtr je ohledne nitrifikace rana na jistotu.

Kdyz medium prezenes, bude moc velke, ony si bakterie to sve spravne misto maji sanci najit, misto kde maji idealni podminky (ona totiz voda smerem ke stredu media, tam kde ji sajes trubkou, tece rychleji a rychleji). Kdyz je ale medium male, muze se snadno stat, ze jim voda proudi tak rychle, ze se v tom nitrifikacnim bakteriim moc libit nebude vubec nikde.

Jeste poradim, kdybys pocital, zacni vypocetem povrchu biomolitanu ktery mas a nebo poridis, pak spocitej povrch v hloubce 2cm, a urci jak rychle tam voda tece (teoreticky, biomolitan neni prazdne misto, ale ty ho tak uvazuj).
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.06.2014 07:47 Muž michalt [737] - MiniakváriaRe: matak
Já jsem fanda toho Atmana s kostkou molitanu 10x10x24 cm. Jen bych snad koupil AT 201 místo AT 200. Mám to tak v podobné velikosti akvária a jsem spokojen. Síla je v jednoduchosti.

Ten Eheim Aquaball 130 asi taky nebude špatný a ten Atman mám radši asi spíš jen subjektivně. Ale už je tady přeci jen to filtrační médium zakryté nějakou mřížkou a zdá se mi, že se nasávací povrch zbytečně omezuje (i když jen minimálně). Taky je možné, že těch filtračních hmot je tam menší objem než u toho Atmana.

Fluval U2 se mi pro toto akvárium zdá být malý. Ten výkon 400 l/h by asi byl v pořádku, ale když vidím ten objem filtrační hmoty, zdá se mi to málo. Taky je to za nějakým krytem, znovu, zbytečně se zmenšuje objem, kterým se voda nasává dovnitř.

Závisí taky od toho, co tam bude žít a kolik tam bude rostlin. Ale jestli nebude hodně přerybněno "prasátky," nebo jestli tam nebude nějaký druh, který je extrémně náročný na filtraci, tak ten Atman by měl utáhnout všechny rozumné varianty nádrže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.06.2014 00:49 Muž matak [7] - Endlerky, Krevetky – jak filtr
zdravim mam dilema jak filtr dat do akva 126 L mam na vyber doma Fluval U2, Eheim Aquaball 130 L nebo atman 200 s kostkou 10x10x24 dekuji za usnadneni vyberu

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2014 12:16 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: DANMAZUR
Pokud máš přístup k hornbachu cenu tam neřeš. Najdi si českou firmu (chtějí IČO, název a internetové stránky) a vytiskni si nabídku internetového obchodu (výrobek musí být skladem). Dojdi do oddělení akva-tera s tím papírem a prodavač ti přecení daný výrobek na cenu ještě nižší než na internetu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 22:04 Muž Zab01 [62] - Raci, krabi, krevetkyRe: DANMAZUR
Měnění vody se neboj, já když dělám větší předělávky tak měnim 40-80 litrů denně a to to musim nosit po schodech, časem si zvykneš a kýble jen lítaj :-D X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 21:49 Muž Amras [34] Re: DANMAZUR
Zkus kouknout i do akvaristik. Já AT-200 kupoval v Krnově v akvaristice za 239,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 20:40 R Muž romant [27987] Re: DANMAZUR
Tak, vidím, že to naše vtloukání těch pouček do tvý hlavy nese svoje ovoce, jen tak dále, vydržať. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.06.2014 20:38 Muž DANMAZUR [20]
Super,ale pro jistotu první tři dny vodu vyměním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.06.2014 19:56 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: DANMAZUR
Nebudeš muset měnit vodu už pak. Aspoň ne tak často. Biohmotu už v nádrži máš nějakou dobu, pokud jsem to dobře pochopil. Tedy už se nějakou dobu zajíždí a určité množství nitrifikačních bakterii už v molitanu bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 19:52 Muž DANMAZUR [20] Re: Heimdall
Díky.Však uvidíme jak to dopadne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 19:50 Muž DANMAZUR [20] Re: Štefan
Dík za nabídku,ale to ne.To já si koupím v hornbachu poprosím rodiče jestli by mi dali kapesné dopředu projistotu kdyby tři kila nestačila.Koupim at-200.Teď jsem si něco uvědomil a rvu si vlasy.Minulý týden jsem menil každý den 1/3 vody a tenhle týden do soboty měním 1/3vody a už toho mám fakt dost A jak koupím filtr budu muset začít měnit znovu.To mě fakt naštvalo.Ale což když to akva bude pěkné a roky prosperovat tak na svoje začátky jednou budu vzpomínat s úsměvem.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 19:22 R Muž Silent [5949] Re: DANMAZUR
Já ti naprosto rozumím. Pořádné zařízení akvária je pro kluka co nemá vlastní příjem těžké. U tebe mám pocit, že to zvládneš i když to bude nějakou dobu trvat. Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 19:19 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: DANMAZUR
Jestli se bojíš jen toho, že tě někdo napálí, tak se zastav na burze u mého stolku a dojdeme ho koupit u někoho spolu. Jestli ti to bude tak vyhovovat, napiš zprávu a dohodneme se ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 19:13 Muž DANMAZUR [20]
No akvaristice se chci věnovat od Ledna se můj zájem zvýšil z 30na 100%.Mě nevadí něco utratit když už jsem utratil 800kč a na kluka co nepracuje je to dost.A dobře ja,moje akva,rostliny a rybicky už toho tolik vytpely že to nevzdám před cílem.Koupím ten filtr vyrostou rostliny ustálí se rovnováha v akva koupímsprávný rybky a potom snad bude moje akva aspoň průměrné.No je pravda že hornbach má v mém okolí asi největší a je asi nejdražší.Za kolik by se tam dál koupit at-200?Jo malém bych zapoměl o té burze se to nevyplatí jízdenky 20kc,vstupné30kč a mamce to nevychází.A mě může někdo ošidit může to být jinaci filtr moc starý zničeny... sance na podvod stoupá když je to hala plná lidí nemudu mít paragon a toho člověka už nemusím vidět a jsem navíc kluk.Sice už nejsem malej ale vy víte jak ro myslím.A i kdyby me tam nějaká babička vzala ta se v akvaristice nevyzná takže taky šance na podbot.To spíš ten hornbach.Kolik to tam(v hornbachu)může jen stát?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.06.2014 18:57 R Muž Silent [5949] Re: DANMAZUR
Jenže takhle ti ten filtr vlastně nefunguje. U originálu jde voda skrze sací koš který je na té fotce v kterém je bloček molitanu, tím projde a proudí do zadní části filtru právě k tomu regulačnímu otvoru a tudy je hnán čerpadlem ven do akvária. Takhle ti protéká voda jen naprostým minimem filtrační hmoty. Ty potřebuješ bioakvacitovou kostku otočit sací trubkou nahoru a na to nasadit čerpadlo tak aby voda protékala celou hmotou a mohla plně fungovat. Sorry, ale chce to pořádné čerpadlo. To už je lepší tam zatím vrátit původní verzi a častěji měnit vodu než budou prašulky na Atman AT 200 nebo 201. Zkus to tady jsou asi nejlevnější. Je to vlastně Atman jen to JK Animals prodává pod svou značkou www.jkbrand.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 18:57 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: romant
za 10 dní 15.6.2014 je v Ostravě burza. Tam ho sežene i levněji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 18:55 R Muž romant [27987] Re: DANMAZUR
Za 315,- kč se to dá pořídit, biomolitan už solidní máš, tady není co řešit. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 18:53 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: DANMAZUR
at-200/201 je velice tichá hlava. Jedou mi 4 v místnosti kde spím a nevím o nich. Takže hluku bych se vážně nebál. No jestli můžu doporučit, pokud se akvaristice opravdu věnovat chceš, pro jednou oželíš i své žvýkačky a pár ostatních věcí, které můžou chvíli počkat a zainvestuj do toho filtru. Vyplatí se to v každém případě a litovat určitě nebudeš, pokud budeš mít zdravé rybičky a nebudeš muset řešit problémy s úhynem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 18:42 Muž DANMAZUR [20]
No byl tam koš jak jde vidět z odkazu od romanta.Mohl bych to ucpat vatou,ale asi by šla hlouběji dovnitř nebo.izolepou.Heimdallle proč si myslíš že to nic nevyřeší?No o koupi atman at-200 jsem uvazoval ve vlakně které poslal romant jenže já v pokoji spím a když je hluk nebo spím jinde nebo naopak usnu tak po dvou hodinách.Takže jsem haklivy na změny a zvuk.No a 50% lidí co má atman si libují jak je to tiché a ani to nejde slyšet a druhá půlka nadává a řve že je to srašně hlučné a nemůžu u toho usnout.A kupovat něco u čeho vím že neusnu je 50na50 mě znervoznuje.Tak jsem to zavrhnul že filtr co mám splňuje moje požadavky tak jsem to neresil.No heimdalle na tu kostku jsem to nasadil jednoduše.Biomolitan jsem stranou s dírou a trubkou otočil ke dnu.Filtr jsem položil na biomolitan a přísavky zatlačil ke sklu.Jelikož tedka investuju jenom do akvárka(a trochu do žvýkaček)mám jen 315kč.Ale bude výzo určitě něco dostanu a za 20dní mám kapesné to mi to hraje do karet.Takže tak za měsíc a dva týdny bych na ten filtr snad měl,ale je to opravdu nutné.Stálo by to skoro všechny prachy a ještě mám malo rybičky a taky chci mít nějaké prachy za které si mohu koupit něco co nemá nic společného s akvarkem.Dále nestačilo by to jen něčím ucpat?Je to opravdu nutné.Jestli je tak budu muset,ale funguje to dlouho.No já nevím počkám co odepisete.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.06.2014 18:20 R Muž romant [27987] Re: Heimdall
Heimdall napsal:... Docela by mně zajímalo jak to čerpadlo nasadil na sací trubku toho bioakvacitu. Tak to jsme dva, já to ohehdá vzdal a zákazníka odeslal do akvaristiky pro AT 200. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 18:09 R Muž Silent [5949] Re: romant
Je to nejspíše Atman AT F-302 starší konstrukce. Čerpadlo z tohoto filtru na pohon bioakvacitového bloku není konstrukčně uzpůsobený a zaslepení regulačního otvoru nic nevyřeší. Docela by mně zajímalo jak to čerpadlo nasadil na sací trubku toho bioakvacitu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 17:40 R Muž romant [27987] Re: Heimdall
Honzo, ta hlava je z tohoto filtru rybicky.net/forum/3116… 24.5.14, příspěvěk z 13:03 hod, podle mě nějakej vnitřní atmann, ale ty to určitě poznáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 17:26 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: Heimdall
Nebuď na něj tak přísný :-( Mladý klučina to určitě nemyslel zle, jen mu chybí hold trochu té rozvahy a také penízků. Chybami se člověk učí a bohužel, někdy se to neobejde bez ztrát. Tomu filtru určitě chybí originální držák, který tu díru ucpával. Ale stejně si myslím, že je tam na prd a pokud jí něčím překryje, (destička gumy, plastiková karta)nebude to mít na funkčnosti filtru nijaký vliv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 17:18 R Muž Silent [5949] Re: DANMAZUR
Z čeho je to čerpadlo. Pokud jsi použil hlavu z nějakého filtru tak u toho původního filtru ten otvor určitě nebyl rybám přístupný. Je to otvor pro regulaci průtoku. Bohužel šetření na špatném místě. Měl jsi použít nejlépe Atman AT 200 nebo 201. Pak by se tohle nestalo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 17:04 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: DANMAZUR
No mě by zajímalo, co tam vůbec dělá ta díra. Ta tam podle mně být vůbec nemá. Být tebou, tak ji něčím přelepím, zakryji, ucpu. Nevím, třeba někdo jiný bude mít jiný názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 16:55 Muž DANMAZUR [20]
Fotka k příspěvku Jsem tu zpět.Zvýšil jsem výkon filtru,ale nic tak jsem oddelal filtr a podíval se dovnitř a byl tam zaseklý 2.5centimetrový pancéřníček.Přitom přísavky byly na skle takže tam měl tak 0.5-0.7cm místa tam vlezl a zabořil půlku hlavy doprostřed filtru do prostoru na šířku i výšku 2mm velkého čtverečků.Nechápu jak se tam vlezl a ještě lezl tak hluboko a do další díry i když tam žádný proud není.To nechápu.Je to smutná záležitost která se mi stane jednou dvakrát za život nebo se to bude opakovat?Snad nebude filtr mám od Prosince 2012 a jr to první případ.Dost mě to zlomilo vytahovat ho musela mamka,protože jsem z toho dost zdrceny.A proto bych chtěl znát odpověď na otázky co jsem napsal hlavně jak,proč a je to poprvé a naposledy?Prosím odpovězte i když o akvaristice nic nevíte a máte jenom domenku.A vy ostatní prosím taky. sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 15:07 Muž ŠtefanT [206] - ŽivorodkyRe: DANMAZUR
Mám stejně velké akvárka a v nich filtr IP-201, což je filtr určený pro 200-400l nádrže. Uškrcené na poloviční výkon a proud namířený do zadní stěny nádrže. Hnojím CO2, nepřidávám kyslík a není problém. Myslím, že nebude ani u tebe. Výkon klidně můžeš zvýšit, jen dobře pro obyvatelé. Pokud by byl proud přece jen moc silný, lze to vyřešit rozstřikovací rampou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 13:35 Muž DANMAZUR [20] Re: Heimdall
No Co2 nepřidávám mám low-tech akvárko a nic vlastně nepridavám,vodu taky nijak neipravuju.Filtrmá nastavení 50-100litrů a hýbe hladinou od zhruba nastavení na 70-80litrů.Tak se ptám jestli nějak nějak nemůžu uškodit když to dám na maximum Přece to jen více vyčistí.Mohu teda zvýšit výkon filtru v tomto provoZu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 07:48 R Muž Silent [5949] Re: DANMAZUR
K překysličení při běžném provozu nedojde. Nevím co to je za filtr, ale v každém případě získáš větší filtrační prostor a při dobrém umístění kdy bude filtr hladinou hýbat nebude docházet k zbytečnému úniku CO2. Tedy pokud ho tam uměle přidáváš. Jinak bych si s tím hlavu rozhodně nelámal. Navíc dnešní filtry mají regulaci pokud by se ti zdálo, že tam máš pračku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.06.2014 07:31 Muž DANMAZUR [20]
Ahoj mám akva 54l klasický set.Stane se něco když v takovém akva dám filtr na 100litrove akva?Nedojde k něčemu jako prekysličení,málo CO2 nebo tak něco?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2014 13:45 prcan Re: Aforte
není to zbitečný vihodit???

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [20] ...... 26

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 31329x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9632-filtr-do-stredniho-akvaria-51-200-l?od=951