Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tetra - chov

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Druhy ryb - chov 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 16 Žádná další stránka   1  
Tetra - chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 20:40 zoo – barvivo? ziviny?
to dussy: a jakej je v tom rozdil? jako ze ten ruby je vic cervenej? nebo co?
to jara: jo, mas pravdu, tetramin, ale zda se mi, ze vsechno je podobny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 20:31 Dussy – to zoo
ja ti zitra vyfotim tetra rubin vedle lon mix(koupil jsem velkou pixlu a po tom co sem videl ty vlocky sem koupil tetra rubin red) a uvidis, to je hnus tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 19:46 zoo – papani
to dussy: co je spatnyho na LON? bylo tady z a komousu neco jinyho? a rybky byly v pohode, ne? vlocky jako vlocky.
to rybous: crips nebo crisps, asi jako krupky, ne? nebo lupinky :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 19:36 Rybous – crips
a co to znamená to crips ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 18:57 R Muž Mrakoplash [1776] – .
Mam tabletky od Dajany (tusim Dajana pets s vitaminem C) a bastej to i krevetky :-D a vsechny ostatni ryby taky :-D
Jo a LON mam taky a rybky to bastej, staci jim to prostridat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 18:44 Dussy – re
ja myslim ze je to jedno cim krmis pokud to neni lon nebo nakej takovej sajrajt, ryby krmim tetra rubineem granulkama jbl a adt a mam je vybarveny krasne, ja mam pro krunyrovce tetra wafer mix ajdeou po tom jak blazni, este pro ne mam tablets od dajany ale ty sou na sklo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2006 18:40 Rybous – tetra pro colour crisps
Tetra pro colour crips

1)se chci zeptat jestli je pravda že vybarví ryby

2)co to znamená to "crips"

3)doporučte mi prosím nějaké vhodné tablety pro krunýřovce

ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2006 19:04 zoo – 400 l
tetry prestehovany do o kousek vetsi nadrze :-D ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2006 18:28 Muž [] – medenky
dekuji za rady, uz se trochu uklidnily, asi tedy jen vymezeni teritoria :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2006 09:05 zoo – medenky
kecam dve samice, jeden samec?

no spis je dam do vetsiho
taky jsem se docetla, ze se hodne ukrejvaj, no a to taky delaj, akorat ten dominantni samec je ma ´v hrsti´
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2006 08:50 zoo – t. medena
to sisa: mam ten samej problem, vcera jsem ho popsala do svyho denicku. ja mam ted 4, jeden silnejsi samec je agrasivni na vsechny ostatni. cetla jsem, ze jsou takovy, ale u me je to asi jeste umocneny tim mensim prostorem, tak se asi buodu stehovat.

to roman:
a co kdyby byl jen par. nebo dve samice, dva samci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2006 22:36 Muž [] – měděnky
jelikož je mám docela dlouho,tak si dovolím poznámku.tyto tetry nejsou hejnové ryby,ale spíše skupinové.takže jsou sice nadohled od sebe,ale každá si chrání svoje miniteritorium,stejné chování má i neonka.pouze v nebezpečí jdou spolu v hejnu.napadání může způsobit,buď to hlídání teritoria,nebo jak přijdou do nového prostředí,mají chutě ke tření.a tym bych viděl ony problémy.mě s neonkama vychazeli. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2006 22:22 Muž [] – misto houfu zacal boj
Ahoj, prosim muzete mi nekdo poradit. Koupila jsem si neonky a tetry medene. V obchode bylo na pohled vse Ok, po vlozeni do akvarka tetry mezi sebou zacaly bojovat, neustale se vsechny hodi v akvariu, nekdy nedaji pokoj ani neonkam, ktere se chudinky chouli nekde v rohu. O tom, ze by vytvorily houf se neda ani uvazovat. V obchode mi pritom rikali, ze se tyhle druhy dobre snasi. Tak nevim v cem je problem. Prosim poradi mi nekdo?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 14:16 langosh – -
Tetry vláknoploutvé mají v Mělníku ve Viváriu na 18,-. A Mělník je z Prahy busem asi za 1/2 hodiny, což je kousek.
Roman:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 14:02 Žena yama [25] – gagal
dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 12:56 GAGAL – -
Našel jsem je tady: www.vltava2000.cz/…, ale to je Plzeň. Tak to asi nic. Snaha byla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 12:46 GAGAL – -
Jasně, a co takhle je obvolat pomocí telefonu.( Ty zbývající a pak jet cíleně). smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 12:41 Žena yama [25] – miga
Na miga nejsou. V Praze je obchodu spoustu, ja tu znam asi 6 akvaristik a v ani jedny je nemaji. Proto jsem zalozila tohle forum, neasi? Protoze nekdo zna urcite tech zbylejch x akvaristik a nekde ji treba videl, coz by znamenalo, ze nemusim objizdet vsechny, ale jet do nejaky cilene.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 12:32 GAGAL – -
Co vzdycháš koukni třeba na Migu.V Praze je obchodůůů jen si vybrat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2006 10:06 Žena yama [25] – Tetra vlaknoploutva
Nevite nekdo nahodou, kde sehnat tetru vlaknoploutvou? V Praze pokud mozno. Chtela bych zvysit stavajici stav a v akvaristice, kde jsem je kupovala je uz nemaji :(
Vyzkoušejte

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 15 ...... [16]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 12591x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9398?od=751