Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Porod živorodek

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Množení ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 18 Žádná další stránka   1  
Porod živorodek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 14:35 Baru
Mám black molly,platy,čichavce,pancéřníčky,ancitruse,rasbory...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.11.2007 13:40 Muž Sprachys [48]
drtil sem vlocky kreditkou... jde to celkem v pohode a mlady zivorodky to dokazou prijmout ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 13:10 Tereza
teda, já jsem automaticky předpokládala, že máš živorodky, ale možná ne :-O Nevím, jaké máš ryby, ale odlovením nic nezkazíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 13:08 Tereza
smich To víš, to je hned. Z vody se ti neudělali ;-) Já když objevim mladý v hlavním akva, tak je hned odlovim a dám do zavařovačky. Mám molly, mimina jsou prťavý, bez problémů se jich tam pár vejde. Ale musíš rychle! Jinak ti je fakt sežerou. Mimochodem, v jednom vrhu bývá několik desítek mladých, takže ti pravděpodobně ještě rodí! Jestli je chceš zachránit, tak odlovuj (Porodničku nejspíš nemáš). Pak založ to akva, dej tam vodu z toho, co už máš, ne úplně novou. A kup si prachový krmení pro potěr. To je třeba, vločky se ti nepovede nadrtit tak malý, aby je spolkly. Dej vědět, jak to dopadlo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 12:09 bulit
ake rybki tam mas?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2007 12:07 Baru – MIMINKA
POMOC!!!MÁM AKVÁRKO ASI TAK 2 TÝDNY A NAJEDNOU MI TU PLAVOU MIMINKA-JSOU JEN 2,ALE VŮBEC NEVÍM JAK SE SEM DOSTALI-NEMĚLA JSEM ŽÁDNOU RYBU TĚHOTNOU-NAŠLA JSEM JE TEPRVE TED A BOJÍM SE,ŽE MI JE SEŽEROU OSTATNÍ RYBY A NAVÍC NEVÍM ČÍ TY MIMINKA JSOU-NÁHRADNÍ AKVÁRKO MÁM ,ALE NENÍ V NĚMM FILTR,VZDUCHOVÁNÍ,OSVĚTLENÍ,NIC...PORADTE MI PROSÍM CO MÁM DĚLAT. sad sad

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 17 ...... [18]

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 29213x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/9178-porod-zivorodek?od=851