Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 20:56 Žena Morticia [118] Re: DavFM a Kubaa
Já ze zdejšího Atlasu dost vycházím, ale taky se dost ptám raději.
Ty raskorky mě napadly, protože to jsou mikroši, ale nevěděla jsem, zda by to bylo dostatečné pro ně. První mě ale napadla ta betta.
Nakonec budou krevetky a šneci. Radím někomu jinému, kdo by chtěl nejraději vše - ryby,krevetky i šneky a koupil si 10 l, naštěstí je soudný a dá na rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 18:58 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Kubaa
Zase tak dokonalý ten atlas taky není a ten zdejší není vůbec špatný.Rozhodně bych neřekl, že seriouslyfish je spolehlivější. Navíc má každý možnost do zdejšího atlasu doplňovat, ideálně když má s danou rybou zkušenosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 18:08 Muž Kubaa [718] Re: Morticia
I na bettu je to podle mého názoru žalostně málo. To je tak na ty krevetky. Nebo na šneky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 18:02 Žena Morticia [118] Re: Pepan
Fakt? Takoví mikroši a tolik prostoru si žádají?
EDIT- Takže do 10ti l tak 1 bettu nebo mikrokrevetky, že? Myslela jsem si to...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 18:01 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Morticia
I dvacet litrů je pro ně málo. Sám jsem rybky téhle velikosti choval v šedesátilitrových akváriích a bylo to v pohodě. Dost prostoru pro ryby i houštinky kytek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 17:47 Žena Morticia [118] Re: Kubaa
Takže minimum pro ně je 20 l, OK, díky za odpověď. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 17:45 Muž Kubaa [718] Re: Morticia
10L je málo pro každou rybu. Jestli se ptáš, jestli je lze v tom objemu udržet - lze - ale je to na hranici týrání. Opravdu bych se držel minimálně těch 20 litrů.


Seriouslyfish, což je atlas se spolehlivějšími údaji než ten místní, píše: Though small it still needs space to swim and dominant males will form temporary territories when spawning so a group is best kept in a tank with base dimensions of at least 45 ∗ 30 cm.

tzn, malá ryba ale potřebuje prostor pro plavání a tvorbu teritorií - pro malé hejno je doporučen půdorys nádrže 45x30cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2018 17:25 Žena Morticia [118]
Mám dotaz na rybku: Razborka mikro (Boraras micros), kolik je u nich minimální velikost nádrže a doporučený počet? V Atlese mi to nějak chybí... Je pro ně 10 l málo?
Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.01.2018 18:42 Muž Kubaa [718] Re: Ziki
Ryby se tam dát dají, třeba malé hejnko minirazborek či minitetřiček, ale je to prostě na hraně a znouzecnost a záležitost spíše pro zkušeného akvaristu. Protože starat se o ryby v takto malé nádrží je mnohem náročnější než ve velké.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 18:37 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednodušeRe: RE5PEK7
Já nic neříkám. Já jsem to jen projela a koukla jsem se na její web kde jsem toto našla a zde jsem dostávala zase jiné informace od více lidí. ( Nějak jsem neviděla že jsou tam jen dočasně.) Takže z toho vyplívá že je hloupost dávat tam jakoukoliv rybu? (Teď mi došlo že betta nepřichází v úvahu kvůli krevetkám)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   19.01.2018 18:26 Muž Kubaa [718] Re: Ziki
Ta paní tam jednak dost důrazně píše, že 12 litrů brutto je na ryby málo a že to nikomu nedoporučuje, druhak si osobně myslím že zrovna ti čtverzubci jsou z těch osádek, co tam má, nejméně vhodní (ostatně píše tam "stěhuji je sem dočasně, než jim upravím jejich akvárium"). Ono ani ty tvoje endlerky tam nepatřily a dost možná proto je jedna z nich po smrti.

Malé je to podle mě i pro bettu. Při dobré péči bude žít, ale je to prostě trápení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 18:25 Muž RE5PEKT [250] - Život je jeden z nejtěžších.Re: Ziki
Spíš bych věřil jí, než sám sobě nebo někomu jinému tady, kdo malé čtverzubce nikdy nechoval. Je to docela kapacita.

Za mě betta a vyndat vše ostatní (krevety, co nejvíc šneků, atd.).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 18:17 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednodušeRe: RE5PEK7
Ten web znám, chtěla jsem čtverzubce a i přes to že ta paní co píše ten web měla prý 3 ve 12 l bylo mi zde řečeno že je to špatný nápad. Tak se ptám tady jestli někdo neví ze zkušenosti nějakou pěknou na prostor nenáročnou rybku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 18:13 Muž RE5PEKT [250] - Život je jeden z nejtěžších.Re: Ziki
Budu se opakovat maniakva.sweb.cz klikni na sekci "moje akvária" má tam i odkaz na akvaristický časopis s doporučením určitých čísel vydání, kde se věnují rybám do miniakvárií.

EDIT: Dokonce tam má i toho čtverzubce. Osobně jsem toho názoru, že pro čtverzubce trpasličího nebo bettu to je tak na hraně akvárium (ne ideální, ale rozhodně ne týrání).
EDIT EDIT: To spíš pro tu endlerku to moc vyhovující nebylo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2018 18:09 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednoduše – jakou rybku, pokud vůbec?
Zdravím, jelikož mi umřel endlerák sháním nějakou novou rybku do miníčka - 12 l. Samičku bych buď darovala a pořídila jinou rybku, nebo bych přikoupila endleráka či dva aby nebyla sama. Myslíte že je nějaký druh rybky co by se tam vešel? Nebo je to max. na betťáka ?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.11.2017 12:22 Žena drvi [2894] Re: petulinakk
Dle mého názoru to jde docela dobře - když je to na týden, je to pohoda ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2017 12:05 Žena petulinakk [2016]
Nedávno jsem v jiném vlákně zmínila, že mám v krevetárku "blechy", a pár dobrých duší mi poradilo dát tam dočasně rybky ať to vyžerou.
Bohužel se u doporučovaných endlerek bojím že by mi tam nadělaly paseku v krevetí populaci, a uvažuji spíš nad pořízením pár kousků borarasek maculatus nebo uropthalmoides (co seženu).
Opakuji že by šlo o DOČASNÉ umístění rybek (odhaduji týden?? já nejsem fanda chovu rybek v pidinádržích) a pak by byly přesunuty do vhodného akvárka. Stejně ale váhám - nádržka je jen 12l miníčko takže čistý objem maličký, navíc celkem zarostlé takže místa na plavání fakt málo...

Co si o tom myslíte, šlo by to takto dočasně, nebo už je to týrání?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.10.2017 15:42 Maq Re: Tudy
No, když to má být paludárium, tak tam bude tak hrnek vody.
Jednu nitěnku a dvě dafnie, možná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2017 14:30 Muž Tudy [330] - KrevetkyRe: Kiki
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2017 14:06 Kiki – Paludarium
Prosím,
Kolik rybicek nebo ostatních zvířátek doporucejete dát do paludária o rozměrech 35×25×35
Paludárium je stavěné Tak, že polovinu tvoří ,,skály". Je možné tam mít třeba nějakého obojzivelnika nebo suchozemskeho tvora (uply začátečník nejsem mam akvarium i želvy,ale s tímto potřebuji poradit ) také bych chtěla říct že nesmí v akváriu být ryba či jiné zvíře které vyskakuje z akvária.

Díky za odpověď,moc mi tím pomůžete

K. potlesk
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.05.2017 13:42 Žena Turbínka [2558] Re: VendyVK
Holka, holka. Spojení lajk a 8 litru je scénář na katastrofu. Pořiď si co největší akvárium co jde, tedy pokud brzy nechceš psát do vláken o nemocech a úhynech ryb. Do osmi litrů nepatří 4 ryby nýbrž ani jedna, maximálně samec betty pokud budeš schopná měnit denně nebo obden vodu a zajistit mu stálou teplotu nad 25°C.
A dále tě poprosím dotazy týkající se teploměru vkládej do patřičného vlákna. Děkuji Turbínka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2017 13:35 R Muž Anthrax [4745] Re: VendyVK
Už ti to tu někdo psal, max. jednoho beťáka no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2017 13:28 VendyVK Re: Sagittariusi
Ahojky, děkuji za radu a bezva článek o rostlinách, hned jsem si ho vytiskla. Ještě rada, mám teploměr, takový ten nalepovací na sklo. Jak poznám teplotu? Zdá se mi, že neukazuje? Je to možné? Jsem ve všem laik, jestli vidíš moje fotky, budu ráda za každou radu. Mám jen 8 litrové akvárko, pomalu ho zakládám. Chtěla bych i rybky, alespoň 4.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2017 09:25 Muž iam [18] - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.Re: SHaitan
Jeden druh je dobrá volba, ty H. formosa jsem navrhoval jako alternativu když se elegansky nepovede sehnat (ikdyž jsou teď v nabídce). Endlerky (P. wingei) bych spíš nedoporučil, musel bys často redukovat počet ryb.

Pro elegansky doporučuji hlavně jemnolisté rostliny (mechy, Najas ap.), mláďata si v tom najdou potravu a není nutné je ani moc přikrmovat.

Se sehnáním samce a dvou holek držím palce, samic byl nedostatek, takže se prodávaly jen v páru (třeba už to tak není).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2017 20:29 VendyVK Re: Anthrax
Ahojky. Tak jsem nafotila, vypsala co jsem zjistila. Když tak rady. Děkuji. V.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2017 19:03 Muž shaitan80a [8] Re: iam
Akvárium ještě není založeno, raději se radím před založením než udělat zbytečný průser. Nyní vybírám rostlinky s ohledem na lokalitu a velikost akvária. Proto jsem psal dopředu před založením. Z rybek bude jen jeden druh viz. můj předchozí příspěvek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2017 19:02 Muž shaitan80a [8] Re: Pepan
Ohnivky tedy ne. Dobrá. Bude to tedy sameček + 2 samičky N. elegans. Případně totéž jako živorodka Wingeova.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 20:12 Muž iam [18] - Low-tech akvaristika, maximem je osvětlení.Re: SHaitan
Jeden, dva páry N. elegans by se tam vlezly. U H. formosa bych doporučil jen jeden pár, ale rozhodně jen jeden druh... Jinak pokud dobře vidím, tak v prezentaci není fotka - kolik je tam kytek? Těch to chce opravdu hodně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 15:04 R Muž afc1886 [14681] Re: SHaitan
Do toho tvého akvária bych pořídil buď jen krevetky,nebo můžeš vytvořit moc pěkný domov pro jednu bettu,ale tam to bude chtít to topení a krycí sklo.Vím,že to není tvá vysněná Jižní Amerika,ale až budou peníze po rekonstrukci,tak si určitě svůj sen splníš. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 14:53 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: SHaitan
Ty ohnivky bych do dvacítky nedoporučoval. Podle mě je na ně moc malá. Sám je mám ve stolitrovém akváriu a vidím, že jsou spokojené. Do té Kostky bych dal tak živorodku trpasličí a nebo tu neoheterandrii. Bude ale třeba poměrně často odkalovat, protože obojí jsou to živorodky a tudíž celkem prasátka. Tyhle rybky se ale v obchodech obvykle neobjevují. Poměrně často bývají v Ostravě na burze.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 14:07 Muž pedro144 [40] Re: VendyVK
Projdi si kategorii Netradiční nádrže s několikalitrovými objemy.
Synek dostal před časem od kamarádky beťáka v 4litrové nádržce ne no a tak jsme se taky museli postarat, aby to přežil (ten beťák... :-D ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 13:46 VendyVK Re: pedro144
Teď jsem odepisovala a někam se to ztratilo?
Doma vyfotím a zjistím vše, co se dá o filtru, žárovce. Ještě něco?
Teploměr je opravdu nalepovací zvenku na sklo, jestli je papírový netuším. ;o) Ale nefunguje, asi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 13:41 Muž shaitan80a [8]
Po nějaké době se opět ozývám. S ohledem na pokračující rekonstrukci, a s tím spojený nečekaný odsun peněz, to na velké akvárium domů zatím nevypadá. Říkal jsem si, že bych si v práci alespoň založil kostičku pro radost. Udělal jsem si prezentaci, tak poprosím o kritiku. S ohledem na velikost by se jednalo o jednodruhové akvárium s rostlinkami primárně z Jižní Ameriky. S rostlinkami bych potřeboval vzhledem k velikosti poradit. Teď procházím atlas. Z ryb vybírám ze dvou možností a to:
rybicky.net/atlasryb/novoheterandrie_slicna
rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva
U té Novoheterandrie jsem zatím nenarazil na prodejce. A ještě jakého šneka by jste mi doporučili?
Díky za jakoukoliv radu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 13:24 Muž pedro144 [40] Re: VendyVK
Jedna fotka opravdu vydá za 10 minut psaní ;-) takže pojď do toho...
Ten teploměr je papírový nalepovací zvenku na sklo?
Typ filtru?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 12:30 VendyVK Re: Anthrax
Ahojky, tak mise přihlášení splněna. ;o) Sice jsem se včera zaregistrovala, ale můj nick to už nechtělo. Tak jsem to založila znova. Dobrá, mohu se tedy ptát a ty prosím o odpovědi jako pro blbečka? ;o) Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost.
1, mám tedy akvárium 8 litrů, v něm písek a jednu rostlinu zasazenou v půli. Pak tu kouli ;oD Je vážně na dne, jen se pohybuje, tak jsem napsala plovoucí, čímž tě asi zmátla. To já umím ;o)
2, filtr, paní v obchodě říkala že stačí. Asi budeš potřebovat zjistit jakou má sílu či co? Mám ho na největší průtok.
3, světlo, koupila jsem lampičku, která je na boku od akvária. Mám ho na kuchyňské lince, takže má večer světlo i ze shora.
4, teploměr, který jsem nalepila a asi neukazuje (nebo mám vodu méně než 18 stupňů?) Nevím. Jak se to na něm pozná?
Omlouvám se, jsem vážně laik ;oD
Díky za trpělivost. Zítra doplním fotky a info? Když tak řekni co zjistit.
páá V.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 10:45 R Muž Anthrax [4745] Re: Vendula
Registrovaná nejsi, nebo ze svého účtu nepíšeš. Vpravo nahoře máš napsáno, zaregistrujte se a využijte stránky naplno, nebo něco takového, tak tam si můžeš založit profil. Co se týče té prezentace, tak se podívej do sekce Nádrže (vpravo nahoře), až budeš přihlášená pod svým profilem, tak můžeš prezentaci své nádrže také založit (pak se lépe radí co a jak).
Chápu, že máš ze všech těch informací, hlavu jak pátrací balón, ale musíš se tím nějak prokousat a nevzdat to :-)
Proč ti to neřekla prodavačka v obchodě? Protože chce co nejvíc vydělat a je jí jedno co prodá, hlavně když něco prodá. A nebo tam jenom pracuje a je jí buřt celá akvaristika a nic o ní neví.

Edit: nejsi první ani poslední, kdo prodavačům uvěřil a naletěl. Každopádně pokud by tam byla ta beta, tak tam musíš dát ještě topítko, takže se čistý objem nádrže ještě zmenší :-(

Edit 2: nevěděl jsem, že řasokoule umí plavat. U mě šla vždycky rovnou ke dnu. Proto mě to zmátlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.05.2017 10:43 Muž powery [250] Re: Vendula
Cílem obchodníku je prodat, ne radit, bohužel :-O Prezentací se myslí Přihlášen jako ... - Nádrže - Přidat novou nádrž. Doplnit všechny informace a přidat fotku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 10:37 Vendula Re: Anthrax
Ahojky, předem děkuji za radu. Zaregistrovaná jsem, prezentaci nádrže? Jako fotky a co tam mám? Přiznám se, že jsem přečetla skoro všechny články a odkazy, ale moudrá z toho nejsem. Myslela jsem si, že si koupím akvárko, filtraci a rybičku a budu ji krmit a vše bude ok. A po těch článcích jsem zmatená. Proč mi to neřekla paní v obchodě? Že je to tak složité? Že 8 litrů je málo? A že tam rybičky stejně nedám, protože je malé? Sama mi řekla, že pro 5-6 rybek stačí. Koule je taková ta plavací zelená řaso koule ;o) Pa V.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 09:35 Žena Turbínka [2558] Re: Vendula
Nebo jednoho samce betty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 09:30 R Muž Anthrax [4745] Re: Vendula
Ahoj, zaregistruj se a udělej zde prezentaci nádrže. Podle toho, co píšeš,tak to akvárko máš už vlastně založené. Pro žádnou rybu to opravdu není. Leda nějaké malé krevetky.

Co je to plovoucí koule?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2017 09:18 Vendula – Akvarium 8 litrů
Dobrý den, chtěla bych prosím poradit. Mám akvárium 8 litrů, ale všude čtu, že je vhodné min. 20 litrů. Poradí mi někdo, jak si založit takto malé akvárium? Mám koupenou filtraci, na dně písek a zatím jednu rostlinu a plovoucí kouli. Chtěla bych i rybičky, ale abych je netrápila. Děkuji za rady. V.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2017 17:08 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednodušeRe: afc1886
afc1886 napsal: Já bych tam nedával žádné rybky,ale dal bych tam jenom krevetky.Samozřejmě až do pořádně zaběhlé nádrže.A ty dánia co tam už máš bych dal pryč co nejdřív pro jejich dobro(vím,že píšeš,že půjdou pryč).Akvárium jenom s krevetkami udělá taky hodně parády.

Já vím dánia půjdou příští týden, kamarádka musí své akva trochu zaběhnout. Vím že krevetky jsou krásné potlesk ale něco pohybujícího se v prostoru a ne v kytičkách a na dně by bylo hezké :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2017 16:22 R Muž afc1886 [14681] Re: akvaweb
Já bych tam nedával žádné rybky,ale dal bych tam jenom krevetky.Samozřejmě až do pořádně zaběhlé nádrže.A ty dánia co tam už máš bych dal pryč co nejdřív pro jejich dobro(vím,že píšeš,že půjdou pryč).Akvárium jenom s krevetkami udělá taky hodně parády.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.03.2017 16:06 Žena Ziki [7] - Ideálně co nejvíce samochodně a jednoduše – která bude lepší?
Dobrý den, scháním rybku do miniakva, bude lepší rasborka bornejská nebo živorodka endlerova?Případně jakou jinou rasborku? V plánu k nim by bylo pár krevetek :-) děkuji za odpovědi

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.11.2016 13:58 R Muž ctibum [6895] Re: Palo11
Vezmou. Já tam vracel Ancistruse, bez paragonu a dokonce mi vrátili peníze, i když jsem jim říkal, že mi stačí, když ho vezmou zpátky. Je to jen n o lidech...
Prostě jim řekni, žes blbě vybral a pokud tam nebude vysloveně blbec, tak ti to vezmou...

EDIT Vracel jsem ho v Hornbachu v Praze, ne v Ostravě... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 13:56 Palo11
Jo nekde jsem to tady nasel, po vecerech jsem to tady studoval at prave neudelam chybu :-( No v Hornbachu mi je uz asi nevezmou, navic uz nemam paragon. Takze kdyby byl nekdo z Ostravska a chtel by je, tak bychom se mohli nejak domluvit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 13:50 R Muž ctibum [6895] Re: afc1886
Řekl bych, že viděl Razbora a hodil je do jednoho pytle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 13:50 R Muž ctibum [6895] Re: Palo11
Není Razbora jako Razbora...


Ty co máš bych vrátil tam, kdes je koupil a vybral jiné...
rybicky.net/atlasryb/razbora_skvrnoocasa
rybicky.net/atlasryb/razbora_ranongska
rybicky.net/atlasryb/razborka_bornejska

Za sebe bych se přimluvil za Bornejky, nebo za ty Tetry ohnivé...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 13:46 R Muž afc1886 [14681] Re: Palo11
Nejlepší pro všechny by bylo rybičky buď darovat,nebo vyměnit za jiné.
EDIT-to jsi vážně našel tady ve vlákně takovou radu? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 13:33 Palo11
Větší akvárko bohužel nepřichází v úvahu.. Takže co teď? Přečetl jsem skoro celé toto vlákno a na základě toho jsem se pro ně rozhod.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 39 40

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 45362x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4363?od=151