Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Silikon

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 17 Žádná další stránka   1  
Silikon
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.07.2006 15:43 tomas j – ale ale
Tady se někdo opiči co Miroslave?Já jsem pozadí dělal minulý týden ,že by náhoda ,tak tomu nevěřím rozzureny To tvoje akvárko stejnak nevylepšíš i s tím pozadím bude otřesny ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 22:20 Vrubozubec – Silikon
Uz sem si nasel s cim to budu lepit...http://pzservis.de/izol_projektanti2/lucebni/s6410.htm tuba stoji 140 korun...Je to v pohode. palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 22:16 Micus – Tuba
Tuba akvaristického silikonu v ostravském hornbachu stojí určitě do kila, karviňoku ;-) Výrobce nějaký polák..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 20:52 Žena Wampi [54] – ..
No máš pravdu vůbec nic na tom není X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 20:01 Vrubozubec – pozadi
Podle me neni z cim radit...Nastipat a nalepit bridlici dovedu bez toho aby mi nekdo radil jak na to. :-) Ale dik... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 19:19 Žena Wampi [54] – ..
Dělala jsem plochu 160 délka, 60 výška no přeju příjemnou zábavu. Jak to budeš dělat ? Kdyžtak ti poradím, když už ty nervy s tím mám za sebou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 19:10 Vrubozubec – Silikon
delka akva 96 cm vyska 27 cn ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 19:07 Žena Wampi [54] – ...
Jak velkou máš plochu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 19:06 Žena Wampi [54] – pozadí
Mám toto pozadí v akva a nemůžu ti doporučit jinak než silikon akvaristický.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 18:53 Vrubozubec – Silikon
Ahoj,
Ja si prave vubec nemyslim,ze je Silikon jako Silikon jak rikas...Kazdy je urceny k necemu jinemu...Kdyby byly vsechny stejne,neptal bych se.Je hodne silikonu k hodne pouzitim.
Odkaz je na www.akvarijni.estranky.cz ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 18:49 logos – sili koníček
No,myslim, že je to v podstatě jedno, silikon je prostě silikon, a jestli lékárnický, černý či bílý... to je myslim fuk.
Jo, já si vůbec neumim představit, jak takový pozadí vypadá, co k tomu potřebujuu, kolik čeho potřewbujju (mám 60l akvo), jak se to vpřidělává...Můžeš to nějak popsat,nebo nějaký odkázek???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.07.2006 17:00 Vrubozubec – Silikon
Ahoj,
Tento tyden se chystam lepit pozadi z bridlice a potrebuju neco vedet.Ktery silikon jen nejlepsi na lepeni kamene?Aby odolaval v pohode pod vodou a aby nebyl nijak zavadny rybkam.Urcite mi doporucite primo vhodny Akvaristicky silikon.Ten jsem chtel ze zacatku pouzit taky,ale odrazuje me vysoka cena...U nas (Karvina) se pohybuje od 190 korun i vice za 1 tubu...Napadl me i normalni Sanitarni silikon,treba cerny nebo pruhledny...Co vy na to?Je Sanitarni silikon vhodny k pouziti pro styk z vodou?Nebo budu muset pouzti ( :-( )silikon akvaristicky,primo k tomu urceny?
Diky za odpovedi. ;-) ;-) ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 16 ...... [17]

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 8933x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1126-silikon?od=801