Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Výběr ryb / Hodí se tyto rybky k sobě? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
Ryby do akvária do 20 l (mini akvárium)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 20:18 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: romant
Myslíš? Neritinky mám dvě vedle, než objedou akva, už je zase na skle řasa a to jedou jak fretky, snad by jednomu kousku těch 10l mohlo stačit. Mno ale zvážím to, zatím je na to moc brzo. Okružáků mám hafo, nevím jak se jich zbavit. Bohužel, jsou se žabkami, tam prostě krmit musím tak, že vždycky něco zbyde. Jsou sice dobrá zdravotní policie, ale už mi to nějak přerůstá přes hlavu. WC tobogánem to řešit nechci. A těch piskořek zatracenejch! Jsou snad horší jak nesmrtelný okřehek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.07.2015 20:11 R Muž romant [27987] Re: Dreamdiver
Když šneky, tak třeba okružáky, na tebou jmenovaný to moc nevidím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 20:06 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: Lukehofarma
S krevetama je zábava, to je fakt. Na pracovním stole mám kostku s cherrynama a neustále něco dělají. Když lehce přikrmím, dokážou předvést dost ostré bitky o žvanec. Nějaký konkrétní tip na malé barevně zajímavé krevetky? Zajel bych si pak asi na burzu něco poshánět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 20:02 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: romant
No taky to tak vidím...red cherry mám ve vedlejším 30l akva...tak sem bych zkusil asi nejaké zajímavější, jen dumám jaké. Plus asi neritinku nebo clithona, pokud bude dost řasy. Beťák by byl asi zajímavej, kdysi jsem ho míval...ale nějak nevím, těch deset litrů je přece jen louže. Měl by se tu dobře - čisto, dobré krmení, večerní program po 22. hodině...až na ten prostor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 19:55 Muž Lukehofarma [38] - Cichlidy a krevetkyRe: Dreamdiver
Ber krevetky. Betky jsou super ale krevetky lepší teda alespoň pro mě. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 19:53 R Muž romant [27987] Re: Dreamdiver
Podle mě jsi to už zmínil, buď ten beťák a nebo patrička krevetek, tedy za mě. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 19:49 Muž Dreamdiver [258] - Miniakvária – Co do 10l Dennerle
Tak jsem si z dlouhé chvíle založil malou kostku na noční stolek. Tak to tak pozoruju před spaním a dumám, co tam dám :) Ryby jsem teda vyloučil - snad jen samce Betty. Přemýšlím o malých krevetkách, případně jsem se díval i na filtrující, ale doporučují větší objem akva (molucká je kráska), takže...nevím. Mám ještě týden čas než tam budu moct dát osazenstvo. Měl by někdo nějaký nápad na něco zajímavého do tak malého objemu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 19:48 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Mislow
Ryba, který se malá krevetka vejde do tlamky, si zobne, to je bez diskuse. Ale s těmito se mi krevetí populace rozšiřuje bez problémů, zas až tolik jich nesežerou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 18:26 Muž odikcz [114] Re: pitris65
Na burze v HK jsem je zatim neviděl, ale třeba se poštěstí ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 13:06 Muž pitris65 [9] Re: romant
Děkuju.Takže asi ty sličenky.Jen je sehnat rozumně :-)
A kolik asi nejlépe?
Zkusím burzu v HK příští týden.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:49 Muž koikapor [163] - divoké živorodkyRe: Mislow
Posím vás, vysvetlite niekto mojím rybám, aby už konečne žrali krevetky, lebo ich tam mám premnožených na mraky. smich ale vážne, elegansky s krevetami mám, ak by aj nejakú malú zožali, tak to nevadí, aspoň sa tak rýchlo nebudú množiť, ale u mňa dali krevetám pokoj, takže by som sa toho nebál
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:41 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: pitris65
Za mne ty elegansky. Jsou to hezké malé rybky, náročné nejsou, přibývají pomalu, takže i z potěru je radost a ne okamžité starosti typu "kam s ním" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:40 Muž Mislow [304] Re: ivaha
Taky musim dodat, ze treba Turbinka, pokud se nepletu, tak slicky prelovila, pac pristihla slicku, jak ji likviduje malou krevetku. Snad si to pamatuju spravne. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.04.2015 12:40 R Muž romant [27987] Re: pitris65
pitris65 napsal: Takže co byste doporučovali?Sličenky a fertig. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:39 Muž Mislow [304] Re: ivaha
Tak kdyz uz maji tu moznost. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:37 Muž pitris65 [9] Re: ivaha
Takže co byste doporučovali?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:33 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Mislow
B. merah mám v cca metrové nádrži a na to, jak jsou maličké, jí umí využít :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:31 Muž Mislow [304] Re: ivaha
Ahoj, tak slicky jsem nemel, kalimantanky taky ne, ale mam bornejky a rek bych, ze to s kalimantankama bude podobny. Bornejky mi radej rejdi v zeleni, nez ze by plavaly v prostoru. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 12:04 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Mislow
Těch by mi v kostce bylo líto, o dost raději si zaplavou než ty sličenky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 11:53 Muž Mislow [304] Re: pitris65
Ahoj. Malinky razborky, treba r. kalimantanska, hejno 10, ty se tak nemnozi. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   18.04.2015 11:48 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: pitris65
Ty endlerky se množí podstatně víc :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 11:42 Muž pitris65 [9] Re: ivaha
Nojo,ale ty se nějak hodně množí,ne?Co potom s mladyma?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.04.2015 11:07 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: pitris65
Než endlerky, to spíš ty elegansky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2015 10:36 Muž pitris65 [9] – Akva 27 l
Fotka k příspěvku Ahoj! Mám akvárko si s 20l vody poradí mi někdo prosím vhodné obyvatele?Mám tam krevetky a Okružáky s Piskořkami.akvárko je zajeté a byly tam Razborky.Jsou přeloveny do 60L.
Uvažoval jsem o něčem z tohohle:
Poecilia wingei (endlerka) - Black fire
Poecilia wingei (endlerka) - Yellow tiger
Neoheterantria elegans - živorodka sličná

První dvě pokud možno samečky a tak kolem 5 ks.
Máte někdo prosím nějaký návrh,doporučení nebo tip na rybí osádku?Děkuji!! ahoj
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2015 18:28 Žena Atika [134] Re: LiborSprysl
Tak mám asi "hodnej" kmen. Z původních pěti rybek jsem jich už prodala stovky a půtky fakt nepozoruji ani kanibalismus a koukám tam dost a často, proto akvárka mám. Dokonce se neoženou ani po čerstvě vylíhlých krevetkách, které jim plavou kolem hlavy.Prckové nemají vůbec snahu před dospělci zdrhat nebo se schovávat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2015 17:09 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: Raviolka

To je možné, jen bych bral v úvahu, že může být rozdíl v nárocích mezi u nás dostupnější medakou (Oryzias woworae), O. melastigma, O. celebensis a tou po mnoho generací chovanou a šlechtěním "upravenou" medakou japonskou (Oryzias latipes).


Stačí se podívat, v jak malých nádržkách je chovají, zde na střeše, dokonce se jim tam do toho stěhují i vážky www.youtube.com/… .

Trvalý chov i drobných rybek v dvaceti litrech za vhodný nepovažuji, přesto si i s touto litráží pro přezimování svých menších druhů ryb vystačím a např. Poec.obscura, se mi i v tomto obsahu - 3 páry, dobře množí, aniž by mladé po porodu sežraly. Podmíněno i častým směsným krmením a 2x týdně výměnou vody.

Takže, až tak přísně kategoricky, bych k tomu nepřistupoval ;-) .

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2015 16:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: Atika
Málo pozorujete... některé kmeny jsou fakt děsné. Rvavé a kanibalistické sklony mají obě pohlaví...Dvacet rybek klidně do stopadesáti litrů s kytkami a mladé odlovovat. Pak uvidíte, kolik jsou schopné tak malé rybky vyprodukovat dorostu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.04.2015 16:14 Žena Atika [134] Re: 0
No to nevím, sličenky mám v cca 28 l a někdy než odprodám mladé jich je tam fakt hodně, ale nikdy jsem nepozorovala, že by k sobě byly opravdu agresivní. Na malé vůbec, kluci se sem tam proženou a samičky občas kolem sebe jakoby krouží, ale vždy to trvá jen chvilku a pak se zase vydají něco ozobávat a kluci stíhat samičky. Nějak nevěřím tomu, že by si opravdu ublížily.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.04.2015 15:57 Žena Raviolka [2154] Re: 0
Já jen kdyby to někdo vzal vážně vzhledem k názvu tématu - tak medaky do 20 l akvária opravdu vhodné NEJSOU.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2015 00:35 Muž 0 [1718] - Obecné.Re: odikcz


www.youtube.com/…


Do dvacítky stačí jeden pár Neoheterandria elegans . Když je jich v tak malém prostoru víc, tak se vzájemně napadají i zabíjejí a to, jak samice, tak i samci. I dospívající dorost je lépe přemístit.

Jinak, co mám odkoukáno z videí a sám by i bral, jsou např. v Japonsku velmi oblíbené tyto známé malé a barevné rybičky, jenž mohou v rozmanitosti "soupeřit" i s pavími očky a pro potěchu se tam chovají v různých nevelkých nádržkách -
- www.youtube.com/… , www.youtube.com/… , www.youtube.com/… , www.youtube.com/… ,
www.youtube.com/… , www.youtube.com/… , těch ukázek je nespočet.

Tady s krevetkami: www.youtube.com/…


Malá akvária: www.youtube.com/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 23:55 Muž Mislow [304] Re: odikcz
Ahoj, ja mel razborky bornejske v 25 l, hejno 10 ks a prosperovaly dobre. Ono je to uz jedno jestli mas 6 nebo 10, v pripade tak malych ryb to nejak akvarko nezatizi a ryby se budou citit lepe. Nejsou to ryby tak narocne na prostor jako tetrovite ryby, spis maji radi zarostle akvarko. Mozna by byla jeste lepsi volba r. kalimantanske, ktere jsou mensi. To v pripade, ze budes uvazovat o techto druzich. I kdyz to samozrejme neni nejlepsi objem akvarka, ale myslim, ze prijatelne minimum. Akvarko dobre zabehnout a nechat ustalit, razborky nejsou extra narocne druhy, ale urcite narocnejsi nez zivorodky a jsou citlive na zmeny, takze bych radej pockal az akvarko bude stabilizovane a nebude se do nej moc zasahovat ..... to same plati i pro krevetky, myslim .... :-) To je muj nazor. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 21:41 Žena Raviolka [2154] Re: odikcz
odikcz napsal: Jen jsem chtěl něco zajímavýho ke krevetkám a u většiny píšou v hejnu min 6 kusů. A to si myslím, že by pak už na to malý akváro bylo s krevetkama moc.Menší rybky jsou opravdu spíš do hejna (a nebo pak ne ke krevetkám :-P ) - pokud to ale budou opravdu trpasličí druhy, jako Boraras urophthalmoides nebo jiné "borarasky" a nebo ty už zmíněná Neoheterandria elegans či Heterandria formosa, tak to na 20 l moc nebude. To jsou opravdu malé rybičky, boraraska oproti galaxy má tak 1/5 hmotnosti (tj. i metabolické náročnosti nebo jak to nazvat), ne-li ještě méně.
Pokud bys chtěl zůstat u těch 2-3 rybek, tak potom do vhodně zařízeného akvária by šlo třeba Dario dario - barevně hodně zajímavé, ale zase náročnější na krmení i prostředí, soužití s krevetkami může být všelijaké...
Jestli chceš něco barevnějšího, bezproblémového, snadno sehnatelného a skutečně malinkého, pak jednoznačně ty borarasky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 12:13 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: odikcz
U galaxek minimálně deset ano, ale na těch litrech bych podstatně přitlačila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 11:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: larix
Můj postoj je dán zkušenostmi s chovem této rybky. Při volbě velikosti akvária nehraje svoji roli jenom velikost rybky, ale i její chování. Ohnivá tetra má ráda akvárium zarostlé houštinkami rostlin, mezi kterými proplouvá. Navíc je to hejnová rybka. Pokud dám do dvacítky houštinky rostlin, nezbude tam místo pro pohyb hejna, pokud tam dám minimum kytek, sice bude malý prostor k pohybu hejna, ale rybky se tam nebudou cítit, dobře. Proto si myslím, že cpát je do dvacítky je blbost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 11:39 Muž larix [1420] Re: Pepan
Pepan napsal:
To je nesmysl.


Nezmysel je vyjadrovať sa takto kategoricky na tému ktorá je skôr vecou názoru ako exaktných dát, takže váž slová.

(Miestny atlas: "Min.vel.n.: Cca 20 litrů. Je možné ji chovat i v miniakváriích.")

Ako som už uviedol, ja by som v 20 litroch nechoval žiadne ryby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 10:50 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: odikcz
Galaxky chtějí víc prostoru. Jsou to pohyblivé ryby a i ta třicítka by podle mě byla pro ně malá. Mi plavou s těmi ohnivkami ve stovce a v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 10:41 Muž odikcz [114] Re: Pepan
Hlídat počet není asi problém, mam vedle "normální" nádrž. Jen jsem chtěl něco zajímavýho ke krevetkám a u většiny píšou v hejnu min 6 kusů. A to si myslím, že by pak už na to malý akváro bylo s krevetkama moc.

Je rozdíl mezi Razbora a Razborka? Razbora galaxy se mi líbí, ale zas píšou aspoň 10 kusů a min 30 litrů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 08:26 Žena petastastna [0] Re: larix
tetry taky rády plavou :-) spíš bych volila něco z tohoto
rybicky.net/atlasryb/razborka_thajska
rybicky.net/atlasryb/razborka_bornejska
rybicky.net/atlasryb/razborka_kalimantanska

já mám bornejky a supr :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 08:25 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: larix
larix napsal: Ja by som zvolil toto: rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva aj keď chov akýchkoľvek rýb v 20 litroch je na zváženie...
To je nesmysl. Jednak je to hejnová ryba a má na délku až ke třem centimetrům. Sám je mám ve stovce a je to akorát. Přiklonil bych se k názoru Ivahy. Buď Neoheterandria elegans, nebo Heterandria formosa. V tomto případě ale bude třeba hlídat počet ryb v nádrži, aby se při přerybnění nestresovaly.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2015 00:37 Muž larix [1420] Re: odikcz
Ja by som zvolil toto: rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva aj keď chov akýchkoľvek rýb v 20 litroch je na zváženie...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.04.2015 00:12 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: romant
Ty malé razborky ano, jen bych doplnila, že tady by nešlo o dva tři kousky, jak se tazatel ptal. Jinak je možno ke krevetkám dám Neoheterandria elegans do té dvacítky, t by bylo taky bez problémů. A razborky, i ty prťavý, si rády zaplavou, takže mi z toho líp vychází ty elegansky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2015 16:41 R Muž romant [27987] Re: odikcz
Tak třeba razborky a jinak výběr objednáním se v solidní akvaristice dá bezproblémů realizovat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2015 16:36 Muž odikcz [114]
Dají se v běžných českých akvaristikách najít rybky (zajímavě barevné) do malého akvária (20 litrů) ke krevetkám?
= Neagresivní, malé a aby mohli žít spokojeně v počtu třeba jen dvou, třech kusů?

Nebo je lepší to nechat čistě jen pro krevetky a šneky?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.02.2015 22:01 Muž cezarmilan [591] - RostlinyRe: radim
Na teraz áno, ale už im treba zháňať nový a väčší domov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2015 21:52 radim – 8 pavích oček
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, známým se přemnožily paví očka, tak mi jich 8 malých dali do 20l akva. Mám tam i 6 krevetek. Myslíte, že je to ok? Zatím spolu vychází, ale nevím jestli to akva těm rybkám stačí... Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 19:50 Muž Angel1804 [4] - MiniakváriaRe: Designer
O tomhle jsem netušil, myslel jsem, že to je taková ta normalní agrese, kdy občas samec prožene samičky aby jim ukazal kdo je tady pán :) že to je boj na život a na smrt zjištuji až ted, už chápu, že i 100l akva by jim by mohlo být málo.Jinak pro ostatní rybky je samec neškodný ? No každopádně díky za objasnění ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 19:48 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Angel1804
U bojovnic se dokonce nemuzes spolehnout ani na neutralitu k jinym druhum. Videl jsem samce bojovnice, jak vyletel na samce paviho oka. Asi mu jeho natrasani pripomelo soka. Utok byl otazkou najezeni a vypadu, vic to pavi oko nepotrebovalo... A samozrejme cim je mensi akvarium, tim je vetsi sance, ze se neco takoveho stane.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 19:43 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Angel1804
U bojovnic je to tezke. Oni jsou ruzni samci ruzne agresivni, a muzes narazit na "moulu", ktery je mene agresivni, a pak lze ledacos. Neni to ale obvykly pripad a jsou naopak i samci hodne ostri. Neda se na to spolehat, co z ceho bude, a dokonce jsem zazil, ze dve samice, spokojene si plavajici spolu v karantence, se par dni pote potrhaly tak, ze jedna byla mrtva kdyz jsem prisel domu z prace, a druha dodelavala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 19:35 Muž Angel1804 [4] - MiniakváriaRe: Designer
No já netušil, že je samec až tak agresivní vůči samicím.Myslel jsem, že v hustě zarostlém akvariu s dostatkem úkrytů by to mohlo vyjít.

Můj nej uspěch byl odchovat pestřence červené ve společenském akvariu mezi skalary apd. rybyčkami ;-) Sice 1/3 akvaria patřila jen jim ,ale byl to krasný pohled jk si dovedou hlidat potomstvo. Samožrejmě bylo to neplánováné a rybky jsem přestěhoval kvuli bezpečí, spíše jsem měl strach o skalary docela dostávali :) Koukat na samce a samičku jk si hlidají kokos a nepustí nikoho do svého teritoria je pěkné, a to začalo jen až měli dům plný jiker jinak byli v pohodě.Nakonec jsem je podaroval, už měli něco odchované takže chovatel byl rád, že dostal pár který byl na sebe zvyklý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 19:12 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Angel1804
Nedarilo se, meli jit do vetsiho, vetsi pak nebylo. Udelal jsem peknou kravinu a priste, dokud nebudu mit v cem, uz tohle neudelam. Jak vidis, sam mam maslo na hlave ;-) .

Dnes uz se snazim drzet na uzde, abych mel ryb co nejmene. To co jsem videl, kdyz Ramky od jikry vyrustaly samotne ve 200l akvariu, kdyz dospivaly a dospely, kdyz se zacaly trit... je to nezapomenutelne. Nevim, jestli jsem si nekdy akvarium uzil vic.

EDIT: Kdyz Ramky povyrostly, pridal jsem k nim hejno fantomu cernych. Byla to ta nejhloupejsi vec. Neco jsem si do akvaria zatahl, fantomove navzdory leceni postupne padali, a nakonec nejspis totez vzalo i Ramky. A to nebyl nejaky neuvazeny mix, proste smula... i ta nekdy staci.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 39 40

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 45375x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/4363-ryby-do-mini-akvaria-do-20-l?od=301