Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Řasy a pomalý růst rostlin

 

NápovědaFórum » Akvarijní rostliny » Problémy s rostlinami 

Přejít na předchozí stránku 13 Žádná další stránka   1  
Řasy a pomalý růst rostlin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.08.2010 10:21 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: orlynka
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 10:20 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: Moucha
Fotka k příspěvku Tak jsem něco nafotila.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.08.2010 00:22 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: orlynka
pokud mozno to nafotit a udelat co nejdetailnejsi prezentaci nadrze

vytvari ta "rasa" povlak? dela bublinky? jedna dobra fotka vyda za stovky slov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 23:32 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Re: Sid
Teplotu mám tak 25-28 stupňů. Řasa se přichytává na skle, je zelená s dlouhými vlákny, pokud dlouho nečistím a rostliny obaluje úplně. Na rostlinách je spíše do černa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 23:27 Muž Sid [6634] - Rostliny – Re: orlynka
Bez detailní znalosti vašeho akva těžko hádat, ale mohla by za tím být vyšší teplota(?).
Při ní mají kytky vyšší potřebu světla a živin. Když se jejich potřeba neuspokojí, mohou stagnovat a tím se otevře cesta řasám. Ale je to jen dohad...
Co to je za řasu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2010 23:14 Žena orlynka [13] - Labyrintky – Řasy a pomalý růst rostlin
Když jsem nádrž založila, bylo to v pohodě, jsou tam skoro všecky rostlinky rychlerostoucí. Nádrž byla založena letos v lednu. Jedná se o 20 l, svítím 12h denně a je to zářivka 12w. Obývají tuto nádrž 4 čtverzubci trpasličí. Odkaluju 1x týdně a snažím se krmit velmi málo, jednou týdně dávám hladovku. Problémy s řasou začali, když začlo léto, od té doby bojuju :-|

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 12 ...... [13]

Zpět na obsah sekce Akvarijní rostliny • Zobrazeno 18195x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/15395-rasy-a-pomaly-rust-rostlin?od=601