Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Nezmar

 

NápovědaFórum » Další živočichové » Paraziti 

Přejít na předchozí stránku 14 Žádná další stránka   1  
Nezmar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 23:34 Muž Jirka [10] – Wladys
Díky,řekl bych,že to nezmar není,ale co to je? :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 23:32 Muž wladys [291] - Cichlidy – nezmar
..doufám,že nebude Catfish vadit,že sem dávám její odkaz...... tohle je nezmar
http://www.catfish.cz/ruzne/faq/q8-nezmar.htm ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:49 vik-a – nezmar
Nepodoba sa nahodou nezmar trochu na strom? ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:48 Muž Jirka [10] – n
Doufám,že není!Díky za odpověd,zvětšené to je,aby byl vidět,ale je čistě bílej!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:46 vik-a – nezmar
ale pozrela som ten obrazok este raz a nie je to nahodou zvacsene? zrejme sa toho dost tazko zbavis. pokusim sa spytat sa tych v predajni co s tim a ci je to ono. nieco podobne mali aj oni. ale to bude asi okolo (do) nabuducdeho tyzdna. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:42 vik-a – nezmar
toto podla mna neni nezmar. Myslim ze je hnedej az zelenej farby. A ako by sa tam dostal??? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:37 Muž Jirka [10] – N
Vadí to hodně nezmaz,mám tam malé krevetky!Jak se toho zbavit nastálo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:35 vik-a – nezmar
ja by som vimenila komplet vsetko. celu vodu za novu novy strk a substrat. Prezrela ryby a rastliny. ano A samozrejme vymenit zinky vo filtry. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:27 Muž Jirka [10] – N
Pardon je to na skle u přísavky od topení jsou tam tři,ty čárečky bílé!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:26 Muž Jirka [10] – N
Leze to po skle,plave ve vodě a je to i v substrátu!Niť tenounká jak vlas mrská se a dlouhá asi 5mm. hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:24 vik-a – nezmar?
Toto ńeni nezmar. V jednej predajni som si chcela kupit krevetku ale povedali ze ho este nemozu predat pretoze v tom akva. su akokeby bielo-priesvitne nitky. A UZE MI HO NEMOZU PREDAT!!! Takze to nezmar asi nebude. Treba sa spytat v dobrom obchode co s tim. coze coze coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 21:15 Muž ivan [15] – nezmar
Já tam nic nevidim,lepší foto by nebylo?Píšeš ve štěrku,ale fotka je od topení.Když do nezmara něčím dloubneš tak se schová.Plave to i volně ve vodě,jak to plave?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2006 20:40 Muž Jirka [10] – nezmr?
Fotka k příspěvku Je to nezmar,nebo co to je za potvoru?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2006 20:46 Muž Jammes [72] - Afrika – nezmar
nezmar to asi nebude, ten má nohu a chapadla
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2006 20:45 Muž ivan [15] – nezmar
Nezmar by měl být na rostlinách,skle,dekoracích.....Ale ne ve dnu.Zkus poslat foto.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2006 23:59 Muž Jirka [10] – nezmar?
Náhodou jsem si dneska všimnul v akva 3-5mm háďátek,chapadla nemaj nebo je nevidím,tlusté sotva jako vlas a bílé barvy.Jsou hlavně ve dnu,když ho prohrábnu vyplaví se .Je to nezmar a jak se ho zbavit?Mám v akva krevetky,asi je přelovit před léčbou co vím jsou na chemii dost náchylné!
Díky moc Jirka

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2006 11:59 Heavyk1 – hotovo
Ták a je to. Vyměněno komplet a snad bude pokoj.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2006 20:02 Heavyk1 – ne
Nekrmím, proto nad tím visí velký otazník. Každopádně se s tím poperu, nic jiného nezbývá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2006 11:25 Pedro – nezmar
Ja sem si od znameho poridil Flubenol, prej to zabira perfektne a ani rybam ani kytkam to nevadi, ale nemuzu potvrdit z vlastni zkusenosti, protoze sem to zatim zkouset nemusel...
Nekrmis zivym z prirody? Tim by se k tobe ten nezmar dostal, ale jestli krmis jenom suchym a artemkou, tak to nevim... Ja krmim artemkou uz asi 2 roky a tohle se mi jeste nepovedlo, ani sem o tom neslysel...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2006 21:00 Heavyk1 – měď
Podle literatury je účinný měděný plíšek, jenže pro ryby riskantní.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2006 20:21 zabak – dv
Mám dojem že jsem slyšel že chcípnou když se tam dá sůl.. ale to záleží na rybkách..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2006 19:43 Heavyk1 – NEZMAR
Kdyby tu byly dovolené sprosté výrazy, tak bych se pustila směle do nadávání. Našla jsem nezmara, nejdřív jednoho, během dne desítky. Jsou v akváriu, kde mám malé odchované ryby, ovšem filtr, voda i rostliny jsou dávno zaběhlé. Krmím artémiemi, je možné, že mezi vajíčky artémií mohly být i zárodky nezmarů??? Co teď s nimi??? Pomůže, když tam vpustím dospělé pestřence nebo jiné cichlidky? Čichavce ani rájovce, či bojovnice nemám. Docela to spěchá.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 13 ...... [14]

Zpět na obsah sekce Další živočichové • Zobrazeno 12800x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/1295-nezmar?od=651