Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Juwel Rio

 

NápovědaFórum » Technika » Akvária 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
Juwel Rio
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.09.2018 21:02 Muž nekdo [355] Re: Cancita
vetsina lidi vas odrazuje od setu na zaklade vlastnich zkusenosti, a snazi se ochranit vasi investici, i kdyz to tak podle vas nevypada
a to, ze na to prijdete po roce je spise zbozne prani....prijdete na to velmi rychle...protoze to nebude fungovat tak, jak si predstavujete...
juu nerostou mi kytky - zalozite prezentaci a kazdy vam rekne, ze mate malo svetla...
pak vas bude trapit filtrace... a to se stane za chvili, ne "az za rok"
spis si tady nastudujte zkusenosti lidi s vyrobky, ptejte se u tech, kteri to pouzivaji a uvidite...
nektere sety jsou spatne, jine jsou horsi... ale zatim jsem nenarazil v bezne prodejnem setu na nekoho, kdo by si ho koupil a doporucoval vsude i po letech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2018 20:31 Žena Cancita [4] Re: Maq
Tomu rozumím, že pro zkušeného akvaristu je mnohem lepší si vše vybrat sám. Já zatím ty jednotlivý komponenty nemám „ošahaný“, tak bych stejně tak trochu kupovala zajíce v pytli, i kdybych vše vybírala pečlivě zvlášť. Je možný, že po roce užívání zjistím, že by se dalo vylepšit to či ono, ale to předpokládám přijde se zkušenostma.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2018 21:06 Maq Re: Cancita
V pořádku. Ale akvarijní sety právě ty věci, ve kterých se nechceš vrtat, většinou řeší nekvalitně. A pak se dumá, jak do toho vmontovat lepší světlo, lepší filtr apod. Přitom ty jednotlivé věci taky nemusíš vyrábět, a výrobci je dělají pro lidi, kteří elektřině nerozumějí.
Nevím jak jsi na tom s vařením... Ale představ si, že Ti někdo nabídne kuchyň už se spotřebiči, a někdo jiný Ti dá možnost si spotřebiče vybrat. Pokud víš co potřebuješ, jistě si raději vybereš podle svého gusta. A kromě toho v případě těch setů kupodivu platí, že pořízeno jednotlivě je to většinou i levnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2018 17:03 Žena Cancita [4] Re: Maq
No, právě ten čas věnuju raději výběru rostlin a ryb a studiu samotného chovu. Nejsem zrovna technickej typ a představa, že si budu sama nějak svařovat kryt nebo montovat elektriku notabene v blízkosti vody mi nepřijde rozumná. ;-) Hlavně u toho Juwelu se mi dost líbí ten design; plastové kryty, které se běžně prodávají mi do oka zrovna nepadly. Jak jsem vyčetla z komentářů, tak na čem se víc lidí shodlo, je to, že někteří časem vyměnili vnitřní filtr od Juwelu za nějaký vnější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2018 16:53 Žena Cancita [4] Re: Lukaass7
Super díky, to zní dobře! :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2018 14:02 Maq Re: Cancita
Cancita napsala: raději trochu připlatit, než sestavovat vše sama, na to si zatím netroufám:)
Akvaristika je koníček, pro který se dá utratit či ušetřit hodně peněz, ale když se šetří na studiu a přemýšlení, většinou to dobře nedopadá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2018 11:33 Muž Lukaass7 [3] – Nizsi cena hornbach
Jestli muzu poradit s cenou. Pokud mate nekde u baraku horbach prodejnu. Tak ti nabizeji zaruku nejnizsi ceny. Kupuju tam tak kde co. I svoje akvarium a podskrinku juwel. Samozrejme drazsi veci ( kvuli sleve 20 korun to s nema resit nebudu ). V olomouckem maj vetsinu skladem. Usetrite za pripadnou cenu za dopravu, akvarko mate hned a dorovnaji vam cenu na nizsi internetovou a jeste slevni 10 procent. Tak jen pro ty co to treba neznaji. Preji hezky den
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 12:15 Muž brukiz [85] - RostlinyRe: Cancita
Taky mám Juwel 125 a jsem nad míru spokojen. A tu prodejnu mám hned za barákem. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 12:11 Žena Cancita [4]
Ok, díky moc za rady, asi se tam pojedu podívat přímo na prodejnu.
Pro mě je jednodušší si raději trochu připlatit, než sestavovat vše sama, na to si zatím netroufám:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.09.2018 10:20 Muž TK [28] Re: bobik0cz
Ale no jasně :) Dá se pořídit skříňka i akvárium téměř jakýchkoliv rozměrů. Záleží jen kolik na to člověk má času, peněz atd. Někdo se baví tím, že si to radši vyrobí doma sám. Někdo si radši koupí všechno hotové. Tady se ale myslím šlo o to, že se ten set líbil i vzhledem. palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 10:09 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: TK
Na jiné AQ se nedá pořídit přesně pasující skříňka? coze :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 10:03 Muž TK [28] Re: Cancita
Ještě mě napadá, že pokud jsi z Prahy, nebo to nemáš daleko, tak doporučuju se vypravit ke Stöcklovi do Krče: www.juwelakvarium.cz
Je to přímý dovozce juwelu do ČR a jestli se rozhoduješ, tak mají několik zajetých nádrží na prodejně. Asi je dobré si prohlédnout jak ta sestava vypadá a funguje za chodu a rozhodně Ti v prodejně poradí a všechno ukážou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 10:01 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: Cancita
Nevyplatí se koupit celý set (finančně).

Je potřeba si uvědomit, že AQ vybíráš na x let (mnohé to jednotlivé sestavování i baví), ale ten set Juwel RIO LED je jeden z těch lepších setů :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 09:57 Muž TK [28] Re: Cancita
Set od Juwelu je rozhodně šikovný v tom, že obsahuje filtr, topení i osvětlení. Navíc se dá pořídit i přesně pasující skříňka. Mám přesně tu 125 l nádrž a jsem maximálně spokojen. Co se týče filtru, tak někdo ho vyndává a nahrazuje výkonnější vnější filtrací. Názory tu asi najdeš různé, mě osobně velmi vyhovuje. Bude ale taky dost záležet jaké plánuješ do akvária osazenstvo atd...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2018 09:32 Žena Cancita [4] – Juwel nebo Cat Gato
Ahoj, vybárám akvárko, cca 125l. Zatím jsem našla z těch levných Cat Gato:
www.akva-tera.cz/…
Z těch dražších mě zaujalo krásné Juwel Rio:
petdiscont.cz/…
Myslíte, že se vyplatí koupit si dražší Juwel? Různé obchody se liší umístěním zářivek (2x14W, 2x28W - ta druhá varianta by snad dostačovala.) Pokud bych šla do levnější varianty Cat Gato, musela bych zřejmě dokupovat osvětlení. O Juwellu jsem zase slyšela, že filtr nic moc. Nicméně ráda bych se vyhla nakupování všech komponent samostatně, raději celý set.
Jaké máte zkušenosti, případně poradíte jiný set obdobné velikosti? Díky moc :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2017 20:33 Muž larix [1420] Re: Acinonyx, Zip
Vďaka za názory. Zvažoval som alternatívy ale myslím, že vzhľadom na čas, som sa už rozhodol. Teraz by som potreboval vedieť tie rozmery políc :-)
Acinonyx napsal: Vela stastia a tesim sa na tvoje nove akva. palec
Dikes :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.02.2017 20:04 Muž Zip [277] Re: larix
Dovolím si trochu oponovat. Mám RIO180 a skříňka mi přijde v pořádku, sice nemá plná záda (zase se hezky protahuje příslušenství), ale přijde mi bytelná dostatečně. Jak je na tom 400ka nevím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.02.2017 19:44 Acinonyx Re: larix
Ja ta samozrejme nechcem odradzat, a samozrejme mala by to v pohode vydrzat, kedze sa bezne predava. Len som mal pocit, ze mozem za svoje peniaze dostat viac. Doplatil som tisicku a mam na zakazku vylepsenu kopiu, s ktorou som mimoriadne spokojny. Druha vec je, ze neviem ake su na Slovensku moznosti co sa tohoto tyka.

V kazdom pripade, dolezite je, ze si to videl na vlastne oci a vies teda do coho ides. ;-) Vela stastia a tesim sa na tvoje nove akva. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2017 19:37 Muž larix [1420]
No, tiež som videl skrinku k 180-tke a čo píšeš je pravda, sám mám trochu ten pocit. No okrem zákazkovej výroby, na ktorú nemám čas veľa možností nie je.
Na druhej strane, deklarovaná nosnosť je 1200 kg, ja ju zaťažím cca 600 kg, tak snáď to až taký problém nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.02.2017 19:22 Acinonyx Re: larix
Bohuzial rozmery neviem. Nechcem ta strasit, ale videl som tu skrinku na zivo, a velmi vo mne doveru nevzbudila. Chyba jej v podstate cela zadna stena (lamino je len v strednej casti) a mal som z nej pocit, ze sa coskoro rozpadne. Je to vsak len moj nazor. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2017 19:18 Muž larix [1420] Re: 1965

Vďaka. No z dostupných obrázkov sa dajú rozmery odhadnúť iba približne. Mne ide o milimetre.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.02.2017 19:13 Muž 1965 [35] Re: larix
larix napsal: Prosím niekoho, kto vlastní komplet alebo skrinku Juwel RIO 400 o info, aké sú vnútorné rozmery políc v stredovej časti skrinky. Ďakujem. Mám 180 a je to na třetiny , v prostředním fochu je police . Koukni třeba sem : Google obrázky Juwel 400 jsou tam i rozměry nebo přímo na stránku výrobce .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.02.2017 18:42 Muž larix [1420]
Prosím niekoho, kto vlastní komplet alebo skrinku Juwel RIO 400 o info, aké sú vnútorné rozmery políc v stredovej časti skrinky. Ďakujem.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2017 17:27 Muž honcka [39] Re: Davidkupka2
Ohledne toho RIA, stoji cca 8000
tady by te to vyslo na akva + kryt s T5 na nejakych 6000 a za rozdil muzes si koupit regulerni externi filtr
cichlids.zidekhk.com/…
jsou to akva na objednavku a muzes si je nechat udelat na rozmer, ktery potrebujes
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2017 14:26 Maq Re: Davidkupka2
Myslím že Tvoje úvahy jdou nadějným směrem. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   11.01.2017 13:46 Davidkupka2 Re: Ivoš
Díky za odpověď. Koukám na to a den ode dne měním názor. Asi tomu nechám ještě chvíli čas, našetřím a celý komplet si sestavým podle sebe. Vnější filtr, led osvětlení a kryt zkusím že dřeva zbouchat sám podle svých představ. Těžký to neni, YouTube pomůže.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.01.2017 10:19 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Davidkupka2
Tak jsem se mrknul na současnou specifikaci setu:
Kompletně vybavené akvárium s krytem, osvětlením T5, 2 x 54W, filtračním systémem Bioflow 3.0 a 200W topítkem.

To světlo mi přijde absolutně vyhovující, sám svítím u stejného akvária 2x T8 30W, čili podstatně slabším světlem (doháním to ale reflektory).
Nejsem fanda vnitřních filtrů (zabírají dost prostoru a tím na kráse akvária nic nepřidávají) ale dle recenzí by to měl být kvalitní filtr.
200 W topítko je silně předimenzované, 100W by absolutně stačilo.

Shrnuto, podtrženo -pokud bude ve vybavení skutečně toto osvětlení, nebude třeba ho v budoucnu nijak zásadně měnit, max. by se přidaly reflektory a máš světla habaděj.

Dodávaný vnitřní filtr je dle mého soudu hnusný ale funkční, pokud tobě nevadí, nic proti tomu.

Topítko je předimenzované ale lepší než naopak.

Fakt je, že pokud bys kupoval podobný set třeba na Bazosši, tak ho pořídíš podstatně levněji a většinou už i doladěný protože lidí, co se vrhnou na akvaristiku a během 2 let toho nechají anebo si naopak pořizují větší akvária, jsou mraky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 21:30 Maq Re: Davidkupka2
Tak začni se světlem. To je klíčová věc pro akvárium. A taky docela drahá, pokud chceš kvalitu (asi LEDky) a neumíš si to udělat sám. Ten krám kolem toho je vlastně jenom dekl, na kterém světlo drží a neoslňuje Tě, když se na akvárium díváš.
Když si promyslíš světlo, plus zakrytí akvária (kvůli vyskakování ryb nebo omezení výparu), tak pěkný a flexibilní "držák" na světlo Ti spáchá každý truhlář.
A rázem máš svobodu ve všem ostatním. Velikost akvária, druh a typ filtru, ev. další udělátka... všechno jde, když nemáš ten plastikový dekl z akvarijního setu.
Nota bene v součtu ušetříš peníze, nebo za stejný peníz dostaneš lepší kvalitu či komfort.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 19:56 Davidkupka2 Re: Maq
To máš pravdu. Ještě mě napadla myšlenka vyrobit si postupem času vlastní víko, viděl js spoustu homemade videí jak na to. Jen chci prostě nějak začít, s něčím pracovat a postupem času vylepšovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 18:56 Maq Re: Davidkupka2
Je rozhodně správně, že chceš začít s větším akváriem; s malým je to těžší.
Ale než si koupíš set, ještě chvíli pouvažuj. Set, i s plastovým krytem, je udělaný "napevno" a nepočítá s tím, že budeš chtít něco změnit. A to je dost pravděpodobné.
Sám žádný set nemám, ale pokud vím, asi nejčastější zádrhel bývá s osvětlením. Možnost regulovat intenzitu osvětlení podle toho, jak to Tvoje akvárium zrovna potřebuje, je velmi důležitá. Kvůli rostlinám a řasám.
Druhá věc je filtrace. Ta plní řadu funkcí a musí se tedy myslet na řadu věcí. Většina akvaristů něco kolem filtrace řeší skoro pořád, takže je dobré být flexibilní.
Proti těmto nevýhodám set nabízí vlastně jen jedno pohodlí, totiž přiměřeně elegantní kryt. Jenže právě ten Ti pak bude zřejmě překážet při všech úpravách.
Jen náměty ke zvážení...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 17:24 Davidkupka2 Re: Zip
Zatím nemám v plánu hromadu rybek, kytek atd... Začínám, ale chci velké. Rozhodně chci s poklopem a s něčím začít. Postupem času se uvidí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 16:33 Muž Zip [277] Re: Davidkupka2
Máme set RIO 180 a spokojenost. Líbil se nám design, stavba stolku byla v pohodě, vše pasovalo, filtr stále funguje a světlo svítí ;-)
A navíc byl za dobrou cenu viz náš profil :-)
Ale nemám srovnaní s jiným výrobkem.
Určitě se tu řešil filtr, někdo ho hned mění za externí někdo jako já ponechává :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2017 13:01 Davidkupka2 – Juwel Rio 240 set
Zdravím, už je to dlouho co se tu mluvilo o setu Juwel Rio 240 a tak se chci zeptat, zda-li někdo vlastní či by mi tento set doporučil/vyvrátil, co by se mělo popřípadě měnit atd. 2012 poslední příspěvek, tak si právě myslím jestli nešli v Juwelu s dobou k něčemu lepšímu. Díky za odpověď, přikládám odkaz setu. David

www.juwelakvarium.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 15:53 Muž muťa [554] - RostlinyRe: fingerstyle
Nic nepoškrábeš, chce to jen trochu citu a jde to i bez nějakého ředidla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 14:15 Muž martinCA [33] Re: fingerstyle
som robil presne to iste, tiez kobercovy noz a potom nejaky kuchynsky lebo som nemal dost dlhu cepel, zvysky ziletkou. spinu riedidlom. 30-40min a bolo hotovo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 13:55 fingerstyle
UF. No děsím se toho. Snad všechen ten silikon odstraním aniž bych poškrábal sklo. Možná by pomohlo nějaký ředidlo. No, uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 13:22 Muž muťa [554] - RostlinyRe: fingerstyle
Je přílepený normálním AQ silikonem. Ja použil nůž na koberce, při demontáži. Jde to ztuha, ale jde. Zbytky silikonu očistíš žiletkou. Pozor na poškrábání skla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 12:40 R Muž romant [27987] Re: fingerstyle
Vyřízneš odlamovákem, nebo žiletkou celou tu sestavu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2016 12:38 fingerstyle – Rio 300
Tak včera jsem objednával v Praze u Juwel komplet Rio 300 společně s vnějším filtrem Eheim, ale ted trnu z jedné věci.:ten vnitřní filtr Juwel Bioflow co je u akvárka bude přelepený vevnitř jen na přísavkách že ho dám v pohodě ven. Nebo tam bude přilepený nějak na pevno, a já budu složitě řešit jak ho s toho AQ dostat... Můžete mě někdo uklidnit?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2016 14:43 Maq Re: Luccas77
Omlouvám se, nemyslel jsem to nijak zle. Přečetl jsem si Vaše příspěvky, podíval se na prezentaci, a nabyl jsem dojmu, že kombinace zmiňovaných postupů je nevhodná, kontraproduktivní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2016 14:34 Muž Luccas77 [1] - SumciRe: Maq
Mal som už vela akvárií a myslím že mám dosť skúseností,no aj skúsený človek potrebuje občas poradit.
Písal som sem preto lebo viem že sú tu skúsenejší ludia ako ja,čo sa akvaristiky týka.
Ako môžeš tvrdiť že to nechápem ked ma nepoznáš?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.11.2016 14:31 Muž Luccas77 [1] - Sumci
Ok,ďakujem za radu.
Dno vymením za JBL manado,kolko asi tak by som mal kupit litrov toho manada?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2016 19:36 Muž patamatix [408] Re: Luccas77
Taky bych problém v osvětlení neviděl. Mám taktéž akvárium stejného výrobce,sice 180l,ale osvětlení je opravdu dostatečné. Zaměřil bych se spíše na to dno a celkové podmínky v akváriu pro růst rostlin.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2016 16:58 Maq Re: Luccas77
Dno je hrozné, a pravděpodobně vápenaté.
Nedůvěru ve mně vzbuzuje i to filtrování - trvalé snižování hladiny fosforu a filtrace přes uhlí - v kombinaci s hnojením a přidáváním CO2.
Dělá to na mě dojem, že používáte všechno co se doporučuje, aniž byste řádně chápal jak to všechno funguje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.11.2016 16:31 R Muž afc1886 [14695] Re: Luccas77
Tak já si myslím,že zrovna u tebe nebude problém s osvětlením.Dvě zářivky t5 54W u tebe na ty rostliny co máš musí stačit.Problém bych hledal jinde,než ve světle.Spíše jsi se měl ptát tady rybicky.net/forum/8369-co-se-to-deje-s-rostlinami ,ale je to jen můj názor,uvidíš co ostatní.
EDIT- třeba to dno se mi vůbec nelíbí,to bych vyměnil hned.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2016 16:25 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Kup si reflektory které se nasazují na trubice to je asi nejsnažší pomoc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2016 15:58 Muž Luccas77 [1] - Sumci – Juwel rio 240
Fotka k příspěvku Čaute, potrebujem radu od vás skúsených.
Mám akva Juwel rio 240,osvetlenie krytové 2x54w.
Rastliny síce rastú ale na spodku niesú žiadne listy iba holá stonka.
Nejaká rada?
Prípadne ako vylepšit kryt alebo čím.
dikes
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 22:57 Muž martinCA [33] Re: Irbis191
ohrievac - dostacujuci, aj ked presnost kolise ako u vsetkych znaciek

filter - osobne som ho hned vyrezal z akva a predal, podla info na forach to vyzera tak, ze pre rastlinne a redsie osadene akvaria je dostacujuci. ja som menil za externy, cim som ziskal aj nejake extra miesto a cistejsi vzhlad akva. Dnes by som ale dal kludne originalu sancu. Ak by bol nahodou prislaby, vzdy sa da vymenit 600lh pumpa za 1000kovu verziu. K naplniam sa nemozem vyjadrovat.

osvetlenie - moje malo zle kontakty na uchytenie trubic, obcas vypinalo, hlavne brutalne hrialo, zalozil som to zaciatok jari a nepotreboval som viac ohrievac, do leta som vymenil za LED, lebo inak by som upiekol ryby v teplom byte.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2016 20:01 Žena Irbis191 [13] – 180 juwelák
Ahoj mám vyhlédnuté akva JUWEL Rio 180l a je to akvárium s krytem, osvětlením T5, 2 x 45W, filtračním systémem Bioflow 3.0 a 200W topítkem. Vyhovuje to? myslím osvětlení, filtr... nejsem expert na poznávání dobré techniky do akva... :-D :-D smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.03.2016 09:56 Muž patamatix [408] Re: irigi
Je tam přilepený na silikon,já jsem ten filtr(tu krabici) opatrně odřezal lámacím nožem. A teď používám externí filtr.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 20

Zpět na obsah sekce Technika • Zobrazeno 23376x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8861?od=501